New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI 9 mp
Will Mark Sanchez be back? "Again, if it's up to me, I'd like them all back." ...said his convos w Mark have only been about his rehab

Háhhá, végre valami hírmorzsa. xD
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍Beki
Ez nem jó nekünk, mert sztem 40 milkánál édesmindegy hogy van + 4milla vagy nincs, és ezzel több pénze lesz mindenkinek ergo több versenytársunk lesz egyes játékosoknál FA-nWester
Hogyne lenne előnye...Cap rollovernél számít majd, ha nem költjük el. 😉Beki
Persze van előnye is de én most még inkább hátránynak látom, aztán lehet nem lesz igazam

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint 20:45-től Rex, 21 órától Idzik sajtótájlkoztató a Combine helyszínéről.
Várható témák: Sanchez, Holmes, FA, draft.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍Beki
Ez nem jó nekünk, mert sztem 40 milkánál édesmindegy hogy van + 4milla vagy nincs, és ezzel több pénze lesz mindenkinek ergo több versenytársunk lesz egyes játékosoknál FA-nWester
Hogyne lenne előnye...Cap rollovernél számít majd, ha nem költjük el. 😉
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍Beki
Ez nem jó nekünk, mert sztem 40 milkánál édesmindegy hogy van + 4milla vagy nincs, és ezzel több pénze lesz mindenkinek ergo több versenytársunk lesz egyes játékosoknál FA-n

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 939
2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPNBeki
Azon gondolkoztam, hogy TE-ben elég szűk a piac és a drafton is csak 3 kiemelkedőbb játékos van, míg WR-ből elég bő a felhozatal, tehát sztem ha ebron bent van 1/18-on mindenképp őt kéne húzni, mert sztem a 2.körünkig már nem lesz bent se amaro, se seferian-jenkins.Wester
Nos, Mike Mayock tegnap elég sokat beszélt az egyes csapatok draft stratégiáiról és elmondása alapján nem kizárt, hogy több WR-t húzunk drafton.
Nála a WR class a kövképpen néz ki: Watkins, Lee és Evans (csak a számunkra érdekesebbek).
Ha kimeszeljük Holmes-ot marad Kerley-Nelson-Hill trió. Mehta jelezte, hogy Maclin és Sanders is érkezhet FA-ról.

Szóval nem kérdés, hogy a WR poszt meg lesz erősítve, de jelen állás szerint max 2 WR érkezhet összvissz, vagy Hill rohadtul 6. WR lesz. 😀

No, de a mondandóm lényege az lett volna, hogy igen a fentebbek leírtak miatt valóban jobb lenne TE 1. körben. 😉Beki
Szerintem is jobban megérné egy TE első körben, aztán akkor egy multiple WR sign FA-ről.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPNBeki
Azon gondolkoztam, hogy TE-ben elég szűk a piac és a drafton is csak 3 kiemelkedőbb játékos van, míg WR-ből elég bő a felhozatal, tehát sztem ha ebron bent van 1/18-on mindenképp őt kéne húzni, mert sztem a 2.körünkig már nem lesz bent se amaro, se seferian-jenkins.Wester
Nos, Mike Mayock tegnap elég sokat beszélt az egyes csapatok draft stratégiáiról és elmondása alapján nem kizárt, hogy több WR-t húzunk drafton.
Nála a WR class a kövképpen néz ki: Watkins, Lee és Evans (csak a számunkra érdekesebbek).
Ha kimeszeljük Holmes-ot marad Kerley-Nelson-Hill trió. Mehta jelezte, hogy Maclin és Sanders is érkezhet FA-ról.

Szóval nem kérdés, hogy a WR poszt meg lesz erősítve, de jelen állás szerint max 2 WR érkezhet összvissz, vagy Hill rohadtul 6. WR lesz. 😀

No, de a mondandóm lényege az lett volna, hogy igen a fentebbek leírtak miatt valóban jobb lenne TE 1. körben. 😉
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPNBeki
Azon gondolkoztam, hogy TE-ben elég szűk a piac és a drafton is csak 3 kiemelkedőbb játékos van, míg WR-ből elég bő a felhozatal, tehát sztem ha ebron bent van 1/18-on mindenképp őt kéne húzni, mert sztem a 2.körünkig már nem lesz bent se amaro, se seferian-jenkins.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPN
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Csütörtökön Rex és Idzik jön a szokásos minden elől kitérek, újat nem mondok, bullshit interjúikkal a Combine-on.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.Beki
ez várható volt, ettől függetlenül én örültem hogy itt volt, főleg a mentori szerepe miattWester
Ha már safety poszt... Dawan Landry sorsára azért kíváncsi vagyok függetlenül attól, hogy 100 tackle+1 sack+1 INT van a neve mellett, az a 1.5M, amelyet a kivágása jelentene sztem annyira nem tuti a helye. Persze Allen-t kezdőbe jövőre.Beki
Sztem az ő sorsa attól függ hogy sikerül-e egy top safetyt szerezni FA-n, mert amúgy nem kiemelkedő de megbízható safety.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.Beki
ez várható volt, ettől függetlenül én örültem hogy itt volt, főleg a mentori szerepe miattWester
Ha már safety poszt... Dawan Landry sorsára azért kíváncsi vagyok függetlenül attól, hogy 100 tackle+1 sack+1 INT van a neve mellett, az a 1.5M, amelyet a kivágása jelentene sztem annyira nem tuti a helye. Persze Allen-t kezdőbe jövőre.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.Beki
ez várható volt, ettől függetlenül én örültem hogy itt volt, főleg a mentori szerepe miatt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jets have started negotiations with right tackle Austin Howard, according to a team source. The team hopes to sign Howard to a multi-year deal before free agency kicks off on March 11Wester
Nem hiszem, hogy gond lenne. 4-5M-et megkapja szezononként és everybody happy lesz.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets have started negotiations with right tackle Austin Howard, according to a team source. The team hopes to sign Howard to a multi-year deal before free agency kicks off on March 11

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evans

Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Hát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Nem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.Beki
nekem se lenne semmi bajom a 10 helyes feljövéssel, csak kicsit irreálisnak tartom az árat. Égető hiányposztunk csak a WR, TE amiket 40 milla caphellyel és 10+ draftpickkel simán megoldunk, szóval ahogy az előbb is írtam, baromság ez az indoklásWester
Ha valakit nagyon akarsz (csak ne úgy mint Sanchezt anno), akkor meg kell lépned a dolgot, viszont ahogy írtad is a WR és a TE a két hiányposzt, oda kezdők kellenek.
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 939
 www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evans

Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Hát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Nem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.Beki
nekem se lenne semmi bajom a 10 helyes feljövéssel, csak kicsit irreálisnak tartom az árat. Égető hiányposztunk csak a WR, TE amiket 40 milla caphellyel és 10+ draftpickkel simán megoldunk, szóval ahogy az előbb is írtam, baromság ez az indoklásWester
Még mindig nem vesznek minket komolyan 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evans

Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Hát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Nem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.Beki
nekem se lenne semmi bajom a 10 helyes feljövéssel, csak kicsit irreálisnak tartom az árat. Égető hiányposztunk csak a WR, TE amiket 40 milla caphellyel és 10+ draftpickkel simán megoldunk, szóval ahogy az előbb is írtam, baromság ez az indoklás

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evans

Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Hát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Nem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Az 5. legfiatalabb csapat vagyunk jelenleg

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evans

Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Hát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.kör

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evans

Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Azért megkérdezném, hogy ezt egy Jets szurkoló írta-e...mintha annyi needünk lenne valóban...
Kellene 2 WR, egy RG és egy TE. Kérdezem én ez az a sok need, ami miatt ne tradelhetnénk fel?

Van egy valagnyi (vagyis lesz) cap space-ünk, kapunk 3-4 extra komp picket+Tampa pickje és ez ne lenne elég a depth mélyítésre...
Kapásból már jött a hír, hogy Maclint és Sanders-et figyeli a vezetőség, ha mindkettő jön nem hiszem WR érkezne 1. körben->TE 1. körben. Bumm és ott is vagyunk, hogy csupán RG kellene már.
QB posztra kellene egy backup, RB és OL depth rendben.
Védelemnél DL és ILB okés, OLB-knél van Coples, Pace és Barnes->egy backup kell. CB-knél Cromartie esetleg resign után megint nincs miről beszélni ott is megvagyunk és Idzik még kénye-kedvére lövöldözhet safety posztra.

Too many needs hát...van hova igazolni, de ne fessük azt a képet, hogy minden poszton vérzünk ezer sebből.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 overthecap.com/feb-10-salary-cap-space-update/

Top51 fizu alapján 20M cap space és a cutok még hátra vannak. 😉