New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jets have started negotiations with right tackle Austin Howard, according to a team source. The team hopes to sign Howard to a multi-year deal before free agency kicks off on March 11WesterNem hiszem, hogy gond lenne. 4-5M-et megkapja szezononként és everybody happy lesz.
több mint 12 éve
Jets have started negotiations with right tackle Austin Howard, according to a team source. The team hopes to sign Howard to a multi-year deal before free agency kicks off on March 11
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha valakit nagyon akarsz (csak ne úgy mint Sanchezt anno), akkor meg kell lépned a dolgot, viszont ahogy írtad is a WR és a TE a két hiányposzt, oda kezdők kellenek.nekem se lenne semmi bajom a 10 helyes feljövéssel, csak kicsit irreálisnak tartom az árat. Égető hiányposztunk csak a WR, TE amiket 40 milla caphellyel és 10+ draftpickkel simán megoldunk, szóval ahogy az előbb is írtam, baromság ez az indoklásWesterNem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.Bekiwww.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evansHát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
több mint 12 éve
Még mindig nem vesznek minket komolyan 😀nekem se lenne semmi bajom a 10 helyes feljövéssel, csak kicsit irreálisnak tartom az árat. Égető hiányposztunk csak a WR, TE amiket 40 milla caphellyel és 10+ draftpickkel simán megoldunk, szóval ahogy az előbb is írtam, baromság ez az indoklásWesterNem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.Bekiwww.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evansHát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 12 éve
nekem se lenne semmi bajom a 10 helyes feljövéssel, csak kicsit irreálisnak tartom az árat. Égető hiányposztunk csak a WR, TE amiket 40 milla caphellyel és 10+ draftpickkel simán megoldunk, szóval ahogy az előbb is írtam, baromság ez az indoklásNem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.Bekiwww.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evansHát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem is a 10 helyes feltraddel van a gond, azt én simán megemésztem főleg, ha playmaker WR-ért tesszük és kerüljön akár a 2. körünkbe is (de lássuk be Idzik nem ez a fajta GM, aki ilyet csuklóból megcsinál), de azzal indokolni a feltradet hülyeségét, hogy marha sok needünk van, nah ezt ne.www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evansHát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.körWester
Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
több mint 12 éve
Az 5. legfiatalabb csapat vagyunk jelenleg
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evansHát ez úgy faszság ahogy van, nagyon is elképzelhető a feltrade, mondjuk én eddig csak 3-4 helyben gondolkodtam, 10 helyet feljönni sztem többe fájna mint egy 2.kör
Cikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.ganggreennation.com/2014/2/11/5403372/2014-nfl-mock-draft-jets-trade-up-for-mike-evansCikk végén:
"The Jets have too many needs to trade up..."
Azért megkérdezném, hogy ezt egy Jets szurkoló írta-e...mintha annyi needünk lenne valóban...
Kellene 2 WR, egy RG és egy TE. Kérdezem én ez az a sok need, ami miatt ne tradelhetnénk fel?
Van egy valagnyi (vagyis lesz) cap space-ünk, kapunk 3-4 extra komp picket+Tampa pickje és ez ne lenne elég a depth mélyítésre...
Kapásból már jött a hír, hogy Maclint és Sanders-et figyeli a vezetőség, ha mindkettő jön nem hiszem WR érkezne 1. körben->TE 1. körben. Bumm és ott is vagyunk, hogy csupán RG kellene már.
QB posztra kellene egy backup, RB és OL depth rendben.
Védelemnél DL és ILB okés, OLB-knél van Coples, Pace és Barnes->egy backup kell. CB-knél Cromartie esetleg resign után megint nincs miről beszélni ott is megvagyunk és Idzik még kénye-kedvére lövöldözhet safety posztra.
Too many needs hát...van hova igazolni, de ne fessük azt a képet, hogy minden poszton vérzünk ezer sebből.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
overthecap.com/feb-10-salary-cap-space-update/Top51 fizu alapján 20M cap space és a cutok még hátra vannak. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.htmlEzek szerint 4 komp picket kapnánk:
Landry-ért 5. kör
DeVito, Keller és Greene után 6-6. kört.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wester írtam egy PM-et, kérlek olvasd majd el és reagálj rá! 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-interested-upgrading-wr-target-free-agents-maclin-sanders-article-1.1605461Decker nem nagyon öltözik zöld-fehérbe köv. szezonban.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom lehet én nem vagyok nóóórmáális, de nálam egyértelmű hogy don Sanchonak mennie kell. Feleslegesen van nagy fizuja, sérült is. Geno meg éppen nem volt egy Luck vagy egy griffin de nem kerül sokba. Jövőre mindenképpen vele kell menni. Nem mellesleg sokkal jobban tetszett az ő játéka bár ez az OC-től is függ. Drafton mit vártok WR, OL ??malkavWR, de lásd köv. hsz-em.
több mint 12 éve
Nem tudom lehet én nem vagyok nóóórmáális, de nálam egyértelmű hogy don Sanchonak mennie kell. Feleslegesen van nagy fizuja, sérült is. Geno meg éppen nem volt egy Luck vagy egy griffin de nem kerül sokba. Jövőre mindenképpen vele kell menni. Nem mellesleg sokkal jobban tetszett az ő játéka bár ez az OC-től is függ. Drafton mit vártok WR, OL ??
több mint 12 éve
Jól van. 😊 Egyébként teljesen egyetértek azzal amit mondasz, és én is ezt figyeltem meg Genonál, hogy amikor van önbizalma akkor nagyon nagy meccseket tud játszani, viszont ha nincs önbizalma ergo nyomás alatt van egész meccsen, teljesen kilátástalanul játszik. Mondjuk ami örömteli az a szezon utolsó 4 meccse na ott mindegyikén szerintem teljesen jól játszott, megbízható volt, okosan játszott, és azért az a 3/1-es zárás nem volt rossz! Bárhogy is legyen a következő idény, a saját bőrén tanulta meg milyen egy NFL szezon, rengeteg potenciál van benne, ha a következő szezonra tud fejlődni, fényes jövő áll előttünk!😊Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.ApexHohó, nehogy bocsánatot kérj, ha felvetsz egy témát. 😊 Örülünk, ha offseason során valaki így az unalomban vmit ír. 😊
Sanchez egy game manager QB, aki akkor tud igazán jól teljesíteni, ha leveszik a terhet a válláról, ergo megy a futójáték. Továbbá valahogy elfelejtett fejlődni az utóbbi időben.
Geno teljesen más: MM a szezon végére végre megtalálta a rá szabott playbookot: kihasználtuk, hogy mobilis, de nem törettük agyon, mint RGIII-at. Smith esetében úgy érzem, hogy amikor elhiszi, hogy ő igenis jó QB, akkor nagyon hasít. Ha idén megkapja a fegyverarzenált új WR-ek és TE formájában lehet reménykedni.Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.ApexHohó, nehogy bocsánatot kérj, ha felvetsz egy témát. 😊 Örülünk, ha offseason során valaki így az unalomban vmit ír. 😊
Sanchez egy game manager QB, aki akkor tud igazán jól teljesíteni, ha leveszik a terhet a válláról, ergo megy a futójáték. Továbbá valahogy elfelejtett fejlődni az utóbbi időben.
Geno teljesen más: MM a szezon végére végre megtalálta a rá szabott playbookot: kihasználtuk, hogy mobilis, de nem törettük agyon, mint RGIII-at. Smith esetében úgy érzem, hogy amikor elhiszi, hogy ő igenis jó QB, akkor nagyon hasít. Ha idén megkapja a fegyverarzenált új WR-ek és TE formájában lehet reménykedni.
több mint 12 éve
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.ApexAmíg a csapatról írsz addig nem off 😊 És amúgy teljesen igazad van
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Néha olvasgatom Facebookon a New York Jetses postokat és komolyan röhej, hogy az emberek 50% itt akarja tartani Sanchezt. Sokan azzal magyarázzák ezt, mert hogy hát ő az első két évében AFC döntőig vitte a csapatot, és ez jogos nem vitatom el tőle, hogy akkor azért odatette magát főleg a Pats ellen azt öröm volt nézni, de Sancheznek sokkal jobb elkapói voltak, jóval erősebb védelem és azért a futás is jobban működött, és utána is azért ott voltak ezek a tényezők, csak lehozott kettő olyan szezont ami szinte teljesen rajta ment el, és erre idejön Geno egy ugyan még mindig a liga első felébe tartozó, de már koránt sem olyan félelmetes Defensel, épkézláb elkapók nélkül, és lehoz egy 8/8-as szezont, most komolyan ezt nem veszik észre az emberek? Amúgy bocsi, hogy egy kicsit off a mostani témához, de komolyan nagyon feltudom magam húzni ezeken.
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 12 éve
sztem ha hamar kimegy mondjuk ebron watkins lee, akkor sztem tuti feltradelünkSzerintetek ha kimenne a 3 top WR és Ebron előttünk akkor kit vinnénk?WesterTovább nehezítsem a dolgot: Howard és Pace is újraigazolva.
Vagy Kelvin Benjamin esetleg, de érte vhogy sokallom a 18. picket, vagy Clinton-Dix. Amit leírtunk az patthelyzet lenne. 😀
WR kellene, de később érné meg húzni WR-t 1. körben, ha Lee-Evans-Watkins kimegy. TE nuku, OG-k közül szvsz nincs aki 1. kört érne még, DL húzást hagyjuk, OLB...van egy 10 sackes Pace-d és egy felépülő Barnes+túloldalon Coples, CB nem kell.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek ha kimenne a 3 top WR és Ebron előttünk akkor kit vinnénk?WesterTovább nehezítsem a dolgot: Howard és Pace is újraigazolva.
Vagy Kelvin Benjamin esetleg, de érte vhogy sokallom a 18. picket, vagy Clinton-Dix. Amit leírtunk az patthelyzet lenne. 😀
WR kellene, de később érné meg húzni WR-t 1. körben, ha Lee-Evans-Watkins kimegy. TE nuku, OG-k közül szvsz nincs aki 1. kört érne még, DL húzást hagyjuk, OLB...van egy 10 sackes Pace-d és egy felépülő Barnes+túloldalon Coples, CB nem kell.
több mint 12 éve
Szerintetek ha kimenne a 3 top WR és Ebron előttünk akkor kit vinnénk?
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
McGaughey lett az ST koordinátor
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nyugi, Tebow mellé mindig elfér egy új szakkomentátor. 😀Igazad van, sorry 😊 Szerintem megfontolná a Pats FO az ajánlatot. 😀BurkusAz én voltam és még mindig vihető, brady már úgy is kiégettWesterÉn ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊BurkusJets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xDBeki