New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
firejohnidzikék új projektje BringBackEd.com . Maximálisan támogatom 😊
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Mondjuk abban a csoportban, ahol az NE a nagy ellenfél... aki futójáték nélkül nyert mecset a LOB ellen, ott nem is baj, ha van CB depth. 😀 Ráadásul itt van még a Colts a Denver meg a Vasas akik szintén a levegőben nyomják a játékot.
több mint 11 éve
Most látom Colont, az úgy jó lesz guardba. Akkor is kell OLB és Wilkersonnal is egyezzünk meg hosszútávon. Hacsak nem a 3-2-6 lesz az alapfelállás 😊toamHat?? Amilyen bevásárlást tartotok, kevésnek gondolom. Valami pszicho felállás lesz ebből, 3 270 font feletti bóklászik a LoS környékén 8 DB meg hátul levegőt se enged senkinek.😊
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Most látom Colont, az úgy jó lesz guardba. Akkor is kell OLB és Wilkersonnal is egyezzünk meg hosszútávon. Hacsak nem a 3-2-6 lesz az alapfelállás 😊
több mint 11 éve
G-be nem hiszem jön már ember, TE-ben megvagyunk, futó sztem draftrólTudnám minek csinálnánk, egy safety befér még és vége. 😀BekiPryor és Gilchrist az nem elég? Akkor már inkább offenset erősíteném, WR, T, C megvan, QB "megvan", értsd draft előtt nem hozunk senkit, többi helyre ráfér még az erősítés, OLB-ről nem is beszélve.toam
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gilchrist még nincs meg.Tudnám minek csinálnánk, egy safety befér még és vége. 😀BekiPryor és Gilchrist az nem elég? Akkor már inkább offenset erősíteném, WR, T, C megvan, QB "megvan", értsd draft előtt nem hozunk senkit, többi helyre ráfér még az erősítés, OLB-ről nem is beszélve.toam
több mint 11 éve
Tudnám minek csinálnánk, egy safety befér még és vége. 😀BekiPryor és Gilchrist az nem elég? Akkor már inkább offenset erősíteném, WR, T, C megvan, QB "megvan", értsd draft előtt nem hozunk senkit, többi helyre ráfér még az erősítés, OLB-ről nem is beszélve.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bassett meg már azt nézi, hogy tudnánk több helyet csinálni XDWesterTudnám minek csinálnánk, egy safety befér még és vége. 😀
több mint 11 éve
Bassett meg már azt nézi, hogy tudnánk több helyet csinálni XD
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Overthecap adatai szerint a cap space-ünk a Cro deal előtt: $19,661,474.
több mint 11 éve
Élmény olvasni h micsoda sírás megy külföldi fórumokon, hogy hazavágta Macc a capet. 😀BekiLOL, mondjuk most már tényleg leállhat 😀
de amúgy most már Bowleson múlik a dolog nagy része, Macc megadta neki az alapanyagot
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Élmény olvasni h micsoda sírás megy külföldi fórumokon, hogy hazavágta Macc a capet. 😀
több mint 11 éve
Rich Cimini @RichCimini 47 mp48 másodperccel ezelőttő és skrine feljődik még pár évig, aztán majd váltják az öregeket 😀
Looks like Dee Milliner will be No. 4 CB, if healthy. Bowles likes DBs. ARI had more snaps in dime package last season than any team. #nyj
Ennyi. 😀Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini 47 mp48 másodperccel ezelőttLooks like Dee Milliner will be No. 4 CB, if healthy. Bowles likes DBs. ARI had more snaps in dime package last season than any team. #nyj
Ennyi. 😀
több mint 11 éve
pass-rusher vagy QB nálam jelenleg az 1/6, de lehet BPA lesz ebből | DL |papíron elég pofás CB sorunk lett hirtelen 😀WesterŐszintén szólva miután olvastam h Bowles-nál tavaly csupán 2 LB volt fent a snapek több, mint 50%-nál már picit elvesztem h hova húzhatunk első 3 körben, pláne még ha vmi safety-t is beújítunk. 😀Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
papíron elég pofás CB sorunk lett hirtelen 😀WesterŐszintén szólva miután olvastam h Bowles-nál tavaly csupán 2 LB volt fent a snapek több, mint 50%-nál már picit elvesztem h hova húzhatunk első 3 körben, pláne még ha vmi safety-t is beújítunk. 😀
több mint 11 éve
papíron elég pofás CB sorunk lett hirtelen 😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
amúgy felvetették, hogy ennyi cb mellett lehet vkit feltoltuk S-be
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igen, a szerződés kialakítására várok én is.Kimberley A. Martin @KMart_LI 1 min1 minute agoEz sok, de a garantált a lényegesWester
Source: Cro signed a four-year deal. ...Base salary is $8M per year.
Mennnyiiiiiiiiii?Beki
több mint 11 éve
Kimberley A. Martin @KMart_LI 1 min1 minute agoEz sok, de a garantált a lényeges
Source: Cro signed a four-year deal. ...Base salary is $8M per year.
Mennnyiiiiiiiiii?Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin @KMart_LI 1 min1 minute agoSource: Cro signed a four-year deal. ...Base salary is $8M per year.
Mennnyiiiiiiiiii?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Dennis Waszak Jr. @DWAZ73 6 mp7 másodperccel ezelőttThe deal agreed upon for Antonio Cromartie with #Jets is a 4-year contract, per source.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cro is visszatér. Részletek egyelőre nem ismertek a szerződésről.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
www.nj.com/jets/index.ssf/2015/03/jets_still_reaching_out_to_safeties_have_marcus_gi.htmlLehet Gilchrist kapcsán mégsem mennek olyan jól a tárgyalások.