Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
New York Jets reserve cornerback Josh Thomas tweeted Monday that his "playbook" -- stored on a team-issued iPad -- was stolen. The Jets confirmed the playbook is missing, but they remotely deleted everything from the iPad as soon as they were notified Sunday night by Thomas.

BB megint próbálkozik 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Brekkencs, úgy látom, Pryor az utóbbi meccseken ismét egyre többet játszik.
Előző héten, és tegnap is kezdő volt ismét. Hogy teljesít manapság?

több mint 11 éve
mzperx New York Jets 245
Hétvégi Pats vereség esetén az már biztos lenne, hogy 6. helynél hátrébb biztosan nem húzunk és max. 4. pick lehetne a mienk, de ahhoz WAS és OAK győzelem is kellene.Beki
megy a matek :😀 Mariotáról valószínű lemaradunk, Ryan bosszúból behúzza a meccset 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hétvégi Pats vereség esetén az már biztos lenne, hogy 6. helynél hátrébb biztosan nem húzunk és max. 4. pick lehetne a mienk, de ahhoz WAS és OAK győzelem is kellene.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lássuk be a TEN ellen elég volt csak nagy nyomást helyezni Whitehurst-re és annyi, de a Pats...Beki
Mi innen könnyen beláthatjuk. Te Ryan-t egy belátó típusú embernek ismerted meg?😊tomi-tomi
Nem, de majd elemzőként jövőre megmutathatja. 😛
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lássuk be a TEN ellen elég volt csak nagy nyomást helyezni Whitehurst-re és annyi, de a Pats...Beki
Mi innen könnyen beláthatjuk. Te Ryan-t egy belátó típusú embernek ismerted meg?😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
Várjááááál már, még nagy harcban vagyunk a Skins-el az 5. cetliért, szóval ne olyan hevesen. 😀Beki
az lehet, de a patsnek én képtelen vagyok drukkolni 😀Wester
Kolléga, mi nem a Patsnek szurkolunk, hanem saját csapatunknak, az már más kérdés h W vagy L a cél. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
Várjááááál már, még nagy harcban vagyunk a Skins-el az 5. cetliért, szóval ne olyan hevesen. 😀Beki
Szerintem Rex leszarja. Ami tűzijátéka maradt még a raktárban, mind elő fogja adni a Pats ellen. A védelem alapfelállása az all out blitz lesz, a támadók helytől, időtől függetlenül minden negyedikre neki fognak menni. Lesz itt minden, mint a búcsúban. Mit veszíthetne?!tomi-tomi
Sokat nem veszíthet, de a Pats OL azért annyi ideig képes megtartani a blitz-et, míg Gronk a torony valahol kiemelkedik, vagy vki el nem szakad a hiperszuper secondary-nktól. 😀
Lássuk be a TEN ellen elég volt csak nagy nyomást helyezni Whitehurst-re és annyi, de a Pats...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
Várjááááál már, még nagy harcban vagyunk a Skins-el az 5. cetliért, szóval ne olyan hevesen. 😀Beki
az lehet, de a patsnek én képtelen vagyok drukkolni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
mzperx New York Jets 245
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
😀 hát a dolphinst szó szerint lemészárolták, nem bíznék ilyesmiben 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
Várjááááál már, még nagy harcban vagyunk a Skins-el az 5. cetliért, szóval ne olyan hevesen. 😀Beki
Szerintem Rex leszarja. Ami tűzijátéka maradt még a raktárban, mind elő fogja adni a Pats ellen. A védelem alapfelállása az all out blitz lesz, a támadók helytől, időtől függetlenül minden negyedikre neki fognak menni. Lesz itt minden, mint a búcsúban. Mit veszíthetne?!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀Wester
Várjááááál már, még nagy harcban vagyunk a Skins-el az 5. cetliért, szóval ne olyan hevesen. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Viszont ennek a győzelemnek a birtokában most már verjük meg jövő héten Bradyéket 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Idzik-szösszenet:

Jó lépései:
- rendbe hozta cap helyzetünk
- ivory trade
- richardson pick
- kerley szerződés
- Decker igazolás

Rossz húzásai:
- CB helyzet kezelése idén, beleértve Cro elküldését és a Patterson igazolást
- CJ2K
- Jacoby Ford
- David Garrard
- Mike Goodson
- És ami a legfontosabb, ami miatt főleg távoznia kell az az elmúlt két év draftja
- sikerült két év alatt megint még lejjebb vinnie a csapat szintjét

Ez utóbbit bővebben ki is fejteném:
Idejött Idzik és azzal kezdte, hogy a draftról akar építkezni, aminek nagyon örülök, mivel ez a fajta stratégia működőképes. Az elmúlt két évben volt 19 pickünk. Ebből sikerült igazából 1 impact playert húzni, Richardsont, emellett eddig csak Amaro mutatta meg, hogy van benne potenciál. Milliner eddig vagy rossz volt vagy sérült, és bár én bízok benne ő bust eddig. Geno-t ugye nem kell magyaráznom. Az idei draft pedig katasztrófa volt, a 12 pickből már 4 nincs is nálunk és a maradék 8-ből sem alkotott Amaron kívül senki semmilyen maradandót. Közbejöttek sérülések, de azért a McDougle picket sem sokan dicsérték, ráadásul az elmúlt évek legmélyebb WR classából nem sikerült egyetlen értelmes receivert sem húznunk. Elég csak arra gondolni, hogy Saunders és Evans helyett behúzhattuk volna Martavis Bryantet is, akinek már 7 TD-je van idén, de akár már McDougle helyén is lehetett volna ezt a hiányt orvosolni, pl: John Brownt. Szóval oké, hogy draftról építkezünk, de ez az ember nem tud draftolni! 19 pickből 2 jó játékos elég rossz arány, főleg azt nézve, hogy 3 első körös is volt közöttük. (Pryort még nem számítom bustnak, de eddig nem sokat mutatott).

Szóval nálam nincs maradása, véleményem szerint itt teljes takarítás kell majd.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Őszintén szólva nehéz most mit írni, elcseszett egy győzelem volt ez, perpill 6. draft pick a miénk és a 7. picken levő csapat már 5-9-es mérleggel rendelkezik, így ennél hátrébb fixen nem végzünk már.Beki
Először tudok fenntartások nélkül örülni egy Jets győzelemnek. Ennyire volt elcseszett.tomi-tomi
Természetesen a Jets-Cardinals 7-0-ás meccset nem überelte, de pontosan azt kaptuk, amire számíthattunk -> Toilet-bowl. 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Őszintén szólva nehéz most mit írni, elcseszett egy győzelem volt ez, perpill 6. draft pick a miénk és a 7. picken levő csapat már 5-9-es mérleggel rendelkezik, így ennél hátrébb fixen nem végzünk már.Beki
Először tudok fenntartások nélkül örülni egy Jets győzelemnek. Ennyire volt elcseszett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Őszintén szólva nehéz most mit írni, elcseszett egy győzelem volt ez, perpill 6. draft pick a miénk és a 7. picken levő csapat már 5-9-es mérleggel rendelkezik, így ennél hátrébb fixen nem végzünk már.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Simán behúzzuk az 1/1-et!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Nah vazze meg, most meg az 1/1-nek lesz annyi. 😀Beki
ha a nyerések bejöttek akkor lehet ez is, mindesetre értékelendő, hogy váltott
ennek örömére most TD-t is szerzett a Tampa 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a 19 órás meccsek jelenlegi állása szerint, ha nyerünk ma, akkor visszazúgunk 1/6-ra.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Simán behúzzuk az 1/1-et!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Nah vazze meg, most meg az 1/1-nek lesz annyi. 😀
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán behúzzuk az 1/1-et!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Percy Harvin kezdeni fog?csupi4
kérdéses státuszú, én sztem nem játszik majd, de még figyeld az injury reportot

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Percy Harvin kezdeni fog?
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 mweb.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24886697/jets-gm-john-idzik-involved-in-early-stages-coaching-search

La Canfora jelenti, hogy Rex tavozik szezon vegen, azonban Idziket bevonta Woody a lehetseges utodok keresesebe, de igy sem kizart, hogy kivagja ot. Perpill Woody, Idzik es Neil Glat dolgozik Rex potlasan.