New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Tebow-nak 2 bordája eltört és az állapotáról nem tudni semmit h vasárnap játszhat-e.Beki
megérte egy szezonon át összetöretni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
4-7-es mérleg, 5 meccs van hátra a jelenleg legrosszabb PO résztvevő AFC részről a Colts 6-5-tel.Beki
A Colts 7-4-el áll jelenleg. A legrosszabb WC résztvevő ebben a pillanatban a Steelers - nekik van 6-5-jük -, de ha igazak a hírek, akkor BigBen hamar visszatér, és onnantól nem hiszem, hogy 10-6 alatt megállnak, ergo őket már nem tudnátok megfogni. A Coltsnak reálisan egy 9-7 körüli eredmény néz ki (Texans ellen nincs sok esély, a Lions, Titans, Chiefs hármasból 2 win összejöhet), azaz, ha végignyeritek a hátralevő meccseket, akkor tie-breakerrel beelőzhettek esetleg. De ehhez végig kellen nyerni, ami ugye... És akkor még ott van az elég jó formába lendült Bengals is, 6-5-el, akiknek ugyan nagyon húzós a hátralevő 5 meccsük, de ki tudja...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Helyzetelemzés:
A Pats elleni vereséget követően nagyjából kijelenthetem, hogy immáron csak Ryan szerint van esélyünk a PO-ra.
4-7-es mérleg, 5 meccs van hátra a jelenleg legrosszabb PO résztvevő AFC részről a Colts 6-5-tel.
Lássuk be, hogy ilyen sorsolással (Cards, Titans, Chargers, Bills és Jags) még a tavalyi 8-8-as mérleg megközelítése is bravúr lenne.
Mondjuk a Cardsot a Rams elverte nem tudom h épülnek fel a QB-jeik, de...Chargers napi forma lesz, míg a Jags erősen javuló játékot mutat, a Bills amolyan ki-ki meccs lesz az L-ért. 😊

Tebow-nak 2 bordája eltört és az állapotáról nem tudni semmit h vasárnap játszhat-e.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a gáz nálatok
'Fireman' Ed steps away, but not as fan  www.metro.us/newyork/sports/article/1156831--guest-column-fireman-ed-steps-away-but-not-as-faniktriad
Pedig sajnos, igen. 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a gáz nálatok
'Fireman' Ed steps away, but not as fan  www.metro.us/newyork/sports/article/1156831--guest-column-fireman-ed-steps-away-but-not-as-fan
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem is tudom, hogy ilyen QB és WR corppal mégis milyen passzjátékot képzeltek el Ryanék. Hab a tortán a futójáték összeomlása is. Teljes csőd és ebben RR tövig benne van.Amadeus91
Ha egy 20. számú Clyde Gates egy meccseden a legeredményesebb WR azért 1-2 dolgon el kell gondolkozni.
Hillt 2. körben draftoltuk volt talán 2 elfogadható meccse a srácnak.
Őszintén szólva én sem értem mit akartunk ilyen WR részleggel.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
nem is tudom, hogy ilyen QB és WR corppal mégis milyen passzjátékot képzeltek el Ryanék. Hab a tortán a futójáték összeomlása is. Teljes csőd és ebben RR tövig benne van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem Ryan az első két évében a (nagyon) jó állományt fanatizálva eljuttatta a csapatát a végső cél közeléig. Végül a célt nem érték el és a fanatizálás is visszaütött. Fejben, mentalitásban szétcsúsztak, a hiányosságokat nem kezelték, a cap csak nagy áldozatokkal kezelhető jövőre. Az egészet jól modellezi a Tebow-trade hiábavalósága, érthetetlensége.
A Ryan-projekt nagyjából-egészéből bebukott. Kérdés, hogy hajlandóak-e belátni.tomi-tomi
Kb. mint Gruden SB győzelme még Dungy csapatával. Csak Ryannek az SB részvétel se jött össze. Aztán minél inkább elkezdett belenyúlni a keretbe, annál rosszabb lett a helyzet és HC-ként minden kicsúszott a kezéből.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem Rex Ryan elküldése az egyik legnagyobb hiba lenne a Jets részéről.LordTamas
Belegondolva, igazad lehet. Ryan úgy csinált egy jó csapatot, hogy a mai offense fixált ligában defensive felfogásban, erősen közepes offense-el ért el sikereket. (2 confdöntő igenis siker, főleg, hogy egy Pats is van a divízióban).

Ráadásul a jelenlegi játékosállomány a szar szereplés ellenére is igencsak jó. A védelem ugyan idén komolyakat betlizik, de ezzel együtt is mint egység nagyon jó, kis finomításokkal továbbra is a liga egyik legjobbja lehet. Ránézésre az offense-nek az alapjai is megvannak. Nem egy high-fligh, pontgyáros offense-é, de egy olyané amelyik ezzel a védelemmel bárki ellen jó lehet, annak az alapjai megvannak. Lényegében egy jó game manager QB-n múlik a dolog.

Namost, ha új HC jön, akkor egy olyan HC kéne, aki ezt a Ryan féle mindsettel összerakott rostert tudja eredményesen továbbvinni. Van ilyen a láthatáron?peterk2005
Szerintem ez nem stimmel. Vagy már eleve a tehetség nincs meg, vagy a mélység. Egy ground & pound csapatot ne vigyen a földre, ha a shot down CB és az 1. WR esik ki. Nincs futás elleni védelem, nincs futás. WR állomány kevés tudásban, egy erős átlagos TE nem fog passzjátékot teremteni.
Ez a csapat 2009-2010-ben ellőtte az összes puskaporát és azóta nem sikerült semmit se pótolni, fejlődni. (Már tavaly is több pontot engedtek, mint a Pats védelme!) A tavalyi évet még ráverték Schottira, de idén furcsa lenne, ha Sparano vinné el a balhét.
Szerintem Ryan az első két évében a (nagyon) jó állományt fanatizálva eljuttatta a csapatát a végső cél közeléig. Végül a célt nem érték el és a fanatizálás is visszaütött. Fejben, mentalitásban szétcsúsztak, a hiányosságokat nem kezelték, a cap csak nagy áldozatokkal kezelhető jövőre. Az egészet jól modellezi a Tebow-trade hiábavalósága, érthetetlensége.
A Ryan-projekt nagyjából-egészéből bebukott. Kérdés, hogy hajlandóak-e belátni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Rex Ryan elküldése az egyik legnagyobb hiba lenne a Jets részéről.LordTamas
Belegondolva, igazad lehet. Ryan úgy csinált egy jó csapatot, hogy a mai offense fixált ligában defensive felfogásban, erősen közepes offense-el ért el sikereket. (2 confdöntő igenis siker, főleg, hogy egy Pats is van a divízióban).

Ráadásul a jelenlegi játékosállomány a szar szereplés ellenére is igencsak jó. A védelem ugyan idén komolyakat betlizik, de ezzel együtt is mint egység nagyon jó, kis finomításokkal továbbra is a liga egyik legjobbja lehet. Ránézésre az offense-nek az alapjai is megvannak. Nem egy high-fligh, pontgyáros offense-é, de egy olyané amelyik ezzel a védelemmel bárki ellen jó lehet, annak az alapjai megvannak. Lényegében egy jó game manager QB-n múlik a dolog.

Namost, ha új HC jön, akkor egy olyan HC kéne, aki ezt a Ryan féle mindsettel összerakott rostert tudja eredményesen továbbvinni. Van ilyen a láthatáron?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk a legjobban annak örülnék, ha elküldeni a New York és jönne a Patriotshoz DC-nek...

Amúgy ez a Jets egyértelműen a New England ellen lett létrehozva, amit többé-kevésbé hozott is egy ideig. 2009-óta a Jets az a csapat, akitől a legtöbbször kapott ki a Patriots.LordTamas
Ezt az ötletet már több kinti fórumon is emlegetik. El nem tudom képzelni, hogy a "puritán" Pats stábba hogyan tudna beilleszkedni. Olyan hatása lenne szvsz, mint ha a felfűtött kazánra öntenének egy csomó vizet. Gőzfelhő és robbanás.

Csatá(ka)t nyertek, de háborút nem. Persze ha legalább egy SB részvétel, netán gyűrű lenne a mérlegben, akkor mindjárt másképp festene a dolog. A bankrobbantás nem jött össze, azóta meg két söprés egy-egy blowout-tal az osztályrészük.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem se kell elküldeni, max lefokozni DC-nek 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szerintem Rex Ryan elküldése az egyik legnagyobb hiba lenne a Jets részéről. Mindenki már elfelejti, hogy 2009-ben és 2010-ben is pár play-en múlt a SB. Idén meg nincs Revis, nincs rendes WR sem. Pats-esként nem vagyok elfogult Ryan-nel szemben, de top 5 edző a ligában a véleményem szerint. Mondjuk a legjobban annak örülnék, ha elküldeni a New York és jönne a Patriotshoz DC-nek...

Sanchez szerintem sem megoldás, az elején nagyon jónak tűnt a PO-kban, de azóta semmi fejlődés. Mangini clevelandi ajándéka úgy tűnik végül a Patriotsnak kedvezett. 😊

Amúgy ez a Jets egyértelműen a New England ellen lett létrehozva, amit többé-kevésbé hozott is egy ideig. 2009-óta a Jets az a csapat, akitől a legtöbbször kapott ki a Patriots.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ennél könnyeb schedule-t nehéz elképzelni...
Sancheznek lefőtt a kávé, új vezér kell de addig végig kell szenvedni a hátralévő meccseket. Év végén meg hozni kell egy kezdőt meg egy normális cserét mögé.Bazzani
Sajnos nem ennyire egyszerű a helyzetünk. 😕
Cappel rosszul állunk, Keller, Moore, Slauson, Greene, Schilens és Bryan Thomas szerződése is lejár.
Tebow trade áldozata lesz sztem, sőt tuti, de egy ennyi sebből vérző csapatnak ismét QB-t draftolni első körben...
Én nem lennék ellene, de nem engedhetünk meg magunknak ey feltrade-et.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél könnyeb schedule-t nehéz elképzelni...
Sancheznek lefőtt a kávé, új vezér kell de addig végig kell szenvedni a hátralévő meccseket. Év végén meg hozni kell egy kezdőt meg egy normális cserét mögé.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Itt a szezon végén nagytakarítás kell. GM+HC kipattintani, aztán majd az újak elkezdik az építkezést, amire lesz egy kb. top10-es pick is.Beki
Csak attól fosok hogy még nekiállunk nyerni 😒Wester
Még abban sem vagyok biztos h a Jags-et megverjük most h Henne lett a kezdő QB, de pozitív mérlegünk tuti nem lesz.

Vissza van még a Titans, Cardinals, Jags, Bills és a Chargers.
Ha a Titans kifog egy olyan napot mint a Miami ellen és a Bills a Pats ellen...
Jagset talán verjük, Cards sima L-nek veszem, Chargers meg Rivers napi formájától függ majd.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Két kritikus helyzetben nullázta le az egész csapatot.
0-0-nál 25 yard-ról dobott egy olyan INT-t, amely még egy újonctól is gáz lett volna. Szinte a snap pillanatától csak Kerley-t fixálta; Gregory-nál kevésbé tapasztalt DB is leszedte volna. Nem tudta a csapatát előnyhöz juttatni.
14-0 után pedig ahelyett hogy vezérként elkezdte volna a visszakapaszkodást, elkövette a fumble-t. (Fogalmam sincs, hogy mennyit vitt el a respektjéből.) A bajban lévő csapatát még nagyobb gödörbe lökte.
Kiemelt szerepben van, ilyen kiélezett pillanatokban kiemelkedő teljesítményt várnak el tőle. Valahol persze igazságtalan csak az ő nyakába varrni, de a sikereket is felülreprezentáltan ítélték neki.tomi-tomi
Ahogy írod is Sanchez nem tud vezér lenni a pályán és nem fejlődik, passer rating nulla, ha jól tudom a passzolt yardjainak átlaga 200 alatt van, lássuk be nem egy franchise QB-ról beszélünk. :/
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Két kritikus helyzetben nullázta le az egész csapatot.
0-0-nál 25 yard-ról dobott egy olyan INT-t, amely még egy újonctól is gáz lett volna. Szinte a snap pillanatától csak Kerley-t fixálta; Gregory-nál kevésbé tapasztalt DB is leszedte volna. Nem tudta a csapatát előnyhöz juttatni.
14-0 után pedig ahelyett hogy vezérként elkezdte volna a visszakapaszkodást, elkövette a fumble-t. (Fogalmam sincs, hogy mennyit vitt el a respektjéből, de nehezen tudom elképzelni, hogy ezek után nagyon hinnének benne a csapattársai.) A bajban lévő csapatát még nagyobb gödörbe lökte.
Kiemelt szerepben van, ilyen kiélezett pillanatokban kiemelkedő teljesítményt várnak el tőle. Valahol persze igazságtalan csak az ő nyakába varrni, de a sikereket is felülreprezentáltan ítélték neki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Itt a szezon végén nagytakarítás kell. GM+HC kipattintani, aztán majd az újak elkezdik az építkezést, amire lesz egy kb. top10-es pick is.Beki
Csak attól fosok hogy még nekiállunk nyerni 😒

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás. JayB
Itt a szezon végén nagytakarítás kell. GM+HC kipattintani, aztán majd az újak elkezdik az építkezést, amire lesz egy kb. top10-es pick is.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Nem kell a pártját fogni de mindenki csak Sanchezről beszél, 1 perc alatt bőgött le az O, a D az ST és a coaching staff. Sanchez is benne volt a buliban de csak őt ekézni szerintem túlzás.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/h7qsk0x8mnp2fusqswis
Fireman Ed, New York Jets could be on outs after loss
Fireman Ed has been the New York Jets' de facto mascot for decades. But was a humiliating loss to the New England Patriots on Thanksgiving night the final straw in Ed's Gang Green fandom?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
azért ekkora égések után is Sancho pártját fogni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Azt azért említsük meg hogy azt az egy playt leszámítva ha mindig így játszana nem lenne QB gond. JayB
Garbage Time volt az egész második félidő.
Az elsőben meg 0 pontra volt jó.
Azért ez közelebb van a gondhoz, mint nem.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...ennyit a Pats-védelem minden irányítóból ki tud hozni, szal azért még nem kell hasra esni tőle...Wyatt
A védelmet lassan elfelejthetitek szidni, mert az a turnover zuhatag amit produkálnak, minden bekapott yardot, playt röhögve kompenzál.

Számomra erősen kezd hajazni ez a #D a 2009-es Saints #D-re, amelyik tulajdonképpen semmilyen fontos aspektusában a játéknak nem volt kiemelkedő - sőt, néhányban kifejezetten gyenge -, de az is egy turnover gyár volt, minden labda feléjük pattant.

Namost, ha ez valami szerzett (gyakorolt, tervezett) képesség, nem pedig véletlenek sorozata, akkor ez még nagyon sokat jelenthet a playoffban...peterk2005
Tavaly is kurva jók voltunk labdaszerzésben, nem véletlenül zártunk úgy ahogy, olyan passz elleni védekezéssel, amilyennel 😊Wyatt
Turnover témához, tessék olvasgatni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)