New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy Holmes és Harris kell ennek a szerencsétlen társaságnak, de hogy 7 játékos ekkora összeget leakasszon. Elástuk magunkat a kövi szezonra is és ebben a GM-ünknek nagy szerepe van.Beki
Tannenbaum alkotott, az biztos. De a fizetések alapján ez egy csili-vili, szopok-nyalok-gombot varrok OL, és egy k.rva 4th&1-et nem lehet behívni??! Egy meccsen kétszer?! Ryan-Sparano, helló!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.Beki
Ők hárman tuti repülnek. 4,5 millió dead money-ért felszabadulna 27, 5 millió hely. Az már mozgástér lenne.tomi-tomi
Smith felesleges, Pace és Scott idős, míg utóbbinak van helyettese is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy Holmes és Harris kell ennek a szerencsétlen társaságnak, de hogy 7 játékos ekkora összeget leakasszon. Elástuk magunkat a kövi szezonra is és ebben a GM-ünknek nagy szerepe van.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.Beki
Ők hárman tuti repülnek. 4,5 millió dead money-ért felszabadulna 27, 5 millió hely. Az már mozgástér lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
David Harris a védelem legbiztosabb pontja, nálam ő oké, de Holmes és Sanchez nem ér ennyi pénzt ez tuti, még ha Santonio is a csapat 1. számú WR-je.

Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.Beki
pont most akartam írni, hogy Jason Smith is komolytalan ennyi pénzért.
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?tomi-tomi
jogos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
Az lehet. Cut esetén a dead money:
Sanchez - 17,1 millió
Holmes - 11,25 millió
Harris - 9 millió

Szerinted maradnak?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.Amadeus91
David Harris a védelem legbiztosabb pontja, nálam ő oké, de Holmes és Sanchez nem ér ennyi pénzt ez tuti, még ha Santonio is a csapat 1. számú WR-je.

Mondjuk a T Jason Smith cut kegyetlenül biztos, hiszen 12M rögtön felszabadulna.
Ha hozunk FA-n vagy a drafton OLB-t akkor Pace is mehet sztem, Scott szintén.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ILB David Harris - 13 millió dollár
QB Mark Sanchez - 12,9 millió dollár
WR Santonio Holmes - 12,5 millió dollár

egyikőjük sem ér ennyit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 jets.blog.hu/2012/11/28/ryan_szerint_tebow_jatszani_fog_vasarnap
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 jets.blog.hu/2012/11/28/rovid_kitekinto_a_2013-as_cap_helyzetrol
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kicsit újítottam a blogon néhány dolgot és igyekszem minden újdonságról beszámolni innentől. 😉

 jets.blog.hu/2012/11/28/ujraigazoltuk_mardy_gilyard_wr-t
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets add T Dennis Landolt to practice squad. Also announce McGee (practice squad) and Gilyard (active roster) signings.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cap problémák -  nyjetscap.com/2012_Articles/capproblems.html

Holmes, Harris, Sanchez, Ferguson és Cromartie ötös 41M-et foglal le a jövő évi capből.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 newyork.cbslocal.com/2012/11/26/schwartz-jets-should-look-south-for-a-new-direction/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy Timmy akart nagyon idejönni. Ha anno idén minket választ (nagyon köszönöm neki hogy NEM tette) már lehet kezdene nálunk többek közt a fanbase nyomása miatt. Így levesbe ment neki ez az év, és semmit sem fejlődött a QB poszton. iktriad
Köszönheted is, hiszen a hétvége óta már két győzelemnél jár a csapat, amely nyilvánvalóan sokkal jobb Tebow nélkülWyatt
Nekem még ez is sokkal jobb Tebow nélkül. iktriad
Ja, hogy ti nem Luckért, hanem csak az élvezetért szoptok 😀 Zsír 😀Wyatt
Gene Smith miatt és az ő kirúgásáért szív a csapat. 😊 QBnk meg most úgy tűnik van.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy Timmy akart nagyon idejönni. Ha anno idén minket választ (nagyon köszönöm neki hogy NEM tette) már lehet kezdene nálunk többek közt a fanbase nyomása miatt. Így levesbe ment neki ez az év, és semmit sem fejlődött a QB poszton. iktriad
Köszönheted is, hiszen a hétvége óta már két győzelemnél jár a csapat, amely nyilvánvalóan sokkal jobb Tebow nélkülWyatt
Nekem még ez is sokkal jobb Tebow nélkül. iktriad
Ja, hogy ti nem Luckért, hanem csak az élvezetért szoptok 😀 Zsír 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy Timmy akart nagyon idejönni. Ha anno idén minket választ (nagyon köszönöm neki hogy NEM tette) már lehet kezdene nálunk többek közt a fanbase nyomása miatt. Így levesbe ment neki ez az év, és semmit sem fejlődött a QB poszton. iktriad
Köszönheted is, hiszen a hétvége óta már két győzelemnél jár a csapat, amely nyilvánvalóan sokkal jobb Tebow nélkülWyatt
Nekem még ez is sokkal jobb Tebow nélkül.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Jags-al az a gond, hogy évek óta egy passer csapatot próbálnak építeni, csak nem találnak hozzá egy jó passer QB-t. 😊 De folyamatosan így draftolnak, hozzák a WR-t, építik a passz-védekező falat, stb.

A Jets elméletileg jobban passzolna Tebow-nak, legalábbis az elmúlt években látott. Erős védelem, és futásra alapozó offense, meccsenként nem több, mint 15-20 passzkísérlettel. Tebow-nak egy ilyen stílusú csapat felelne meg inkább, lehet, hogy ezért is döntött úgy, hogy idejön. Csak nem számított arra a katyvaszra ami fogadja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy Timmy akart nagyon idejönni. Ha anno idén minket választ (nagyon köszönöm neki hogy NEM tette) már lehet kezdene nálunk többek közt a fanbase nyomása miatt. Így levesbe ment neki ez az év, és semmit sem fejlődött a QB poszton. iktriad
Köszönheted is, hiszen a hétvége óta már két győzelemnél jár a csapat, amely nyilvánvalóan sokkal jobb Tebow nélkül

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy Timmy akart nagyon idejönni. Ha anno idén minket választ (nagyon köszönöm neki hogy NEM tette) már lehet kezdene nálunk többek közt a fanbase nyomása miatt. Így levesbe ment neki ez az év, és semmit sem fejlődött a QB poszton.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tebow-nak 2 bordája eltört és az állapotáról nem tudni semmit h vasárnap játszhat-e.Beki
megérte egy szezonon át összetöretni.Amadeus91
Ennyi volt az össz dolga sajnos. :/Beki
komolyan, semleges drukkerként is dühítő ez a teljesen nyílt köcsög módszer amit Tebow-val művelnek Rexék.Amadeus91
Hát igen, a denverieké jobb volt
Mondjuk talán megérdemelne már egy kis bizalmat

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Tebow-nak 2 bordája eltört és az állapotáról nem tudni semmit h vasárnap játszhat-e.Beki
megérte egy szezonon át összetöretni.Amadeus91
Ennyi volt az össz dolga sajnos. :/Beki
komolyan, semleges drukkerként is dühítő ez a teljesen nyílt köcsög módszer amit Tebow-val művelnek Rexék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
4-7-es mérleg, 5 meccs van hátra a jelenleg legrosszabb PO résztvevő AFC részről a Colts 6-5-tel.Beki
A Colts 7-4-el áll jelenleg. A legrosszabb WC résztvevő ebben a pillanatban a Steelers - nekik van 6-5-jük -, de ha igazak a hírek, akkor BigBen hamar visszatér, és onnantól nem hiszem, hogy 10-6 alatt megállnak, ergo őket már nem tudnátok megfogni. A Coltsnak reálisan egy 9-7 körüli eredmény néz ki (Texans ellen nincs sok esély, a Lions, Titans, Chiefs hármasból 2 win összejöhet), azaz, ha végignyeritek a hátralevő meccseket, akkor tie-breakerrel beelőzhettek esetleg. De ehhez végig kellen nyerni, ami ugye... És akkor még ott van az elég jó formába lendült Bengals is, 6-5-el, akiknek ugyan nagyon húzós a hátralevő 5 meccsük, de ki tudja...
peterk2005
Jogos, elnézést a Colts szurkolóktól. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tebow-nak 2 bordája eltört és az állapotáról nem tudni semmit h vasárnap játszhat-e.Beki
megérte egy szezonon át összetöretni.Amadeus91
Ennyi volt az össz dolga sajnos. :/