New York Jets
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Húha kicsit későn reagáltál mint aki most jött rá, hogy elmaradt a világvége 😛 😉 De legalább látom nem hiába pötyögök itt, néha néha kivívok némi reakciót 😀Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dandeEgy elit CB tönkretétele nektek nem elég? 😛Wyatt
Amúgy miért ne? Mi mindig is irányítóbarát csapat voltunk meg támadófelfogású, mindent megteszünk azért, hogy az ellenfél támadásait segítsük 😀
több mint 13 éve
Megint összehozunk egy Kolb sztorit Revis jöhet 😛dandeEgy elit CB tönkretétele nektek nem elég? 😛

több mint 13 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDNAkkort Ryant DC-be és hozzunk új HC-t 😀
Rex on Pettine: "He's a tremendous coach. He's got great knowledge of game. Creative guy. Tough. I think he'll do excellent job as HC"
Ez az uccsó mondat mit is takar Ryantől? :/Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDNRex on Pettine: "He's a tremendous coach. He's got great knowledge of game. Creative guy. Tough. I think he'll do excellent job as HC"
Ez az uccsó mondat mit is takar Ryantől? :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
www.nfl.com/news/story/0ap1000000114440/article/mike-pettine-jets-dc-reportedly-turns-down-extensionWesterSanchezesre nem reagálok ez várható volt. 😀
Itt érik a teljes stábcsere az rohadt hétszentség.
több mint 13 éve
Bocsi:😊
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
nézem a sok világvége faszságot a twitteren, erre a találok egy ilyet:NEEEEEEEEEEEEEEE
Mark Sanchez reportedly will be a New York Jet in 2013
mindent értek már. Beteljesült a jóslat.
www.nfl.com/news/story/0ap1000000114438/article/report-mark-sanchez-will-remain-a-new-york-jet-in-2013?campaign=Twitter_atlAmadeus91
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
nézem a sok világvége faszságot a twitteren, erre a találok egy ilyet:Mark Sanchez reportedly will be a New York Jet in 2013
mindent értek már. Beteljesült a jóslat.
több mint 13 éve
Kis elemzés a Titans elleni egyik Sanchez INT-ről.A bevezetésben szereplő képzelt beszélgetés nagyon jó. 😂
“Mark, what did you see here?” Sparano asks like a frustrated parent.
Sanchez confusingly replies, “What do you mean?”
“Why didn’t you look off the safety?” Sparano rebuts.
“What safety?”
több mint 13 éve
Nem lesz ilyen nagy kereslet Tebow iránt, szóval szerintem max 6.kör, de inkább kevesebb (vagy semmi). Ebből a fenti listából én egyik csapatról se tudom elképzelni, hogy tenne lépéseket Tebow megszerzéséért.kb 5-től 7-ig 😉ThundersNFLBen Maller @benmallerSzerintetek hányadik kört kaphatunk érte?Wester
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaaaaa... na akkor inkabb a masodik koros, o meg elsulhet jol is 😊 McElroy meg.... Hat a Bamaban sem elt meg, milyen lenne az NFL-ben?Delonso_Tebow sokkal kapósabb lesz, mint Sanchez, aki a nyakunkon marad majd, de ha mi is kifognánk a magunk Russell Wilsonját...
több mint 13 éve
Sancho lesz a 3.számú 😀Igen ez egy szep lenne, de 2. koros iranyitoval rizikos elkezdeni a szezont, nekik altalaban kell egy-ket ev tanulni, persze van egy Dalton es van egy RW akik cafolnak ezt, ennek ellenere ez egy valos problema.Delonso_Jó öreg Sancho itt lesz még mögötte és McElroy is 3. számúnak, így akkora gáz nem lehet. 😀Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Jaaaaa... na akkor inkabb a masodik koros, o meg elsulhet jol is 😊 McElroy meg.... Hat a Bamaban sem elt meg, milyen lenne az NFL-ben?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen ez egy szep lenne, de 2. koros iranyitoval rizikos elkezdeni a szezont, nekik altalaban kell egy-ket ev tanulni, persze van egy Dalton es van egy RW akik cafolnak ezt, ennek ellenere ez egy valos problema.Delonso_Jó öreg Sancho itt lesz még mögötte és McElroy is 3. számúnak, így akkora gáz nem lehet. 😀
több mint 13 éve
Igen ez egy szep lenne, de 2. koros iranyitoval rizikos elkezdeni a szezont, nekik altalaban kell egy-ket ev tanulni, persze van egy Dalton es van egy RW akik cafolnak ezt, ennek ellenere ez egy valos problema.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már az új GM-re és HC-re bízom milyen utat járnak be, de a leglogikusabb az lenne, ha 2. körben húznánk egy QB-t és köré építeni a playbookot Sanchez meg rohadjon csak a padon.Ezt nagyjából sejtem, de ezerszer inkább őt próbálnám ki, mintsem idehozzak például egy Alex Smitht!leeon83Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!Tebow nálunk már nem fog kezdőként esélyt kapni.Beki
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!
Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...leeon83
több mint 13 éve
Ezt nagyjából sejtem, de ezerszer inkább őt próbálnám ki, mintsem idehozzak például egy Alex Smitht!Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!Tebow nálunk már nem fog kezdőként esélyt kapni.Beki
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!
Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...leeon83
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!Tebow nálunk már nem fog kezdőként esélyt kapni.
Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!
Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...leeon83
több mint 13 éve
Részemről sajnálnám ha Ryant menesztenék, jó edző ő és az utóbbi időben az arcából is visszavett. Fel lehet róni neki persze, hogy túlságosan a védelem építgetésére koncentrált az elmúlt években, de én éppen ezért a védelemért lettem Jets szurkoló néhány éve!Egyedül ez a Sanchezhez való ragaszkodás verte ki nálam is a biztosítékot, de erre meg rá lehet fogni, hogy ha már Tannenbaum ilyen szerződéssel kínálta meg, akkor játszatni kellett?!
Szóval én kiegyeznék azzal ha csak a mexikói takarodna el jó messzire!!!
Ja, és Tebownak mindenképp adnék esélyt, hátha ...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Congratulations to #Jets Brandon Moore on being named the Jets 2012 Walter Payton Man of the Year for all of his great work in the community.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindegy csak Sanchezzel csomagban távozzanak egy napon. 😀Ben Maller @benmallerSzerintetek hányadik kört kaphatunk érte?Wester
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
több mint 13 éve
kb 5-től 7-ig 😉Ben Maller @benmallerSzerintetek hányadik kört kaphatunk érte?Wester
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Ben Maller @benmallerSzerintetek hányadik kört kaphatunk érte?
Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ben Maller @benmaller Jaguars, Cardinals, Bills, Raiders, Titans and Chiefs all could be in mix to acquire QB Tim Tebow from Jets after season.