New York Jets
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanchez 2013-as elküldése csak 4.3 milla pluszt jelentene a rosteren tartásához képest (ez azért nem egy nagy összeg) - ha a jetscap oldal számai helyesek.DoMRich Cimini of ESPNNewYork.com reports that the Jets would swallow a $17.1 million cap charge if they released Sanchez. So they'd essentially have to pay Sanchez to be a quality starter and eat a salary-cap equivalent to an elite starter. And they'd get nothing in return.
Érdekes. :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt van egy hosszabb offseason mock a fizetési sapka szem előtt tartásával. Sanchez 2013-as elküldése csak 4.3 milla pluszt jelentene a rosteren tartásához képest (ez azért nem egy nagy összeg) - ha a jetscap oldal számai helyesek.Hát tátva maradt a szám a levezetés láttán az fix, egyedül a Blount dolog, ami számomra is kérdéses, de megléphető, de igen csak durva levezetés. 😮
Egyedül amit nagyon nem lépnék meg az a Blount igazolás 4 évre 10 millióért.DoM
több mint 13 éve
A kirakós következő lépcsőfoka:Hát ha komolyan gondolta, hogy első Jetses évében full time QBként számít rá bárki, akkor menjen csak, hátha talál valami mélyen hívő GMet. Ha meg valaki megint azzal jön, hogy Denverben hány meccset nyert, nem állok jót magamért.
Manish Mehta @MMehtaNYDN
Next domino in Jets QB situation: Tim Tebow will request to be traded/released after season assuming McElroy starts last 2 games, per sourceBeki
McElroynak viszont nagyon örülök, a Cards meccs után már meg kellett volna ezt húzni. Csak most megint dilemmázok, hogy mi legyen: játszon jól, és bonyolítsa a(z amúgy perpill nemlétező) QB-kérdést, vagy legyen szar, és draftoljunk hamarabb? Olyat lehet, hogy jól játszik és kikapunk? 😊
több mint 13 éve
Itt van egy hosszabb offseason mock a fizetési sapka szem előtt tartásával. Sanchez 2013-as elküldése csak 4.3 milla pluszt jelentene a rosteren tartásához képest (ez azért nem egy nagy összeg) - ha a jetscap oldal számai helyesek.Egyedül amit nagyon nem lépnék meg az a Blount igazolás 4 évre 10 millióért.
több mint 13 éve
Smith sztem nem lenne jó mert azután kezdett el jól játszani, miután Harbaugh lett a HC, és azért SF-ben átlagon felüli OL van, tehát kérdés mit tudna kezdeni egy közepes pass-protectionnel rendelkező csapatnál
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Igen ez igaz. Nagyon kíváncsian várom, hogy az okosok a Jetsbe mit fognak csinálni. De ezt az idei évet szeretném minél hamarabb elfelejteni. Sanchezzel együtt. Remélem nem kell többé látnom játszani.Mondjuk nála nagy kérdés, hogy kikerülve abból a rendszerből ahol felépítették őt mit tud nyújtani, mert éppen ő a példája annak , hogy nem mindegy valakit kik vesznek körül az edzői stábban.dandeHáhh, egy nap alatt szóba hoztak minket Alex Smithtel és Vickkel is QB ügyben. :/BekiSmithnek személy szerint örülnékStylee
Ez nagyon tetszett 😀😀😀
A meccs után az NFL Network szakértője azt javasolta, egéssék el, pusztítsák el a mérkőzés felvételeit, hogy Sanchez játéka nehogy megfertőzze Amerika fiatal quarterbackjeinek elméjét.
több mint 13 éve
Mondjuk nála nagy kérdés, hogy kikerülve abból a rendszerből ahol felépítették őt mit tud nyújtani, mert éppen ő a példája annak , hogy nem mindegy valakit kik vesznek körül az edzői stábban.Háhh, egy nap alatt szóba hoztak minket Alex Smithtel és Vickkel is QB ügyben. :/BekiSmithnek személy szerint örülnékStylee
több mint 13 éve
Háhh, egy nap alatt szóba hoztak minket Alex Smithtel és Vickkel is QB ügyben. :/BekiSmithnek személy szerint örülnék
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háhh, egy nap alatt szóba hoztak minket Alex Smithtel és Vickkel is QB ügyben. :/
több mint 13 éve
Várható volt és teljesen igaza is van. Azt nem értem minek kellett idehozni? Az idén nem sokat fejlődött, vagy ez volt a cél? Komolyan az idei évet nem értem Jets részről....Természetesen és ezt a lépést már jósoltam korábban is, hiába jártatták Ryanék a szájukat, hogy Tebow kitölti a szerződését, hülye lenne maradni és meg is értem és várható döntés volt részéről.BekiA kirakós következő lépcsőfoka:muszáj mennie, ha még akar karriert.Amadeus91
Manish Mehta @MMehtaNYDN
Next domino in Jets QB situation: Tim Tebow will request to be traded/released after season assuming McElroy starts last 2 games, per sourceBeki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem láttam azt az esetet, amikor Woody Johnson a Titans elleni meccset követően mondta a média követőinek, hogy majd a szezon után beszél velük és azt sem, hogy mennyire lesz tökös és gondolja úgyh a csapatnak teljes megújulásra van szüksége, én igazából a védő egység coaching staffját hagynám a többiek mehetnek, de a GM váltás kötelező ez elég világos, ami magával viheti Ryant is simán.Tegnap esti adásban ismét a Jets bukásának okait keresték és az alábbiakat bökték ki ott is:Ryan kapkod, de ez azóta látszik mióta a Pre-t lehoztátok 1 TD-vel. Lehet érik egy mindent érintő Tabula Rasa.Amadeus91
-Mike Tannenbaum GM-ünk nem tudja felmérni igazán egy játékos megfelelő értékét, sokkal inkább a számok híve és a legnagyobb részben ő felelős azért, hogy ide jutottunk, nem tudunk megszabadulni Sancheztől és a cap helyzet is olyan amilyen
-Rexről azt mondták, hogy nem tudja igazán menedzselni a csapatot legalább is az offense-el nem tud mit kezdeni, nem tudja kezelni a QB kérdést.
Említették, hogy a hétvégi kezdő az MNF-en inactive volt most meg kezdő lesz, erről a véleményük: "That's all Rex Ryan."Beki
több mint 13 éve
Tegnap esti adásban ismét a Jets bukásának okait keresték és az alábbiakat bökték ki ott is:Ryan kapkod, de ez azóta látszik mióta a Pre-t lehoztátok 1 TD-vel. Lehet érik egy mindent érintő Tabula Rasa.
-Mike Tannenbaum GM-ünk nem tudja felmérni igazán egy játékos megfelelő értékét, sokkal inkább a számok híve és a legnagyobb részben ő felelős azért, hogy ide jutottunk, nem tudunk megszabadulni Sancheztől és a cap helyzet is olyan amilyen
-Rexről azt mondták, hogy nem tudja igazán menedzselni a csapatot legalább is az offense-el nem tud mit kezdeni, nem tudja kezelni a QB kérdést.
Említették, hogy a hétvégi kezdő az MNF-en inactive volt most meg kezdő lesz, erről a véleményük: "That's all Rex Ryan."Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap esti adásban ismét a Jets bukásának okait keresték és az alábbiakat bökték ki ott is:-Mike Tannenbaum GM-ünk nem tudja felmérni igazán egy játékos megfelelő értékét, sokkal inkább a számok híve és a legnagyobb részben ő felelős azért, hogy ide jutottunk, nem tudunk megszabadulni Sancheztől és a cap helyzet is olyan amilyen
-Rexről azt mondták, hogy nem tudja igazán menedzselni a csapatot legalább is az offense-el nem tud mit kezdeni, nem tudja kezelni a QB kérdést.
Említették, hogy a hétvégi kezdő az MNF-en inactive volt most meg kezdő lesz, erről a véleményük: "That's all Rex Ryan."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Természetesen és ezt a lépést már jósoltam korábban is, hiába jártatták Ryanék a szájukat, hogy Tebow kitölti a szerződését, hülye lenne maradni és meg is értem és várható döntés volt részéről.A kirakós következő lépcsőfoka:muszáj mennie, ha még akar karriert.Amadeus91
Manish Mehta @MMehtaNYDN
Next domino in Jets QB situation: Tim Tebow will request to be traded/released after season assuming McElroy starts last 2 games, per sourceBeki
több mint 13 éve
A kirakós következő lépcsőfoka:muszáj mennie, ha még akar karriert.
Manish Mehta @MMehtaNYDN
Next domino in Jets QB situation: Tim Tebow will request to be traded/released after season assuming McElroy starts last 2 games, per sourceBeki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kirakós következő lépcsőfoka:Manish Mehta @MMehtaNYDN
Next domino in Jets QB situation: Tim Tebow will request to be traded/released after season assuming McElroy starts last 2 games, per source
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Háhhhh, megtaláltam miért merte Rex lecserélni Sanchezt:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Teljesen helytálló, amit írtál csak ugye elvakult vagyok teljesen és nem látom tisztán a dolgokat.…There's no off-set in (Sanchez's) contract, meaning the Jets are on the hook for the entire salary regardless of how much he receives from another team. They could designate him as a June 1 cut. That would spread the cap charge over two seasons -- $12.35 million in '13 and $4.8 million in '14. Bottom line: He's uncuttable.Mi az, hogy új QB-ra sem lehet számítani? Egy rookie QB-n nem fog bedőlni a cap... Szépen draftolnak az első körben egy Barkley-Geno Smith-t vagy a másodikban a Dysert-Glennon-Wilson hármasból valakit, aki jövőre kezd, mögötte meg végigpadozza a szezont Sancho. Ennyi. Kellemetlen, h tizenx millió cap space megy a levesbe, de Sancheztől nem kell sajnálni, kell neki a zsozsó, hogy Longoria asszonyság tudjon shoppingolni 😊.
Itt jön a lényeg: He has non-guaranteed base salaries from 2014-16.
Tehát a köv. szezon végén ingyen elküldhetjük úgy érzem ez fog történni, viszont a cap miatt még új QB-ra sem lehet számítani, így akár ez Timmy maradásához is vezethet.Beki
Fel lehet fogni egyfajta cap büntinek. Ha a tabellára nézel, látod, h a Redskins-Cowboys páros is elkaristol a maga büntetésével.
A probléma azonban nem csak a mexikóival van, persze könnyű rákenni, és hát az ő mostani 4 pickje meg a Pats elleni homoerotikus akciója beleég az agyba 😊. Egyrész nincs pályán a top3 célpontja (Santonio-Keller-Hill), másrészt ahogy Gruden is finoman rávilágított, az egész O úgy ahogy van egy tragikomédia. A QB helyzetet nem tudják kezelni (két gyönyörű passz után lehozták a 4. negyedben :o), Tebow csak egy Brad Smith-klón, most sem véletlenül McElroy lesz a kezdő. (De akkor miért nem volt a szezon alatt "igazi" backup QB nevezve a meccsekre?) A fal futáshoz nagyon jól blokkol, de passzblokkolásban elég gyenge, ráadásul sokszor nevetséges a passzjátéknál a play-design (még nekünk, fotelszurkolóknak is!). Pl a második félidőben egy Tebow playnél - a meccsen már megszokott módon - a Titans ráeresztett egy komoly blitzcsomagot, mondván úgyis a legkevésbé akkurátus QB az egész ligában, ha meg tud futni, fusson, erre Sparano az összes WR-rel mélységi route-ot futtatott. Bravo.
Szóval az tény, hogy Sanchót nem kellene többször Jets mezben pályán látni, de nem biztos, h minden egy karikacsapásra megoldódik, ha jön egy jó képességű QB helyette. Persze az is elég lenne, ha meccsenként nem lenne benne 4-5 turnoverben a QB, mert ez a D elég lenne, tegnap is elég lett volna egy szoros W-hez...
Robilluma
Hiába vagyunk ugye 20M-el a cap felett, de leírtam, hogy gyorsan 17M-el alá tudunk menni.
Most a csapatrészek elemzésére nem térnék ki majd szezon végén, viszont ami nem vetít túl szép fényt a jövőre ugye, hogy a kezdő OG-k, Keller, Greene, DeVito, Thomas, Landry és Bell szerződése lejár (nem tudom vkit kihagytam-e) és 7 játékos visz el kb. 45-50M-et a capből. Landry és Keller újraigazolása fontos lenne és az egyik OG-é, hiszen Ducasse ott van bevetésre készen. Greene pótlását meg tudjuk oldani (mert Powell kezdő is lehet) egy késői körös pickkel, DE poszt miatt sem aggódom, de a secondary ha megy Landry sokat gyengül.
Ami fontos, hogy 1. körben vagy meg kell húznunk végre azt a várva várt pass rusher OLB-t 1/10 környékén és 2. körben amolyan Seahawks módra megtalálni a magunk Wilsonját, simán benne van a pakliban, hogy belehúzunk és rá felépíteni a playbookot.
Természetesen sok múlik azon, hogy lesz-e új HC meg staff, mert GM-et remélem cserélünk.
több mint 13 éve
…There's no off-set in (Sanchez's) contract, meaning the Jets are on the hook for the entire salary regardless of how much he receives from another team. They could designate him as a June 1 cut. That would spread the cap charge over two seasons -- $12.35 million in '13 and $4.8 million in '14. Bottom line: He's uncuttable.Mi az, hogy új QB-ra sem lehet számítani? Egy rookie QB-n nem fog bedőlni a cap... Szépen draftolnak az első körben egy Barkley-Geno Smith-t vagy a másodikban a Dysert-Glennon-Wilson hármasból valakit, aki jövőre kezd, mögötte meg végigpadozza a szezont Sancho. Ennyi. Kellemetlen, h tizenx millió cap space megy a levesbe, de Sancheztől nem kell sajnálni, kell neki a zsozsó, hogy Longoria asszonyság tudjon shoppingolni 😊.
Itt jön a lényeg: He has non-guaranteed base salaries from 2014-16.
Tehát a köv. szezon végén ingyen elküldhetjük úgy érzem ez fog történni, viszont a cap miatt még új QB-ra sem lehet számítani, így akár ez Timmy maradásához is vezethet.Beki
Fel lehet fogni egyfajta cap büntinek. Ha a tabellára nézel, látod, h a Redskins-Cowboys páros is elkaristol a maga büntetésével.
A probléma azonban nem csak a mexikóival van, persze könnyű rákenni, és hát az ő mostani 4 pickje meg a Pats elleni homoerotikus akciója beleég az agyba 😊. Egyrész nincs pályán a top3 célpontja (Santonio-Keller-Hill), másrészt ahogy Gruden is finoman rávilágított, az egész O úgy ahogy van egy tragikomédia. A QB helyzetet nem tudják kezelni (két gyönyörű passz után lehozták a 4. negyedben :o), Tebow csak egy Brad Smith-klón, most sem véletlenül McElroy lesz a kezdő. (De akkor miért nem volt a szezon alatt "igazi" backup QB nevezve a meccsekre?) A fal futáshoz nagyon jól blokkol, de passzblokkolásban elég gyenge, ráadásul sokszor nevetséges a passzjátéknál a play-design (még nekünk, fotelszurkolóknak is!). Pl a második félidőben egy Tebow playnél - a meccsen már megszokott módon - a Titans ráeresztett egy komoly blitzcsomagot, mondván úgyis a legkevésbé akkurátus QB az egész ligában, ha meg tud futni, fusson, erre Sparano az összes WR-rel mélységi route-ot futtatott. Bravo.
Szóval az tény, hogy Sanchót nem kellene többször Jets mezben pályán látni, de nem biztos, h minden egy karikacsapásra megoldódik, ha jön egy jó képességű QB helyette. Persze az is elég lenne, ha meccsenként nem lenne benne 4-5 turnoverben a QB, mert ez a D elég lenne, tegnap is elég lett volna egy szoros W-hez...

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vagy csak az ima ment, a munka nem. 😀Nem fogytak elég jól a Jets mezek...apeszosnem vagyok annyira otthon Jetses témában ,de ha Ryan ennyire nem bízik Timmyben akkor miért hozták ide ? Vagy erre még ti sem találtatok választ ? 😀 😀 DripAz NFL örök nagy kérdése marad ez. 😀Beki
több mint 13 éve
Az a vicc, hogy ha tudom hogy Tebowt úgyse fogom berakni, akkor minek nevezem őt backupnak, ezzel ryan azt a lehetőséget vette el magától hogy lecserélje sancheztnem vagyok annyira otthon Jetses témában ,de ha Ryan ennyire nem bízik Timmyben akkor miért hozták ide ? Vagy erre még ti sem találtatok választ ? 😀 😀 DripAz NFL örök nagy kérdése marad ez. 😀Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Nem fogytak elég jól a Jets mezek...nem vagyok annyira otthon Jetses témában ,de ha Ryan ennyire nem bízik Timmyben akkor miért hozták ide ? Vagy erre még ti sem találtatok választ ? 😀 😀 DripAz NFL örök nagy kérdése marad ez. 😀Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem vagyok annyira otthon Jetses témában ,de ha Ryan ennyire nem bízik Timmyben akkor miért hozták ide ? Vagy erre még ti sem találtatok választ ? 😀 😀 DripAz NFL örök nagy kérdése marad ez. 😀
több mint 13 éve
Most adódik a kérdés azonban, ha Ryan eddig azt hangoztatta, hogy Tebow a backup QB és McElroy nem öltözött be vagy alig, akkor most ki is a backup QB és a 3. QB? 😀BekiSenki 😀 Csak McE lesz benezve 😀
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
nem vagyok annyira otthon Jetses témában ,de ha Ryan ennyire nem bízik Timmyben akkor miért hozták ide ? Vagy erre még ti sem találtatok választ ? 😀 😀