New York Jets
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cap felelős sok GM mellett van, ez nem szokatlan, valszeg ha Maccagnan jön akk az ő dolga elsősorban a draft lenne, mint college scout director valszeg ért is hozzá.empty taxiÉrtem én, de Tanny lenne ez az ember, akinek köszönhetjük azt, hogy jelenleg 7 játékos visz el a capből 48M-et? 😕
több mint 13 éve
Cap felelős sok GM mellett van, ez nem szokatlan, valszeg ha Maccagnan jön akk az ő dolga elsősorban a draft lenne, mint college scout director valszeg ért is hozzá.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jason LaCanfora blogbejegyzéséből egy részlet:"The Jets are trying to beef up their front office, particularly in personnel, given their failing in the draft and free agency in recent years. But owner Woody Johnson is looking for a way to keep Tannenbaum in a different capacity, primarily as a negotiator/cap guy, sources said. The team has quietly reached out to potential candidates to gauge interest in the bizarre arrangement, including approaching Mike Maccagnan, Houston's director of college scouting."
Woody bának elment a cseppnyi esze? Őszintén mi a faszt akar még Tannyval, mint tárgyaló és aki beleokoskodna a cap helyzetbe? Mi lenne az új GM feladata?
Nem értem, egyszerűen nem értem a dolgokat, dehogy még a tulajunknak is elmenjen a maradék esze...
Edit:
Adalék az előzőhöz:
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Among the guys Jets are high on, HOU college scouting director Mike Maccagnan. But as expected, no interest under these parameters
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Áldott és Békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden kedves Jets és nem Jets szurkolónak! 😊Este unalmamban sztem összedobok egy rebuilding mockot GM, HC és draft nélkül, amiben a cutok és resignek szerepelnének csak és az esetleges tradek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg tudom érteni, amilyen hírek jönnek róla. :/Timmy kérte, hogy miután McElroyt nevezték kezdőnek, hagyják ki a Wildcatből. Ezért volt bent Kerlew helyette.Látszik amúgy mennyire nem bírod Tebowt. 😀Stylee
Kíváncsi vagyok mit kap ezért a médiától, mert mást ezért ízekre szednének...iktriad
több mint 13 éve
Timmy kérte, hogy miután McElroyt nevezték kezdőnek, hagyják ki a Wildcatből. Ezért volt bent Kerlew helyette.Látszik amúgy mennyire nem bírod Tebowt. 😀
Kíváncsi vagyok mit kap ezért a médiától, mert mást ezért ízekre szednének...iktriad
több mint 13 éve
Idén? Hatszor.Simán nyerünk!Bejött ez már?zinedine5
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!
civilmanu
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Simán nyerünk!Bejött ez már?
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!
civilmanu
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi mérkőzésről:Mondanám, hogy McElroy sem váltja meg a világot nálunk, de a 11 sack miatt nem is volt sok lehetősége. Az egyetlen pozitívuma, hogy szépen futkorászik és lép ki a zsebből és nyomás alatt nem dobja el azonnal lehetetlen célpont felé.
Mondjuk az INT-nél nagyot hibázott, hogy triple covaregaba bedobta és volt még egy fumblija is.
Az OL...szörnyű, béka segge alatti és még lehetne sorolni tovább a jelzőket a teljesítményükre. 11 sack ember, ez nem a Cards szezon eleji fala...Az hagyján h passz ellen sem tudtak blokkolni, de még futás ellen sem.
Futók: McElroy majdnem többet futott, mint Greene. Utóbbi megmutatta a 2 TD-je ellenére is, hogy miért nem alkalmas kezdő futónak, ugyanis az OL gyenge blokkolása ellenére sem tudott plusszot bemutatni.
WR-ek közül Gates teljesítményét emelném ki, aki sokadszor is jelezte, hogy rá lehet számítani, szigorúan ebben a szezonban.
Védelem: sikerült 100 alatt tartanunk futott yardokban a Chargers-t, ami nem rossz, tudva h ez a gyenge pontja a defensünknek.
Passz ellen ismét kitűnőek voltunk, 4x sackeltük Rivers-t, de sajnos kétszer elaludtunk, így hiába "csupán" Rivers 165 yardja, ebben benne van egy 37 és egy 34 yardos TD passz is.
Speciel team sajnos Westhoff utolsó hazai Jets-es meccsén punt return TD-t engedett kár érte.
Jövő héten még egy Bills elleni vereség és mehet az egész stáb és kezdődhet a rebuilding.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Timmy kérte, hogy miután McElroyt nevezték kezdőnek, hagyják ki a Wildcatből. Ezért volt bent Kerlew helyette.Egyértelműen jelezte, hogy távozni akar, de megértem őt.
Kíváncsi vagyok mit kap ezért a médiától, mert mást ezért ízekre szednének...iktriad
több mint 13 éve
Timmy kérte, hogy miután McElroyt nevezték kezdőnek, hagyják ki a Wildcatből. Ezért volt bent Kerlew helyette. Kíváncsi vagyok mit kap ezért a médiától, mert mást ezért ízekre szednének...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kellemes karácsonyi ünnepeket!Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy újabb katasztrofális meccs, újabb vereség, vajon mit tud mondani még Rex? 😊BekiVajon az idegességtől - és a sikertelen szezontól -, vagy a sikeres fogyókúrától karcsúsodott bele a mellényébe? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy újabb katasztrofális meccs, újabb vereség, vajon mit tud mondani még Rex? 😊
több mint 13 éve
Simán nyerünk!J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!
In Greg We Trust!
Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
#Jets inactives: Gilyard, Berry, Fletcher, Sapp, Harrison, Schlauderaff, Keller.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Höh valami szavazásnál: Who will be better pro career? Sanchez 61%, Stafford 39%. 😂 😂 😂tüsi91Jah igen azt is figyeltem, mosolyogtam egy jót rajta. 😀
több mint 13 éve
Höh valami szavazásnál: Who will be better pro career? Sanchez 61%, Stafford 39%. 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Nfl.com-on az okosok megvitatták, hogy nagy eséllyel Sanchez a köv. szezonban is itt lesz és abban egyetértettek, hogy nem Tebow és nem McElroy lesz a kezdő QB köv. szezonban.Sztem a drafton kéne hozni irányitót, olcsóbb lenne mint egy FA, és ide amúgy se kéne egy világmegváltó QB, csak egy olyan, aki nem adja el a labdát. A többit a D és a futók elintézik.
A megoldás szerintük Alex Smith, vagy Matt Flynn lehet, vagy 2-3. körben QB-t húzni.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com-on az okosok megvitatták, hogy nagy eséllyel Sanchez a köv. szezonban is itt lesz és abban egyetértettek, hogy nem Tebow és nem McElroy lesz a kezdő QB köv. szezonban.A megoldás szerintük Alex Smith, vagy Matt Flynn lehet, vagy 2-3. körben QB-t húzni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3:38-tól pár szurkoló már akkor is érzett vmit. 😀több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"We haven't had any conversations," Moore said, meaning with the front office. "There are a lot of things going on around here. If I go off what's happened so far, I probably won't be back." Asked if he wants to return to the Jets, Moore said, "This is all I know. It's home for me, but I'll definitely explore all options."
több mint 13 éve
Mostanában sajna nincs időm mindenhol visszaolvasni, most a Jets fent volt, egy két oldalt visszanéztem, arra már nem akartam reagálni, hogy Sanchónak már nem kell költenie Evára, mert elvileg már egy jó ideje kivágta, mert hisztis volt a vereségek után (Ricsiék valami ilyesmit magyaráztak pár hete)Húha kicsit későn reagáltál mint aki most jött rá, hogy elmaradt a világvége 😛 😉 De legalább látom nem hiába pötyögök itt, néha néha kivívok némi reakciót 😀Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dandeEgy elit CB tönkretétele nektek nem elég? 😛Wyatt
Amúgy miért ne? Mi mindig is irányítóbarát csapat voltunk meg támadófelfogású, mindent megteszünk azért, hogy az ellenfél támadásait segítsük 😀dande
De ez kihagyhatatlan volt, még ekkora utánlövéssel együtt is 😊

több mint 13 éve
Dream TeamMegint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dandeEgy elit CB tönkretétele nektek nem elég? 😛Wyatt
😂