Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Utálok ilyet írni, de remélem ma esélyünk sem lesz nyerni, folytatni kell a vereségsorozatot nincs mese.
Wilk és Amaro tutira nem lesz ugye és remélem, hogy IK és Dozier kapnak ma snapeket.Beki
Ha már itt tartunk, akkor már ne nyerjünk meccseket, ez lenne a legrosszabb felállás, semmire nem mennénk vele, ráadásul rosszabb helyen draftolnánk.
Ennek ellenére a Raiderst tuti nem tudjuk lenyomni, úgyh sztem 1/3-1/4 lesz a miénk.
Rossz dolog, h egy drukker saját csapata ellen "drukkol" (ami teljesen azért nincs is így), de akkor ebből a helyzetből hozzuk ki a maxot 😉Lucifer
Én úgy vagyok vele, hogy ha az kell egy fr. QB-ért, hogy most ezeket a lényegtelen meccseket elveszítsük, akkor én benne vagyok. Csak aztán utána legyen is valami!Wester
Remélem az új FO megtalálja végre a maga fr. QB-ját és nem megint vmi elcseszett veterán megoldással próbálkozunk.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Utálok ilyet írni, de remélem ma esélyünk sem lesz nyerni, folytatni kell a vereségsorozatot nincs mese.
Wilk és Amaro tutira nem lesz ugye és remélem, hogy IK és Dozier kapnak ma snapeket.Beki
Ha már itt tartunk, akkor már ne nyerjünk meccseket, ez lenne a legrosszabb felállás, semmire nem mennénk vele, ráadásul rosszabb helyen draftolnánk.
Ennek ellenére a Raiderst tuti nem tudjuk lenyomni, úgyh sztem 1/3-1/4 lesz a miénk.
Rossz dolog, h egy drukker saját csapata ellen "drukkol" (ami teljesen azért nincs is így), de akkor ebből a helyzetből hozzuk ki a maxot 😉Lucifer
Én úgy vagyok vele, hogy ha az kell egy fr. QB-ért, hogy most ezeket a lényegtelen meccseket elveszítsük, akkor én benne vagyok. Csak aztán utána legyen is valami!

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Utálok ilyet írni, de remélem ma esélyünk sem lesz nyerni, folytatni kell a vereségsorozatot nincs mese.
Wilk és Amaro tutira nem lesz ugye és remélem, hogy IK és Dozier kapnak ma snapeket.Beki
Ha már itt tartunk, akkor már ne nyerjünk meccseket, ez lenne a legrosszabb felállás, semmire nem mennénk vele, ráadásul rosszabb helyen draftolnánk.
Ennek ellenére a Raiderst tuti nem tudjuk lenyomni, úgyh sztem 1/3-1/4 lesz a miénk.
Rossz dolog, h egy drukker saját csapata ellen "drukkol" (ami teljesen azért nincs is így), de akkor ebből a helyzetből hozzuk ki a maxot 😉

GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Utálok ilyet írni, de remélem ma esélyünk sem lesz nyerni, folytatni kell a vereségsorozatot nincs mese.
Wilk és Amaro tutira nem lesz ugye és remélem, hogy IK és Dozier kapnak ma snapeket.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Most nézem, hogy a Vikings védelme szerezte a 4. legtöbb sacket a ligában eddig. Ha végig futunk nem hiszem, hogy ez a szám nagyon emelkedne. 😀Beki
Ez most meglepett : pislogas :
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
oregon meccset ki tervezte be mára?Wester
Hajnali 3 óra annyira nem tetszik nekem sajnos. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
oregon meccset ki tervezte be mára?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Immáron hivatalosan, hogy Wilkerson és Amaro OUT a Vikings meccs kapcsán.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pac-12 Championship Game: Oregon vs. Arizona

Clubs attending: Oakland Raiders, San Diego Chargers, New York Jets, Arizona Cardinals, Miami Dolphins, Cleveland Browns.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Miért is kellene teljes house cleaning a Jets-nél? Válasz a lenti cikkben:
 turnonthejets.com/2014/12/new-york-jets-house-broken-not-divided/

Salas ment IR-re és helyére Owusu-t hoztuk fel PS-ből.
Amaro, Wilkerson és Salas (fentiek miatt) nem edzett, Folk, Kerley és Cumberland pedig limitáltan edzett.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Run ... run ... run ... run ... run ... run ... pass (illegal formation, as Jets players aren't used to seeing this, so run on first-and-15) ... run ... run ... run ... pass (third-and-46) ... run ...run.

XD ez legalább jó

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Amúgy egy rövid lista a várható FA-król:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/easwy9fsrbsrmvgxcogp
2015 top 10 NFL free agents: Who could be on market?
Ndamukong Suh leads Chris Wesseling's list of the top 10 impending free agents for 2015. Where do others, like Cowboys stars Dez Bryant and DeMarco Murray, rank?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most nézem, hogy a Vikings védelme szerezte a 4. legtöbb sacket a ligában eddig. Ha végig futunk nem hiszem, hogy ez a szám nagyon emelkedne. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hiszek neked, főleg, mert valószínűleg több Jets meccset láttál, mint én 😀
Bár abban baggionak teljesen igaza van, hogy ebben az Offenseben egy irányító sem tudna értelmes statisztikát összehozni. Ez viszont egyértelműen coach hiba, mert egyébként emberanyagban nem vagytok olyan rosszak.
Azt is aláírom, hogy Geno nem lesz elit QB jó eséllyel még csak közepes sem. Viszont, kérdés, hogy mi a legnagyobb hiba a csapatban (stábon kívül). És ha QB az, akkor megéri e Mariotáért esetleg feltradelni, beáldozva több korai draftpicket is? Persze ez nagyon jövőbelátó most, főleg, hogy a végleges draftsorrendet sem ismerjük.ervinator
Egy értelmes irányító nyilván jobb statisztikákat tudna összehozni, de ezen fogalomtól Vick és Geno is messze áll.
Függően attól, hogy hol draftolunk majd, azért az új HC és OC személye is fontos szvsz, hogy mindenképpen felmenjünk-e Mariota-ért, de amennyiben top3-at sikerülne összehozni én ülnék a seggemen és várnék, hogy lepottyan-e, mert mi nem az a csapat vagyunk, aki megengedheti magának, hogy lemondjon jövő évi 1. körös pickről.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerdai edzésen jó pár hiányzó akadt...

Tight ends Jace Amaro (concussion) and Jeff Cumberland (illness) were not able to practice. Wide receivers Jeremy Kerley (illness) and Greg Salas (hamstring) did not practice. K Nick Folk (hip), CB Josh Thomas (illness) and DL Muhammad Wilkerson (toe) also were not able to participate.
több mint 11 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Én is azt gondolom, hogy Geno nem feltétlen annyira rossz, mint amennyire látszik.ervinator
Akkor nagyot tévedsz... Voltak villanásai eddigi szűk 2 éve alatt, de a visszalépés megkérdőjelezhetetlen 😀 A Bills meccs után hallottam ezt az adatot, úgyhogy lehet, hogy nem pontosan mondom vissza, de azokban a helyzetekben, ahol az ellenfél passzra rendezkedhet be, Jenő mutatói: 3 TD, 21 INT, 30 alatti passer rating. Sokáig én is védtem, mert a legnagyobb gyengéi fejleszthetőek (nyomás érzékelése, védelem olvasása), de ebben semmit nem lépett előre az egyetem óta. Lehet, hogy egy jó edző faragna belőle legalább egy jó backup szintű QB-t, de perpill pont annyira rossz, mint amilyennek látszik, ezért nehezen tudom elképzelni, hogy ne jöjjön elé egy ember a piacon vagy a drafton, esetleg mindkettő.toam
Hiszek neked, főleg, mert valószínűleg több Jets meccset láttál, mint én 😀
Bár abban baggionak teljesen igaza van, hogy ebben az Offenseben egy irányító sem tudna értelmes statisztikát összehozni. Ez viszont egyértelműen coach hiba, mert egyébként emberanyagban nem vagytok olyan rosszak.
Azt is aláírom, hogy Geno nem lesz elit QB jó eséllyel még csak közepes sem. Viszont, kérdés, hogy mi a legnagyobb hiba a csapatban (stábon kívül). És ha QB az, akkor megéri e Mariotáért esetleg feltradelni, beáldozva több korai draftpicket is? Persze ez nagyon jövőbelátó most, főleg, hogy a végleges draftsorrendet sem ismerjük.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Én is azt gondolom, hogy Geno nem feltétlen annyira rossz, mint amennyire látszik.ervinator
Akkor nagyot tévedsz... Voltak villanásai eddigi szűk 2 éve alatt, de a visszalépés megkérdőjelezhetetlen 😀 A Bills meccs után hallottam ezt az adatot, úgyhogy lehet, hogy nem pontosan mondom vissza, de azokban a helyzetekben, ahol az ellenfél passzra rendezkedhet be (2&10+ 3&10+), Jenő mutatói: 3 TD, 21 INT, 30 alatti passer rating. Sokáig én is védtem, mert a legnagyobb gyengéi fejleszthetőek (nyomás érzékelése, védelem olvasása), de ebben semmit nem lépett előre az egyetem óta. Lehet, hogy egy jó edző faragna belőle legalább egy jó backup szintű QB-t, de perpill pont annyira rossz, mint amilyennek látszik, ezért nehezen tudom elképzelni, hogy ne jöjjön elé egy ember a piacon vagy a drafton, esetleg mindkettő.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex szerint Wilkerson és Amaro sem játszik vasárnap.Beki
Lássuk be, Wilkerson nem segít minket a jobb draftpozícióért folytatott harcban 😀

Am erre a 4 meccsre (de legalább kettőre mert a Pats, Dolphins azért csak rangadó) már be lehetne hozni a backupokat és aki idén kevés lehetőséget kapott, had játszanak egy kicsit 😀
Vagy túl "gurulósfocis" gondolkodásmód?Lucifer
Sztem Rex és MM folytatja a basszunk ki Idzikkel harcmódot és marad a kemény futás. Legutoljára ilyet asszem Sanchez utolsó előtti Jets-es szezonjában láttam a Bills elleni szezonzáró meccsen, ahol temérdek futás volt és 10 körüli pass play, közöttük egy pick six is.
több mint 11 éve
Lucifer New York Jets 1 215
Rex szerint Wilkerson és Amaro sem játszik vasárnap.Beki
Lássuk be, Wilkerson nem segít minket a jobb draftpozícióért folytatott harcban 😀

Am erre a 4 meccsre (de legalább kettőre mert a Pats, Dolphins azért csak rangadó) már be lehetne hozni a backupokat és aki idén kevés lehetőséget kapott, had játszanak egy kicsit 😀
Vagy túl "gurulósfocis" gondolkodásmód?

GO JETS!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Rex szerint Wilkerson és Amaro sem játszik vasárnap.Beki
suck for the duck!Wester
Suck for da samoan!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex szerint Wilkerson és Amaro sem játszik vasárnap.Beki
suck for the duck!Wester
Előre a 300 futott yardért.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Rex szerint Wilkerson és Amaro sem játszik vasárnap.Beki
suck for the duck!

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex szerint Wilkerson és Amaro sem játszik vasárnap.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na és Jameis Winston?Adirotor
Erre a kérdésre visszatérnék, ha ismerjük a draft sorrendet és a leendő HC-nkat, de sztem Winston kicsúszik talán top10-ből, de ez még a jövő zenéje. Igazából nekünk olyan QB kell, aki tudja kezelni a new york-i média által generált hype-ot és elvárásokat.
több mint 11 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Na és Jameis Winston?