New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Woody Johnson levele (vastagon a leglényegesebb rész):

MIAMI GARDENS, Fla. -- Now that Jets owner Woody Johnson and general manager John Idzik have made it known that Rex Ryan will be back, Johnson has taken the extra step of emailing a letter to season-ticket holders to personally explain the organization's decision.

This is the text of that letter, which looks like it was sent to season-ticket holders around 7 p.m. Sunday. The one we have was tweeted by a Jets fan named Jimmy Godfrey:

Dear (Season-Ticket Holder),

Our 2013 season ended earlier today with a victory over the Dolphins. It's no secret that when this season started many people outside the Jets organization had low expectations for our team. But not us—we set out this year, and every year, with the high expectations of winning games and making Jets Nation proud.

I am writing to you, a valued Season Ticket Holder, today to address 2014 and beyond.

Obviously, one of the first steps in moving forward is making a decision about our Head Coach. I hired Rex Ryan in January of 2009 for many reasons, but one of his strengths really stands out. Rex has more passion than anyone I have ever met. Passion for the Jets. Passion for teaching and motivating his players and coaches. Passion for winning. Like any NFL Head Coach, he's had ups and downs, but Rex has been a tremendous leader of this football team.

That is why, after today's game, I informed the team of our carefully-considered decision: Rex Ryan will continue as Head Coach of the New York Jets.

We won three of our last four games, but we're obviously not satisfied with our overall up-and-down 2013 performance. There were many moments, including today, when we showed real signs of progress and reasons for optimism, with a young, talented, competitive, and resilient team. But there were also too many games where we couldn't sustain that progress. The reality is that we're not yet the complete and consistent team that you demand and deserve.

We're confident that, with the leadership of General Manager John Idzik, working closely with Rex, we will enter 2014 with great opportunities to improve. We have the resources in place to continue to build our team, including more draft picks and roster flexibility than in previous years. In short, we're on the right path. We are going to continue to move forward together, always looking to be better and stronger, building on our successes and learning from our failures.

We are focused on fielding a consistently competitive team with the sole mission of winning. We have our work cut out for us, but I know that we have the grit and determination to get the job done. We'll continue to set high expectations and then work hard to exceed them. And I promise you that not one person in this organization will rest until we meet our ultimate goal of fielding a championship team.

Thank you for your intense loyalty and unyielding support for the Jets.
Perhaps best of all, the letter did not ask recipients to send a deposit ASAP for next year's tickets.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kompenzációs draft pickek terén is jó pár picket várhatunk az alábbi játékosokért:
LaRon Landry
Mike DeVito
Dustin Keller
Yeremiah Bell
Shonn Greene
Brandon Moore
Matt Slauson

Schefter tavaly tweetelte, hogy összességében 12 pickre számíthatunk és egy cikk szerint az alábbiakra:
LaRon Landry miatt 4. kör, ha nem sérül meg 3-at is írtak.
Mike DeVito miatt 5. kör
Bell és Slauson pedig 7-7. kört hozhatnak a konyhára.
Keller sajnos korán megsérült, így nem várható nagy kompenzáció miatta.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Immáron hivatalos, hogy a 18. helyen fogunk húzni a jövő évi drafton (ha nem lesz trade). A vicces az, hogy ha kikaptunk volna a Miamitó úgy a 11. helyen húznánk ezért az kemény. 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mennyi helyetek van a cap alatt? Egy Hakeem Nicks elképzelhető húzás? 😊Nomac
Nos, amennyiben az előre jelzett 126,3M cappel számolok úgy jelenleg 25M cap space van. Ehhez hozzávesszük Sanchez és Holmes cutjait hozzávéve ez a szám rögtön 41M cap spacet jelent és még nem beszéltünk Cromartieról, aki egymaga 14,9M-et foglal a jövő évi capből és cutolása 9,5M cap spacet szabadítana fel. 😉

Remélem a válasz már egyértelmű ebből a Nicks féle húzásra. 😊
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Ahhoz képest, hogy van egy 1/5 qb, 1/25 holmész, meg másodikkarikába még egy hátvéd meg hill. Félig üres, félig teli. Hoznám Wizt azt hasíthatnak az összekötők.sutianap
Áhh, ha Ryan marad Mornhinweg aligha megy innen bárhova is OC posztról.Beki
Ne is menjen 😊.
Geno egész jó volt a Raiders-Panthers-Browns hármas ellen. Még adni kell neki egy esélyt. Óriási váltás volt egy év alatt a West Virginia shotgun spreadje után a MM offense. A pályán is kezd vezérként viselkedni, egészen emocionális volt az utóbbi meccseken, ami kellemes meglepetés nekem, a Mountaineers-ben ilyesminek nyoma sem volt nála.
Célpontok kellenek neki mindenképpen! Egy lerobbant Santonio, meg az óriási csalódás Hill WR poszton? Jöhetne ide Brady is, vele se menne a dolog. A slot Kerley és a 4. számú, possession WR Nelson mellé két WR-t kell szerezni. Cumberland sztem rendben van, Winslow helyére sem ártana egy frissebb elkapó TE.
A falban Winters-nek lesz egy offseasonja erősödni, összerakni a pass protectionjét, remélem sokat fejlődik. A futásblokkjával nincs gond.
Fontos a folytonosság. A QB, a fal (egy pass protban erős OG Colon utánpótlásának talán elférne draftról, aki OT poszton is használható, mondjuk egy Zack Martin) és MM remélem marad, látszódni fog az összeszokottság jövőre. Csak a fránya WR-ek... Egyet hoznék a draftról korán, egy nagynevűt pedig FA-ról, aki játszott már hasonló rendszerben, hogy azonnal tudjon segíteni.
Holmes-t meg picsán kell rúgni, még vetminért sem tartanám meg, amit itt művelt a pénzéért, az lóf@sz esti fényben.
Gyerünk Sexy Rexy, lobbizzál vazze!Robilluma
Nehéz lenne bármit is ez ellen írni, ennek lényegében így kell történnie. 😊
Idziknek offseasonban (persze a cutok után) a legfontosabb, hogy egy WR FA-ról és egy draftról mindenképpen kell. FA-ról Maclin illene mindenképpen a legjobban MO rendszerébe és még ismeri is azt.
Szóval maradna ugye Kerley-Hill-Nelson trió, FA+draft kettőssel No. 1 és 2 WR-t megoldjuk, Kerley slotban Nelson 4. WR, Hill pedig a rangsor végén.

Cromartie-val mit kezdenél? 😀Beki
Mennyi helyetek van a cap alatt? Egy Hakeem Nicks elképzelhető húzás? 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Gyors helyzetjelentés draft ügyben:
19-kor lejátszott meccsek után 17. helyen húzunk perpill.
Várunk még a Rams, Chargers, Packers és Cowboys meccs végeredményére.

Hogy a Packers vagy a Chicago nyer az nekünk mindegy, mert a vesztes előttünk lesz a rangsorban. Ha a Rams valami csoda folytán nyerne mögénk kerülne a draft listában. Chargers szerencsére nem tud már megelőzni minket.
Viszont amennyiben a Chargers kikap úgy a Steelers PO résztvevő és mögénk kerülne. Viszont ha a Philly nyer a Cowboys ellen, úgy a Dallas megelőzne minket.

Tehát összegezve számításaim szerint a legjobb draft hely 14. lehet, legrosszabb 18.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jane McManus ‏@janesports 34 perc
Woody Johnson tells ESPN Radio that Jets are "in really good shape to participate financially in the market." #nfl #jets

Így is van oda kell csapni a lovaknak.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Rex marasztalasa az utolso meccsek alapjan tokeletes dontes.
Kovetkezo lepes: Sanchez es Holmes cut.Beki
Remélem ez lesz a legelső lépés. El kell kezdeni a tisztogatást. Reed bácsi azért nálunk otthonosabban mozog mint texasba😛 Geno azért amikor megfutotta a TD-t pattogott az embereket mint a flippergolyó.
Szerintem a srácok Ryanért is harcoltak. Jövőre ha nincs playoff akkor mindenkit ki kell rúgni. Bár aligha hiszem, hogy jövőre nem leszünk ott ... SŐT... 😊
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Két szó a mai meccsről: Boldog vagyok! 😊
Bővebben holnap. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rex marasztalasa az utolso meccsek alapjan tokeletes dontes.
Kovetkezo lepes: Sanchez es Holmes cut.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Rex hivatalosan is marad

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
woody bejelentéshez készülődik

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Jó meccs volt, méltón fejeztük be a szezont, millinerből lehet lesz vmi, bár még mindig sokat kell fejlődnie

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszi
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Grat srácok, visszaadtátok amikor búcsúztattuk Mangeniust

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
C'mon MAN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknekWester
No, de ha Rex nem megy bele ebbe?Beki
Hát sztem most rex kussoljon állapot vanWester
Meg miért a defenseben kellene coach changeket végrehajtani?
Pl. Dunbar DL coachként való megtartása egyenesen kötelező jellegű, LB coach úgyis kell.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknekWester
No, de ha Rex nem megy bele ebbe?Beki
Hát sztem most rex kussoljon állapot van

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknekWester
No, de ha Rex nem megy bele ebbe?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀Wester
Laza 200 yardot összehozna ma...😀Beki
akkor vetminért maradhatWester
Nem is értem miért Idzik a Jets GM-je. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀Wester
Laza 200 yardot összehozna ma...😀Beki
akkor vetminért maradhat

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀Wester
Laza 200 yardot összehozna ma...😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknek

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.