New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Sztem nem lenne jó ötlet, bár ő cap managementben volt szar abban meg ugye jól állunk, de egy itt megbukott GM-t nem tudom mennyire tudnának elfogadtatni a kinti szurkolókkal.Nah es MikeT-t? 😀BekiItt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:dominik sztem nem volt annyira rossz gm a bucsnál, én őt szívesen látnámWester
www.nfl.com/news/story/0ap3000000442679/article/nfl-general-manager-candidates-new-names-and-familiar-facesBeki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nah es MikeT-t? 😀Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:dominik sztem nem volt annyira rossz gm a bucsnál, én őt szívesen látnámWester
www.nfl.com/news/story/0ap3000000442679/article/nfl-general-manager-candidates-new-names-and-familiar-facesBeki
több mint 11 éve
Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:dominik sztem nem volt annyira rossz gm a bucsnál, én őt szívesen látnám
www.nfl.com/news/story/0ap3000000442679/article/nfl-general-manager-candidates-new-names-and-familiar-facesBeki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Itt egy rovid lista azon GM jeloltekrol, akik masodik eselyt kaphatnak vagy uriss jeloltek:több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo @MikeGarafoloOszinten szolva ez sem sokat dob azon a tenyen, hogy mi vagyunk a meccs eselyesei (de regen irhattam mar ezt le 😀 )
Was listed as doubtful anyway. RT @nyjets: DL Muhammad Wilkerson will not travel and has been downgraded to out (toe).empty taxi
több mint 11 éve
Mike Garafolo @MikeGarafoloWas listed as doubtful anyway. RT @nyjets: DL Muhammad Wilkerson will not travel and has been downgraded to out (toe).

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az lesz a forgatókönyv mint az indynél...tankolás, jó QB, Új HC ..PO ennyi nem kell aggódni, az a csapat simán 8-8as vagy jobb de ők is új HC-t akarnakmalkavUj GM kimaradt. 😛
Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy hogyan tudnank vasarnap kikapni a Titanstol.
több mint 11 éve
Az lesz a forgatókönyv mint az indynél...tankolás, jó QB, Új HC ..PO ennyi nem kell aggódni, az a csapat simán 8-8as vagy jobb de ők is új HC-t akarnak
több mint 11 éve
Úgy is nyerni fogunk. Geno rohadt jól fog játszani mert ha nyerünk nem tudunk jó qbt húzni... Szóval neki élet halál, hogy nyerjünk
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az a baj, hogy szivesen irnam h tankolunk, de szvsz ez a csapat ennyit tud perpill. 😊Amúgy a Titans elleni meccsre 2 kifejezést használ:itt röhögök a kommenteken, még nem fordult elő, hogy olyan csapatnak szurkolok, ami szinte nyíltan tankol, és ahol a szurkolók azért szurkolnak, hogy "csak kapjunk ki" 😀
1. Toilet Bowl
2. Mariota BowlBeki
benny hill főtémát biztos alá lehet majd vágni az összefoglaló alámzperx
több mint 11 éve
Amúgy a Titans elleni meccsre 2 kifejezést használ:itt röhögök a kommenteken, még nem fordult elő, hogy olyan csapatnak szurkolok, ami szinte nyíltan tankol, és ahol a szurkolók azért szurkolnak, hogy "csak kapjunk ki" 😀
1. Toilet Bowl
2. Mariota BowlBeki
benny hill főtémát biztos alá lehet majd vágni az összefoglaló alá
több mint 11 éve
www.nfl.com/news/story/0ap3000000441615/article/geno-smith-says-hes-shown-pro-bowl-caliber-flashesMindenki nyugodjon le a picsába, a közelgő humorista karrierre készül.toam
Geno ezt komolyan is gondolja vagy csak az arca nagy?
Az utolsó mondaton meg kinyúltam...
Komolyan rátok férne már egy normális QB meg az "apró" is...ThundersNFL
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Nah végre Woody nyilatkozott a médiának, lássuk a fontosabb részeket:Örülök neki, az már biztató, hogy nem beszélte meg idzikkel ryan helyzetét, mint tavaly
“I’m in the business — I got to win games,” Johnson told the Daily News at the NFL meetings. “I’m a fan, I represent the fans. We’re both frustrated by this. Ultimately, I am going to have to look for something that I believe is going to right the ship, whether it’s the current way, the way we are doing it now with the people we have now or going down a different pathway. I’m looking at everything. I’m analyzing what’s happened and why it’s happened.”
Ezután a New York Daily News csapathoz közeli forrásokra hivatkozva annyit ír, hogy Woody még senkivel nem közölte a döntését és nem is éreztette.
A source said Johnson has not yet indicated his plans.
Even so, Johnson’s words strongly indicate big changes are coming as a result of the Jets winning just two of their first 13 games.
A vastagon kiemelt rész úgy gondolom egyértelművé teszi, hogy Idzik repülni fog.
"That’s what the fans want. They want to have a clear direction in terms of how they get to where they want to go. I have to give them confidence they are going to have a chance to get where they want to go."
Vélemények?Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nah végre Woody nyilatkozott a médiának, lássuk a fontosabb részeket:“I’m in the business — I got to win games,” Johnson told the Daily News at the NFL meetings. “I’m a fan, I represent the fans. We’re both frustrated by this. Ultimately, I am going to have to look for something that I believe is going to right the ship, whether it’s the current way, the way we are doing it now with the people we have now or going down a different pathway. I’m looking at everything. I’m analyzing what’s happened and why it’s happened.”
Ezután a New York Daily News csapathoz közeli forrásokra hivatkozva annyit ír, hogy Woody még senkivel nem közölte a döntését és nem is éreztette.
A source said Johnson has not yet indicated his plans.
Even so, Johnson’s words strongly indicate big changes are coming as a result of the Jets winning just two of their first 13 games.
A vastagon kiemelt rész úgy gondolom egyértelművé teszi, hogy Idzik repülni fog.
"That’s what the fans want. They want to have a clear direction in terms of how they get to where they want to go. I have to give them confidence they are going to have a chance to get where they want to go."
Vélemények?
több mint 11 éve
www.nfl.com/news/story/0ap3000000441615/article/geno-smith-says-hes-shown-pro-bowl-caliber-flashesMindenki nyugodjon le a picsába, a közelgő humorista karrierre készül.
Geno ezt komolyan is gondolja vagy csak az arca nagy?
Az utolsó mondaton meg kinyúltam...
Komolyan rátok férne már egy normális QB meg az "apró" is...ThundersNFL
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amúgy a Titans elleni meccsre 2 kifejezést használ:1. Toilet Bowl
2. Mariota Bowl
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson (toe) and Amaro (head) moved to rehab area after warmups. Amaro in red no-contact jersey.
több mint 11 éve
nfl_lover
912
Teljesen igaza van a konzisztenciával kapcsolatban, konzisztensen nem kéne hajigálnia pickeket össze-vissza.
több mint 11 éve
Geno ezt komolyan is gondolja vagy csak az arca nagy?
Az utolsó mondaton meg kinyúltam...
Komolyan rátok férne már egy normális QB meg az "apró" is...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schein-től egy rövid lista, akik szezon végén lapátra kerülhetnek. Rex alap, hogy közöttük van, de én addig nem élem bele magam, míg Woody közleményében nem olvasom majd.
Ami a Titans statjait illeti:
30. total defense és utolsó futás elleni védekezés. Kérdés: meglesz vagy meglesz a 200 futott yard ellenük?
Offense-ük 29. termelt átlag pontokban, 30. total yardokban, 22. passzolt yardokban és 27. futott yardokban.
Nálunk a D# jobb statokat tud felmutatni minden téren, offense 30. termelt átlag pontokban, 25. total yardokban, ligautolsó passzolt yardokban és 2. futott yardokban.
Gondolom egyértelmű, hogy a futáson lesz a hangsúly.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Viszont, ha nyerünk ellenük és jövő héten ők nyernek míg ki is kapunk, akkor szarban leszünk, mert a WAS is beelőz minket és egyenlő mérlegnél a JAX és a TEN is marad előttünk.ja meg a jaxxel isWesterOAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕BekiA TEN még játszik veletek, ott magatok mögé utasíthatjátok őket.valakis
több mint 11 éve
ja meg a jaxxel isOAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕BekiA TEN még játszik veletek, ott magatok mögé utasíthatjátok őket.valakis
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
OAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕BekiA TEN még játszik veletek, ott magatok mögé utasíthatjátok őket.
We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
OAK győzelmével a jó hír, hogy immáron a 4. pick a miénk, de a TB és a TEN is előttünk van. 😕
több mint 11 éve
a Clevelandnek szurkol, de ha a Samurai visszatér főedzőnek az megint versenyben lesz az év vicce díjért.Dan Kadar @MockingTheDraftMindegyikből a legrosszabbat, Jets style! Melyik csoportriválisnak drukkol Kádár? 😀toam
Jets plan: @nfldraftscout as GM, Mike Singletary as head coach, Jameis Winston as starting QB. You're welcome.empty taxi