New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Két kritikus helyzetben nullázta le az egész csapatot.
0-0-nál 25 yard-ról dobott egy olyan INT-t, amely még egy újonctól is gáz lett volna. Szinte a snap pillanatától csak Kerley-t fixálta; Gregory-nál kevésbé tapasztalt DB is leszedte volna. Nem tudta a csapatát előnyhöz juttatni.
14-0 után pedig ahelyett hogy vezérként elkezdte volna a visszakapaszkodást, elkövette a fumble-t. (Fogalmam sincs, hogy mennyit vitt el a respektjéből.) A bajban lévő csapatát még nagyobb gödörbe lökte.
Kiemelt szerepben van, ilyen kiélezett pillanatokban kiemelkedő teljesítményt várnak el tőle. Valahol persze igazságtalan csak az ő nyakába varrni, de a sikereket is felülreprezentáltan ítélték neki.tomi-tomi
Ahogy írod is Sanchez nem tud vezér lenni a pályán és nem fejlődik, passer rating nulla, ha jól tudom a passzolt yardjainak átlaga 200 alatt van, lássuk be nem egy franchise QB-ról beszélünk. :/
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Két kritikus helyzetben nullázta le az egész csapatot.
0-0-nál 25 yard-ról dobott egy olyan INT-t, amely még egy újonctól is gáz lett volna. Szinte a snap pillanatától csak Kerley-t fixálta; Gregory-nál kevésbé tapasztalt DB is leszedte volna. Nem tudta a csapatát előnyhöz juttatni.
14-0 után pedig ahelyett hogy vezérként elkezdte volna a visszakapaszkodást, elkövette a fumble-t. (Fogalmam sincs, hogy mennyit vitt el a respektjéből, de nehezen tudom elképzelni, hogy ezek után nagyon hinnének benne a csapattársai.) A bajban lévő csapatát még nagyobb gödörbe lökte.
Kiemelt szerepben van, ilyen kiélezett pillanatokban kiemelkedő teljesítményt várnak el tőle. Valahol persze igazságtalan csak az ő nyakába varrni, de a sikereket is felülreprezentáltan ítélték neki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 941 — Jó ötletnek tűnt!
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Itt a szezon végén nagytakarítás kell. GM+HC kipattintani, aztán majd az újak elkezdik az építkezést, amire lesz egy kb. top10-es pick is.Beki
Csak attól fosok hogy még nekiállunk nyerni 😒

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Itt a szezon végén nagytakarítás kell. GM+HC kipattintani, aztán majd az újak elkezdik az építkezést, amire lesz egy kb. top10-es pick is.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 941 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/h7qsk0x8mnp2fusqswis
Fireman Ed, New York Jets could be on outs after loss
Fireman Ed has been the New York Jets' de facto mascot for decades. But was a humiliating loss to the New England Patriots on Thanksgiving night the final straw in Ed's Gang Green fandom?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
azért ekkora égések után is Sancho pártját fogni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Azt azért említsük meg hogy azt az egy playt leszámítva ha mindig így játszana nem lenne QB gond. JayB
Garbage Time volt az egész második félidő.
Az elsőben meg 0 pontra volt jó.
Azért ez közelebb van a gondhoz, mint nem.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...ennyit a Pats-védelem minden irányítóból ki tud hozni, szal azért még nem kell hasra esni tőle...Wyatt
A védelmet lassan elfelejthetitek szidni, mert az a turnover zuhatag amit produkálnak, minden bekapott yardot, playt röhögve kompenzál.

Számomra erősen kezd hajazni ez a #D a 2009-es Saints #D-re, amelyik tulajdonképpen semmilyen fontos aspektusában a játéknak nem volt kiemelkedő - sőt, néhányban kifejezetten gyenge -, de az is egy turnover gyár volt, minden labda feléjük pattant.

Namost, ha ez valami szerzett (gyakorolt, tervezett) képesség, nem pedig véletlenek sorozata, akkor ez még nagyon sokat jelenthet a playoffban...peterk2005
Tavaly is kurva jók voltunk labdaszerzésben, nem véletlenül zártunk úgy ahogy, olyan passz elleni védekezéssel, amilyennel 😊Wyatt
Turnover témához, tessék olvasgatni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Hát azért ha Sanchez nem vak vagy hülye, akkor egy egyhelyben álló 140 kilós embert illene észrevennie és kikerülnie. Lehet, hogy a play szerint Moore-nak el kellett volna tolnia Wilfork-ot, de azért nem is lépett hátra, így a kikerüléshez egy kis minimális észnél többre nem nagyon lett volna szükség...

Persze egy 49-19-es meccs nem egy ilyen play-en megy el, de egy QB-nak azért illene nem lejáratni magát, mert azzal az egész csapatot járatja le...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
...ennyit a Pats-védelem minden irányítóból ki tud hozni, szal azért még nem kell hasra esni tőle...Wyatt
A védelmet lassan elfelejthetitek szidni, mert az a turnover zuhatag amit produkálnak, minden bekapott yardot, playt röhögve kompenzál.

Számomra erősen kezd hajazni ez a #D a 2009-es Saints #D-re, amelyik tulajdonképpen semmilyen fontos aspektusában a játéknak nem volt kiemelkedő - sőt, néhányban kifejezetten gyenge -, de az is egy turnover gyár volt, minden labda feléjük pattant.

Namost, ha ez valami szerzett (gyakorolt, tervezett) képesség, nem pedig véletlenek sorozata, akkor ez még nagyon sokat jelenthet a playoffban...peterk2005
Tavaly is kurva jók voltunk labdaszerzésben, nem véletlenül zártunk úgy ahogy, olyan passz elleni védekezéssel, amilyennel 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
...ennyit a Pats-védelem minden irányítóból ki tud hozni, szal azért még nem kell hasra esni tőle...Wyatt
A védelmet lassan elfelejthetitek szidni, mert az a turnover zuhatag amit produkálnak, minden bekapott yardot, playt röhögve kompenzál.

Számomra erősen kezd hajazni ez a #D a 2009-es Saints #D-re, amelyik tulajdonképpen semmilyen fontos aspektusában a játéknak nem volt kiemelkedő - sőt, néhányban kifejezetten gyenge -, de az is egy turnover gyár volt, minden labda feléjük pattant.

Namost, ha ez valami szerzett (gyakorolt, tervezett) képesség, nem pedig véletlenek sorozata, akkor ez még nagyon sokat jelenthet a playoffban...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt azért említsük meg hogy azt az egy playt leszámítva ha mindig így játszana nem lenne QB gond. JayB
Na igen, százalékot tekintve nem volt rossz, az interceptionnél mondjuk csúnyán megetették, de az utolsó (tacsak felesleges) drive (ami nálunk már rég alázás lenne 😀) során megtett 8x yardot leszámítva sem csinált túl sok extrát, ennyit a Pats-védelem minden irányítóból ki tud hozni, szal azért még nem kell hasra esni tőle (és ez egy jó teljesítmény volt tőle...)

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Azt azért említsük meg hogy azt az egy playt leszámítva ha mindig így játszana nem lenne QB gond.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem azt hitte, hogy a tackle gyorsabban tolja előre az emberét, hát nem úgy lett. Rossz nézni mi lett Sanchoból.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ez az akció egyedül Sanchez zsenialitását és jó helyzetfelismerését dícséri.Sobri Jóska
Lehet, hogy megzavarta a zöld mez. Moore beleolvadt a pálya színébe, vagy nem tom.

Do your job
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beki egy dologban igazad van. Ha nálunk edzőváltás kell akkor nálatok egyenesen edzőégetés. Nem nagyon látom a QB kérdés megoldását. Megint feltrade egy bizonytalan prospectért esetleg FA (ki?), nagyon nehéz ügy.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben az 5 éves szerződésben van viszont nem garantált money is, ami annyit tesz h a kövi szezon végén ingyen mehet amerre lát (szerencsére legalább ennyi esze volt a vezetőségnek!). 😉Beki
Akkor ebben az évben még csinálhat pár c'mon man pillanatot. Nem gond ez, néha amikor xboxon játszom, engem sem érdekel, hogy milyen achievement, csak legyen meg. Na, neki erre van esélye, ezt nyomja. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez az akció egyedül Sanchez zsenialitását és jó helyzetfelismerését dícséri.Sobri Jóska
Ez igaz, ezért is tettem idézőjelbe, de pl. vélelmezhette azt is, hogy Moore teszi a dolgát, és nyitja előtte az utat. Mások is futnak így a nagy tesó "hátán". Ez persze nem menti Szancsót, tényleg elég béna volt, bár én több együttérzéssel vagyok irányába finom női lelkemnek köszönhetően, mint te, aki inkább eltávolítandó akadálynak látod. Tebownak egyébként semmi keresnivalója nincs a Jetsnél, a Kansasnél pl. sokkal jobb helye lehetne.lucas
Én is együttérzek vele.
Sőt irigylem is sokszor:
Három évvel hosszabbították meg a két év múlva lejáró újoncszerződését. Az összesen 5 évre szóló kontraktus papíron 58,25 millió $-t fizethet Sancheznek, illetve elérhető még 10 millió $ eszkalátorok formájában.profootballbusiness.com
Sobri Jóska
Ebben az 5 éves szerződésben van viszont nem garantált money is, ami annyit tesz h a kövi szezon végén ingyen mehet amerre lát (szerencsére legalább ennyi esze volt a vezetőségnek!). 😉
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Ez az akció egyedül Sanchez zsenialitását és jó helyzetfelismerését dícséri.Sobri Jóska
Ez igaz, ezért is tettem idézőjelbe, de pl. vélelmezhette azt is, hogy Moore teszi a dolgát, és nyitja előtte az utat. Mások is futnak így a nagy tesó "hátán". Ez persze nem menti Szancsót, tényleg elég béna volt, bár én több együttérzéssel vagyok irányába finom női lelkemnek köszönhetően, mint te, aki inkább eltávolítandó akadálynak látod. Tebownak egyébként semmi keresnivalója nincs a Jetsnél, a Kansasnél pl. sokkal jobb helye lehetne.lucas
Én is együttérzek vele.
Sőt irigylem is sokszor:
Három évvel hosszabbították meg a két év múlva lejáró újoncszerződését. Az összesen 5 évre szóló kontraktus papíron 58,25 millió $-t fizethet Sancheznek, illetve elérhető még 10 millió $ eszkalátorok formájában.profootballbusiness.com

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez az akció egyedül Sanchez zsenialitását és jó helyzetfelismerését dícséri.Sobri Jóska
Ez igaz, ezért is tettem idézőjelbe, de pl. vélelmezhette azt is, hogy Moore teszi a dolgát, és nyitja előtte az utat. Mások is futnak így a nagy tesó "hátán". Ez persze nem menti Szancsót, tényleg elég béna volt, bár én több együttérzéssel vagyok irányába finom női lelkemnek köszönhetően, mint te, aki inkább eltávolítandó akadálynak látod. Tebownak egyébként semmi keresnivalója nincs a Jetsnél, a Kansasnél pl. sokkal jobb helye lehetne.lucas
Igaz Wilfork kicsit beljebb terelte Moore-t, de Sanchez "zsenialitása" kellett hozzá, hogy így belefusson. Annyi, de annyi más opció lett volna ahol futhat. Ha fut, akkor pedig számoljon azzal, hogy bármerre megy ledarálják a linebackerek vagy safety-k, de biztosra ment inkább és a saját emberében ledaráltatta magát inkább h így legyen fumbli.
Röhej, amit művelünk.

Olvasom a Lions és Panthers topicokat, ahol szegény Bazzani és gabokocka+a többi szurker írja h edzőváltás kell, még a Panthersnél h mindig felül tudják múlni a rossz teljesítményüket, mi viszont nem is tudom szavakkal leírni mit művelünk.
Ma is kiderült, hogy a múlt héten nem mi voltunk jók, hanem a Rams intézte el magát.
több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Ez az akció egyedül Sanchez zsenialitását és jó helyzetfelismerését dícséri.Sobri Jóska
Ez igaz, ezért is tettem idézőjelbe, de pl. vélelmezhette azt is, hogy Moore teszi a dolgát, és nyitja előtte az utat. Mások is futnak így a nagy tesó "hátán". Ez persze nem menti Szancsót, tényleg elég béna volt, bár én több együttérzéssel vagyok irányába finom női lelkemnek köszönhetően, mint te, aki inkább eltávolítandó akadálynak látod. Tebownak egyébként semmi keresnivalója nincs a Jetsnél, a Kansasnél pl. sokkal jobb helye lehetne.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Uram Atyám ez a barom isten verte nyomorékja. Ez nem lát, hogy a toszba szalad neki egy 150kg-os OL embernek. Talán nem látta???
Beki
Nem akarom védeni szegény Szancsót, van neki elég baja nélkülem is, de azért abban, hogy az a falember "hirtelen ott termett" előtte, volt némi szerepe Vince Wilforknak is. Nem véletlenül ünnepelték a társak és mutatta a kamera a play után.lucas
Pedig nem termett ott hirtelen:
Schleck
Ez az akció egyedül Sanchez zsenialitását és jó helyzetfelismerését dícséri.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
most néztem meg az összefoglalót...gyerekek erre nincs jó szó.

Ryannek is lefőtt a kávé rendesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mark Sanchez - QB - Jets

Jets head coach Rex Ryan confirmed after Thursday night's loss to the Patriots that Mark Sanchez will start in Week 13 versus the Cardinals.
"Mark will be the starting quarterback this week and we’ll go from there," Ryan said. Sanchez threw for 301 yards on Thanksgiving night but turned the ball over two times again. His fumble was returned for a touchdown and was part of the Patriots' 35-point second quarter. Tim Tebow has two broken ribs, so that will give Ryan another week to talk up Sanchez. Arizona entered Thursday night as the league's No. 5 pass defense after intercepting Matt Ryan five times last Sunday. This has another Sanchez nightmare written all over it.