New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így is meg lehet fogalmazni. 😉
Mondjuk sztem Goodsonnal nagyon nem lenne előrébb a Jets.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Némelyik tényleg teljesen agyhalott.
Egész életükben az NFL karrierre készülnek amikor meg ott vannak elbasszák ilyenekkel.Bazzani
Téves, egész életükben a maffiózó karrierre készülnek, erre elbasszák a sok focizással

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 9p
Breaking: According to News 12 in New Jersey, #Jets RB Mike Goodson was arrested for drug/weapons possession last night. #nyj

Úgy látom megérte a 4. kör érte. :/
A hírek szerint mariska volt nála és fegyver elég sok tölténnyel.Beki
A 4.kör Ivory, ő FA-n jött. De FA-n úgy látszik nem volt szerencsénk, először Garrard majd most ezWester
Én hülye, igazad van elnézést. :S
Így viszont akkor egyre biztosabbá válik Ivory kezdő RB-ben.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Jake Steinberg ‏@Steiny31 9p
Breaking: According to News 12 in New Jersey, #Jets RB Mike Goodson was arrested for drug/weapons possession last night. #nyj

Úgy látom megérte a 4. kör érte. :/
A hírek szerint mariska volt nála és fegyver elég sok tölténnyel.Beki
A 4.kör Ivory, ő FA-n jött. De FA-n úgy látszik nem volt szerencsénk, először Garrard majd most ez

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Némelyik tényleg teljesen agyhalott.
Egész életükben az NFL karrierre készülnek amikor meg ott vannak elbasszák ilyenekkel.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 9p
Breaking: According to News 12 in New Jersey, #Jets RB Mike Goodson was arrested for drug/weapons possession last night. #nyj

Úgy látom megérte a 4. kör érte. :/
A hírek szerint mariska volt nála és fegyver elég sok tölténnyel.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok beHöri
Az tuti, remélem Genyó és Dee személyében vmi két öntörvényű vadállatot fogtunk ki. 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok beHöri
én is kirúgnám, ha csak a Jets jönne össze....Amadeus91
Ez nem rajta múlik, de ha nem tetszik a Jets rohadt nagy ívben el lehet a topicot kerülni.Beki
"Pék elvtárs, már viccelni se lehet? Hát mi van itt? Diktatúra?"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok beHöri
én is kirúgnám, ha csak a Jets jönne össze....Amadeus91
Ez nem rajta múlik, de ha nem tetszik a Jets rohadt nagy ívben el lehet a topicot kerülni.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok beHöri
én is kirúgnám, ha csak a Jets jönne össze....Amadeus91
Nem tudom a raiders mitől jobb 😛

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok beHöri
én is kirúgnám, ha csak a Jets jönne össze....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok beHöri
Mi azzal a baj, h valaki maximalista 😀? Csak az edzéseken is derüljön ki 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milliner kirúgta az ügynökét amiért nem lett top5 pick 😀 jó hozzáállású fiúkra ruháztatok be

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
FO-ból kirúgtunk pár embert, köztük Scott Cohen assistant GM-et isWester
és Rod Graves ex-Cards GM pedig csatlakozik a stábhoz:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/jets/2013/05/15/jets-rod-graves-hiring-front-office-john-idzik/2161091/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+UsatodaycomNfl-TopStories+%28Sports+-+NFL+-+Top+Stories%29


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Mind1 akk McE lesz a backup, sancho meg menjen amerre lát

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Dave. 😕

Szerintem Sanchez titokban Derrick Harveytól vesz órákat voodoo fekete varázslásban és esténként rogybabákat szurkál. Kiszoríthatatlan.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schein ‏@AdamSchein 1p
Text from Garrard: "Having to call it quits. My knee is not holding up. Continuing to swell after practices. Limiting what I can do."

Akkor a QB harc két fősre csökkent: Sanchez vs. Geno.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 4p
QB David Garrard told 2 players he no longer plans to be with the #Jets, per sources. Nothing official from team. Unclear if cut/retired

Ilyen nincs h a rohadt mexikóinak ilyen mázlija legyen. :/
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
FO-ból kirúgtunk pár embert, köztük Scott Cohen assistant GM-et is

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Miért olyan nehéz megérteni, hogy Sanchez cutolása több dead moneyt von maga után, mint amennyi a teljes idei bére???leeon83
Összességében 4.3M mínuszt jelentene a cap space szempontjából, ha ezt Idzikék bevállalják lelkük rajta. Jövőre így is úgyis 8.3M-et szabadítana fel a capből.
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nyilván ésszerűbb, mint átgörgetni az összeget a következő évre és kivágni akkor negyedannyi pénzért!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Miért olyan nehéz megérteni, hogy Sanchez cutolása több dead moneyt von maga után, mint amennyi a teljes idei bére???leeon83
Tudjuk de egyszerűen ha van rá hely, akkor sztem ne várjunk egy évet

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Miért olyan nehéz megérteni, hogy Sanchez cutolása több dead moneyt von maga után, mint amennyi a teljes idei bére???
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/05/13/more-talk-that-sanchez-wont-be-a-jet-when-the-season-starts/Beki
Én TC körül várom a kivágását

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/05/13/more-talk-that-sanchez-wont-be-a-jet-when-the-season-starts/