New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk alig van sztem rajtunk kívül TE needes csapat.Beki
A Falcons mindenképp, de azt gondolom, hogy a Pats is lépni fog ez ügyben!leeon83
Falcons 1/5-ön fix, hogy nem húz TE-t, míg a Pats minek lépjen TE ügyben?Beki
A két TE-s rendszer miatt, hernandez helyéreWester
Nem biztos, hogy vissza akarnának térni a két TE-s rendszerhez, pláne ha McDaniels esetleg HC állást kapna és új OC után kellene nézniük.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk alig van sztem rajtunk kívül TE needes csapat.Beki
A Falcons mindenképp, de azt gondolom, hogy a Pats is lépni fog ez ügyben!leeon83
Falcons 1/5-ön fix, hogy nem húz TE-t, míg a Pats minek lépjen TE ügyben?Beki
A két TE-s rendszer miatt, hernandez helyére

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk alig van sztem rajtunk kívül TE needes csapat.Beki
A Falcons mindenképp, de azt gondolom, hogy a Pats is lépni fog ez ügyben!leeon83
Falcons 1/5-ön fix, hogy nem húz TE-t, míg a Pats minek lépjen TE ügyben?
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Jets announce 8 players sign reserve/future contracts: TE Colin Anderson, DT T.J. Barnes, WR Michael Campbell, DT Tevita Finau, C Dalton Freeman, LB Tim Fugger, WR Dwight Jones, S Rontez Miles

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
BÚJJÉK

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Graham, Pitta, Finley, FredDavis, Pettingrew a főhozatal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Mondjuk alig van sztem rajtunk kívül TE needes csapat.Beki
A Falcons mindenképp, de azt gondolom, hogy a Pats is lépni fog ez ügyben!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hill helyett Josh McCown-t látnám szívesen, de nem tudom, hogy vele mit terveznek a Bears-nél? leeon83
McCown-tól annyit hallottam, hogy jövőre még játszana, de h ezt hol teszi majd kiderül.
Beki
Visszaigazol a Bearsbe.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Majd elfelejtettem, láttátok a Dolphins ellen Geno középsulis fényképét? A kis Pats spion 😊.


BÚÉK mindenkinek!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI 4p
As @RichCimini mentioned, Willie Colon did tear his bicep in the 4Q of Sunday's game. Scheduled for surgery tomorrow.
The recovery time for Willie Colon (torn bicep) will be about four months.

No Colon fix, hogy nem lesz már Jets játékos jövőre, so ki lesz az új RG-nk?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Douzable pedig maga árulta el, hogy teszteli a piacot majd.Beki
Ez számára jó döntés, számunkra nemWester
Sajnos számunkra nem az, de majd csak lesz megfelelő helyettese alkalom adtán. 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Douzable pedig maga árulta el, hogy teszteli a piacot majd.Beki
Ez számára jó döntés, számunkra nem

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Douzable pedig maga árulta el, hogy teszteli a piacot majd.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beki vmit elnéztél mert már megy a szezonzáró sajtótájékoztatóWester
Uhh, ezek szerint valamit elszámoltam, de a lényeg h valaki itt volt. 😊 Visszanézem majd mihelyst felkerül valahova, de visszaolvastam a beatwriterek által leírtakat:

-hamarosan minden játékossal elbeszélgetnek + edzőkkel
-Idzik tegnap találkozott Sanchezzel és az elsődleges h minél előbb meggyógyuljon, de a sorsáról nem nyilatkozott, ha Revisből indulunk ki -> Mark Sanchez cut
-kitértek mindketten a coach változások ügyében, Thurman pedig szerint ezek alapján tuti nem tér vissza (csak Dunbar DL coach jöjjön vissza könyörgöm)
-Idzik éltette a draft classot ahogy írtad is
-a leglényegesebb viszont véleményem szerint, hogy a GM-ünk szájából is hallottuk, hogy megfelelő flexibilitás van a free agency-n való manőverezésre és a needek orvosolására
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Na hát sok mindent nem tudtunk meg, nagyon dicsérték egymást. Idzik látványosan kikerülte azt a kérdést, hogy beszélt-e más főedző jelöltekkel. 2013-as draft class méltatta Idzik, és szerinte Aboushi és Campbell nagyon sokat fejlődött.
Elvileg a hét után kiderül mi lesz az edzőkkel

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
ryan nagyon furcsán válaszolt a thurman visszatérését firtató kérdésre, esélyes hogy ő már nem lesz itt jövőre

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Beki vmit elnéztél mert már megy a szezonzáró sajtótájékoztató

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Na akkor jöjjön a rosterelemző 2.része, ahol a defenset és speciális egységet veszem górcső alá. Valamint észrevettem, hogy az előző részben szégyenszemre kihagytam az FB posztot, úgyhogy ezen hibámat, most javítom.
(A dőlt betűsek továbbra is az ERFA-k, a vastag betűsek az UFA-k és az aláhúzottak az RFA-k)

FB: Tommy Bohanon, Lex Hilliard

Bohanon korrekt rookie szezont hozott le, sztem nem lehet rá panasz. Hilliarddal pedig értelmetlen lenne hosszabítani sztem.

Na akkor a D#:

DL: Muhammad Wilkerson, Sheldon Richardson, Damon Harrison, Kenrick Ellis, Leger Douzable

Elérkeztünk a csapat büszkeségéhez a D-linehoz. Brutál szezont hozott az egység, én konkrétan az egész falat küldeném a PB-ra. Wilkerson átvette Revis helyét a.k.a. a szupersztár a csapatban, Richardson DROY esélyes szezont hozott, míg Big Snacks Harrison szépen ˮbeette” magát a szezon elején a kezdő pozícióba és azóta is kirobbanthatatlan onnan.
Mo-t ezéven le kell kötni egy hosszútávúval, Douzable pedig sztem értékes rotációs ember, megéri visszaigazolni.

ILB: David Harris, Demario Davis, Nick Bellore, Josh Mauga, Troy Davis

Harris újra régi önmagát idézte,ő lett a tackle-leader a csapatban 123 szereléssel. Davis pedig igazi vezérré nőtte ki magát, meg is kapta a csapat Dennis Byrd Award for Most Inspirational díját. A többiek főleg ST-ben kaptak szerepet.

OLB: Calvin Pace, Quinton Coples, Antwan Barnes, Garrett McIntyre, Jermaine Cunningham

És elérkeztünk a csapat azon posztjához, ahová már 3 éve várunk a draftról embert, de azóta se érkezett. Most azonban egy igen érdekes helyzet alakult ki. A Coples-program sztem folytatódik, idén még inkább DE volt, de sztem jövőre már rendes OLB lesz belőle. Na most ugye ha visszaigazoljuk Pace-t, amit én nagyon is támogatok, akkor ugye Coples elviszi az egyik OLB játékidőt, míg Pace és Barnes a másikat. Ezért idén én nem várok OLB-draftot magasan, mivel az újoncnak nem tudnánk biztosítani elegendő játékidőt. Persze lehet egy Demario Davis féle húzás újra, de én ezt nem támogatnám mikor van elég needünk az O-ban, meg S is kéne. Jövőre valszeg már nem lesz Pace úgyhogy én akkor várok 1-2.körben egy OLB-t.

CB: Antonio Cromartie, Dee Milliner, Kyle Wilson, Darrin Walls, Isaiah Trufant, Aaron Berry, Ellis Lankster

A CB poszt mindenképpen a védelem legnagyobb problémája volt a szezonban, Cro nagyon visszaesett, Milliner pedig nem hozta azt amit vártunk tőle top 10-es pickként. Na most itt az a kérdés, hogy milliner marad-e no. 2 CB, mert ekkor vagy Cro lesz az 1.számú CB megint, vagy ő megy és hozunk egy no.1 CB-t FA-ról, a kettő együtt sztem nem fog megtörténni. Én sztem pedig millinert nem fogják padoztatni, mert ezzel idzik beismerné hogy hibázott, és ezt egyetlen GM se szokta.(Lásd Tanny aki szerint milyen jó lenne ha Sancho maradna). Persze ez csak egy felvetés, korántsem biztos, hogy így lesz. Amúgy Milliner szezon végére egészen jól kezdett játszani, még mindig nem az a szint amit elvárnánk tőle, de már Josh Gordont is aránylag jól lefogta, mistacklek is egyre kevesebbek nála, sztem jó lesz ő. Lankstert és Trufantot én biztosan visszaigazolnám, ST-ben fontos láncszemek, és 5 CB-s felállásokban igen jól használhatóak. Kyle Wilson helye korántsem biztos, Walls is megelőzte őt a DC-n, sztem cutoljuk majd.

S: Dawan Landry, Antonio Allen, Jaiquawn Jarrett, Ed Reed, Josh Bush

Allenben sok potenciál van, de még nem kezdő szint, sokat kell fejlődnie. Landry egy megbízható S, de én jövő év után már nem hoznám vissza. Helyére én idén 3.-4. körben hoznék S-t, de én még Rontez Milesban is bízok 😀 Reed a Miami elleni meccsen már jól játszott, de én nem várok re-signt.


ST:

K: Nick Folk

Folk kiemelkedő szezont hozott, 36- ból 33-at bevágott, mindenképpen megérdemel egy új szerződést.

P: Ryan Quigley

Malone-nal kezdtük a szezont, az egyik rossz meccse után jött Quigley, aki elég jó számokat hozott, nem kiemelkedő, de megbízható punter.

Ezzel véget ért az elemzés, LEHET VITATKOZNI!!!

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ma magyar idő szerint 18 órakor Rex és Idzik szezonzáró sajtótájékoztatója. Gondolom a szokásos bullshit lesz, de hát ha vmi apró infócskát csepegtetnek coach változásokról, hogy Idzik is elmondja-e h jó a cap helyzet és tudunk erősíteni FA-n stb.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amúgy úgy néz ki, hogy Idzik nyomást gyakorol Ryan-re, hogy változtasson a coachoknál.
Ennek legfőbb áldozata Denis Thurman lehet, akinek a szerződése lejár és várhatóan nem hosszabbítunk vele.

Lehetséges helyettesek:
That checks out with the only two names we’ve heard so far as potential replacements — Seattle assistant Kris Richard and Baltimore assistant Teryl Austin.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beki! Szépen összeszedted a teendőket a következő évre, grat!
Hill helyett Josh McCown-t látnám szívesen, de nem tudom, hogy vele mit terveznek a Bears-nél? Valamint azt sem tudom - bár még nem igazán foglalkoztam az idei prospectekkel - hogy Seferian-Jenkins kicsúszhat-e az első körből?!leeon83
Köszönöm! 😊
McCown-tól annyit hallottam, hogy jövőre még játszana, de h ezt hol teszi majd kiderül.
Jó lesz az idei TE class. Magát Seferian-Jenkinst olvastam már 3. körre is, de ez abszolút kizártnak tartom, hogy addig csússzon. Mindenhol 1-2. körre írják, de pl. a CBS (csak h lássuk valóban mennyire mélynek tűnik az idei class) csak a 3. TE-nek rangsorolja, előtte van Eric Ebron, aki egyértelműen 1. körös prospect és Jace Amaro is, akit Jenkins-el együtt 1-2. körre tesznek.
Seferian-Jenkins esetében egyedüli kifogás az off-field issue-k (DUI arrest) lehetnek.

Mondjuk alig van sztem rajtunk kívül TE needes csapat.
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Beki! Szépen összeszedted a teendőket a következő évre, grat!
Hill helyett Josh McCown-t látnám szívesen, de nem tudom, hogy vele mit terveznek a Bears-nél? Valamint azt sem tudom - bár még nem igazán foglalkoztam az idei prospectekkel - hogy Seferian-Jenkins kicsúszhat-e az első körből?!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Ti milyen mezt vennétek jelenleg? Tervezem, hogy meglepem magam a közelgő születésnapom alkalmából, de anno Penningtonnal nagyon benéztem mert a következő évben eligazolt, nem számít annyira ki van a hátán de azért nem ártana ha pár évig időtálló lenne. Pl. Wilkre gondoltam. : )david52
Wilk jövőre contract utolsó évébe lép csak jelzem és tudjuk Revis-el mi történt (nem akartuk kifizetni a nagy lét neki). 😛Beki
Idziket a saját kezemmel folytom meg ha wilket elengedi XD

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ti milyen mezt vennétek jelenleg? Tervezem, hogy meglepem magam a közelgő születésnapom alkalmából, de anno Penningtonnal nagyon benéztem mert a következő évben eligazolt, nem számít annyira ki van a hátán de azért nem ártana ha pár évig időtálló lenne. Pl. Wilkre gondoltam. : )david52
Namath! Azzal már nem fürödhetsz be 😉
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ti milyen mezt vennétek jelenleg? Tervezem, hogy meglepem magam a közelgő születésnapom alkalmából, de anno Penningtonnal nagyon benéztem mert a következő évben eligazolt, nem számít annyira ki van a hátán de azért nem ártana ha pár évig időtálló lenne. Pl. Wilkre gondoltam. : )david52
Wilk jövőre contract utolsó évébe lép csak jelzem és tudjuk Revis-el mi történt (nem akartuk kifizetni a nagy lét neki). 😛