New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tampában kimeszelték a GM-et és a HC-t is. Remélem Revis márc. 12-én rosteren lesz még és 3. kört kapunk, nem 4. kört.Beki
Mivel meg mindig a liga top cb-i kozott van ezert ez eleg valoszinuWester
Azért az alábbi érdekes mindenesetre:
Rick Stroud ‏@NFLSTROUD 1 perc
The #Bucs decision to fire Schiano and Dominik came down to 2 main things: No return on a huge investment in free agents and Darrelle RevisBeki
az mi lenne ha kivagnak es mi igazolnank le 😀 egyeves kitero + 1.kor es 4.kor, de nem tartom valoszinunek pont bealdozott 1. kor miatt hogy elengedjekWester
Idzik lehet ezért nem akart vele hosszabbítani. 😀Beki
mondjuk most helyünk lenne rá XD

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tampában kimeszelték a GM-et és a HC-t is. Remélem Revis márc. 12-én rosteren lesz még és 3. kört kapunk, nem 4. kört.Beki
Mivel meg mindig a liga top cb-i kozott van ezert ez eleg valoszinuWester
Azért az alábbi érdekes mindenesetre:
Rick Stroud ‏@NFLSTROUD 1 perc
The #Bucs decision to fire Schiano and Dominik came down to 2 main things: No return on a huge investment in free agents and Darrelle RevisBeki
az mi lenne ha kivagnak es mi igazolnank le 😀 egyeves kitero + 1.kor es 4.kor, de nem tartom valoszinunek pont bealdozott 1. kor miatt hogy elengedjekWester
Idzik lehet ezért nem akart vele hosszabbítani. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tampában kimeszelték a GM-et és a HC-t is. Remélem Revis márc. 12-én rosteren lesz még és 3. kört kapunk, nem 4. kört.Beki
Mivel meg mindig a liga top cb-i kozott van ezert ez eleg valoszinuWester
Azért az alábbi érdekes mindenesetre:
Rick Stroud ‏@NFLSTROUD 1 perc
The #Bucs decision to fire Schiano and Dominik came down to 2 main things: No return on a huge investment in free agents and Darrelle RevisBeki
az mi lenne ha kivagnak es mi igazolnank le 😀 egyeves kitero + 1.kor es 4.kor, de nem tartom valoszinunek pont bealdozott 1. kor miatt hogy elengedjek

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tampában kimeszelték a GM-et és a HC-t is. Remélem Revis márc. 12-én rosteren lesz még és 3. kört kapunk, nem 4. kört.Beki
Mivel meg mindig a liga top cb-i kozott van ezert ez eleg valoszinuWester
Azért az alábbi érdekes mindenesetre:
Rick Stroud ‏@NFLSTROUD 1 perc
The #Bucs decision to fire Schiano and Dominik came down to 2 main things: No return on a huge investment in free agents and Darrelle Revis
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tampában kimeszelték a GM-et és a HC-t is. Remélem Revis márc. 12-én rosteren lesz még és 3. kört kapunk, nem 4. kört.Beki
Mivel meg mindig a liga top cb-i kozott van ezert ez eleg valoszinu

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tampában kimeszelték a GM-et és a HC-t is. Remélem Revis márc. 12-én rosteren lesz még és 3. kört kapunk, nem 4. kört.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Holnap magyar idő szerint 18 órakor lesz Rex és Idzik szezonzáró sajtótájékoztatója.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beki's Offseason Mock Draft 1.0
Beki
Nem rossz, nem rossz 😊.
Én Bohanon miatt nem húznék 3. TE-et és a két OLB közül Bradford helyett talán egy safety-t (és akkor Loston helyén egy LB-t). A Barnes-klón Dee Ford frankó lenne.
Az Asamoah és Shields igazolás nagyon jól néz ki. Maclin kicsit kérdőjelesebb a sérülése miatt, de legalább ismeri a rendszert, Sanders sztem is talán most jobb opció lenne.Robilluma
Maclint pont azért igazolnám le, mert tökéletesen ismeri MM rendszerét. Sanders is opció lehet. Nicksben annyira nem bízok ő lutri, Decker szvsz marad Denverben, még Brandon LaFell jöhetne szóba.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Beki's Offseason Mock Draft 1.0
Beki
Nem rossz, nem rossz 😊.
Én Bohanon miatt nem húznék 3. TE-et és a két OLB közül Bradford helyett talán egy safety-t (és akkor Loston helyén egy LB-t). A Barnes-klón Dee Ford frankó lenne.
Az Asamoah és Shields igazolás nagyon jól néz ki. Maclin kicsit kérdőjelesebb a sérülése miatt, de legalább ismeri a rendszert, Sanders sztem is talán most jobb opció lenne.

 www.newyorkjets.com/videos/videos/Jets-Locker-Room-Exclusive---Rex-Retained-as-Coach/ac9d869a-d78d-410a-b819-055f06ccf75c
Érdemes megnézniWester
(Y)

Mivel a szezon véget ért, úgy gondoltam ideje egy részletesebb rosterelemzésnek és jövőbetekintésnek:
Az első részben az offense kerül terítékre, a másodikban pedig a defense és a speciális egység.
Wester
Geno lesz a kulcs. Tényleg jól működtek a futásai a szezon végén, de a lényeg az lesz, hogy egy korrekt passzjátékot le tudjon menedzselni. Még mindig nehezen találja meg a 2., 3. WR-eit, mert nem áll át lábbal túl jól a többi célpontra és nem is reagál gyorsan a játék snap utáni alakulására. Emiatt valahogy nincs ritmusa sztem a játékának. Olyan, mintha az első elkapó levédekezése után kezdődne nála a teljesen kiszámíthatatlan improvizációs rész, ami a látványos és a szezon végén sikeres futójátékában merül ki egyelőre. A Dolphins ellen is végig ez ment. Ez hosszútávon nem lesz elég. Ennél én többet várok.
Sokat kell még fejlődnie, de én egyáltalán nem vagyok nyugodt. Egy jó kezű pass first QB ellen nem tiltakoznék a középső körökben. Mint pl Cousins vagy Foles volt anno. Egy Mettenberger a 3. körben, ha csúszik odáig, kifejzetten jó döntés lenne sztem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Jets-Locker-Room-Exclusive---Rex-Retained-as-Coach/ac9d869a-d78d-410a-b819-055f06ccf75c
Érdemes megnézniWester
Pont most akartam belinkelni! Sokat mondó videó, ez a nem mindegy, ha egy edzőért ilyen fanatikusan ragaszkodik a csapata.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Beki's Offseason Mock Draft 1.0
Beki
Folkot sajnos nem ússzuk meg ilyen olcsónWester
Akkor lapát részemről. 😊 Kickert túlfizetni én nem nagyon nem szeretnék.Beki
Cimini írta a múltkor hogy Gould-féle számokat hoz, és ő ugye 4 éves 15 milliós szerződést kötött, sztem folk biztos nem fog ennyit kapni, de 1,5 milka biztos kevés lesz neki

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beszarok😀
RESPECT ezért az összeállításért.
Mikor Sáncsó lesérült rápillantottam a cap helyzetetekre és írtam a pats.hu-n, hogy a Jets ha kirakja Sáncsót és elrendezi Cro fizúját egész komoly erősítéseket tervezhet.
Küld el ezt Idzik-nek😀gordon
Egyelőre mi is csak reménykedünk, mert Ryan-nek nehéz lesz szakítania egy olyan játékossal, akibe "beleszeretett" korábban és nehéz elismerni a hibákat (ezt Tannenbaum h szakadna meg nem teszi meg).
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Jets-Locker-Room-Exclusive---Rex-Retained-as-Coach/ac9d869a-d78d-410a-b819-055f06ccf75c
Érdemes megnézniWester
Majdnem jött a bőgés Rex részéről a végén. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beki's Offseason Mock Draft 1.0
Beki
Folkot sajnos nem ússzuk meg ilyen olcsónWester
Akkor lapát részemről. 😊 Kickert túlfizetni én nem nagyon nem szeretnék.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Jets-Locker-Room-Exclusive---Rex-Retained-as-Coach/ac9d869a-d78d-410a-b819-055f06ccf75c
Érdemes megnézni

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Beki's Offseason Mock Draft 1.0
Beki
Folkot sajnos nem ússzuk meg ilyen olcsón

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Mivel a szezon véget ért, úgy gondoltam ideje egy részletesebb rosterelemzésnek és jövőbetekintésnek:
Az első részben az offense kerül terítékre, a másodikban pedig a defense és a speciális egység.
(A dőlt betűsek az ERFA-k, a vastag betűsek az UFA-k és az aláhúzottak az RFA-k)

QB: Geno Smith, Mark Sanchez, Matt Simms, David Garrard

Geno-n kívül talán Simmsnek van esélye, hogy maradjon jövőre, ezért TC-be mindenképpen kell majd még két ember. Én a drafton egy későbbi körben képzelek el irányítót, mert egy versenytárs kell majd Genonak és FA-n nem nagyon látok ilyen irányítót, a két legnagyobb név cutler és vick, én személy szerint egyiküket se látnám szívesen itt, aztán ott van még cassel és freeman, akik már bizonyították, hogy nem alkalmasak. Jelen helyzetben úgy gondolom, hogy Geno fog kezdeni jövőre is. Elég sokat fejlődött szerintem a szezon végére, amint elkezdett futogatni egyből javult a játéka, jobban érezte magát a pályán. Persze nagyon sokat kell fejlődnie még, főleg a db blitzek felismerésében, mert az katasztrófa volt, panthers ellen szinte emiatt kaptunk ki.

RB: Chris Ivory, Bilal Powell, Alex Green, Mike Goodson, Darius Reynaud, John Griffin

Lényegében a DL után a legkomplettebb posztunk, Ivory állat volt, Powell remekül egészítette ki őt, az éven 2158 yardot futottunk, meccsenkénti 134.9-es átlaggal, amivel a 6.-ak vagyunk a ligában. Goodson, Reynaud biztosan megy, Griffint lehet megtartjuk PS-be, ő ugye IR-en töltötte a szezont. Talán egy hátsó körös speed backet tudok még ide elképzelni, de lényegében ez a rész nagyon is rendben van.

WR: Santonio Holmes, Stephen Hill, David Nelson, Jeremy Kerley, Greg Salas, Josh Cribbs, Clyde Gates, Vidal Hazelton, Saalim Hakim,

El is érkeztünk az O legégetőbb problémájához. Nem kímélték az egységet a sérülések, a fentiekből 4-en is IR-en végezték, és Holmes + Kerley se volt mindig bevethető. Itt azonban nem az a kérdés ki megy, ha nem hogy ki marad, mivel a fentiek közül jól láthatóan 7 embernek is van szerződése jövőre. Nelson, Kerley és Hill aki sztem biztos marad, de sztem utóbbi csak 2. körös mivolta miatt. Kell ide egy true no1 és egy no2 WR is, sztem előbbit a draftról szerzünk majd feltrade útján, míg utóbbit FA-ról hozunk.

TE: Kellen Winslow, Jeff Cumberland, Zach Sudfeld, Chris Pantale, Konrad Reuland

Ide is kéne egy megbízható ember, akire tud támaszkodni az irányító. Cumberland szerintem megérdemel egy új szerződést, Winslow nem volt rossz, de pótolható. Állítólag lesznek jó TE-k a drafton, míg FA-n Grahamon kívül nincs nagyobb név, de valszeg ő nem jut el odáig majd.

OT: D'Brickashaw Ferguson, Austin Howard, Ben Ijalana, Oday Aboushi

Ferguson jó szezont hozott, míg Howard egész megbízható RT-vé vált a szezonban. Őt kell visszaigazolni és sztem ez a poszt rendben is van.

OG: Willie Colon, Brian Winters, Vlad Ducasse, William Campbell

Colon átlagos szezont hozott, sztem őt visszaigazolhatnánk, de mondjuk sztem ez attól függ majd milyen OG-k lesznek FA-k ténylegesen. Winters nem reménytelen, futásblokkolásban nagyon jól teljesít, de pass protectionben nagyon sokat kell javulnia, én egy versenytársat mindenképp hoznák, de az is lehet, hogy a helyére hozunk vkit, én egyik eshetőséget se tartom kizártnak. Ducasse meg felőlem mehet amerre lát.

C: Nick Mangold, Caleb Schlauderaff

Mangold megint hozta a formáját, rá nem lehet panasz ezen az éven se, ez a poszt is rendben van szvsz.

Összességében sok munka vár Idzikre az O tekintetében, egyértelműen a WR helyzet a legégetőbb, de ezenkívül kell még TE, OG, versenytárs Genonak. Helyünk lesz, úgyhogy hajrá John.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Beszarok😀
RESPECT ezért az összeállításért.
Mikor Sáncsó lesérült rápillantottam a cap helyzetetekre és írtam a pats.hu-n, hogy a Jets ha kirakja Sáncsót és elrendezi Cro fizúját egész komoly erősítéseket tervezhet.
Küld el ezt Idzik-nek😀
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Beki's Offseason Mock Draft 1.0

A cutok az overthecap.com portál adatai szerint történnek. 2014-es cap számnak a korábban jelzett 126.3M-et vettem.

Kiinduló free cap space: $24.994.000

Cutok:
Mark Sanchez QB -> 8,3M plusz cap space
Santonio Holmes WR -> 8,25M plusz cap space
Benjamin Ijalana OT -> 0.926M plusz cap space
Mike Goodson RB -> 1.3316M plusz cap space

Cutok utáni free cap space: $42.860.787

Restructure:
Antonio Cromartie CB -> 2 év, 12M, tehát a 2014-es cap hit 7,335M.

Restructure utáni free cap space: $51.505787

Resignings (UFA):
Calvin Pace OLB -> 1 év, 1M
Austin Howard RT -> 4 év, 16M, tehát a 2014-es cap hit 4M
Jeff Cumberland TE -> 1 év, 1M
Vladimir Ducasse OG -> 1 év, 0.8M
Nick Folk K -> 2 év, 3M, tehát a 2014-es cap hit 1,5M
Leger Douzable DL -> 1 év, 1M
Ellis Lankster CB -> 1 év, 0.73M

UFA rész utáni free cap space: $40.975.787

RFA/ERFA (2013-as tender számokkal):
Matt Simms QB -> 480k tender

RFA/ERFA utáni free cap space: $40.495.787

Contract extensions:
Muhammad Wilkerson DE -> 5 év, 50M (2015-től kezdve)
Jeremy Kerley WR -> 4 év, 18M (2015-től kezdve)

Tehát FA megkezdése előtt durván 41M cap space áll rendelkezésre.

Free agency:
Sam Shields CB -> 5 év, 35M, tehát a 2014-es cap hit 7M
Shaun Hill QB -> 2 év, 3M, tehát a 2014-es cap hit 1.5M
Jon Asamoah OG -> 5 év, 25M, tehát a 2014-es cap hit 5M
Jeremy Maclin WR -> 4 év, 20M, tehát a 2014-es cap hit 5M

FA utáni free cap space: $21.995.787

Ez a cap space kényelmesen elég, hogy a várható 11-12 draftolt játékosunk szerződését lefedje.

Draft:
1. kör: Mike Evans WR, Texas A&M


2. kör: Austin Seferian-Jenkins TE, Washington


3. kör (TB): Carl Bradford OLB, Arizona State


3. kör: (NYJ): Dee Ford OLB, Auburn


4. kör: Craig Loston SS, LSU


5. kör: DeAnthony Thomas RB, Oregon


6. kör: Jacob Pedersen TE, Wisconsin


7. kör depth mélyítésnek megteszi.

Roster (új játékosok vastagon kiemelve):

Offense:
QB: Geno Smith, Shaun Hill, Matt Simms
RB: Chris Ivory, Bilal Powell, DeAnthony Thomas
TE: Austin Seferian-Jenkins, Jeff Cumberland, Jacon Pedersen
WR: Jeremy Maclin, Mike Evans, Jeremy Kerley, David Nelson, Stephen Hill
OL: D'Brickashaw Ferguson, Nick Mangold, Brian Winters, Jon Asamoah, Austin Howard, William Campbell, Oday Aboushi, Caleb Schlauderaff

Defense:
DL: Muhammad Wilkerson, Quinton Coples, Sheldon Richardson, Damon Harrison, Kenrick Ellis, Leger Douzable
OLB: Calvin Pace, Antwan Barnes, Carl Bradford, Dee Ford
ILB/MLB: Demario Davis, David Harris (ide depth mélyítés vagy Bellore megtartása)
CB: Sam Shields, Antonio Cromartie, Dee Milliner, Kyle Wilson, Darrin Walls
S: Josh Bush, Antonio Allen, Dawan Landry, Craig Loston

Hallgatom a véleményeket, észrevételeket, hogy mely fizetés sok, melyik butaság, ki nem kellene, ki kellene stb. 😊Beki
Nagyon jo írás! Szerintem Shaun Hill helyett lehetne más esetleg. A drafton OLB húzása nagyon okos döntés lenne, tekintve Pace korát. Azt hiszem mind kiegyeznenk ezzel. Twitteren olvastam, hogy Folknnak lehet ez volt az utolsó meccse, ami remelem nem igy lesz.

Más téma, Genorol kinek mi a véleménye? Én igy az egész szezont visszanézve latok benne potenciált, lehet irok is rola hosszabban ha visszanéztem az összes meccset.

Szerk: Maclin helyett szívesebben látnám Boldint, esetleg Sanderst.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beki's Offseason Mock Draft 1.0

A cutok az overthecap.com portál adatai szerint történnek. 2014-es cap számnak a korábban jelzett 126.3M-et vettem.

Kiinduló free cap space: $24.994.000

Cutok:
Mark Sanchez QB -> 8,3M plusz cap space
Santonio Holmes WR -> 8,25M plusz cap space
Benjamin Ijalana OT -> 0.926M plusz cap space
Mike Goodson RB -> 1.3316M plusz cap space

Cutok utáni free cap space: $42.860.787

Restructure:
Antonio Cromartie CB -> 2 év, 12M, tehát a 2014-es cap hit 7,335M.

Restructure utáni free cap space: $51.505787

Resignings (UFA):
Calvin Pace OLB -> 1 év, 1M
Austin Howard RT -> 4 év, 16M, tehát a 2014-es cap hit 4M
Jeff Cumberland TE -> 1 év, 1M
Vladimir Ducasse OG -> 1 év, 0.8M
Nick Folk K -> 2 év, 3M, tehát a 2014-es cap hit 1,5M
Leger Douzable DL -> 1 év, 1M
Ellis Lankster CB -> 1 év, 0.73M

UFA rész utáni free cap space: $40.975.787

RFA/ERFA (2013-as tender számokkal):
Matt Simms QB -> 480k tender

RFA/ERFA utáni free cap space: $40.495.787

Contract extensions:
Muhammad Wilkerson DE -> 5 év, 50M (2015-től kezdve)
Jeremy Kerley WR -> 4 év, 18M (2015-től kezdve)

Tehát FA megkezdése előtt durván 41M cap space áll rendelkezésre.

Free agency:
Sam Shields CB -> 5 év, 35M, tehát a 2014-es cap hit 7M
Shaun Hill QB -> 2 év, 3M, tehát a 2014-es cap hit 1.5M
Jon Asamoah OG -> 5 év, 25M, tehát a 2014-es cap hit 5M
Jeremy Maclin WR -> 4 év, 20M, tehát a 2014-es cap hit 5M

FA utáni free cap space: $21.995.787

Ez a cap space kényelmesen elég, hogy a várható 11-12 draftolt játékosunk szerződését lefedje.

Draft:
1. kör: Mike Evans WR, Texas A&M


2. kör: Austin Seferian-Jenkins TE, Washington


3. kör (TB): Carl Bradford OLB, Arizona State


3. kör: (NYJ): Dee Ford OLB, Auburn


4. kör: Craig Loston SS, LSU


5. kör: DeAnthony Thomas RB, Oregon


6. kör: Jacob Pedersen TE, Wisconsin


7. kör depth mélyítésnek megteszi.

Roster (új játékosok vastagon kiemelve):

Offense:
QB: Geno Smith, Shaun Hill, Matt Simms
RB: Chris Ivory, Bilal Powell, DeAnthony Thomas
TE: Austin Seferian-Jenkins, Jeff Cumberland, Jacon Pedersen
WR: Jeremy Maclin, Mike Evans, Jeremy Kerley, David Nelson, Stephen Hill
OL: D'Brickashaw Ferguson, Nick Mangold, Brian Winters, Jon Asamoah, Austin Howard, William Campbell, Oday Aboushi, Caleb Schlauderaff

Defense:
DL: Muhammad Wilkerson, Quinton Coples, Sheldon Richardson, Damon Harrison, Kenrick Ellis, Leger Douzable
OLB: Calvin Pace, Antwan Barnes, Carl Bradford, Dee Ford
ILB/MLB: Demario Davis, David Harris (ide depth mélyítés vagy Bellore megtartása)
CB: Sam Shields, Antonio Cromartie, Dee Milliner, Kyle Wilson, Darrin Walls
S: Josh Bush, Antonio Allen, Dawan Landry, Craig Loston

Hallgatom a véleményeket, észrevételeket, hogy mely fizetés sok, melyik butaság, ki nem kellene, ki kellene stb. 😊
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Csoporton kívüli ellenfelek jövő évre:

Home: Denver Broncos, Oakland Raiders, Detroit Lions, Chicago Bears, Pittsburgh Steelers

Away: Kansas City Chiefs, San Diego Chargers, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Tennessee Titans

Undorító egy schedule. :#Beki
Igazabol, ha egy jo csapatot felepitunk akkor ezek ellen a csapatok ellen teljesíteni kell, nincs mese.
A masik, a draft pozíciónak nagyon orulok, főleg, hogy sok pickunk lesz, Idzik most igazán megmutathatja. Ennyi lehetőségből mar csak sikerul behúzni par olyan játékost akik igazi hatást gyakorolnak a franchisera. Mozgalmas off seasonunk lesz 😊
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 654 — balazs.t85@gmail.com
Mennyi helyetek van a cap alatt? Egy Hakeem Nicks elképzelhető húzás? 😊Nomac
Nos, amennyiben az előre jelzett 126,3M cappel számolok úgy jelenleg 25M cap space van. Ehhez hozzávesszük Sanchez és Holmes cutjait hozzávéve ez a szám rögtön 41M cap spacet jelent és még nem beszéltünk Cromartieról, aki egymaga 14,9M-et foglal a jövő évi capből és cutolása 9,5M cap spacet szabadítana fel. 😉

Remélem a válasz már egyértelmű ebből a Nicks féle húzásra. 😊Beki
Ennyi hellyel elég aktívak lesztek a FA piacon 😊
Komoly harc lesz jövőre az AFC Eastben. Valami olyasmit várok, mint ami idén történt az AFC Westben vagy NFC Westben 😊Nomac
Persze ha lesz használható vagy elit FA számunkra. 😛Beki
Ha csak WR-k nézzük .. én tudnék miből válogatni 😀
Eric Decker
Golden Tate
Emmanuel Sanders
Mario Manningham
Hakeem Nicks
Jacoby Jones
Anquan Boldin

Van kiből válogatni 😀 Én már annak örülnék a közülük egy hozzánk kerülne ... ne lenne az a 7,5M DM Heranadze miatt. 😒
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mennyi helyetek van a cap alatt? Egy Hakeem Nicks elképzelhető húzás? 😊Nomac
Nos, amennyiben az előre jelzett 126,3M cappel számolok úgy jelenleg 25M cap space van. Ehhez hozzávesszük Sanchez és Holmes cutjait hozzávéve ez a szám rögtön 41M cap spacet jelent és még nem beszéltünk Cromartieról, aki egymaga 14,9M-et foglal a jövő évi capből és cutolása 9,5M cap spacet szabadítana fel. 😉

Remélem a válasz már egyértelmű ebből a Nicks féle húzásra. 😊Beki
Ennyi hellyel elég aktívak lesztek a FA piacon 😊
Komoly harc lesz jövőre az AFC Eastben. Valami olyasmit várok, mint ami idén történt az AFC Westben vagy NFC Westben 😊Nomac
Persze ha lesz használható vagy elit FA számunkra. 😛
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 654 — balazs.t85@gmail.com
Mennyi helyetek van a cap alatt? Egy Hakeem Nicks elképzelhető húzás? 😊Nomac
Nos, amennyiben az előre jelzett 126,3M cappel számolok úgy jelenleg 25M cap space van. Ehhez hozzávesszük Sanchez és Holmes cutjait hozzávéve ez a szám rögtön 41M cap spacet jelent és még nem beszéltünk Cromartieról, aki egymaga 14,9M-et foglal a jövő évi capből és cutolása 9,5M cap spacet szabadítana fel. 😉

Remélem a válasz már egyértelmű ebből a Nicks féle húzásra. 😊Beki
Ennyi hellyel elég aktívak lesztek a FA piacon 😊
Komoly harc lesz jövőre az AFC Eastben. Valami olyasmit várok, mint ami idén történt az AFC Westben vagy NFC Westben 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Csoporton kívüli ellenfelek jövő évre:

Home: Denver Broncos, Oakland Raiders, Detroit Lions, Chicago Bears, Pittsburgh Steelers

Away: Kansas City Chiefs, San Diego Chargers, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Tennessee Titans

Undorító egy schedule. :#