New York Jets
30 feliratkozó
több mint 13 éve
Remélem adnak McElroynak egy esélyt 😀
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Gondolom McElroy sem azért ült idáig mert meglátták benne edzésen az új Tom Bradyt... Ha Sancheznél nincs jobb alternatíva akkor ő marad, én erre tippelnék aztán jöhet a draft.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kiderül, én nem szeretnék jóslásokba bocsátkozni, az fix, hogy Sancheznek egy darabig remélem, vagy végleg is annyi.Privát véleményem, hogy McElroyjal se lesztek egy centivel se előrébb. Tebow-nál legalább ott volt az x-faktor. 😉DoMMég van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoMNah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Tebow nem fog kezdő lenni, a beatwriterek alapján ugyan Ryan ezt mondja, de senki nem támogatná h kezdő legyen.
több mint 13 éve
Akkor Tebow, mert már Istenre is szükség van! 😛Mi több SB győzelmet dédelget. 😀BekiSanchez mentálisan összeomlott, minden döntésén ez látszik, ő idén már nem lesz jobb, tehát ha PO reményeket dédelget Ryan, akkor Mekkelroj kezdjen szvsz.MedvepapaMég van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoMNah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi több SB győzelmet dédelget. 😀Sanchez mentálisan összeomlott, minden döntésén ez látszik, ő idén már nem lesz jobb, tehát ha PO reményeket dédelget Ryan, akkor Mekkelroj kezdjen szvsz.MedvepapaMég van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoMNah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
több mint 13 éve
Privát véleményem, hogy McElroyjal se lesztek egy centivel se előrébb. Tebow-nál legalább ott volt az x-faktor. 😉Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoMNah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
több mint 13 éve
Sanchez mentálisan összeomlott, minden döntésén ez látszik, ő idén már nem lesz jobb, tehát ha PO reményeket dédelget Ryan, akkor Mekkelroj kezdjen szvsz.Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoMNah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/Beki
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.DoMNah, de döntse el az ember, hogy Sanchez lehetetlen teljesítménye, vagy McElroy egyelőre ismeretlen produktuma a nyerő. :/
több mint 13 éve
Még van esély a rájátszásra, ezért Ryan azt fogja választani, akivel a legnagyobb esély van nyerni, mert jelenleg még nincs ok a váltásra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy hírlik, hogy mindhárom QB beöltözik vasárnap.Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:Nem azért, de Woodynak kb. tizedannyi köze van a taktikához, mint a GM-nek. Attól függetlenül én is szívesebben látnám McElroyt a kezdőben, Sanchezt backupként, Tebowt pedig szokásos beugrós-mindesesként.toam
"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."
Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
több mint 13 éve
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:Nem azért, de Woodynak kb. tizedannyi köze van a taktikához, mint a GM-nek. Attól függetlenül én is szívesebben látnám McElroyt a kezdőben, Sanchezt backupként, Tebowt pedig szokásos beugrós-mindesesként.
"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."
Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikorra várható a bejelentésWesterAkár ma, de legkésőbb holnapra, hiszen a kezdő QB-nak elég időt kell hagyni a felkészülésre. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, direkt ezért tettem, hogy Ryan vagy a munkáját választja és amit a józan ész diktál számára, fogjuk fel úgy, hogy veszítenivalónk nincs. 😉
több mint 13 éve
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:WJ megmondta
"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."
Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:Woody adja a pénzt, ő a főnök.
"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."
Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...Beki
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nos érdekes helyzet állt elő és Ryan tényleg törheti a fejét:"I'm told owner Woody Johnson prefers Greg McElroy to be starting QB. GM Mike Tannenbaum & OC Tony Sparano prefer Mark Sanchez this week."
Ryan dönthet a munkája és a józan ész, amit diktál között.
Mike T pl. befoghatná a bagólesőjét, mert miatta is állunk ahol. Sparanot megértem, hogy van beleszólása, hiszen ő dolgozik Sanchezékkel, de drága GM-ünk mit okoskodik...
több mint 13 éve
legyen igazad 😀Nem hiszem, hogy Sancho pályára kerül vasárnap...iktriadDehogynem Sanchonál tuti fumble, ha nem majd belefut megint Moore hátsójába. 😀BekiNem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd. iktriadUgyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀BekiSancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBMajd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Nem hiszem, hogy Sancho pályára kerül vasárnap...Dehogynem Sanchonál tuti fumble, ha nem majd belefut megint Moore hátsójába. 😀BekiNem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd. iktriadUgyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀BekiSancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBMajd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dehogynem Sanchonál tuti fumble, ha nem majd belefut megint Moore hátsójába. 😀Nem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd. iktriadUgyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀BekiSancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBMajd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
több mint 13 éve
Nem hiszem, hogy 1 Babin sackensok múlik majd.Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀BekiSancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBMajd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ugyan Babinnal talán 1 sacket azért összehoztok. 😀Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBMajd a defenseünk azt fog belőle vasárnap. iktriad
több mint 13 éve
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBMajd a defenseünk azt fog belőle vasárnap.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sancheznek lefőtt a kávé, bármennyire is szorítottam neki ez tényleg ennyi volt. Viszont McElroybol sem kell egyelőre félistent csinálni. 😊JayBDehogy csinálunk csak örülünk végre h vmi változás volt. 😀
