NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Embarrassing details have emerged in the recent arrest of New York Jets tight end Kellen Winslow, who was charged last month with possession of synthetic marijuana.

Police approached Winslow, who was parked in his car outside a Target store in East Hanover, N.J., because they were summoned by a woman who complained that he was masturbating in the vehicle, according to police and court records obtained by ESPN.com.

:#
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Örülök Ryannek, jó lépés! Mi történt Winslowal?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Winslow sem lesz már a Jets játékosa, ezt a mai hírek alapján kijelenthetem. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 p

Often, coaches contracts are guaranteed, which leads to Chud making $10.5M once he fired. Rex’s new deal is not all guaranteed, I’m told

Ryan deal a compromise: Ryan cashes in if he wins playoff games, team protected in short term. #Jets
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 5 p

Bottom line on Rex Ryan extending his contract, as ESPN 1st reported - Jets could still make change in yr or 2 w/o a major financial hit

The Jets are protected, and, in the short term, Rex is not a lame duck for 2014. Quells Idzik/Ryan rift stuff. Smart move for the team
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 058 — Jó ötletnek tűnt!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 6 min

Rex Ryan is set to make $3.3M in 2014, the final year of his deal. Source says Ryan’s new deal allows the Jets option to escape early.Beki
ez várható volt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 6 min

Rex Ryan is set to make $3.3M in 2014, the final year of his deal. Source says Ryan’s new deal allows the Jets option to escape early.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1 min

The #Jets did reach an extension with coach #Rex Ryan, source confirms (as @AdamSchefter said). Details not yet available. Hear it’s complex.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 058 — Jó ötletnek tűnt!
Jets and head coach Rex Ryan have reached agreement on a multi-year extension, according to team and league sources.BaltimoreDefense
fuck yeah és most már akkor jöhet a többi coach

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jets and head coach Rex Ryan have reached agreement on a multi-year extension, according to team and league sources.BaltimoreDefense
Igenigenigen.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jómagam 1 éves hosszabbítást adtam volna Ryannek, de úgy vélem, hogy tuti van olyan kitétel a szerződésben, hogy olcsóbban meneszthetjük, ha jövőre nem kerülünk PO-ba.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Jets and head coach Rex Ryan have reached agreement on a multi-year extension, according to team and league sources.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én amúgy ha TE-ről van szó, a Grahamas opciót bírnám a legjobban, de persze ez csak saját vélemény. 😊Apex
Üdv köztünk! Graham tényleg nagy húzás lenne, róla meg is felejtkeztem, kérdés akar-e majd idejönni?Wester
Üdv a fórumon! A többi csapattal nem vagyok nagyon képben a cap helyzetét illetően, lesz valaki akinek lehet még reális esélye behúzni? A Brownsról tudom, hogy elég jól fognak állni capben, de nem lehet most egy túl vonzó franchise egy játékosnak.david52
Browns és Jags tutira, no meg a Raiders.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Az NFL.com két elemzője szerint az első körben Lee-t vagy Ebront húzzuk.
Beki írásai és pár videó meggyőzött Evansről, remélem nem lesz igazuk. 😀david52
Én csak károgok nem akarok senkit rábeszélni semmi jóra, de ha a videók meggyőztek akkor okés. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 3p

#Jets have signed former Oregon State safety Brandon Hardin. He was a third round pick by the Bears in 2012. #nyjBeki
Ahogy látom elég sérülékeny, de majd meglátjuk, akár egy kellemes meglepetés is lehet.david52
Az első OTA-n cipőkötés közben season endinget szenved vagy valami hasonlót tudok elképzelni. A srác az egyetemen is egy üveg volt, behúzták mert olyan fizikai paraméterekkel rendelkezik, amelyek ritka, mint a fehér holló. Talán egy PS meccsen ha játszott.tüsi91
Nálunk PB szezont fut majd. 😀 (tuti h nem az ilyen igazolások nem jöttek be eddig nekünk)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jake Steinberg ‏@Steiny31 3p

#Jets have signed former Oregon State safety Brandon Hardin. He was a third round pick by the Bears in 2012. #nyjBeki
Ahogy látom elég sérülékeny, de majd meglátjuk, akár egy kellemes meglepetés is lehet.david52
Az első OTA-n cipőkötés közben season endinget szenved vagy valami hasonlót tudok elképzelni. A srác az egyetemen is egy üveg volt, behúzták mert olyan fizikai paraméterekkel rendelkezik, amelyek ritka, mint a fehér holló. Talán egy PS meccsen ha játszott.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Az NFL.com két elemzője szerint az első körben Lee-t vagy Ebront húzzuk.
Beki írásai és pár videó meggyőzött Evansről, remélem nem lesz igazuk. 😀
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Én amúgy ha TE-ről van szó, a Grahamas opciót bírnám a legjobban, de persze ez csak saját vélemény. 😊Apex
Üdv köztünk! Graham tényleg nagy húzás lenne, róla meg is felejtkeztem, kérdés akar-e majd idejönni?Wester
Üdv a fórumon! A többi csapattal nem vagyok nagyon képben a cap helyzetét illetően, lesz valaki akinek lehet még reális esélye behúzni? A Brownsról tudom, hogy elég jól fognak állni capben, de nem lehet most egy túl vonzó franchise egy játékosnak.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Jake Steinberg ‏@Steiny31 3p

#Jets have signed former Oregon State safety Brandon Hardin. He was a third round pick by the Bears in 2012. #nyjBeki
Ahogy látom elég sérülékeny, de majd meglátjuk, akár egy kellemes meglepetés is lehet.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 3p

#Jets have signed former Oregon State safety Brandon Hardin. He was a third round pick by the Bears in 2012. #nyj
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 058 — Jó ötletnek tűnt!
Én amúgy ha TE-ről van szó, a Grahamas opciót bírnám a legjobban, de persze ez csak saját vélemény. 😊Apex
Üdv köztünk! Graham tényleg nagy húzás lenne, róla meg is felejtkeztem, kérdés akar-e majd idejönni?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez ‏@alexmarvez 27p

Not sure if this is out but source tells @FOXSports that Ben Kotwica of the @NYJets is new @Redskins special teams coach
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én amúgy ha TE-ről van szó, a Grahamas opciót bírnám a legjobban, de persze ez csak saját vélemény. 😊Apex
Egyelőre nem látom, hogy a Saints hogyan tudná őt megtartani, de elférne valóban és pénz lenne rá, minőséget amit kapnánk szintén láthattuk eddig. 😉
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 937
Én amúgy ha TE-ről van szó, a Grahamas opciót bírnám a legjobban, de persze ez csak saját vélemény. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 058 — Jó ötletnek tűnt!
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetok

Kis WR tanulmány. Amúgy én olvasva Lee-ről a leírtakat és meccseit látva, amennyiben Evans és Watkins 1/18 előtt kimegy én skipelném Lee-t, hiszen 2 évvel idősebb mint az előtte említett 2 úriember és:

"A legtöbb top elkapó prospecttel ellentétben sem fizikálisan, sem atletikusság szempontjából nem emelkedik ki a mezőnyből. Első két USC-s éve rendkívül produktívra sikeredett, de rengeteg screent és rövid játékot hívtak rá, közepes és hosszú route-okon relatíve kevésszer lett tesztelve. A tartósság számít nála a leginkább kérdéses faktornak: a viszonylag vékony testfelépítés és a fizikális stílus nem épp a legideálisabb kombináció a sérülések elkerüléséhez, Lee pedig az előző szezon folyamán gyakorlatilag végig térdproblémákkal bajlódott."

Genonak vagy egy Evans féle magas fizikális vadállatra lenne szüksége, aki catch után is értékes yardokat hoz, vagy a Watkins féle playmakerre.

Vélemények?Beki
Én is úgy gondolom hogy akkor Ebron, vagy Amaro

Lesz ez még így se!