New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tebow mikor lesz kezdő?burzum
A héten még nem.
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Tebow mikor lesz kezdő?burzum
Majd ha Sobri lesz a HC! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Tebow mikor lesz kezdő?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
"The Jets will make the playoffs this year," Cromartie told NFL Network's "NFL AM" show. "We believe in each other, we believe in what coach Ryan and his staff is putting us to schemes and stuff, so we definitely are going to make the playoffs this year." Beki
jó is az az xbox 😀briareos
asszem neki is kinéz egy 4 meccses eltiltás fű miatt... 😊 Jó cucc lehet.somoskovig
Az tuti hogy valami kemény anyagon maradt rajta 😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 713 — 49ers GM
"The Jets will make the playoffs this year," Cromartie told NFL Network's "NFL AM" show. "We believe in each other, we believe in what coach Ryan and his staff is putting us to schemes and stuff, so we definitely are going to make the playoffs this year." Beki
jó is az az xbox 😀briareos
asszem neki is kinéz egy 4 meccses eltiltás fű miatt... 😊 Jó cucc lehet.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 806 — StuG Life
jó is az az xbox 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"The Jets will make the playoffs this year," Cromartie told NFL Network's "NFL AM" show. "We believe in each other, we believe in what coach Ryan and his staff is putting us to schemes and stuff, so we definitely are going to make the playoffs this year."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igen, New Yorkban sajna nem lehet a fűben lapítani, vagy hasít a csapat vagy magyarázkodik a főedző.

Ha nyugodt állást akar azt délebbre kell keresni.Delonso_
Egyelőre több a magyarázkodás.
több mint 11 éve
Igen, New Yorkban sajna nem lehet a fűben lapítani, vagy hasít a csapat vagy magyarázkodik a főedző.

Ha nyugodt állást akar azt délebbre kell keresni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csak nehogy egy előkelő drafthellyel nézzük meg és Rex munka nélkül marad. 😀
több mint 11 éve
Rexy nem olyan 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 705
Rex: "At the end of the year, we'll see who's overrated."Beki
biztos voltam benne, hogy nem hagyja szó nélkül

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex: "At the end of the year, we'll see who's overrated."
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 489 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan: "I know we’re not where we want to be. We’re not even close. We’re not sniffing the playoffs.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The NFL trading deadline is 4 p.m. Thursday, but it's unlikely the Jets will make a deal, according to sources. Which means eight more games of Tim Tebow, which should keep the folks happy at ESPN's "First Take."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az a hobbytok. (Rex Ryan)Delonso_
Jogos, hiszen az idei 2. körös WR draftért is háborgott.Beki
Mondjuk azt sem értettem miért a sajtó előtt kell ilyet.Delonso_
Ha jól emlékszem azért háborgott, mert a 2. körben Hill nem volt számára ismerős, de a scoutok jó véleménnyel voltak róla és nem ő döntött a draftolásáról.
több mint 11 éve
Jogos, hiszen az idei 2. körös WR draftért is háborgott.Beki
Mondjuk azt sem értettem miért a sajtó előtt kell ilyet.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tebow's presence in Jacksonville right now to visit family/friends during Jets bye likely fueled trade speculation. But no talks w/Jags
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.bucsnation.com/2012/10/30/3577822/legarrette-blount-trade-deadline-buccaneers-tampa-bay

Blountot egy 7. körös pickért cserébe meg lehetne szerezni, egy próbát megérne szerintem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jogos, hiszen az idei 2. körös WR draftért is háborgott.
több mint 11 éve
Az a hobbytok. (Rex Ryan)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
CBS mock draftjában két emberke DT és DE 1. körös húzást ír nekünk. Miért, ugyan miért kellene nekünk megint embert húzni a DL-be?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha úgy nézzük Sanchez szerződése szerint ugye a köv. szezon végén ingyen kitehetjük, így ez is mutathatja, hogy bizony Ryanék már korábban is féltek, hogy Sanchez nem tud már hova fejlődni és nem fog előlépni leaderré sem.Beki
Ha nem Ryanről lenne szó, akkor azt mondanám, hogy elképzelhető, hogy a bőrét menti. Érzi, hogy Sancho nem fogja megmenteni az állását, ezért idehozza az egyetlen játékost, akit ha Sancho elbukása után betesz a csapatba, és elbukik, széttárhatja a kezét, hogy "nesztek, ti akartátok, ne engem hibáztassatok, én idehoztam, megpróbáltam".

De Ryan nem ez a típus, ő egy bulldózer, akiben a győztes mentalitás mellett (ami minden jó spsortolóban, edzőben megvan) nincs meg az óvatosság, a megfontoltság, ő a dupla vagy semmi döntéseket is gondolkodás nélkül meghúzza. Egy kicsit konzervatívabb menedzseléssel simán átvészelhette volna az idei évet. Ezzel a sérüléshullámmal, egy egál közeli negatív szezon simán eladható lenne New Yorkban is az elmúlt évek sikerei után. De TT idehozatala felkavarta az állóvizet, meghozta a nyomást. Lényegében egyirányú utcát teremtett Ryan számára.peterk2005
+1 Ryan jellemzéséhez.
Félek tőle, hogy ez egy negatív szezon lesz valóban és nem 8-8, mint az előző.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 585
Nem hiszem hogy Sanchez Jets színekben valaha is elismert lesz. Előbb vagy utóbb kiköt máshol és szerintem simán benne van hogy stabil elismert kezdő lesz. New Yorkban már eléggé népszerűtlen, minden szem azt lesi mikor ront és bizony ront. Csak húzhatja a halálát de el nem kerülheti, ITT.