Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így 4 meccsel a szezon vége előtt nézegettem a draft szempontjából számunkra fontos csapatok hátralevő sorsolását. Azt biztosra mondhatom, hogy 8. helynél rosszabb helyen nem fogunk draftolni, hiszen a Rams-nek már 5-7-es mérlege van, amely 3 győzelemnyi különbség. (Giants és a Redskins van 3-9-es mérleggel mögöttünk, de őket egyenlőre hagynám)

OAK: 49ers, Chiefs, Bills, Broncos
TEN: Giants, Jets, Jaguars, Colts
JAX: Texans, Ravens, Titans, Texans
NYJ: Vikings, Titans, Patriots, Dolphins
TB: Lions, Panthers, Packers, Saints

Őszintén szólva nem látom semmi esélyét annak, hogy ne a Raiders-é legyen az 1/1.
A Titans-nek van talán a legkedvezőbb sorsolása és ki-ki meccset játszanak majd ellenünk és a JAX ellen is.
Jaguars remélem 1-2 durva feltámadást produkál még idén.
Buccsnak a hétvégén már majdnem kezében volt a győzelem, de a Lions bármikor képes meglepetésszerű botlásra és a Panthers is verhető simán.
Mi esetünkben a köv. 2 meccs lesz a kritikus a draft pick szempontjából.Beki
Hogy látod/látjátok, mi lehet a fő prioritás nektek a drafton? Fogtok első körben QB-t választani, vagy Geno mellett még kitartotok és maximum késői körökben jön egy QB?ervinator
Igazából baggio felvázolta a helyzetet, amelyet meg kellene lépnünk, de azért én is válaszolok azért.
Ugye Rex kiváló DC ez nem vitás és még gondolkoznék is a megtartásán, mint DC, de valahogy magunk mögött kell hagynunk ezen korszakot és új lappal indítani. Tehát a teljes edzői stábot ki kell pucolni, talán Dunbar DL coach-ot hagynám meg.
A legnagyobb kérdés itt talán, hogy Idzik marad-e, mint GM, de sztem Woody hallgatni fog a szurkolóira és kiteszi őt, tehát teljesen tiszta lappal indulunk neki a keresés fázisnak és itt adódik a következő talány, hogy GM-et vagy HC-t keresünk először. Én személy szerint HC-t keresnék és hozzá egy olyan GM-t, akivel tökéletesen együtt tudnak működni.

Fő prioritás? QB ez nem vitás. Viszont az irányvonalat az FA határozza meg majd sztem. Kérdés az, hogy bent lesz-e Mariota mikor mi húzunk, ha igen, akkor kegyetlenül be kell őt húznunk. Vagy azt is el tudom képzelni, hogy FA-ról hozunk egy olyan QB-t, aki képes legalább a WR-ek eltalálására és game-manager szintet tökéletesen hozza, ebben az esetben Amari Cooper lenne a mi emberünk és ha egyikük sem lenne már benn, akkor BPA.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Előbb a komplett szakmai stábot kellene lecserélni támadóoldalon, megnézni kik jönnek a helyükre, majd utána lehet az új irányon gondolkozni QB poszton is. A jelenlegi rendszerben még Brady vagy PM sem villogna, és ezt nem Geno védelmében mondom. Ha esetleg nem változna a helyzet és a Jets lenne az 1/1, komolyan hiszek benne, hogy újra egy Eli-féle szituáció jöhetne.baggio
Ebben teljesen igazad van, hogy elsőnek várjuk meg, hogy marad e a stáb. Viszont én úgy számolok, hogy az első kör nem lesz a Jetsé, így viszont egy Mariota trade igen sokba kerülhet (amit persze az esetleges új HC könnyebben bevállalhat).
Én is azt gondolom, hogy Geno nem feltétlen annyira rossz, mint amennyire látszik.ervinator
Új QB kell ez biztos és új stáb is, ahogy baggio is írja, Genonak ebbek az évben kellett volna egy game-manager szintre fejleszteni a játékát, ez nem jött össze neki, innentől sztem nem érdemes erőltetni az elkövetkező években

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Előbb a komplett szakmai stábot kellene lecserélni támadóoldalon, megnézni kik jönnek a helyükre, majd utána lehet az új irányon gondolkozni QB poszton is. A jelenlegi rendszerben még Brady vagy PM sem villogna, és ezt nem Geno védelmében mondom. Ha esetleg nem változna a helyzet és a Jets lenne az 1/1, komolyan hiszek benne, hogy újra egy Eli-féle szituáció jöhetne.baggio
Ebben teljesen igazad van, hogy elsőnek várjuk meg, hogy marad e a stáb. Viszont én úgy számolok, hogy az első kör nem lesz a Jetsé, így viszont egy Mariota trade igen sokba kerülhet (amit persze az esetleges új HC könnyebben bevállalhat).
Én is azt gondolom, hogy Geno nem feltétlen annyira rossz, mint amennyire látszik.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Így 4 meccsel a szezon vége előtt nézegettem a draft szempontjából számunkra fontos csapatok hátralevő sorsolását. Azt biztosra mondhatom, hogy 8. helynél rosszabb helyen nem fogunk draftolni, hiszen a Rams-nek már 5-7-es mérlege van, amely 3 győzelemnyi különbség. (Giants és a Redskins van 3-9-es mérleggel mögöttünk, de őket egyenlőre hagynám)

OAK: 49ers, Chiefs, Bills, Broncos
TEN: Giants, Jets, Jaguars, Colts
JAX: Texans, Ravens, Titans, Texans
NYJ: Vikings, Titans, Patriots, Dolphins
TB: Lions, Panthers, Packers, Saints

Őszintén szólva nem látom semmi esélyét annak, hogy ne a Raiders-é legyen az 1/1.
A Titans-nek van talán a legkedvezőbb sorsolása és ki-ki meccset játszanak majd ellenünk és a JAX ellen is.
Jaguars remélem 1-2 durva feltámadást produkál még idén.
Buccsnak a hétvégén már majdnem kezében volt a győzelem, de a Lions bármikor képes meglepetésszerű botlásra és a Panthers is verhető simán.
Mi esetünkben a köv. 2 meccs lesz a kritikus a draft pick szempontjából.Beki
Hogy látod/látjátok, mi lehet a fő prioritás nektek a drafton? Fogtok első körben QB-t választani, vagy Geno mellett még kitartotok és maximum késői körökben jön egy QB?ervinator
Előbb a komplett szakmai stábot kellene lecserélni támadóoldalon, megnézni kik jönnek a helyükre, majd utána lehet az új irányon gondolkozni QB poszton is. A jelenlegi rendszerben még Brady vagy PM sem villogna, és ezt nem Geno védelmében mondom. Ha esetleg nem változna a helyzet és a Jets lenne az 1/1, komolyan hiszek benne, hogy újra egy Eli-féle szituáció jöhetne.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Így 4 meccsel a szezon vége előtt nézegettem a draft szempontjából számunkra fontos csapatok hátralevő sorsolását. Azt biztosra mondhatom, hogy 8. helynél rosszabb helyen nem fogunk draftolni, hiszen a Rams-nek már 5-7-es mérlege van, amely 3 győzelemnyi különbség. (Giants és a Redskins van 3-9-es mérleggel mögöttünk, de őket egyenlőre hagynám)

OAK: 49ers, Chiefs, Bills, Broncos
TEN: Giants, Jets, Jaguars, Colts
JAX: Texans, Ravens, Titans, Texans
NYJ: Vikings, Titans, Patriots, Dolphins
TB: Lions, Panthers, Packers, Saints

Őszintén szólva nem látom semmi esélyét annak, hogy ne a Raiders-é legyen az 1/1.
A Titans-nek van talán a legkedvezőbb sorsolása és ki-ki meccset játszanak majd ellenünk és a JAX ellen is.
Jaguars remélem 1-2 durva feltámadást produkál még idén.
Buccsnak a hétvégén már majdnem kezében volt a győzelem, de a Lions bármikor képes meglepetésszerű botlásra és a Panthers is verhető simán.
Mi esetünkben a köv. 2 meccs lesz a kritikus a draft pick szempontjából.Beki
Hogy látod/látjátok, mi lehet a fő prioritás nektek a drafton? Fogtok első körben QB-t választani, vagy Geno mellett még kitartotok és maximum késői körökben jön egy QB?ervinator
Geno mellett már idén se tartottunk ki, egyértelműen QB-t kéne választani a top pickkel

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Így 4 meccsel a szezon vége előtt nézegettem a draft szempontjából számunkra fontos csapatok hátralevő sorsolását. Azt biztosra mondhatom, hogy 8. helynél rosszabb helyen nem fogunk draftolni, hiszen a Rams-nek már 5-7-es mérlege van, amely 3 győzelemnyi különbség. (Giants és a Redskins van 3-9-es mérleggel mögöttünk, de őket egyenlőre hagynám)

OAK: 49ers, Chiefs, Bills, Broncos
TEN: Giants, Jets, Jaguars, Colts
JAX: Texans, Ravens, Titans, Texans
NYJ: Vikings, Titans, Patriots, Dolphins
TB: Lions, Panthers, Packers, Saints

Őszintén szólva nem látom semmi esélyét annak, hogy ne a Raiders-é legyen az 1/1.
A Titans-nek van talán a legkedvezőbb sorsolása és ki-ki meccset játszanak majd ellenünk és a JAX ellen is.
Jaguars remélem 1-2 durva feltámadást produkál még idén.
Buccsnak a hétvégén már majdnem kezében volt a győzelem, de a Lions bármikor képes meglepetésszerű botlásra és a Panthers is verhető simán.
Mi esetünkben a köv. 2 meccs lesz a kritikus a draft pick szempontjából.Beki
Hogy látod/látjátok, mi lehet a fő prioritás nektek a drafton? Fogtok első körben QB-t választani, vagy Geno mellett még kitartotok és maximum késői körökben jön egy QB?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csodálom a pozitív hozzáállásotokat.
Szerintetek Genot elviszi a phili csereirányítónak, kapnátok érte mondjuk egy Barkley-t.malkav
minek?Wester
Csak vicc volt
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer, az egyik legmegbízhatóbb Jets beatwriter írta az alábbi cikket, benne az egyik veterán játékosunk nyilatkozatával.

 www.metro.us/new-york/jets-veteran-we-ve-packed-it-in-waived-the-white-flag/zsJnlb---VJaGhBo2rzLhU/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Így 4 meccsel a szezon vége előtt nézegettem a draft szempontjából számunkra fontos csapatok hátralevő sorsolását. Azt biztosra mondhatom, hogy 8. helynél rosszabb helyen nem fogunk draftolni, hiszen a Rams-nek már 5-7-es mérlege van, amely 3 győzelemnyi különbség. (Giants és a Redskins van 3-9-es mérleggel mögöttünk, de őket egyenlőre hagynám)

OAK: 49ers, Chiefs, Bills, Broncos
TEN: Giants, Jets, Jaguars, Colts
JAX: Texans, Ravens, Titans, Texans
NYJ: Vikings, Titans, Patriots, Dolphins
TB: Lions, Panthers, Packers, Saints

Őszintén szólva nem látom semmi esélyét annak, hogy ne a Raiders-é legyen az 1/1.
A Titans-nek van talán a legkedvezőbb sorsolása és ki-ki meccset játszanak majd ellenünk és a JAX ellen is.
Jaguars remélem 1-2 durva feltámadást produkál még idén.
Buccsnak a hétvégén már majdnem kezében volt a győzelem, de a Lions bármikor képes meglepetésszerű botlásra és a Panthers is verhető simán.
Mi esetünkben a köv. 2 meccs lesz a kritikus a draft pick szempontjából.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/02/rex-ryan-may-have-a-multimillion-dollar-tv-job-waiting-for-him/
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Csodálom a pozitív hozzáállásotokat.
Szerintetek Genot elviszi a phili csereirányítónak, kapnátok érte mondjuk egy Barkley-t.malkav
minek?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csodálom a pozitív hozzáállásotokat.
Szerintetek Genot elviszi a phili csereirányítónak, kapnátok érte mondjuk egy Barkley-t.
több mint 11 éve
david52 New York Jets 115
Meglesz az az 1/1, aztán ha ilyen meccseken kapunk ki végig akkor még élvezhető marad a szezon is 😀😀
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Az igen! Ezt ki szúrta ki? 😀
Egyébként Idzik bőségesen fizet nekem azért, h javítsam az imidzsét itt szurkolói körökben 😀Lucifer
eladtad a lelked, számomra mostantól nem létezel 😀Wester
Egy Lucifer ugyan ki a bánatnak tudná eladni a lelkét?! Inkább a sajátodra vigyázz, ha ilyeneket írogatsz!😀tomi-tomi

Mindenre van vàlasz 😉
" A szöktetés során Lucifert elfogták és lelkét a nanatsushaya no mitama no tsurugi (hétpengéjű lélekkard) nevű kardba zárták és törölték minden emlékét volt életéről."sutianap
Igen-igen. Valami már rémlik 😀

GO JETS!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Az igen! Ezt ki szúrta ki? 😀
Egyébként Idzik bőségesen fizet nekem azért, h javítsam az imidzsét itt szurkolói körökben 😀Lucifer
eladtad a lelked, számomra mostantól nem létezel 😀Wester
Egy Lucifer ugyan ki a bánatnak tudná eladni a lelkét?! Inkább a sajátodra vigyázz, ha ilyeneket írogatsz!😀tomi-tomi

Mindenre van vàlasz 😉
" A szöktetés során Lucifert elfogták és lelkét a nanatsushaya no mitama no tsurugi (hétpengéjű lélekkard) nevű kardba zárták és törölték minden emlékét volt életéről."


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az igen! Ezt ki szúrta ki? 😀
Egyébként Idzik bőségesen fizet nekem azért, h javítsam az imidzsét itt szurkolói körökben 😀Lucifer
eladtad a lelked, számomra mostantól nem létezel 😀Wester
Egy Lucifer ugyan ki a bánatnak tudná eladni a lelkét?! Inkább a sajátodra vigyázz, ha ilyeneket írogatsz!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Az igen! Ezt ki szúrta ki? 😀
Egyébként Idzik bőségesen fizet nekem azért, h javítsam az imidzsét itt szurkolói körökben 😀Lucifer
eladtad a lelked, számomra mostantól nem létezel 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
“Well, Harbaugh won’t be back,” CBS Sports NFL insider Jason La Canfora said on The DA Show. “So I would put Harbaugh right there with Dennis Allen, who was already fired, and Rex Ryan, who we know won’t be back. If you’re putting together a category of guys where the end is already begun, he’s there.”

La Canfora
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Az igen! Ezt ki szúrta ki? 😀
Egyébként Idzik bőségesen fizet nekem azért, h javítsam az imidzsét itt szurkolói körökben 😀

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Fire John Idzik
nehezen kivehető, igazából a Fire John még az, az Idzik már abszolút nem, szóval nem csodálom, ha valakinek nem esik le

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Keressétek a lényeget a Phins game-winning FG-jánál. 😀

Beki
?Lucifer
Ahh ne már, gyerünk meglesz az. 😀
Bal oldali "kapufa" körül van a keresendő elemünk. 😀Beki
akár mi legyek, ha látom... 😀Lucifer
S ha repülő húzná maga után?😊
Valld be nyugodtan, hogy szerinted Idzik jó GM.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Keressétek a lényeget a Phins game-winning FG-jánál. 😀

Beki
?Lucifer
Ahh ne már, gyerünk meglesz az. 😀
Bal oldali "kapufa" körül van a keresendő elemünk. 😀Beki
akár mi legyek, ha látom... 😀

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Keressétek a lényeget a Phins game-winning FG-jánál. 😀

Beki
?Lucifer
Ahh ne már, gyerünk meglesz az. 😀
Bal oldali "kapufa" körül van a keresendő elemünk. 😀
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Keressétek a lényeget a Phins game-winning FG-jánál. 😀

Beki
?

GO JETS!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy legyen valami pozitív is
Heroes!
 www.ksl.com/?sid=32572362&nid=635


Aki nem hiszi, annak utánajárnak