New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Sheldon Richardson DROY!!Danny
Hatalmas gratulacio Sheldonnak!!
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nyilván nem, de engem akkor is bosszant.
Simms resign után már csak az a kérdés mexikói barátunkkal mit kezdünk, mert ha marad QB már nem jön.Beki
Ezzel a szerződéssel sztem kizárt, hogy maradna, láthattuk tavaly, hogy még alapembereket is hogy rugdosott ki Idzik, ha úgy ítélte meg, hogy túl vannak fizetve. Cromartiera sztem is van esély, hogy marad, de én inkább alkudoznék vele, ha nem tetszik, akkor meg lehet tesztelni a piacot.

Sheldonnak hatalmas gratula, megérdemelte! Jövőre pedig jöhet a JJ Watt-féle másodéves szezon 😊
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Sheldon Richardson DROY!!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Cromartie szerződésében 5M, Sanchez 2M, Holmes 1M roster bonust kapna, ha márciusban még rosteren lesznek.

Kérném a tippeket, melyikük marad addig?Beki
Cro a legesélyesebb, neki adok 30%-ot, de jelentős paycuttal, a többiek menni fognak

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Cromartie szerződésében 5M, Sanchez 2M, Holmes 1M roster bonust kapna, ha márciusban még rosteren lesznek.

Kérném a tippeket, melyikük marad addig?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 2 ó

Ryan praises Geno Smith, but won't commit to him as starter going into camp: "We’ll see who’s on our roster before we make that decision."

:#Beki
ez várható volt, és sztem nem is szabad még egyértelműen kijelenteni azt hogy Geno a kezdőWester
Nyilván nem, de engem akkor is bosszant.
Simms resign után már csak az a kérdés mexikói barátunkkal mit kezdünk, mert ha marad QB már nem jön.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Rich Cimini ‏@RichCimini 2 ó

Ryan praises Geno Smith, but won't commit to him as starter going into camp: "We’ll see who’s on our roster before we make that decision."

:#Beki
ez várható volt, és sztem nem is szabad még egyértelműen kijelenteni azt hogy Geno a kezdő

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 2 ó

Ryan praises Geno Smith, but won't commit to him as starter going into camp: "We’ll see who’s on our roster before we make that decision."

:#
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson valószínűleg nem fog új szerződést kapni, hanem lehívjuk majd az 5.éves opciót
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/34964/jets-notes-wilkersons-big-score-on-holdWester
Teljesen logikus lépésnek gondolom és a cikkben is benne van, hogy miért érünk rá még a hosszabbításával.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Wilkerson valószínűleg nem fog új szerződést kapni, hanem lehívjuk majd az 5.éves opciót
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/34964/jets-notes-wilkersons-big-score-on-hold

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Pete Roussel @coachingsearch
Per source, LSU special teams coord. Thomas McGaughey has emerged as a strong candidate to join the NY Jets staff.  bit.ly/1berjMn
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Egyébként Idzik végig ott van a Senior Bowl-on Ryanékkal.
Kíváncsi lennék a drafton kié lesz majd a végső szó, lévén h Woody is ott szokott lenni a draft boxban. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz 7 ó

Clemson QB Tajh Boyd said he met with the Jets for about an hour last night. Rex's son is a WR at Clemson so Boyd knows him already. #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz 6 ó

Eastern Illinois QB Jimmy Garoppolo said he also met with the Jets last night. #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
@BrianCoz: Spoke with Vanderbilt WR Jordan Matthews today. He interviewed with the Jets last night. #nyj
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
 nypost.com/2014/01/21/sanchez-will-find-work-easily-if-the-jets-decide-to-cut-him/Beki
Az nem volt kérdés sztem eddig se,hogy lesz csapata, egy olyan QB aki 4 évig kezdett, backupnak több mint jó, de hogy vhol kezdjen... Hát lelkük rajta csak innen takarodjon.

Bár mondjuk game-managernek nem volt rossz, de akkor kell köré egy olyan csapat mint pl HoustonéWester
Milyen idegesítő lenne, ha találna magának valami jó csapatot, véletlenül bekerülne a kezdőbe és produkálna egy 30 TD-s szezont 5 interceptionnel, a végén pedig Super Bowlt nyerne.. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
 nypost.com/2014/01/21/sanchez-will-find-work-easily-if-the-jets-decide-to-cut-him/Beki
Az nem volt kérdés sztem eddig se,hogy lesz csapata, egy olyan QB aki 4 évig kezdett, backupnak több mint jó, de hogy vhol kezdjen... Hát lelkük rajta csak innen takarodjon.

Bár mondjuk game-managernek nem volt rossz, de akkor kell köré egy olyan csapat mint pl Houstoné

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 nypost.com/2014/01/21/sanchez-will-find-work-easily-if-the-jets-decide-to-cut-him/
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Congrats to Cro! #31 is headed to Hawaii, replacing the injured Aqib Talib of New England in the Pro Bowl.Gulyas89
Az év vicce 😀Wester
A Jets a Twitteren jelentette be...Lucifer
Félreértetted, tudom hogy igaz, csak az idei teljesítménye után már a tartalékba válogatása is a LOL kategóriába került 😀Wester
Én is rá szavaztam amúgy, függetlenül attól, hogy egy hawaii inget se érdemelt volna meg. 😀david52
én is beszavaztam a komplett csapatot 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Congrats to Cro! #31 is headed to Hawaii, replacing the injured Aqib Talib of New England in the Pro Bowl.Gulyas89
Az év vicce 😀Wester
A Jets a Twitteren jelentette be...Lucifer
Félreértetted, tudom hogy igaz, csak az idei teljesítménye után már a tartalékba válogatása is a LOL kategóriába került 😀Wester
Én is rá szavaztam amúgy, függetlenül attól, hogy egy hawaii inget se érdemelt volna meg. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/34820/jets-host-decker-in-unofficial-fa-visit?ex_cid=null
No.2 WR-nek megteszi 😀Wester
Cseszek én rá h hányadik WR lesz csak Holmes ne legyen itt és Mike Evans-t draftoljuk. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/34820/jets-host-decker-in-unofficial-fa-visit?ex_cid=null
No.2 WR-nek megteszi 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Congrats to Cro! #31 is headed to Hawaii, replacing the injured Aqib Talib of New England in the Pro Bowl.Gulyas89
Az év vicce 😀Wester
A Jets a Twitteren jelentette be...Lucifer
Félreértetted, tudom hogy igaz, csak az idei teljesítménye után már a tartalékba válogatása is a LOL kategóriába került 😀Wester
Ja, h úgy 😀 Hát tudtam vna mondani pár embert, aki befért volna.

GO JETS!!!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Congrats to Cro! #31 is headed to Hawaii, replacing the injured Aqib Talib of New England in the Pro Bowl.Gulyas89
Az év vicce 😀Wester
A Jets a Twitteren jelentette be...Lucifer
Félreértetted, tudom hogy igaz, csak az idei teljesítménye után már a tartalékba válogatása is a LOL kategóriába került 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Congrats to Cro! #31 is headed to Hawaii, replacing the injured Aqib Talib of New England in the Pro Bowl.Gulyas89
Az év vicce 😀Wester
A Jets a Twitteren jelentette be...

GO JETS!!!