Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Remélem adnak McElroynak egy esélyt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Gondolom McElroy sem azért ült idáig mert meglátták benne edzésen az új Tom Bradyt... Ha Sancheznél nincs jobb alternatíva akkor ő marad, én erre tippelnék aztán jöhet a draft.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoM
Nah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Privát véleményem, hogy McElroyjal se lesztek egy centivel se előrébb. Tebow-nál legalább ott volt az x-faktor. 😉DoM
Kiderül, én nem szeretnék jóslásokba bocsátkozni, az fix, hogy Sancheznek egy darabig remélem, vagy végleg is annyi.
Tebow nem fog kezdő lenni, a beatwriterek alapján ugyan Ryan ezt mondja, de senki nem támogatná h kezdő legyen.
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoM
Nah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Sanchez mentálisan összeomlott, minden döntésén ez látszik, ő idén már nem lesz jobb, tehát ha PO reményeket dédelget Ryan, akkor Mekkelroj kezdjen szvsz.Medvepapa
Mi több SB győzelmet dédelget. 😀Beki
Akkor Tebow, mert már Istenre is szükség van! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoM
Nah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Sanchez mentálisan összeomlott, minden döntésén ez látszik, ő idén már nem lesz jobb, tehát ha PO reményeket dédelget Ryan, akkor Mekkelroj kezdjen szvsz.Medvepapa
Mi több SB győzelmet dédelget. 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoM
Nah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Privát véleményem, hogy McElroyjal se lesztek egy centivel se előrébb. Tebow-nál legalább ott volt az x-faktor. 😉
több mint 13 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoM
Nah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Sanchez mentálisan összeomlott, minden döntésén ez látszik, ő idén már nem lesz jobb, tehát ha PO reményeket dédelget Ryan, akkor Mekkelroj kezdjen szvsz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoM
Nah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:

"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."

Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
Nem azért, de Woodynak kb. tizedannyi köze van a taktikához, mint a GM-nek. Attól függetlenül én is szívesebben látnám McElroyt a kezdőben, Sanchezt backupként, Tebowt pedig szokásos beugrós-mindesesként.toam
Úgy hírlik, hogy mindhárom QB beöltözik vasárnap.
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:

"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."

Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
Nem azért, de Woodynak kb. tizedannyi köze van a taktikához, mint a GM-nek. Attól függetlenül én is szívesebben látnám McElroyt a kezdőben, Sanchezt backupként, Tebowt pedig szokásos beugrós-mindesesként.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikorra várható a bejelentésWester
Akár ma, de legkésőbb holnapra, hiszen a kezdő QB-nak elég időt kell hagyni a felkészülésre. 😉
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Mikorra várható a bejelentés

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, direkt ezért tettem, hogy Ryan vagy a munkáját választja és amit a józan ész diktál számára, fogjuk fel úgy, hogy veszítenivalónk nincs. 😉
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:

"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."

Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
WJ megmondta

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:

"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."

Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
Woody adja a pénzt, ő a főnök.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:

"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."

Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...
több mint 13 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Majd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀Beki
Nem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd. iktriad
Dehogynem Sanchonál tuti fumble, ha nem majd belefut megint Moore hátsójába. 😀Beki
Nem hiszem, hogy Sancho pályára kerül vasárnap...iktriad
legyen igazad 😀

Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Majd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀Beki
Nem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd. iktriad
Dehogynem Sanchonál tuti fumble, ha nem majd belefut megint Moore hátsójába. 😀Beki
Nem hiszem, hogy Sancho pályára kerül vasárnap...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Majd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀Beki
Nem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd. iktriad
Dehogynem Sanchonál tuti fumble, ha nem majd belefut megint Moore hátsójába. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Majd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀Beki
Nem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Majd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Majd a defenseünk azt fog belőle vasárnap.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Ezt itt is meg kell osztanom. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayB
Dehogy csinálunk csak örülünk végre h vmi változás volt. 😀