New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Tovabbi tegnapi meetingek:Sztem ez pont arra utal hogy csak 2.körben szeretnék WR-t vinni
"@Steiny31: #Jets clearly after WRs. Have met or are meeting with Odell Beckham Jr., Brandin Cooks, Jordan Matthews, Paul Richardson & Kelvin Benjamin."
Valamint Travis Swanson centerrel is beszelgettek Ryanek.
Sanchez ugynokevel ropke talalkozo volt tegnap es innentol folyamatos lesz a kapcsolat a felek kozott. Marcius 25-ig kell kivagnunk, hogy megusszuk a 2Mes roster bonusat.
Erdekesnek talalom, hogy eddig a Watkins, Evans, Lee, Ebron negyessel nem meetingeltunk eddig abszolut.
Valamint szvsz 2 heten belul egyedul Holmes-ot cutoljuk, mert FA nyitasra a 28M cap space boven eleg lesz Idziknek.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tovabbi tegnapi meetingek:"@Steiny31: #Jets clearly after WRs. Have met or are meeting with Odell Beckham Jr., Brandin Cooks, Jordan Matthews, Paul Richardson & Kelvin Benjamin."
Valamint Travis Swanson centerrel is beszelgettek Ryanek.
Sanchez ugynokevel ropke talalkozo volt tegnap es innentol folyamatos lesz a kapcsolat a felek kozott. Marcius 25-ig kell kivagnunk, hogy megusszuk a 2Mes roster bonusat.
Erdekesnek talalom, hogy eddig a Watkins, Evans, Lee, Ebron negyessel nem meetingeltunk eddig abszolut.
Valamint szvsz 2 heten belul egyedul Holmes-ot cutoljuk, mert FA nyitasra a 28M cap space boven eleg lesz Idziknek.
több mint 12 éve
lankster jó volt ST-ben, őt én is visszahoznám, Garoppolonak én személy szerint örülnék de a saját 3.körösünk előtt nem húznám ki. WR-eknél ha ennyi legjobb van akkor nem is első kört WR-re áldozni 😀
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tony Pauline @TonyPauline 2 óTold the New York Jets met with reps for Calvin Pace yesterday to discuss resigning the linebacker.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder @SethWalderNYDN 6 pFamiliar Tweet: WR Jordan Matthews will have an interview with the Jets tonight and also believes he's the best in the class. #nyj
Rich Cimini @RichCimini 4 p
Eastern Illinois QB Jimmy Garoppolo met with #Jets last night. Called it "a good conversation." Projected as middle-round prospect.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csokorban a mai hírek eddig:Jake Steinberg @Steiny31 3 ó
#Jets met with the representatives for Ellis Lankster yesterday. They want him back. Look for the Browns (and Pettine) to have interest tho.
Mehta:
The Jets will meet with the Sanchez camp at the NFL Scouting Combine on Friday.
Seth Walder @SethWalderNYDN 31 p
WR Brandin Cooks, who will have an interview with the Jets, says he believes he's the best WR in the class. #nyj
Seth Walder @SethWalderNYDN 51 p
Florida State WR Kelvin Benjamin said he will have an interview with the Jets. #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Offensere vonatkozó kérdésnél nagyon vigyorog az öreg. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tony Pauline szerint Idzik-ék leülnek Austin Howard ügynökével tárgyalni a Combine alatt és előzetes szerződést már küldtünk számunkra. Akár 6-7M-et is kereshet évente.As I posted on Twitter yesterday, the New York Jets will meet with representatives of Austin Howard at the combine in the coming days with the hopes of locking up their starting right tackle. I'm told the Jets are making Howard a priority, and as first reported in New York papers a week ago, the team has already sent off an initial offer. How much will Howard receive? Yesterday a league insider told me it could be similar to the deal Phil Loadholt signed with the Minnesota Vikings almost a year ago.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg @Steiny31 2 óExcited to hear #Jets are meeting with @theeDocHolliday. Really good dude and great prospect. Would be a great addition to the OL. #nyj
Xavier Su'a-Filo az alanyunk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.newyorkjets.com/news/article-5/IDZIK-AT-INDY-Continuing-to-Press-Forward/5b299c2a-4cff-4553-b2fc-4283cc657426Ezt a büdös bullshit dumát, komolyan... :#
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg @Steiny31 8 óWell just about everybody wants to hear them lol. #Jets have a meeting scheduled with Texas Tech TE Jace Amaro (@J_ACER22). #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin @KMart_LI 9 mpWill Mark Sanchez be back? "Again, if it's up to me, I'd like them all back." ...said his convos w Mark have only been about his rehab
Háhhá, végre valami hírmorzsa. xD
több mint 12 éve
Persze van előnye is de én most még inkább hátránynak látom, aztán lehet nem lesz igazamHogyne lenne előnye...Cap rollovernél számít majd, ha nem költjük el. 😉BekiRapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍BekiEz nem jó nekünk, mert sztem 40 milkánál édesmindegy hogy van + 4milla vagy nincs, és ezzel több pénze lesz mindenkinek ergo több versenytársunk lesz egyes játékosoknál FA-nWester
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint 20:45-től Rex, 21 órától Idzik sajtótájlkoztató a Combine helyszínéről.Várható témák: Sanchez, Holmes, FA, draft.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogyne lenne előnye...Cap rollovernél számít majd, ha nem költjük el. 😉Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍BekiEz nem jó nekünk, mert sztem 40 milkánál édesmindegy hogy van + 4milla vagy nincs, és ezzel több pénze lesz mindenkinek ergo több versenytársunk lesz egyes játékosoknál FA-nWester
több mint 12 éve
Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍BekiEz nem jó nekünk, mert sztem 40 milkánál édesmindegy hogy van + 4milla vagy nincs, és ezzel több pénze lesz mindenkinek ergo több versenytársunk lesz egyes játékosoknál FA-n
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rapoport információi szerint 130 misire emelkedik a cap az idén, basszunk oda a lovaknak Idzik. 😍
több mint 12 éve
Szerintem is jobban megérné egy TE első körben, aztán akkor egy multiple WR sign FA-ről.Nos, Mike Mayock tegnap elég sokat beszélt az egyes csapatok draft stratégiáiról és elmondása alapján nem kizárt, hogy több WR-t húzunk drafton.2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPNBekiAzon gondolkoztam, hogy TE-ben elég szűk a piac és a drafton is csak 3 kiemelkedőbb játékos van, míg WR-ből elég bő a felhozatal, tehát sztem ha ebron bent van 1/18-on mindenképp őt kéne húzni, mert sztem a 2.körünkig már nem lesz bent se amaro, se seferian-jenkins.Wester
Nála a WR class a kövképpen néz ki: Watkins, Lee és Evans (csak a számunkra érdekesebbek).
Ha kimeszeljük Holmes-ot marad Kerley-Nelson-Hill trió. Mehta jelezte, hogy Maclin és Sanders is érkezhet FA-ról.
Szóval nem kérdés, hogy a WR poszt meg lesz erősítve, de jelen állás szerint max 2 WR érkezhet összvissz, vagy Hill rohadtul 6. WR lesz. 😀
No, de a mondandóm lényege az lett volna, hogy igen a fentebbek leírtak miatt valóban jobb lenne TE 1. körben. 😉Beki
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nos, Mike Mayock tegnap elég sokat beszélt az egyes csapatok draft stratégiáiról és elmondása alapján nem kizárt, hogy több WR-t húzunk drafton.2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPNBekiAzon gondolkoztam, hogy TE-ben elég szűk a piac és a drafton is csak 3 kiemelkedőbb játékos van, míg WR-ből elég bő a felhozatal, tehát sztem ha ebron bent van 1/18-on mindenképp őt kéne húzni, mert sztem a 2.körünkig már nem lesz bent se amaro, se seferian-jenkins.Wester
Nála a WR class a kövképpen néz ki: Watkins, Lee és Evans (csak a számunkra érdekesebbek).
Ha kimeszeljük Holmes-ot marad Kerley-Nelson-Hill trió. Mehta jelezte, hogy Maclin és Sanders is érkezhet FA-ról.
Szóval nem kérdés, hogy a WR poszt meg lesz erősítve, de jelen állás szerint max 2 WR érkezhet összvissz, vagy Hill rohadtul 6. WR lesz. 😀
No, de a mondandóm lényege az lett volna, hogy igen a fentebbek leírtak miatt valóban jobb lenne TE 1. körben. 😉
több mint 12 éve
2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPNBekiAzon gondolkoztam, hogy TE-ben elég szűk a piac és a drafton is csak 3 kiemelkedőbb játékos van, míg WR-ből elég bő a felhozatal, tehát sztem ha ebron bent van 1/18-on mindenképp őt kéne húzni, mert sztem a 2.körünkig már nem lesz bent se amaro, se seferian-jenkins.
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2/16: "Word is the Jets are very intrigued by North Carolina tight end Eric Ebron." - Rich Cimini, ESPN
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csütörtökön Rex és Idzik jön a szokásos minden elől kitérek, újat nem mondok, bullshit interjúikkal a Combine-on.
több mint 12 éve
Sztem az ő sorsa attól függ hogy sikerül-e egy top safetyt szerezni FA-n, mert amúgy nem kiemelkedő de megbízható safety.Ha már safety poszt... Dawan Landry sorsára azért kíváncsi vagyok függetlenül attól, hogy 100 tackle+1 sack+1 INT van a neve mellett, az a 1.5M, amelyet a kivágása jelentene sztem annyira nem tuti a helye. Persze Allen-t kezdőbe jövőre.BekiCimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.Bekiez várható volt, ettől függetlenül én örültem hogy itt volt, főleg a mentori szerepe miattWester
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha már safety poszt... Dawan Landry sorsára azért kíváncsi vagyok függetlenül attól, hogy 100 tackle+1 sack+1 INT van a neve mellett, az a 1.5M, amelyet a kivágása jelentene sztem annyira nem tuti a helye. Persze Allen-t kezdőbe jövőre.Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.Bekiez várható volt, ettől függetlenül én örültem hogy itt volt, főleg a mentori szerepe miattWester
több mint 12 éve
Cimini jelenti, hogy Ed Reed visszaigazolása esélytelen.Bekiez várható volt, ettől függetlenül én örültem hogy itt volt, főleg a mentori szerepe miatt
Lesz ez még így se!
