New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tim Tebow is officially inactive today. Others for Jets: Gates, Berry, Sapp, Harrison, Smith and Schlauderaff.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Itt válaszolok inkább, nem a Bills topikban.

Futó valóban nincs, de érdekes ha az OL alig-alig változott vmit az évek során és a futás blokkolás sem annyira jó. Ez elit futó nélkül vajon a jövőben sem fog változni? :/
Beki
Moore ahogy öregszik, jobb már biztos nem lesz. Woody visszavonulása azért komoly érvágás volt futójáték terén a jobb oldalon. LG-ben csak átmeneti megoldás van, bárki is karistoljon ott éppen.

A futójátékhoz két dolog kell:

1) minimális push a faltól, hogy legyen helye a futónak keresztüljutni a LOS-on. ha ez nincs, akkor szokott jönni a látványos táncolás és yardveszteség, vagy a másik változat, amikor fejjel előre, neki a falnak és 1 yard. hurrá.

2) a futó elég jó legyen ahhoz, hogy az egy irányváltást (vagy keresztülfutás a védőn) meg tudja csinálni, amivel túljut azon az extra védőn, aki a futójáték matek során mindig a védők oldalán fog állni. ha ez a második hiányzik, akkor ha jó a fal, lehet a 3, ünnepnapokon a 4 yardnak tapsolni.
ha van ilyen futó, akkor szép számmal fognak jönni a 8-10 yardok, esetenként még nagyobb nyereségek.

Jobb fallal Powell akár még jó is lehetne szerintem. DoM
Köszönöm, hogy áthoztad ide a válaszodat! 😉

Nos, Moore valóban nem lesz fiatalabb, de benne nem látok gondot, ahogy Slausonban sem (igaz h késő körös draft).
Én nagyobb gondot látok abban, hogy Greene a futójáték legnagyobb hibája a fal alkalmas lenne egy jobb RB esetén, hogy carrynként 4-5 yardot menjünk előre ne 2-3-akat.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Itt válaszolok inkább, nem a Bills topikban.

Futó valóban nincs, de érdekes ha az OL alig-alig változott vmit az évek során és a futás blokkolás sem annyira jó. Ez elit futó nélkül vajon a jövőben sem fog változni? :/
Beki
Moore ahogy öregszik, jobb már biztos nem lesz. Woody visszavonulása azért komoly érvágás volt futójáték terén a jobb oldalon. LG-ben csak átmeneti megoldás van, bárki is karistoljon ott éppen.

A futójátékhoz két dolog kell:

1) minimális push a faltól, hogy legyen helye a futónak keresztüljutni a LOS-on. ha ez nincs, akkor szokott jönni a látványos táncolás és yardveszteség, vagy a másik változat, amikor fejjel előre, neki a falnak és 1 yard. hurrá.

2) a futó elég jó legyen ahhoz, hogy az egy irányváltást (vagy keresztülfutás a védőn) meg tudja csinálni, amivel túljut azon az extra védőn, aki a futójáték matek során mindig a védők oldalán fog állni. ha ez a második hiányzik, akkor ha jó a fal, lehet a 3, ünnepnapokon a 4 yardnak tapsolni.
ha van ilyen futó, akkor szép számmal fognak jönni a 8-10 yardok, esetenként még nagyobb nyereségek.

Jobb fallal Powell akár még jó is lehetne szerintem.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
McElroy melegít Tebow sehol, még nem hivatalos de TT nem játszik ma.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ezt nem értem komolyan...
Belső források szerint Tebow az orvosoktól játszhatna ma, de Rex nem engedi és inaktív lesz a Cards ellen.
Múlt héten mikor nem játszhatott volna meg beöltözött...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets-Cardinals beharangozó:

 jets.blog.hu/2012/12/02/merkozes_beharangozo_vs_cardinals_13_het
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy néz ki h Tebow inactive lesz és McElroy lesz a backup QB.Beki
Éljen Wester
Várjuk meg a 18 órát h mi lesz Ryan végleges döntése...😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Úgy néz ki h Tebow inactive lesz és McElroy lesz a backup QB.Beki
Éljen

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Úgy néz ki h Tebow inactive lesz és McElroy lesz a backup QB.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fine check: League did not fine Brandon Moore's backside for contacting Mark Sanchez's helmet, per source. xD
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy rövid elemzés, miért zuhanhatott annyit a Jets defense teljesítménye:

 jets.blog.hu/2012/11/30/jets_d_a_lesullyedes_okai
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex on fans that want Jets to tank season to improve draft position, etc : "There's no way we're tanking anything."

Idióta ez az ember, de remélem, hogy belesül és megy amerre lát.Beki
Miért is? Amíg matematikai esély van, nyilván nem fogja azt mondani, hogy csókolom, a következő szezonra építkezünk.

Nyilván neki is szerepe van abban a katyvaszban, ami most a csapat körül zajlik, de szerintem is hiba lenne év végén kirúgni őt. Védő-orientációjú edzőről + korábbi sikeres DC-ról beszélünk, és a védelem idén (1-2 zakót leszámítva) szerintem nem esett vissza minőségileg, pedig a front7 kulcsemberei öregszenek, hátul meg kidőlt a liga talán legjobb cornere. A pass rush néha nagyon hiányzik, ezért is fogtam a fejem, hogy tavaly nem draftoltunk OLB posztra senkit, talán majd most. Lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem egy elit pass rusher OLB-re (meg persze egy egészséges Revisre) vagyunk egy ligaelit védelemtől.

Az offense nyilvánvalóan egy rakás szar, és nem csodálkoznék, ha Sparano vinné el a balhét. Überkonzervatív playcall, futás hátrányban is, sokadik és kevésre is képtelen minimális kockázatot vállalni, ezzel jobban kihúzta nálam a gyufát, mint tavaly Schotty, ami nem kis dolog. Sanchez kb. újonc évében volt utoljára ennyire bizonytalan, és nyilván nincs könnyű helyzetben az új OC és a sok sérülés miatt, de ezért már lassan neki is vállalnia kell lassan a felelősséget. Mondjuk nehéz ügy, hogy ha kivágjuk, kb. újra kell építeni az egész offense-t, erre meg nem tudom, hogy van-e idő/erőforrás. Szóval szerintem kapni fog még egy évet (2013 végén van ugye opciója a csapatnak újraigazolni), ha jövőre, egy remélhetőleg feljavult elkapó-egységgel (Holmes nem öreg még, Hillben és Kerleyben is van potenciál, Kellernek sem lesz még egy ilyen rossz éve) is ekkora szart tud hozni, akkor ő is, Sparano is lapát, és kezdődhet az új éra. Szerintem.

De persze a szezon harmada még hátra van, ki tudja, mi lesz addig még. Reménykedni szabad, ha a playoffban már nem is, de egy egységesebb, motiváltabb csapatban.toam
Matematikai valóban van, de 3 győzelem kellene min az 5 mérkőzésből és feltételezzük a riválisok nem nyernek eddig, tehát a PO még karácsonyi ajándéknak is gyenge lenne Ryantől.

Nyilván nem mondhatja mint NBA-ban h veszítünk, mert tankolunk, de ahogy írtad is egy elit pass rusher hiányzik, de ILB posztra is min 10 évre meg lenne a megoldás, ha top5 környékére kerülnénk, de személy szerint nagyon unom már, hogy 2 éve OLB-t akarunk húzni és húzzuk a DE-ket, akik futás ellen hatékonyak csak. Ha ennyire szándékozunk OLB-t húzni, tipli fel Jarvis Jonesért, de sajnos nem ennyire egy oldalú a dolog.

Hatalmas gondok vannak a capben, Mike T GM nehéz helyzetbe hozta a csapatot a zseniális szerződésekkel.
Mike T mehet, Ryan valóban fog kapni még egy évet, persze ha nem bőgünk le nagyon a többi meccsen.

Ha már öregedés: sajnos az OL-ben is van öregedés, én a DL miatt nem aggódnék, ugyanis Wilkerson és Coples nagyon jók lesznek, míg Ellis nem tudom megváltja-e a világot. A 2 OLB-nk bőven túl van a 30-on, ahogy középen Scott. Safetyben Bell 34 éves és neki, valamint Landrynek is lejár a szerződése a szezon végén.
Ez a védelem jó, de pár éven belül problémák lehetnek.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Rex on fans that want Jets to tank season to improve draft position, etc : "There's no way we're tanking anything."

Idióta ez az ember, de remélem, hogy belesül és megy amerre lát.Beki
Miért is? Amíg matematikai esély van, nyilván nem fogja azt mondani, hogy csókolom, a következő szezonra építkezünk.

Nyilván neki is szerepe van abban a katyvaszban, ami most a csapat körül zajlik, de szerintem is hiba lenne év végén kirúgni őt. Védő-orientációjú edzőről + korábbi sikeres DC-ról beszélünk, és a védelem idén (1-2 zakót leszámítva) szerintem nem esett vissza minőségileg, pedig a front7 kulcsemberei öregszenek, hátul meg kidőlt a liga talán legjobb cornere. A pass rush néha nagyon hiányzik, ezért is fogtam a fejem, hogy tavaly nem draftoltunk OLB posztra senkit, talán majd most. Lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem egy elit pass rusher OLB-re (meg persze egy egészséges Revisre) vagyunk egy ligaelit védelemtől.

Az offense nyilvánvalóan egy rakás szar, és nem csodálkoznék, ha Sparano vinné el a balhét. Überkonzervatív playcall, futás hátrányban is, sokadik és kevésre is képtelen minimális kockázatot vállalni, ezzel jobban kihúzta nálam a gyufát, mint tavaly Schotty, ami nem kis dolog. Sanchez kb. újonc évében volt utoljára ennyire bizonytalan, és nyilván nincs könnyű helyzetben az új OC és a sok sérülés miatt, de ezért már lassan neki is vállalnia kell lassan a felelősséget. Mondjuk nehéz ügy, hogy ha kivágjuk, kb. újra kell építeni az egész offense-t, erre meg nem tudom, hogy van-e idő/erőforrás. Szóval szerintem kapni fog még egy évet (2013 végén van ugye opciója a csapatnak újraigazolni), ha jövőre, egy remélhetőleg feljavult elkapó-egységgel (Holmes nem öreg még, Hillben és Kerleyben is van potenciál, Kellernek sem lesz még egy ilyen rossz éve) is ekkora szart tud hozni, akkor ő is, Sparano is lapát, és kezdődhet az új éra. Szerintem.

De persze a szezon harmada még hátra van, ki tudja, mi lesz addig még. Reménykedni szabad, ha a playoffban már nem is, de egy egységesebb, motiváltabb csapatban.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex on fans that want Jets to tank season to improve draft position, etc : "There's no way we're tanking anything."

Idióta ez az ember, de remélem, hogy belesül és megy amerre lát.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Képek

 picasaweb.google.com/113485859139483326682/2012PatsJets

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Injury report: szerda

 jets.blog.hu/2012/11/29/injury_report_szerda
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kinti Jets fórumon egyik kedves szurkolótárs az alábbi draftot gondolta ki:

2013 Draft for O

1) RB (fast good)
2) RT (pass block & Rb)
3) WR (catch, catch & run routes)
4) WR Same as above


2013 Draft D
1) LB (can cover RB's & tackle)
2) Pass Rusher Fast & strong
3) LB (mean & quick)


Extra Pick a safety


Free Agent Rb or Rec if thay can't get above or we can afford it

Hát nem gyenge. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy Holmes és Harris kell ennek a szerencsétlen társaságnak, de hogy 7 játékos ekkora összeget leakasszon. Elástuk magunkat a kövi szezonra is és ebben a GM-ünknek nagy szerepe van.Beki
Tannenbaum alkotott, az biztos. De a fizetések alapján ez egy csili-vili, szopok-nyalok-gombot varrok OL, és egy k.rva 4th&1-et nem lehet behívni??! Egy meccsen kétszer?! Ryan-Sparano, helló!tomi-tomi
Tanny határozottan gallyra vágta magát és a jövőjét, míg Ryan és Sparano még mentheti az állását egy jó szerepléssel, ami könnyen meg is lehet.
Mondjuk az árulkodó, hogy már az elmúlt 2 héten 2x hívta meetingre Woody bá Ryant, Tannyt és a többi coachot.
Aztán ott van Fireman Ed is...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy Holmes és Harris kell ennek a szerencsétlen társaságnak, de hogy 7 játékos ekkora összeget leakasszon. Elástuk magunkat a kövi szezonra is és ebben a GM-ünknek nagy szerepe van.Beki
Tannenbaum alkotott, az biztos. De a fizetések alapján ez egy csili-vili, szopok-nyalok-gombot varrok OL, és egy k.rva 4th&1-et nem lehet behívni??! Egy meccsen kétszer?! Ryan-Sparano, helló!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.Beki
Ők hárman tuti repülnek. 4,5 millió dead money-ért felszabadulna 27, 5 millió hely. Az már mozgástér lenne.tomi-tomi
Smith felesleges, Pace és Scott idős, míg utóbbinak van helyettese is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy Holmes és Harris kell ennek a szerencsétlen társaságnak, de hogy 7 játékos ekkora összeget leakasszon. Elástuk magunkat a kövi szezonra is és ebben a GM-ünknek nagy szerepe van.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.Beki
Ők hárman tuti repülnek. 4,5 millió dead money-ért felszabadulna 27, 5 millió hely. Az már mozgástér lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
David Harris a védelem legbiztosabb pontja, nálam ő oké, de Holmes és Sanchez nem ér ennyi pénzt ez tuti, még ha Santonio is a csapat 1. számú WR-je.

Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.Beki
pont most akartam írni, hogy Jason Smith is komolytalan ennyi pénzért.
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
jogos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
David Harris a védelem legbiztosabb pontja, nálam ő oké, de Holmes és Sanchez nem ér ennyi pénzt ez tuti, még ha Santonio is a csapat 1. számú WR-je.

Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.