New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello @BrianCoz 2 percHearing there has been movement between Jets and assistant coaches whose contracts are up. They're talking contracts. Maybe resolution soon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nelsont csak azért nem említettem meg mert később érkezett.Egyelőre nincs, Simms és Cunningham lett újraigazolva eddig.
Egyébként valami tweet vagy hír nincs róla, mit szándékozunk tenni Cumberlandel? Én nem találtam semmit.david52
több mint 12 éve
Nelsont csak azért nem említettem meg mert később érkezett.Nelson nálam biztosabb célpont volt ráadásul a szezon későbbi részében érkezett. Nah ez minősíti is, hogy Cumberlandet mennyire tartom kezdő típusnak.BekiLehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊BekiSztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWesterTermészetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.BekiViszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.david52
Egyébként valami tweet vagy hír nincs róla, mit szándékozunk tenni Cumberlandel? Én nem találtam semmit.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nelson nálam biztosabb célpont volt ráadásul a szezon későbbi részében érkezett. Nah ez minősíti is, hogy Cumberlandet mennyire tartom kezdő típusnak.Lehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊BekiSztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWesterTermészetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.BekiViszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.david52
több mint 12 éve
Sztem Cumberland max 2. számú TE-nek jó, mivel néha eltűnt egész meccsekre, igazán jó pedig csak az atlanta ellen voltLehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊BekiSztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWesterTermészetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.BekiViszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.david52
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello @BrianCoz 7 óraJets signed QB Matt Simms and LB Jermaine Cunningham to 1-year deals. #nyj
több mint 12 éve
Lehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊BekiSztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWesterTermészetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.BekiViszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWesterTermészetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.BekiViszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
több mint 12 éve
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottTermészetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.BekiViszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWesterLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
több mint 12 éve
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkLejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.
több mint 12 éve
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.BekiŐ amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter 46 perc Jets still haven't offered extensions to any of the at least half-dozen asst. coaches on staff, and they're now free to talk to other teams.
A picsába már h ennyit tökölünk ezekkel a rohadt szerződésekkel. Tudnám, hogy Idziknek Dunbar esetén pl. miért nem akaródzik szerződést ajánlani.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kevin Gleason @th_KevinGleason 19 percJets ST coach/Army grad Ben Kotwica has visited with new Army HC Jeff Monken in a get-to-know session. (cont)
több mint 12 éve
Nagyszerű statisztika a 2014-es draft legjobb TE-jeiről:látom Robi kinyitotta a csapot 😀 😀 😀
secondroundstats.com/?page_id=598
Seferian-Jenkins eddig is szimpatikus volt számomra és ezen statisztikák alapján nem egy vadállat, de 2. körben nagy húzás lenne.
Nah és h miért szeretném Mike Evans-t 1. körben hozzánk.
secondroundstats.com/?p=529Beki

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyszerű statisztika a 2014-es draft legjobb TE-jeiről:secondroundstats.com/?page_id=598
Seferian-Jenkins eddig is szimpatikus volt számomra és ezen statisztikák alapján nem egy vadállat, de 2. körben nagy húzás lenne.
Nah és h miért szeretném Mike Evans-t 1. körben hozzánk.
secondroundstats.com/?p=529
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder @SethWalderNYDN 5 óraJets signed G Patrick Ford and DB Lowell Rose to reserve/future contracts. #nyj
Rose is a 6-1, 194-pound defensive back who was undrafted last year out of Tulsa. He ran a 4.56 at Tulsa’s pro day last year, but showed impressive athleticism in the vertical and broad jump.
Ford, a 6-6, 305-pound undrafted rookie who can play guard or tackle, was with the Jets in preseason and was active for two games but did not get any reps on offense. Since releasing him before the last preseason game, he’s worked out for the team a couple of times.
több mint 12 éve
na most már tényleg jöhetne vmi hír az edzőkről
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheetLovie Smith directly addressed Revis in his presser. “We have a place for a great cover corner who is physical.” Says it’s not all Tampa-2.
3. kör érkezik hozzánk úgy látszik, :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ras-I Dowling CB érkezett future/reserved contract formájában.
több mint 12 éve
Azért van néhány szép pillanat amit jó visszanézni. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ryan amúgy a helyszínen tekintette meg az Orange Bowl-t korábban (Clemson - Ohio State).