Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Tim Tebow's request to be traded/released after season is only half the equation. The Jets will, indeed, look to trade him, per source. #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
So, the Jets and Tim Tebow will have a mutual parting of the ways after this season in the form of a trade or release, per source. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
With tm out of playoffs, Rex says he wants to get more PT for young guys like Coples, Kenrick Ellis, Antonion Allen. #nyj

Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
Rex doesn't touch Vick question: "I think I'll focus on the players we have on this roster instead of somebody else's players." #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Will Sparano be back in 2013? Rex: "You know the policy of this organization is not to discuss those things until after the season." #nyj

Első nagyon helyes és támogatom (legalább tankolunk 😀) és az ilyen nem jellemző mondjuk Ryanre, mintha elszállt volna minden reménye és hite, érdekes.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Rex on possibility of trading Sanchez: "I have absolutely zero focus on that right now... That's for another day." #nyj

Tehát tényleg felmerült, de lehet már nem Rexy boynál történik ez és nem Tannynál.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rex tegnapi sajtótájékoztatóján elég sűrűn beismerte a hibáit és bocsánatot kért, ő már tud vmit?

There was this: "Ultimately, I know I'm the guy responsible, and this team is my team and we're 6-8."

And this: "Like I say, I'm the guy that's ultimately responsible."

And finally: "I'm the guy that's ultimately accountable. I haven't shied away from that, not one day."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csomagban tibóvalJanek
Tebow cut, vagy trade lesz, nem csomag. 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
csomagban tibóval

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dande
Sanchez-Foles trade és kész is. 😀Beki
de szép is lenne 😀 ha Eagles QB lenne 😀ironroy
Nincs akkora mázlink h vki elvigye. 😀
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dande
Sanchez-Foles trade és kész is. 😀Beki
de szép is lenne 😀 ha Eagles QB lenne 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Beki ezt vhol kérdezted:
Only way MSanchez is traded he agrees to a backup QB deal which he won't .He'll take the G8.25 mil from the NYJ &go elsewhere or stay
copyright Pat Kirwan

Szerk. ha tényleg itt köt ki Norv akk belekezdek a Mike Glennont a Jetsbe kampányba.empty taxi
Ki tradelne érte és fizetne ki neki ilyen szerződést...de remélem nem rohad a nyakunkon.

H Norv idejön-e? Jets beatwriterek nem véletlenül vették elő a nevét. Ahogy vége a szezonnak 1-2 hét és sztem Woody bejelenti Tannenbaum menesztését és gyorsan meglesznek az új alkalmazottak, legyen az HC és GM, vagy csak GM.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dande
Sanchez-Foles trade és kész is. 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A mai legérdekesebb hírek eddig:

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Source: Jets will try to trade Mark Sanchez after the season. Story link:  tinyurl.com/buv56gx #nyj

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Rex Ryan is X-factor for Jets' landing Michael Vick. Rex has always had affinity for Vick. "(Ryan) loves him," a Jets official told me #nyj
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Beki ezt vhol kérdezted:
Only way MSanchez is traded he agrees to a backup QB deal which he won't .He'll take the G8.25 mil from the NYJ &go elsewhere or stay
copyright Pat Kirwan

Szerk. ha tényleg itt köt ki Norv akk belekezdek a Mike Glennont a Jetsbe kampányba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
A 3.-kat egyből ki is lehet zárni, nincs olyan barom aki sanchot akarnáWester
A pénz része sosem érdekelt a focinak, de most felmerült egy kérdés:
Ha Sanchezt kirúgják is kell kapja a fizetését, a tizenvalahány milliót/év?
Mármint megérkezik a számlájára, miközben ő lehet Ausztráliában szörfözik?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini
Jets place Stephen Hill on IR: Source. #Jets

Úgy látom Keller játékában még bízunk.
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
A 3.-kat egyből ki is lehet zárni, nincs olyan barom aki sanchot akarná

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Részletes elemzés Sanchez elküldéséről/rosteren tartásáról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/19/making-sense-of-the-sanchez-cap-hit/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
Tebow did not deny that he has/will request a trade if he doesn't play. Didn't confirm, but didn't deny. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom, igen.
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
Norv Turner said he would be open to being a coordinator again. #nyjBeki
OC-nek?

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Seth Walder ‏@SethWalderNYDN
Norv Turner said he would be open to being a coordinator again. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Jets may have to retain Sanchez because of an $8.25 million guarantee for 2013. If they cut him before next season, they'd take a $17.1 million cap charge in 2013. If they designate him as a June 1 cut, they can spread the charge over two years -- $12.3 million in 2013, $4.8 million in 2014. If he remains on the roster, his charge is $12.3 million.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Rex didn't consult any player other than Sanchez before making the QB switch. #nyj
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini of ESPNNewYork.com reports that the Jets would swallow a $17.1 million cap charge if they released Sanchez. So they'd essentially have to pay Sanchez to be a quality starter and eat a salary-cap equivalent to an elite starter. And they'd get nothing in return.Beki
Az nyjetscap.com számai akkor helyesek. Ha keretben marad Sanchez 12.8 milliót kell neki fizetni. Ha kirúgják 2013-as idény elején, akkor 17.1 millió terheli a sapit. Tehát a 4.3 millió plusz helytálló adat.

Kérdés, hogy mi jó származik abból, ha mégsem küldik el most?

Azt gondolom, hogy ha Ryan meg tudja őrizni az állását, akkor az új OC árán fog csak sikerülni. Sanchez marad, de draftolnak valakit vagy veteránt szereznek vhogy és előkerül a rövid póráz QB poszton.

Ha új GM, HC érkezik, akkor biztos takarítanak. Minél előbb továbblépnek az előző rezsim romjain annál jobb alapon.DoM
Nos, igen a levezetés alapján látszott, hogy nagyon érti a dolgát, aki csinálta ezt az offseason mockot, de nekem piszkosul tetszik, hogy őszinte legyek.

Új GM és új HC érkezik sztem, mert előbbi tuti, hogy jön és szükséges a rebuilding, mert amilyen állapotok itt uralkodnak...nem tudom h az új GM érkezése mennyire vonná maga után az új HC-t, de Woody bá sztem nagy bejelentésre készül szezon végén.

A 2. körös QB draft tűnik számomra a leglogikusabb lépésnek.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Rich Cimini of ESPNNewYork.com reports that the Jets would swallow a $17.1 million cap charge if they released Sanchez. So they'd essentially have to pay Sanchez to be a quality starter and eat a salary-cap equivalent to an elite starter. And they'd get nothing in return.Beki
Az nyjetscap.com számai akkor helyesek. Ha keretben marad Sanchez 12.8 milliót kell neki fizetni. Ha kirúgják 2013-as idény elején, akkor 17.1 millió terheli a sapit. Tehát a 4.3 millió plusz helytálló adat.

Kérdés, hogy mi jó származik abból, ha mégsem küldik el most?

Azt gondolom, hogy ha Ryan meg tudja őrizni az állását, akkor az új OC árán fog csak sikerülni. Sanchez marad, de draftolnak valakit vagy veteránt szereznek vhogy és előkerül a rövid póráz QB poszton.

Ha új GM, HC érkezik, akkor biztos takarítanak. Minél előbb továbblépnek az előző rezsim romjain annál jobb alapon.