New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Igazad van, sorry 😊 Szerintem megfontolná a Pats FO az ajánlatot. 😀Az én voltam és még mindig vihető, brady már úgy is kiégettWesterÉn ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊BurkusJets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xDBeki
több mint 12 éve
Akkor hozzuk vissza Cro-t, sztem úgy nekimenni a szezonnak hogy milliner a kezdő CB nem szabadAlapjában véve az RB draft húzás is baromságnak tűnik. FA-ról vagy UDFA RB-t hozzunk Goodson kivágása után és kész.BekiLee nekem kicsit bust-gyanús, bár nem tudom megmondani miért egyszerűen csak így érzem, de mint pick megkérdőjelezhetetlen
Richardson sztem is oké
Hyde pick egy orbitális baromság, powerback 3. körben.... duplán facepalm
Gaines: ez a pick nekem nem tetszik, csak akkor tudom elfogadni, ha kyle wilsont kivágjuk. Ha Cro megy akkor a helyén FA-ról szeretnék vkit látni, nem a 3.körből embertWester
CB meg nem tuti h lesz kezdő szintű már FA-n.Beki
RB húzás persze hogy baromság önmagában is, de az a tény hogy még powerback is tovább minősíti a "szakit"
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Alapjában véve az RB draft húzás is baromságnak tűnik. FA-ról vagy UDFA RB-t hozzunk Goodson kivágása után és kész.BekiLee nekem kicsit bust-gyanús, bár nem tudom megmondani miért egyszerűen csak így érzem, de mint pick megkérdőjelezhetetlen
Richardson sztem is oké
Hyde pick egy orbitális baromság, powerback 3. körben.... duplán facepalm
Gaines: ez a pick nekem nem tetszik, csak akkor tudom elfogadni, ha kyle wilsont kivágjuk. Ha Cro megy akkor a helyén FA-ról szeretnék vkit látni, nem a 3.körből embertWester
CB meg nem tuti h lesz kezdő szintű már FA-n.
több mint 12 éve
BekiLee nekem kicsit bust-gyanús, bár nem tudom megmondani miért egyszerűen csak így érzem, de mint pick megkérdőjelezhetetlen
Richardson sztem is oké
Hyde pick egy orbitális baromság, powerback 3. körben.... duplán facepalm
Gaines: ez a pick nekem nem tetszik, csak akkor tudom elfogadni, ha kyle wilsont kivágjuk. Ha Cro megy akkor a helyén FA-ról szeretnék vkit látni, nem a 3.körből embert
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
18. New York Jets - Marqise Lee, WR, Southern CaliforniaThe Jets need a playmaker on offense. As the 2013 college football season progressed, Lee looked more and more like his old self. Injuries and inconsistent quarterback play knocked Lee down some during his college career, but he was on point in USC's bowl game. Lee is a speedy player who cuts quickly on his routes to get open. His hands aren't at the same level as Evans or Watkins, but they're good enough for Lee to be the third wide receiver off the board.
49. New York Jets - Cyril Richardson, G, Baylor
After being exposed some at the Senior Bowl, it's clear that Richardson will have to get drafted into the right system. He'd be a good fit with the Jets because he's a power blocker. Right guard Willie Colon is a free agent, and Richardson should be able to fill that spot pretty easily.
69. New York Jets (via Tampa Bay) - Carlos Hyde, RB, Ohio State
Chris Ivory and Bilal Powell are a nice pair of running backs, but neither has the potential Hyde does to be a true No. 1. Hyde is a powerhouse runner with nimble feet and surprising speed.
80. New York Jets - E.J. Gaines, CB, Missouri
Antonio Cromartie is due a large roster bonus in March, is coming off a down season and has a hip issue. Gaines was a three-year starter at Missouri, and was an All-SEC performer intercepting five passes as a senior.
SB Nation 3. körös mock draftja.
Lee kicsit aggaszt engem, hiszen a leírás végén ott van, hogy speedy WR és catchek terén javulnia kell. Nagyon emlékeztetnek ezen paraméterek egy bizonyos Stephen Hill-re, csak talán Lee route-ok terén jobb.
2. kör okés, pacsi.
3. kör CB pacsi, okés, na de RB mi a macska tarka farkának nekünk? Ivory és Powell is 1000 yardos RB megítélésem szerint csupán a rotálás miatt nem érte el egyikük sem. Majd idehoznánk egy RB-t 3. körben ilyen duó elé? Noooormális?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. @RichCimini: Jets DT Damon Harrison has changed agents, signs with CAA sports, per @SBJLizMullen. Due to make only $570k in 3rd yr of 3-year contract.2. Mo money for Wilkerson?: It'll be fascinating to see how the Muhammad Wilkerson contract situation plays out -- all the 2011 first-round picks, for that matter. Some in the industry believe Wilkerson, who has outperformed his rookie contract, should play hardball and stage a training camp holdout, if necessary. As I explained last Sunday, the Jets can have him for only about $7.2 million over the next two years, assuming they exercise the fifth-year option in May. He's scheduled to make only $1.2 million in 2014 and, although the '15 option year would be guaranteed against injury, it's still a risk. This is uncharted territory because the '11 draft is the first affected by the new CBA. On Saturday, GM John Idzik declined to reveal his plans for Wilkerson.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A helyzet az, hogy szerintem minden évben volt mire alapozni az optimizmusunk, csak sosem jött ki a lépés. Kevés olyan évet tudnék mondani az elmúlt időszakból amikor azt mondom, hogy teljesen halálra volt ítélve a szezonunk. 2012-es szezonban ha csak egy sima game managerünk van és nem kedvenc mexikóink akkor is lehetett volna playoff, annyira vészes meccsek nem voltak.Mint minden évben jön idén is a bizakodunk, na de egyelőre nem SB győzelemben, hanem PO részvételben.
Szerencsétlen franchise vagyunk sajnos, de nem a miénk az egyetlen ilyen a ligában szerencsére. 😀david52
Hogy ehez mi adott? Egy jó alap roster szempontjából, amely sokkal jobb szezont hozott, mint sokan várták.
Egy másodéves GM, aki most dobbanthat és számomra elég magabiztosnak tűnik és tudja, hogy mit csinál és naná h jobb helyről nem is érkezhetett volna, mint Seattle.
Van egy HC, aki végre összefogta a csapatot és az öltözői hangulat is megfelelő, aki továbbá megkapta a szerződéshosszabbítást penge PO-ba jutási bónuszokkal.
Valamint temérdek cap space és 10-12 draft pick majd.
több mint 12 éve
A helyzet az, hogy szerintem minden évben volt mire alapozni az optimizmusunk, csak sosem jött ki a lépés. Kevés olyan évet tudnék mondani az elmúlt időszakból amikor azt mondom, hogy teljesen halálra volt ítélve a szezonunk. 2012-es szezonban ha csak egy sima game managerünk van és nem kedvenc mexikóink akkor is lehetett volna playoff, annyira vészes meccsek nem voltak. Szerencsétlen franchise vagyunk sajnos, de nem a miénk az egyetlen ilyen a ligában szerencsére. 😀
több mint 12 éve
Az én voltam és még mindig vihető, brady már úgy is kiégettÉn ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊BurkusJets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xDBeki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindenhova kellenek példák, de lehet h ezen példák csak legenda szinten vannak. 😀Jövőre SB-t nyerünk mit akarsz 😀WesterS ez megy már tizenegynéhány éve minden offseason-ban.😊Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Két változat képzelhető el. Az értelmező szótárban az optimizmus szócikkhez elég annyit írni, hogy ld. Jets fan. Vagy a vadász és a medve sztorijában nektek a vadász szerepe tetszett meg.😛 😉tomi-tomi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én ajánlgattam Sanchezt a Broncosnak az SB döntő alatt? 😀Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊BurkusJets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Személy szerint meglepne révén, hogy aludtam az SB helyett. xD
több mint 12 éve
Ez majdnem olyan jó poén volt, mint amikor tegnap Sanchitát ajánlgattad a Broncosnak a meccs alatt. Azon még ma is röhögtem 😊Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
több mint 12 éve
Jövőre SB-t nyerünk mit akarsz 😀S ez megy már tizenegynéhány éve minden offseason-ban.😊Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Két változat képzelhető el. Az értelmező szótárban az optimizmus szócikkhez elég annyit írni, hogy ld. Jets fan. Vagy a vadász és a medve sztorijában nektek a vadász szerepe tetszett meg.😛 😉tomi-tomi
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
S ez megy már tizenegynéhány éve minden offseason-ban.😊Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.Beki
Nem szeretnek minketWester
Két változat képzelhető el. Az értelmező szótárban az optimizmus szócikkhez elég annyit írni, hogy ld. Jets fan. Vagy a vadász és a medve sztorijában nektek a vadász szerepe tetszett meg.😛 😉
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.newyorkjets.com/videos/videos/John-Idzik-We-Want-to-be-More-Productive/ed093f59-f98b-48c6-9bb7-352b64ece475Sok újdonság nincs benne, csak talán a draftnál Idzik azt említi, hogy az elérhető legjobb játékosokat fogjuk húzni, tehát BPA. Mondom én h DL lesz megint. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags.Pats szurkolók sem fognak, mikor jövőre végre mi nyerjük a csoportot.
Nem szeretnek minketWester
több mint 12 éve
Jets are 50 to 1 to win next Super Bowl, per Bovada sports book. Only teams with greater odds-- Browns, Bills, Vikings, Raiders, Jags. Nem szeretnek minket
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg kell adni a módját mindennek. 😀Adam Caplan @caplannfl 9 pAtyaúristen milyen népünnepély lesz itt, már váromWester
Today marks the first day all #NFL teams can begin to release or waive players. Players with 4 seasons of credit are not subject to waivers.
Whiskey behűtve, már csak a feliratra várok: New York Jets cut Mark Sanchez&Santonio Holmes.Beki
több mint 12 éve
Adam Caplan @caplannfl 9 pAtyaúristen milyen népünnepély lesz itt, már várom
Today marks the first day all #NFL teams can begin to release or waive players. Players with 4 seasons of credit are not subject to waivers.
Whiskey behűtve, már csak a feliratra várok: New York Jets cut Mark Sanchez&Santonio Holmes.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan @caplannfl 9 pToday marks the first day all #NFL teams can begin to release or waive players. Players with 4 seasons of credit are not subject to waivers.
Whiskey behűtve, már csak a feliratra várok: New York Jets cut Mark Sanchez&Santonio Holmes.
több mint 12 éve
No és akkor a mai naptól márc. 11-ig bármely nap várhatjuk, hogy Sanchez elhúzza a belét innen. 😀BekiMiért, megy vissza kezdőbe... Ez mindannyiunk érdeke 😀
GO JETS!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
No és akkor a mai naptól márc. 11-ig bármely nap várhatjuk, hogy Sanchez elhúzza a belét innen. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat Sheldonnak, de en biztos, ami biztos iden draft 1. koreben DLt huznek. xD
több mint 12 éve
Grat sheldonnak, nagyon is megérdemelte
Lesz ez még így se!