New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
fanspeak.com/ontheclock/ Draft szimulátor, kis szórakozásnak megteszi. 😊

Jetsnek egy ilyet hoztam össze:
14 WR MIKE EVANS TEXAS A&M
45 TE AUSTIN SEFERIAN-JENKINS WASHINGTON
69 QB TAJH BOYD CLEMSON
76 WR DEVIN STREET PITTSBURGH
111 S AHMAD DIXON BAYLOR
142 OLB BOSEKO LOKOMBO OREGON
173 CB RASHAAD REYNOLDS OREGON STATE
204 OG JON HALAPIO FLORIDA
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, megvolt a csapat utolsó edzése az idei szezonban, kérdés Rex utolsó edzése volt itt HC-ként?
Megnéztem a szokásos edzés utáni sajtótájékoztatóját, igazából a mondandóban semmi fontos nem volt a szokásos bullshit kérdések és válaszok, mint minden héten, DE Ryan viselkedése ismét érdekes volt.
Az elején vicceket sütött el és közben is mosolygott, nem látszott h nyomás lenne rajta és abszolút nem úgy válaszolt, mint aki az állásáért küzdene vasárnap, inkább beletörődöm látszott rajta.Beki
November végén Dec elején összefutott az FO-tok néhány erre felkent embere,potenciális HC jelöltekkel. Konkrétan Darrell Bevellel is a hox OC-jével, persze konkrét ajánlat nem hangzott el. Nagy égzengés lett belőle a Hoxnál. Ennek fényében én sem izgatnám magam Rex helyében.
Wilkersont meg simán Pro bowlba kellett volna juttatni!Helmut Zimmer
Így igaz, voltak erről hírek és megerősítések is. Mindenhol Bevell-t írják legnagyobb esélyesnek, mint HC jelölt, de sztem Wisenhunt is esélyes, miután Idzik dolgozott vele emlékeim szerint, de ha ez nem lenne elég Todd Graves Idzik jelenlegi jobb keze gyakorlatilag és Graves-et gondolom nem kell bemutatnom.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egyetlen játékosunk sem került be a Pro Bowl keretbe.
Például cseszi a csőrömet, hogy Cameron Wake mivel jobb, mint Wilkerson h bekerült?Beki
Mo és Mangold 1st alternate és most kapaszkodjatok Cro 2nd alternate
Mo simán bent kéne hogy legyen, folk esete szúrja még a csőröm, mert tuckerrel és praterrel nem lehet vitatkozni de hogy még alternate se? Cro meg viccWester
Igen, Cro az év vicce, konkrétan 110 feletti passer ratinget tudhattak magukénak az irányítók, ha irányába passzoltak (ezt emlékezetből írtam), de a lényeg h a legrosszabb CB-k között ott van.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Egyetlen játékosunk sem került be a Pro Bowl keretbe.
Például cseszi a csőrömet, hogy Cameron Wake mivel jobb, mint Wilkerson h bekerült?Beki
Mo és Mangold 1st alternate és most kapaszkodjatok Cro 2nd alternate
Mo simán bent kéne hogy legyen, folk esete szúrja még a csőröm, mert tuckerrel és praterrel nem lehet vitatkozni de hogy még alternate se? Cro meg vicc

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
No, megvolt a csapat utolsó edzése az idei szezonban, kérdés Rex utolsó edzése volt itt HC-ként?
Megnéztem a szokásos edzés utáni sajtótájékoztatóját, igazából a mondandóban semmi fontos nem volt a szokásos bullshit kérdések és válaszok, mint minden héten, DE Ryan viselkedése ismét érdekes volt.
Az elején vicceket sütött el és közben is mosolygott, nem látszott h nyomás lenne rajta és abszolút nem úgy válaszolt, mint aki az állásáért küzdene vasárnap, inkább beletörődöm látszott rajta.Beki
November végén Dec elején összefutott az FO-tok néhány erre felkent embere,potenciális HC jelöltekkel. Konkrétan Darrell Bevellel is a hox OC-jével, persze konkrét ajánlat nem hangzott el. Nagy égzengés lett belőle a Hoxnál. Ennek fényében én sem izgatnám magam Rex helyében.
Wilkersont meg simán Pro bowlba kellett volna juttatni!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egyetlen játékosunk sem került be a Pro Bowl keretbe.
Például cseszi a csőrömet, hogy Cameron Wake mivel jobb, mint Wilkerson h bekerült?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, megvolt a csapat utolsó edzése az idei szezonban, kérdés Rex utolsó edzése volt itt HC-ként?
Megnéztem a szokásos edzés utáni sajtótájékoztatóját, igazából a mondandóban semmi fontos nem volt a szokásos bullshit kérdések és válaszok, mint minden héten, DE Ryan viselkedése ismét érdekes volt.
Az elején vicceket sütött el és közben is mosolygott, nem látszott h nyomás lenne rajta és abszolút nem úgy válaszolt, mint aki az állásáért küzdene vasárnap, inkább beletörődöm látszott rajta.
több mint 10 éve
Inter101 New York Jets 45
Jelenlegi állás szerint a jövő évi ellenfelek:

Home Games

Denver Broncos
Oakland Raiders
Chicago Bears
Detroit Lions
Baltimore Ravens or Pittsburgh Steelers*
New England Patriots
Miami Dolphins
Buffalo Bills

* This is complicated but check the standings afterwards and the Jets will face whichever team ends up in the same position (ie 2nd if the Jets win or 3rd if they lose) in their division.

Road Games

Kansas City
San Diego
Green Bay
Minnesota
Jacksonville (if the Jets don’t win on Sunday) or Tennessee (if the Jets win on Sunday)
Buffalo
Miami
New England

Hát mit ne mondjak lehetne könnyebb is. :/Beki
Uff! Ez nem hangzik valami jól!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jelenlegi állás szerint a jövő évi ellenfelek:

Home Games

Denver Broncos
Oakland Raiders
Chicago Bears
Detroit Lions
Baltimore Ravens or Pittsburgh Steelers*
New England Patriots
Miami Dolphins
Buffalo Bills

* This is complicated but check the standings afterwards and the Jets will face whichever team ends up in the same position (ie 2nd if the Jets win or 3rd if they lose) in their division.

Road Games

Kansas City
San Diego
Green Bay
Minnesota
Jacksonville (if the Jets don’t win on Sunday) or Tennessee (if the Jets win on Sunday)
Buffalo
Miami
New England

Hát mit ne mondjak lehetne könnyebb is. :/
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Semmi, egy kis apró hírmorzsa sincs Ryan sorsáról, így marad a várakozás vasárnapig.

Kiderült, hogy David Nelson korábban 2 éves szerződést írt alá, így 2014-re is szerződése van.
Lankster és Winslow fix, hogy nem játszik vasárnap.
Cromartie akár paycut árán is, de maradna. Részemről oké, de a paycut a kirúgása esetén felszabaduló cap space, vagyis 9.25M legyen, ergo 5M-es fizu jövőre és ennél többet nem is érdemel.Beki
Egy jó első számú cornert eltudnék képzelni FA-ből. Aztán Cro mehet 2.-nak Milliner meg 3.-ba.
Nelsonnak örülök, szerintem az egyik legmegbízhatóbb elkapónk.david52
Talib és Shields is várhatóan FA lesz, Cro viszont a 15M jövő évi fizujából nagyon max 5 misit szabad h kapjon csak.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Semmi, egy kis apró hírmorzsa sincs Ryan sorsáról, így marad a várakozás vasárnapig.

Kiderült, hogy David Nelson korábban 2 éves szerződést írt alá, így 2014-re is szerződése van.
Lankster és Winslow fix, hogy nem játszik vasárnap.
Cromartie akár paycut árán is, de maradna. Részemről oké, de a paycut a kirúgása esetén felszabaduló cap space, vagyis 9.25M legyen, ergo 5M-es fizu jövőre és ennél többet nem is érdemel.Beki
Egy jó első számú cornert eltudnék képzelni FA-ből. Aztán Cro mehet 2.-nak Milliner meg 3.-ba.
Nelsonnak örülök, szerintem az egyik legmegbízhatóbb elkapónk.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Semmi, egy kis apró hírmorzsa sincs Ryan sorsáról, így marad a várakozás vasárnapig.

Kiderült, hogy David Nelson korábban 2 éves szerződést írt alá, így 2014-re is szerződése van.
Lankster és Winslow fix, hogy nem játszik vasárnap.
Cromartie akár paycut árán is, de maradna. Részemről oké, de a paycut a kirúgása esetén felszabaduló cap space, vagyis 9.25M legyen, ergo 5M-es fizu jövőre és ennél többet nem is érdemel.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Új HC-ről, ha lesz: Lovie Smith. Kevés esélyt látok rá, mivel a Houstonál járt már azt hiszem és elég komolyak voltak a szándékok (1 hete olvastam ezt, azóta lehet változott a helyzet) de én nagyon örülnék neki. Egy jó OC-val ami szerintem nálunk megvan, szép dolgokat vinne véghez. Bár ez még nagyon távoli.david52
Valóban nagyon távoli még és egyelőre Rex a HC majd hétfőtől okosabbak leszünk. 😉
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Új HC-ről, ha lesz: Lovie Smith. Kevés esélyt látok rá, mivel a Houstonál járt már azt hiszem és elég komolyak voltak a szándékok (1 hete olvastam ezt, azóta lehet változott a helyzet) de én nagyon örülnék neki. Egy jó OC-val ami szerintem nálunk megvan, szép dolgokat vinne véghez. Bár ez még nagyon távoli.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com-ról 2 nappal ezelőtti cikk Daniel Jeremiah tollából, amelyben minden egyes csapat 3 legnagyobb needjét tárgyalja:

14. New York Jets
Record: 7-8
Team needs: WR, OG, CB
Még a safety posztot odaírnám és okés is, de a TE poszt szerintem a Cumberland-Winslow kettőssel nem megoldott.Beki
Safetyt esetleg FA-ből is lehetne erősíteni. Lesz egy pár értékelhető játékos, csak ár/érték arányban nem biztos, hogy a legjobb választás lenne.david52
Dawan Landry-nek jövőre még van szerződése, de 1,5M cap space felszabadulna a kivágásával, szóval az ő sorsa több, mint képlékeny. Itt van még Allen és Bush is, no meg használható az Idzik által annyira imádott módszer: töltsük fel a maradék roster spotokat közepes játékosokkal, akik élhetnek a lehetőséggel, lásd Colon.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nehéz kérdés számomra, ésszerűen gondolkozva én is ezt mondanám, csak túlságosan bennem van a Miami elleni rivalizálás.
Most hogy közeledik az off season, egyre jobban foglalkoztat a kérdés: Idziknek sikerült a Seahawksból egy ilyen top csapatot csinálni, sikerülhet ez kétszer?
Pozitívum lehet, hogy Seattleben is egy alapjában véve jó alap volt és ez véleményem szerint itt is megvan.david52
Természetesen, ha még versenyben lennénk a PO-ért én is másképpen értékelném a helyzetet, de tekintve, hogy várhatóan új HC, sacc per kb. alsó hangon 40M cap space és alig 15 roster spotot kell majd feltölteni és a szakértők a jelenlegi 8 draft pickünk mellé még 2-3 kompenzációs picket sem tartanak kizártnak, így szerintem törekedni kell a minél jobb draft hely megszerzésére. (Tény h ebből a 40M cap spaceből 10-12M kell majd a draft class leigazolására, de így is jelentős összegről beszélhetünk amely top WR-re is elég lehet.)

Idzik a Seahawksnál részese volt a jelenlegi keret összetételének, de azért kisebb rész jutott neki, de számunkra hatalmas előny, hogy a caphez is ért és prospectek scoutolásában is részt vett, amelyet jól mutat h Ryannel is rengeteg pro dayen vett részt stb.

Hogy jó alap megvan-e nálunk? Ez már fontosabb és hosszasabb tárgyalást igénylő felvetés, amellyel ráérünk később foglalkozni.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Nfl.com-ról 2 nappal ezelőtti cikk Daniel Jeremiah tollából, amelyben minden egyes csapat 3 legnagyobb needjét tárgyalja:

14. New York Jets
Record: 7-8
Team needs: WR, OG, CB
Még a safety posztot odaírnám és okés is, de a TE poszt szerintem a Cumberland-Winslow kettőssel nem megoldott.Beki
Safetyt esetleg FA-ből is lehetne erősíteni. Lesz egy pár értékelhető játékos, csak ár/érték arányban nem biztos, hogy a legjobb választás lenne.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Hello mindenkinek!
Visszatértem, régen Jet95 néven voltam itt a Jets topicban, aztán elfelejtettem a jelszavam és azóta csak olvasgatok. Remélem győzelemmel zárjuk a szezont és elütjük a Miamit a playofftól! 😊david52
Üdv ismételten és minél több hozzászólást kérünk! 😊
Sok helyen olvastam ezt, hogy a Miami-t jó lenne elütni a PO-tól, de én nem vagyok ennek a híve, hanem sokkal inkább egy szoros meccsen szenvedjünk vereséget hasonló offense teljesítménnyel, mint a Browns ellen, de a draftot tartsuk szem előtt és azon fiatalokat játszassuk, akiknek ezen a jövője múlhat, vagy szerezzenek tapasztalatot.

Én azt mondom inkább legyünk ott a kényelmes 10-13. drafthely környékén, hogy ha fel akarnánk tradelni, ahhoz ne kelljen annyi ellenértéket adni (ezt lehet az mondatja velem h mindenképpen WR-t szeretnék 1. körben).
Rex sorsa sem ezen a meccsen fog múlni, szóval én egy szoros vereség mellett vagyok.Beki
Nehéz kérdés számomra, ésszerűen gondolkozva én is ezt mondanám, csak túlságosan bennem van a Miami elleni rivalizálás.
Most hogy közeledik az off season, egyre jobban foglalkoztat a kérdés: Idziknek sikerült a Seahawksból egy ilyen top csapatot csinálni, sikerülhet ez kétszer?
Pozitívum lehet, hogy Seattleben is egy alapjában véve jó alap volt és ez véleményem szerint itt is megvan.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com-ról 2 nappal ezelőtti cikk Daniel Jeremiah tollából, amelyben minden egyes csapat 3 legnagyobb needjét tárgyalja:

14. New York Jets
Record: 7-8
Team needs: WR, OG, CB
Még a safety posztot odaírnám és okés is, de a TE poszt szerintem a Cumberland-Winslow kettőssel nem megoldott.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hello mindenkinek!
Visszatértem, régen Jet95 néven voltam itt a Jets topicban, aztán elfelejtettem a jelszavam és azóta csak olvasgatok. Remélem győzelemmel zárjuk a szezont és elütjük a Miamit a playofftól! 😊david52
Üdv ismételten és minél több hozzászólást kérünk! 😊
Sok helyen olvastam ezt, hogy a Miami-t jó lenne elütni a PO-tól, de én nem vagyok ennek a híve, hanem sokkal inkább egy szoros meccsen szenvedjünk vereséget hasonló offense teljesítménnyel, mint a Browns ellen, de a draftot tartsuk szem előtt és azon fiatalokat játszassuk, akiknek ezen a jövője múlhat, vagy szerezzenek tapasztalatot.

Én azt mondom inkább legyünk ott a kényelmes 10-13. drafthely környékén, hogy ha fel akarnánk tradelni, ahhoz ne kelljen annyi ellenértéket adni (ezt lehet az mondatja velem h mindenképpen WR-t szeretnék 1. körben).
Rex sorsa sem ezen a meccsen fog múlni, szóval én egy szoros vereség mellett vagyok.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Hello mindenkinek!
Visszatértem, régen Jet95 néven voltam itt a Jets topicban, aztán elfelejtettem a jelszavam és azóta csak olvasgatok. Remélem győzelemmel zárjuk a szezont és elütjük a Miamit a playofftól! 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 overthecap.com/jets-fire-rex-ryan/
Tanulságos olvasmány, amely minden szempontból megvizsgálja Ryan menesztésének okát.

Amúgy rohadtul lassan telnek ezek a napok, mire az ember várja a jövő hétfőt, hogy mi lesz a HC sorsa, ha menesztik kik a lehetséges utódjelöltek stb.

Megvárom a jövő hét hétfőt és miután többet tudunk a HC ügyről írok vmi roster kalkulációt, hogy kit tartanék meg stb.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Újabb Ryan menesztését megerősítő cikk Gary Myers-től (benne egy lehetséges HC jelölttel aki jelenleg DC):

"One source told me Monday that he doesn’t believe Johnson loves Ryan anywhere near the extent that has been portrayed.
“I think there is only one reason Woody kept Rex after last season — he didn’t want to pay him,” the source said. “Otherwise it makes no sense that you fire the general manager and don’t fire the head coach. You know the track record of that working? There is none. Why make a decision like that when history tells you it doesn’t work?”

The source believes that Seahawks defensive coordinator Dan Quinn, 43, is at the top of Idzik’s list if Ryan gets fired. They worked together in Seattle in 2009-10 before Quinn left to become defensive coordinator for the University of Florida. He returned to the Seahawks this season as the defensive coordinator replacing Gus Bradley, who was hired as the head coach of the Jaguars. Quinn was previously an assistant under Mangini with the Jets in 2007-08, so Johnson is familiar with him."
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt Mindenkinek és vééégre nem kell streamet vadásznom, ez nekem bőven elég karácsonyi ajándék a SportTV-től. 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Adja a vasárnapi meccsünk a sport tv

Lesz ez még így se!