New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.html

Ezek szerint 4 komp picket kapnánk:
Landry-ért 5. kör
DeVito, Keller és Greene után 6-6. kört.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Wester írtam egy PM-et, kérlek olvasd majd el és reagálj rá! 😉
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-interested-upgrading-wr-target-free-agents-maclin-sanders-article-1.1605461

Decker nem nagyon öltözik zöld-fehérbe köv. szezonban.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom lehet én nem vagyok nóóórmáális, de nálam egyértelmű hogy don Sanchonak mennie kell. Feleslegesen van nagy fizuja, sérült is. Geno meg éppen nem volt egy Luck vagy egy griffin de nem kerül sokba. Jövőre mindenképpen vele kell menni. Nem mellesleg sokkal jobban tetszett az ő játéka bár ez az OC-től is függ. Drafton mit vártok WR, OL ??malkav
WR, de lásd köv. hsz-em.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tudom lehet én nem vagyok nóóórmáális, de nálam egyértelmű hogy don Sanchonak mennie kell. Feleslegesen van nagy fizuja, sérült is. Geno meg éppen nem volt egy Luck vagy egy griffin de nem kerül sokba. Jövőre mindenképpen vele kell menni. Nem mellesleg sokkal jobban tetszett az ő játéka bár ez az OC-től is függ. Drafton mit vártok WR, OL ??
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 939
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.Apex
Hohó, nehogy bocsánatot kérj, ha felvetsz egy témát. 😊 Örülünk, ha offseason során valaki így az unalomban vmit ír. 😊
Sanchez egy game manager QB, aki akkor tud igazán jól teljesíteni, ha leveszik a terhet a válláról, ergo megy a futójáték. Továbbá valahogy elfelejtett fejlődni az utóbbi időben.
Geno teljesen más: MM a szezon végére végre megtalálta a rá szabott playbookot: kihasználtuk, hogy mobilis, de nem törettük agyon, mint RGIII-at. Smith esetében úgy érzem, hogy amikor elhiszi, hogy ő igenis jó QB, akkor nagyon hasít. Ha idén megkapja a fegyverarzenált új WR-ek és TE formájában lehet reménykedni.Beki
Jól van. 😊 Egyébként teljesen egyetértek azzal amit mondasz, és én is ezt figyeltem meg Genonál, hogy amikor van önbizalma akkor nagyon nagy meccseket tud játszani, viszont ha nincs önbizalma ergo nyomás alatt van egész meccsen, teljesen kilátástalanul játszik. Mondjuk ami örömteli az a szezon utolsó 4 meccse na ott mindegyikén szerintem teljesen jól játszott, megbízható volt, okosan játszott, és azért az a 3/1-es zárás nem volt rossz! Bárhogy is legyen a következő idény, a saját bőrén tanulta meg milyen egy NFL szezon, rengeteg potenciál van benne, ha a következő szezonra tud fejlődni, fényes jövő áll előttünk!😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.Apex
Hohó, nehogy bocsánatot kérj, ha felvetsz egy témát. 😊 Örülünk, ha offseason során valaki így az unalomban vmit ír. 😊
Sanchez egy game manager QB, aki akkor tud igazán jól teljesíteni, ha leveszik a terhet a válláról, ergo megy a futójáték. Továbbá valahogy elfelejtett fejlődni az utóbbi időben.
Geno teljesen más: MM a szezon végére végre megtalálta a rá szabott playbookot: kihasználtuk, hogy mobilis, de nem törettük agyon, mint RGIII-at. Smith esetében úgy érzem, hogy amikor elhiszi, hogy ő igenis jó QB, akkor nagyon hasít. Ha idén megkapja a fegyverarzenált új WR-ek és TE formájában lehet reménykedni.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.Apex
Amíg a csapatról írsz addig nem off 😊 És amúgy teljesen igazad van

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 939
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintetek ha kimenne a 3 top WR és Ebron előttünk akkor kit vinnénk?Wester
Tovább nehezítsem a dolgot: Howard és Pace is újraigazolva.
Vagy Kelvin Benjamin esetleg, de érte vhogy sokallom a 18. picket, vagy Clinton-Dix. Amit leírtunk az patthelyzet lenne. 😀
WR kellene, de később érné meg húzni WR-t 1. körben, ha Lee-Evans-Watkins kimegy. TE nuku, OG-k közül szvsz nincs aki 1. kört érne még, DL húzást hagyjuk, OLB...van egy 10 sackes Pace-d és egy felépülő Barnes+túloldalon Coples, CB nem kell.Beki
sztem ha hamar kimegy mondjuk ebron watkins lee, akkor sztem tuti feltradelünk

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek ha kimenne a 3 top WR és Ebron előttünk akkor kit vinnénk?Wester
Tovább nehezítsem a dolgot: Howard és Pace is újraigazolva.
Vagy Kelvin Benjamin esetleg, de érte vhogy sokallom a 18. picket, vagy Clinton-Dix. Amit leírtunk az patthelyzet lenne. 😀
WR kellene, de később érné meg húzni WR-t 1. körben, ha Lee-Evans-Watkins kimegy. TE nuku, OG-k közül szvsz nincs aki 1. kört érne még, DL húzást hagyjuk, OLB...van egy 10 sackes Pace-d és egy felépülő Barnes+túloldalon Coples, CB nem kell.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintetek ha kimenne a 3 top WR és Ebron előttünk akkor kit vinnénk?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
McGaughey lett az ST koordinátor

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.
Nem szeretnek minketWester
Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊Burkus
Én ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xDBeki
Az én voltam és még mindig vihető, brady már úgy is kiégettWester
Igazad van, sorry 😊 Szerintem megfontolná a Pats FO az ajánlatot. 😀Burkus
Nyugi, Tebow mellé mindig elfér egy új szakkomentátor. 😀
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.
Nem szeretnek minketWester
Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊Burkus
Én ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xDBeki
Az én voltam és még mindig vihető, brady már úgy is kiégettWester
Igazad van, sorry 😊 Szerintem megfontolná a Pats FO az ajánlatot. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Beki
Lee nekem kicsit bust-gyanús, bár nem tudom megmondani miért egyszerűen csak így érzem, de mint pick megkérdőjelezhetetlen
Richardson sztem is oké
Hyde pick egy orbitális baromság, powerback 3. körben.... duplán facepalm
Gaines: ez a pick nekem nem tetszik, csak akkor tudom elfogadni, ha kyle wilsont kivágjuk. Ha Cro megy akkor a helyén FA-ról szeretnék vkit látni, nem a 3.körből embertWester
Alapjában véve az RB draft húzás is baromságnak tűnik. FA-ról vagy UDFA RB-t hozzunk Goodson kivágása után és kész.
CB meg nem tuti h lesz kezdő szintű már FA-n.Beki
Akkor hozzuk vissza Cro-t, sztem úgy nekimenni a szezonnak hogy milliner a kezdő CB nem szabad
RB húzás persze hogy baromság önmagában is, de az a tény hogy még powerback is tovább minősíti a "szakit"

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Beki
Lee nekem kicsit bust-gyanús, bár nem tudom megmondani miért egyszerűen csak így érzem, de mint pick megkérdőjelezhetetlen
Richardson sztem is oké
Hyde pick egy orbitális baromság, powerback 3. körben.... duplán facepalm
Gaines: ez a pick nekem nem tetszik, csak akkor tudom elfogadni, ha kyle wilsont kivágjuk. Ha Cro megy akkor a helyén FA-ról szeretnék vkit látni, nem a 3.körből embertWester
Alapjában véve az RB draft húzás is baromságnak tűnik. FA-ról vagy UDFA RB-t hozzunk Goodson kivágása után és kész.
CB meg nem tuti h lesz kezdő szintű már FA-n.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Beki
Lee nekem kicsit bust-gyanús, bár nem tudom megmondani miért egyszerűen csak így érzem, de mint pick megkérdőjelezhetetlen
Richardson sztem is oké
Hyde pick egy orbitális baromság, powerback 3. körben.... duplán facepalm
Gaines: ez a pick nekem nem tetszik, csak akkor tudom elfogadni, ha kyle wilsont kivágjuk. Ha Cro megy akkor a helyén FA-ról szeretnék vkit látni, nem a 3.körből embert

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
18. New York Jets - Marqise Lee, WR, Southern California
The Jets need a playmaker on offense. As the 2013 college football season progressed, Lee looked more and more like his old self. Injuries and inconsistent quarterback play knocked Lee down some during his college career, but he was on point in USC's bowl game. Lee is a speedy player who cuts quickly on his routes to get open. His hands aren't at the same level as Evans or Watkins, but they're good enough for Lee to be the third wide receiver off the board.

49. New York Jets - Cyril Richardson, G, Baylor
After being exposed some at the Senior Bowl, it's clear that Richardson will have to get drafted into the right system. He'd be a good fit with the Jets because he's a power blocker. Right guard Willie Colon is a free agent, and Richardson should be able to fill that spot pretty easily.

69. New York Jets (via Tampa Bay) - Carlos Hyde, RB, Ohio State
Chris Ivory and Bilal Powell are a nice pair of running backs, but neither has the potential Hyde does to be a true No. 1. Hyde is a powerhouse runner with nimble feet and surprising speed.

80. New York Jets - E.J. Gaines, CB, Missouri
Antonio Cromartie is due a large roster bonus in March, is coming off a down season and has a hip issue. Gaines was a three-year starter at Missouri, and was an All-SEC performer intercepting five passes as a senior.

SB Nation 3. körös mock draftja.
Lee kicsit aggaszt engem, hiszen a leírás végén ott van, hogy speedy WR és catchek terén javulnia kell. Nagyon emlékeztetnek ezen paraméterek egy bizonyos Stephen Hill-re, csak talán Lee route-ok terén jobb.
2. kör okés, pacsi.
3. kör CB pacsi, okés, na de RB mi a macska tarka farkának nekünk? Ivory és Powell is 1000 yardos RB megítélésem szerint csupán a rotálás miatt nem érte el egyikük sem. Majd idehoznánk egy RB-t 3. körben ilyen duó elé? Noooormális?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
1. @RichCimini: Jets DT Damon Harrison has changed agents, signs with CAA sports, per @SBJLizMullen. Due to make only $570k in 3rd yr of 3-year contract.

2. Mo money for Wilkerson?: It'll be fascinating to see how the Muhammad Wilkerson contract situation plays out -- all the 2011 first-round picks, for that matter. Some in the industry believe Wilkerson, who has outperformed his rookie contract, should play hardball and stage a training camp holdout, if necessary. As I explained last Sunday, the Jets can have him for only about $7.2 million over the next two years, assuming they exercise the fifth-year option in May. He's scheduled to make only $1.2 million in 2014 and, although the '15 option year would be guaranteed against injury, it's still a risk. This is uncharted territory because the '11 draft is the first affected by the new CBA. On Saturday, GM John Idzik declined to reveal his plans for Wilkerson.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A helyzet az, hogy szerintem minden évben volt mire alapozni az optimizmusunk, csak sosem jött ki a lépés. Kevés olyan évet tudnék mondani az elmúlt időszakból amikor azt mondom, hogy teljesen halálra volt ítélve a szezonunk. 2012-es szezonban ha csak egy sima game managerünk van és nem kedvenc mexikóink akkor is lehetett volna playoff, annyira vészes meccsek nem voltak.

Szerencsétlen franchise vagyunk sajnos, de nem a miénk az egyetlen ilyen a ligában szerencsére. 😀david52
Mint minden évben jön idén is a bizakodunk, na de egyelőre nem SB győzelemben, hanem PO részvételben.
Hogy ehez mi adott? Egy jó alap roster szempontjából, amely sokkal jobb szezont hozott, mint sokan várták.
Egy másodéves GM, aki most dobbanthat és számomra elég magabiztosnak tűnik és tudja, hogy mit csinál és naná h jobb helyről nem is érkezhetett volna, mint Seattle.
Van egy HC, aki végre összefogta a csapatot és az öltözői hangulat is megfelelő, aki továbbá megkapta a szerződéshosszabbítást penge PO-ba jutási bónuszokkal.
Valamint temérdek cap space és 10-12 draft pick majd.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
A helyzet az, hogy szerintem minden évben volt mire alapozni az optimizmusunk, csak sosem jött ki a lépés. Kevés olyan évet tudnék mondani az elmúlt időszakból amikor azt mondom, hogy teljesen halálra volt ítélve a szezonunk. 2012-es szezonban ha csak egy sima game managerünk van és nem kedvenc mexikóink akkor is lehetett volna playoff, annyira vészes meccsek nem voltak.

Szerencsétlen franchise vagyunk sajnos, de nem a miénk az egyetlen ilyen a ligában szerencsére. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.
Nem szeretnek minketWester
Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊Burkus
Én ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xDBeki
Az én voltam és még mindig vihető, brady már úgy is kiégett

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.
Nem szeretnek minketWester
Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
S ez megy már tizenegynéhány éve minden offseason-ban.😊
Két változat képzelhető el. Az értelmező szótárban az optimizmus szócikkhez elég annyit írni, hogy ld. Jets fan. Vagy a vadász és a medve sztorijában nektek a vadász szerepe tetszett meg.😛 😉tomi-tomi
Jövőre SB-t nyerünk mit akarsz 😀Wester
Mindenhova kellenek példák, de lehet h ezen példák csak legenda szinten vannak. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.
Nem szeretnek minketWester
Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊Burkus
Én ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xD