Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz 2 perc
Hearing there has been movement between Jets and assistant coaches whose contracts are up. They're talking contracts. Maybe resolution soon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nelsont csak azért nem említettem meg mert később érkezett.
Egyébként valami tweet vagy hír nincs róla, mit szándékozunk tenni Cumberlandel? Én nem találtam semmit.david52
Egyelőre nincs, Simms és Cunningham lett újraigazolva eddig.
több mint 12 éve
david52 New York Jets 115
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Beki
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWester
Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊Beki
Lehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.david52
Nelson nálam biztosabb célpont volt ráadásul a szezon későbbi részében érkezett. Nah ez minősíti is, hogy Cumberlandet mennyire tartom kezdő típusnak.Beki
Nelsont csak azért nem említettem meg mert később érkezett.
Egyébként valami tweet vagy hír nincs róla, mit szándékozunk tenni Cumberlandel? Én nem találtam semmit.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Beki
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWester
Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊Beki
Lehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.david52
Nelson nálam biztosabb célpont volt ráadásul a szezon későbbi részében érkezett. Nah ez minősíti is, hogy Cumberlandet mennyire tartom kezdő típusnak.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Beki
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWester
Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊Beki
Lehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.david52
Sztem Cumberland max 2. számú TE-nek jó, mivel néha eltűnt egész meccsekre, igazán jó pedig csak az atlanta ellen volt

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brian Costello ‏@BrianCoz 7 óra
Jets signed QB Matt Simms and LB Jermaine Cunningham to 1-year deals. #nyj
több mint 12 éve
david52 New York Jets 115
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Beki
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWester
Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊Beki
Lehet csak én túlzom el a TE szerepét most, de szerintem Cumberlandel lehetne hosszabítani. Sokszor kisegítette Geno-t. Seferian-Jenkins jó választás lenne ez tény, de ha a drafton 2. körben vagy később húzunk, esetleg FA-ből jön valaki közel sem biztos, hogy olyan teljesítményt nyújt mint Cumberlandet.
Kerleyn kívül őt láttam az egyetlen biztosabb célpontnak a szezon során.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Beki
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozottWester
Ez nem lehet kérdés szezon, hiszen UFA-k közül ő az egyetlen komoly, akit resignelni kell, ha Folktól eltekintünk. 😊
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.Beki
Sztem Howardot visszaigazoljuk, elég jó szezont hozott

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunkWester
Természetesen, vagy RT a másik elfogadható opció számomra, nagyon más nem jöhet szóba nálunk 1. körben: WR, RT vagy TE.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.Beki
Viszont az is egy opció, hogy ha nem lesz bent se watkins, se evans a 18 picknél akkor TE-t húzunk

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.david52
Lejár a szerződése Winslow-nak és Cumberland-nek is, szóval TE sem nagyon marad rosteren és őszintén szólva egyiküket sem marasztalnám.
Nem titkolom, hogy 2. körben Seferian-Jenkins nagy nyeremény lenne számunkra (ez az én rajongásom csak), de addigra tuti h nem lesz már benn szvsz.
Továbbá lesz annyi pickünk h mögé is tudnánk húzni 2. TE-t, aztán vmi UDFA-t összevadászunk még.
több mint 12 éve
david52 New York Jets 115
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.Beki
Ő amúgy se maradt volna nem? Cumberland elég lesz ha húzunk a drafton TE-t.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az lemaradt, hogy Winslow-t 4 napja mariskával kapták el, így asszem ő sem nagyon marad nálunk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 46 perc
Jets still haven't offered extensions to any of the at least half-dozen asst. coaches on staff, and they're now free to talk to other teams.

A picsába már h ennyit tökölünk ezekkel a rohadt szerződésekkel. Tudnám, hogy Idziknek Dunbar esetén pl. miért nem akaródzik szerződést ajánlani.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kevin Gleason ‏@th_KevinGleason 19 perc
Jets ST coach/Army grad Ben Kotwica has visited with new Army HC Jeff Monken in a get-to-know session. (cont)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyszerű statisztika a 2014-es draft legjobb TE-jeiről:
 secondroundstats.com/?page_id=598

Seferian-Jenkins eddig is szimpatikus volt számomra és ezen statisztikák alapján nem egy vadállat, de 2. körben nagy húzás lenne.

Nah és h miért szeretném Mike Evans-t 1. körben hozzánk.
 secondroundstats.com/?p=529Beki
látom Robi kinyitotta a csapot 😀 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyszerű statisztika a 2014-es draft legjobb TE-jeiről:
 secondroundstats.com/?page_id=598

Seferian-Jenkins eddig is szimpatikus volt számomra és ezen statisztikák alapján nem egy vadállat, de 2. körben nagy húzás lenne.

Nah és h miért szeretném Mike Evans-t 1. körben hozzánk.
 secondroundstats.com/?p=529
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
 espn.go.com/blog/miami-dolphins/post/_/id/4521/dolphins-copying-blueprint-of-2013-jets
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/34426/miami-mess-has-a-shade-of-green?ex_cid=null

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN 5 óra

Jets signed G Patrick Ford and DB Lowell Rose to reserve/future contracts. #nyj

Rose is a 6-1, 194-pound defensive back who was undrafted last year out of Tulsa. He ran a 4.56 at Tulsa’s pro day last year, but showed impressive athleticism in the vertical and broad jump.

Ford, a 6-6, 305-pound undrafted rookie who can play guard or tackle, was with the Jets in preseason and was active for two games but did not get any reps on offense. Since releasing him before the last preseason game, he’s worked out for the team a couple of times.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 208 — Jó ötletnek tűnt!
na most már tényleg jöhetne vmi hír az edzőkről

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport @RapSheet

Lovie Smith directly addressed Revis in his presser. “We have a place for a great cover corner who is physical.” Says it’s not all Tampa-2.

3. kör érkezik hozzánk úgy látszik, :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ras-I Dowling CB érkezett future/reserved contract formájában.
több mint 12 éve
david52 New York Jets 115
Azért van néhány szép pillanat amit jó visszanézni. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ryan amúgy a helyszínen tekintette meg az Orange Bowl-t korábban (Clemson - Ohio State).