Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

7 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kérdés mi van Nolan Smith-el

7 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki mit tippel az első napra?
Janek
Jared Verse (nem örülnék neki 😀)
törölt kristof
Ennek a versiónak most lehet hogy mi sem annyira örülnènk 😛de egy jó DL ember mindig elfèr 🙂 mèg egy olyan lehetőség is megfordult a fejemben ha van ember aki tetszik hogy az egyik idei 2. körrel meg valamelyik kèsőbbi èvi 2. napossal bejönnènk az első kör vègère.
7 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 555 — Browns GM
Ki mit tippel az első napra?
Janek
Jared Verse (nem örülnék neki 😀)

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
7 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kool aid kezdő szint . Máshol kb ki lehet rakni egy normális csapatot de a corner poszt nem volt jó és az FA alatt se lett javítva…
2.körös cornerek nem sokat segítenek alapvetően

7 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kell a mennyiség de a minősèg is. Szerintem az egyik második körrel megpróbálunk feljebb menni ha szükségesnek látjuk, de a 2 körben pedig hiányozhat pont az ès sok pickünk nincs. A helyünkön maradva valóban McKinstry tűnik reálisan elèrhetőnek a CBk közül de akkor inkább BPAzzunk ès majd szerünk vkit vhonnan illetve kèsőbb😛
7 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ki mit tippel az első napra?
Janek
Amit tippelek: Fuaga
Amit szeretnék: DeJean
mustaine
Nálam egy dejean
Suamaita
Franklin első 3 pick lenne mint álom.
Agyfaszt kapnék egy Mims /Newton picktől.
Helyünkön maradva én is Kool Aidet látom reálisnak

7 napja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ki mit tippel az első napra?
Janek
Amit tippelek: Fuaga
Amit szeretnék: DeJean

Szerkesztette: mustaine

7 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 831 — Kinek mit intézett a kormánya
Ki mit tippel az első napra?
Janek
Kool-Aid
7 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ki mit tippel az első napra?

8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anastaciat idèzve these are the best draft days ☺️

Jó vadászatot! ☺️
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom Rózsi megint jól ès időben dolgozott az ügynökökkel szerződés ügyben 😛
8 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én el tudom képzelni hogy a denverrel cserélünk és 12.helyen elérhető lesz kb a top 2 corner egyike. A másodikban meg jön Oline/wr …
LB-t a 4.körben talán

9 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én a corner húzást nem annyira érzem. Persze kéne és tetszene is, de nem vallana a front officera ez a move. Szerintem két lehetőség van, vagy feltradelünk Fuagaért, esetleg vmelyik DT-ért, vagy letradelünk és behúzzuk Chop Robinsont.
mustaine
Dt hova?

9 napja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én a corner húzást nem annyira érzem. Persze kéne és tetszene is, de nem vallana a front officera ez a move. Szerintem két lehetőség van, vagy feltradelünk Fuagaért, esetleg vmelyik DT-ért, vagy letradelünk és behúzzuk Chop Robinsont.

Szerkesztette: mustaine

9 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nálam pl kool aid wiggins elött van.

Benne van hogy a 22.helyen már egyik cb sincs bent a top 5 ből… gondolom erre az estre lesz OLine húzás…
A top30 visit listából azért csak párnak tudnék 1/22-n örülni.
Persze bármikor mozoghatunk de most kb kéne is a 3 pick az elején mert lukas a kezdő több helyen is.

9 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem is tudom....mármint azt, hogy mennyire szoktak beválni az első körös DB húzások?
Greengo
Vegyesnek mondanám, de idén azért van szerintem 3 tényleg nagyon jó, akik elég biztosan bevállnak (bár DeJean lehet safetyben), és van Wiggins még, aki szintén elég jó, de én Clemson játékosokkal eléggé szkeptikus vagyok. Kool-Aid az akit nem igazán szeretnék. De pl második körben Rakestraw, Lassiter is jó választás. Kíváncsian várom húzunk e a Georgiáról idén is. Ha igen akkor Lasiter és Van Pran akikre a legnagyobb esély van.
Shawn84
Az utóbbi időben azèrt volt nèhány jónak tűnő húzás valóban első körben is, bízunk benne nem nyúlunk mellé ha tènyleg corner jön. Coopert sajnos egyre kevésbé èrzem hogy elèrhető lesz nekünk ha tènyleg akarjuk. Nyilván itt Fangio szava is dönt ő kit szeretne
9 napja
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem is tudom....mármint azt, hogy mennyire szoktak beválni az első körös DB húzások?
Greengo
Vegyesnek mondanám, de idén azért van szerintem 3 tényleg nagyon jó, akik elég biztosan bevállnak (bár DeJean lehet safetyben), és van Wiggins még, aki szintén elég jó, de én Clemson játékosokkal eléggé szkeptikus vagyok. Kool-Aid az akit nem igazán szeretnék. De pl második körben Rakestraw, Lassiter is jó választás. Kíváncsian várom húzunk e a Georgiáról idén is. Ha igen akkor Lasiter és Van Pran akikre a legnagyobb esély van.
9 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mostani draft előtt már nem büntetnek meg egy esetleges Barkley tampering miatt....😲🤔😏 Rèszünkről egyèbkènt semmi ilyen nem volt de hát amit fel lehet fújni azt fel lehet. Egèszen másról van szó mint Kuzin esetèben (most nem emlékszem pontosan de a leigazolása környékén jött elő valami nevetséges dolog)
9 napja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem is tudom....mármint azt, hogy mennyire szoktak beválni az első körös DB húzások?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
9 napja
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezek a játékosok voltak nálunk Top30-as látogatáson:

Terrion Arnold, CB
Cooper DeJean, CB/S
Kool-Aid McKinstry, CB
Max Melton, CB
Caelen Carson, CB
Andru Phillips, CB
Jarrian Jones, CB
Decamerion Richardson, CB

Laiatu Latu, Edge
Chop Robinson, Edge
Marshawn Kneeland, Edge
Adisa Isaac, Edge
Jalyx Hunt, Edge

Troy Fautanu, OT/OG
Tyler Guyton, OT
Brandon Coleman, OT/OG
Roger Rosengarten, OT
Travis Glover OT
Cooper Beebe, OG
Christian Mahogany, OG
Zak Zinter, OG

Johnny Wilson, WR
Brenden Rice, WR
Ainias Smith, WR

Edgerrin Cooper, LB
Trevin Wallace, LB
Jaylan Ford, LB

Khristian Boyd, DT

MarShawn Lloyd, RB

Látszik mely posztok iránt érdelődünk inkább, és nincs is benne semmi meglepetés. Aztán majd jön a DT 1/22-n. 😀

Az off ball LB poszt továbbra sem prioritás Rosemannél. Legalábbis a top 3 LB közül csak 1 volt nálunk viziten. A felsoroltakon kívül még Trotter Jr.-ról és Jordan Magee-ről olvastam, hogy érdeklődtünk irántuk valamilyen formában.

Lloyd még érdekes, mivel top 100-as játékos a legtöbb helyen, a 3. körben kiválaszthatják. Azért nem szeretném, ha az első két napon futót hoznánk.
BleedingGreen
Ez pedig azért is fontos, mert az utóbbi években elsősorban oylan játékosokat választunk ki, akikkel személyesen is találkoztunk Phillyben.

Én egy CB első kört vizionálok (Arnold, DeJean) és a másodikban egy OL játékost várok, és Beebee-t érzem leginkább esélyesnek.
9 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ebből egy
CB/edge
OLine
Edge/cb,wr,lb

Első 3 pick látszik nekem.
Az álom az egy
Dejean első kör .

9 napja
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ezek a játékosok voltak nálunk Top30-as látogatáson:

Terrion Arnold, CB
Cooper DeJean, CB/S
Kool-Aid McKinstry, CB
Max Melton, CB
Caelen Carson, CB
Andru Phillips, CB
Jarrian Jones, CB
Decamerion Richardson, CB

Laiatu Latu, Edge
Chop Robinson, Edge
Marshawn Kneeland, Edge
Adisa Isaac, Edge
Jalyx Hunt, Edge

Troy Fautanu, OT/OG
Tyler Guyton, OT
Brandon Coleman, OT/OG
Roger Rosengarten, OT
Travis Glover OT
Cooper Beebe, OG
Christian Mahogany, OG
Zak Zinter, OG

Johnny Wilson, WR
Brenden Rice, WR
Ainias Smith, WR

Edgerrin Cooper, LB
Trevin Wallace, LB
Jaylan Ford, LB

Khristian Boyd, DT

MarShawn Lloyd, RB

Látszik mely posztok iránt érdelődünk inkább, és nincs is benne semmi meglepetés. Aztán majd jön a DT 1/22-n. 😀

Az off ball LB poszt továbbra sem prioritás Rosemannél. Legalábbis a top 3 LB közül csak 1 volt nálunk viziten. A felsoroltakon kívül még Trotter Jr.-ról és Jordan Magee-ről olvastam, hogy érdeklődtünk irántuk valamilyen formában.

Lloyd még érdekes, mivel top 100-as játékos a legtöbb helyen, a 3. körben kiválaszthatják. Azért nem szeretném, ha az első két napon futót hoznánk.

Szerkesztette: BleedingGreen


13 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Legyen egy hét múlva ilyenkor 😛 😀
dande2
Egy új corner

13 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legyen egy hét múlva ilyenkor 😛 😀
17 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lol idióta brazilok brazil idióták ha igaz (nehezen hiszem el)

Hozzák a Groupamába, ott nem lenne gond a zöld színnel egyik csapat kapcsán sem 😏