Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akers sérülése nem tűnik súlyosnak. Kansas ellen valószínűleg játszani fog.
B. April szavaiból azt lehet kivenni, hogy Demps lesz a KR-ünk.
Vezetők nem igen akarják Hobbs-ot berakni a darálóba.Bébé
Nem csodálom. Egész jól játszik eddig és ha lesérülne rohadt nagy szarba lenne a Secondary.Shawn84
PR-nek meg sztem simán visszatérhetne DeSean.
Amúgy érdekes ez a Dempset KR-nek téma mert én osztottam/szoroztam (felmértem a secondary-t is) és nálam Macho hordana vissza és Demps cut.Abból kiindulva,hogy Macho jobb FS mint Demps(előbbinél igaz a CB posztot erőltetjük de nem nagyon megy még neki).Greengo
Viszont Demps jobb visszahordó, mint Macho. Demps gyorsabb és Macho fumblizott is tavaly.
A csere FS poszt meg remélem nem lesz faktor, mert Allen jól fogja végezni a munkáját.
De remélem, hogy találunk egy helyet Macho-nak a rosteren.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Akers sérülése nem tűnik súlyosnak. Kansas ellen valószínűleg játszani fog.
B. April szavaiból azt lehet kivenni, hogy Demps lesz a KR-ünk.
Vezetők nem igen akarják Hobbs-ot berakni a darálóba.Bébé
Nem csodálom. Egész jól játszik eddig és ha lesérülne rohadt nagy szarba lenne a Secondary.Shawn84
PR-nek meg sztem simán visszatérhetne DeSean.
Amúgy érdekes ez a Dempset KR-nek téma mert én osztottam/szoroztam (felmértem a secondary-t is) és nálam Macho hordana vissza és Demps cut.Abból kiindulva,hogy Macho jobb FS mint Demps(előbbinél igaz a CB posztot erőltetjük de nem nagyon megy még neki).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Akers sérülése nem tűnik súlyosnak. Kansas ellen valószínűleg játszani fog.
B. April szavaiból azt lehet kivenni, hogy Demps lesz a KR-ünk.
Vezetők nem igen akarják Hobbs-ot berakni a darálóba.Bébé
Nem csodálom. Egész jól játszik eddig és ha lesérülne rohadt nagy szarba lenne a Secondary.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akers sérülése nem tűnik súlyosnak. Kansas ellen valószínűleg játszani fog.
B. April szavaiból azt lehet kivenni, hogy Demps lesz a KR-ünk.
Vezetők nem igen akarják Hobbs-ot berakni a darálóba.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kérdés, és ígérem utolsó off, hogy hirtelen az egész háttér feketére váltott amikor egy beállításnál profilt frissítettem mit állíthattam el? Önmagával a fekete színnel nincs nagyon bajom de itt eléggé bántja a szemem.dande
Lépj be a profilba, és a beállításokon belül az elérhető stílusoknál a carbon van beállítva, azt állítsd át valamelyik másikra, (az oxygen hasonlít legjobban az eddigi fórumra) és ennyi. 😊
És ezzel vége is ebben a topikban a munkálkodásomnak. 😀Jughead
Köszönöm de ha azért annyira nem vagyunk ellenszenvesek neked szerintem szívesen látunk 😊
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 217
Még egy kérdés, és ígérem utolsó off, hogy hirtelen az egész háttér feketére váltott amikor egy beállításnál profilt frissítettem mit állíthattam el? Önmagával a fekete színnel nincs nagyon bajom de itt eléggé bántja a szemem.dande
Lépj be a profilba, és a beállításokon belül az elérhető stílusoknál a carbon van beállítva, azt állítsd át valamelyik másikra, (az oxygen hasonlít legjobban az eddigi fórumra) és ennyi. 😊
És ezzel vége is ebben a topikban a munkálkodásomnak. 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok tudatlanságomért vki lefordítaná a viccet nagyjából sejtem de nem vagyok benne biztos hogy jól értem.

kösz: deeedande
hogy garantálsz egy sikeres 7 yardos McNabb passzt? Add neki oda a labdát harmadik és tíz-nél....EaRl
Köszi kissé másra gondoltam. Még egy kérdés, és ígérem utolsó off, hogy hirtelen az egész háttér feketére váltott amikor egy beállításnál profilt frissítettem mit állíthattam el? Önmagával a fekete színnel nincs nagyon bajom de itt eléggé bántja a szemem.

ON
Lehet Kolbbal nem lesznek olyan nagy játékok mint McNabbel de remélem a kulcs szituációkban stabilabb lesz különösen a RZ-ban. Mondjuk ez a játékhíváson is múlik.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Ne haragudjatok tudatlanságomért vki lefordítaná a viccet nagyjából sejtem de nem vagyok benne biztos hogy jól értem.

kösz: deeedande
hogy garantálsz egy sikeres 7 yardos McNabb passzt? Add neki oda a labdát harmadik és tíz-nél....
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok tudatlanságomért vki lefordítaná a viccet nagyjából sejtem de nem vagyok benne biztos hogy jól értem.

kösz: deee
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kolb ma 26 éves.
Egy hosszabb cikk róla:
http://sports.espn.go.com/nfl/trainingcamp10/columns/story?columnist=chadiha_jeffri&id=5476458
-gyorsan tanul, 2x nem követi el ugyanazt a hibát
-nem csak McNabb trade-elése óta próbálja a franchise QB benyomását kelteni, hanem mióta idekerült
-jó a kommunikáció a társak között, de a tisztelet is meg van felé

A D# kezd összeállni:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20100824_For_Eagles__it_s_beginning_to_look_a_lot_like_a_defense.html
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egy elemzés Kolbról. http://bleacherreport.com/tb/b5v7X
Nem ismertem a viccet amit írtak benne, de hatalmas 😊

The old joke was: "How do you guarantee a 7-yard completion for McNabb? Give him the ball with third and 10."kzol
olvasd el a GYIK-et 😉 (III. Ne linkelj cikket a bleacherreport.com-ról!)Newman
pláne úgy ne, hogy az eredeti, philly.com-on megjelent írást is simán betehetted volna 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy elemzés Kolbról. http://bleacherreport.com/tb/b5v7X
Nem ismertem a viccet amit írtak benne, de hatalmas 😊

The old joke was: "How do you guarantee a 7-yard completion for McNabb? Give him the ball with third and 10."kzol
olvasd el a GYIK-et 😉 (III. Ne linkelj cikket a bleacherreport.com-ról!)

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ma teljes felszerelésben edzettek a srácok.
Akers kihagyta az edzést (heel injury - nem tűnik komolynak), Nick Cole pedig könnyített edzésmunkát végzett.
Akers hiányában Rocca volt a kicker, Avant pedig a holder. Sav mérlege 5/8 (jó: 25,30,35,40,42 rossz: 34,44,45)
Allen csinált egy pick-six-et Kafka ellen.
McDermott N. Allen-ről: "He's unlike any rookie I've ever been around, on and off the field."
Vick adott egy 60 yard-os TD passzt Jared Perry-nek. (Macho volt a CB)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Scott-tól szerintem mindenki sokkal többet várt. Igaz azt írtuk már többen is hogy ha nem is kerül be az 53-ba de PS-ba azért megtartanánk. Lehet hogy már ott se lesz neki .
Ha belegondolok hogy helyette húzhattuk volna Blountot vagy Dixont. Vagy előző pickek valamelyikével akár Dwyert. De legalább Mallett meglepően jó eddig.Shawn84
Sztem nem a játéktudásával van baj, hanem azzal, hogy egyszerűen nem illik a mi támadó szisztémánkba egy olyan RB, aki nem tud jól elkapni és elkapás után yardokat hozni.Bébé
Szerintem bármelyik csapat sémájába beleillik egy izomállat RB aki át tud menni a fal közepén is és rövid yardoknál first downt vagy TD -t csinál. Más kérdés hogy Reidnek jelenleg nincs szüksége ilyen futóra. ebben az esetben Mike Bellre számít. De PS meccseken azért lehetne néhány playt játszatni vele. Semmit sem veszítenénk. Ha nem is kapja emg a bizalmat akkor nem lehet várni a csodát. Had játsszon, nézzük mek mit tud csinálni, aztán utána meglátjuk.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Egy elemzés Kolbról. http://bleacherreport.com/tb/b5v7X
Nem ismertem a viccet amit írtak benne, de hatalmas 😊

The old joke was: "How do you guarantee a 7-yard completion for McNabb? Give him the ball with third and 10."
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Scott-tól szerintem mindenki sokkal többet várt. Igaz azt írtuk már többen is hogy ha nem is kerül be az 53-ba de PS-ba azért megtartanánk. Lehet hogy már ott se lesz neki .
Ha belegondolok hogy helyette húzhattuk volna Blountot vagy Dixont. Vagy előző pickek valamelyikével akár Dwyert. De legalább Mallett meglepően jó eddig.Shawn84
Sztem nem a játéktudásával van baj, hanem azzal, hogy egyszerűen nem illik a mi támadó szisztémánkba egy olyan RB, aki nem tud jól elkapni és elkapás után yardokat hozni.
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Talán én vagyok az egyetlen elcseszett utés,aki az eaglesnek drukkol?Gorazm
nyugi Gorazm, én is félig lila, félig zöld vagyok 😊

(a zöld csak és kizárólag a Philly)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Scott-ról már egyre reménytelenebb hírek jönnek:
Beat writer Jeff McLane confirms that sixth-round rookie RB Charles Scott has not stood out at all during camp.
This confirms earlier predictions that Scott is unlikely to make the final roster. McLane even speculates that the Eagles may choose to keep CFL stud Martell Mallett on the practice squad over Scott.Greengo
Rosterre eléggé esélytelennek tűnik, kevés lehetőséget is kap, de még 2 meccs hátra van.
Buckley ST-ben továbbra is jó, elkapásban sem rossz és a blitzeket is jól veszi fel, úgyhogy elég nehéz lesz elvenni tőle a 3. RB posztot.

D# elemzése a Bengals ellen:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Allen_Sims_and_Graham.htmlBébé
Ok..csak azért írtam be mert többen látták vna roster közelében,de most úgy néz ki PS-ba is kevés lehet.
Eldra nálam is simán 3.RB.Bell-re meg nagyon kíváncsi lennék pénteken...remélem addig már nem sérül le.(meg azután sem 😊 )Greengo
Scott-tól szerintem mindenki sokkal többet várt. Igaz azt írtuk már többen is hogy ha nem is kerül be az 53-ba de PS-ba azért megtartanánk. Lehet hogy már ott se lesz neki .
Ha belegondolok hogy helyette húzhattuk volna Blountot vagy Dixont. Vagy előző pickek valamelyikével akár Dwyert. De legalább Mallett meglepően jó eddig.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Martell Mallett szerintem csapattag lesz...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Scott-ról már egyre reménytelenebb hírek jönnek:
Beat writer Jeff McLane confirms that sixth-round rookie RB Charles Scott has not stood out at all during camp.
This confirms earlier predictions that Scott is unlikely to make the final roster. McLane even speculates that the Eagles may choose to keep CFL stud Martell Mallett on the practice squad over Scott.Greengo
Rosterre eléggé esélytelennek tűnik, kevés lehetőséget is kap, de még 2 meccs hátra van.
Buckley ST-ben továbbra is jó, elkapásban sem rossz és a blitzeket is jól veszi fel, úgyhogy elég nehéz lesz elvenni tőle a 3. RB posztot.

D# elemzése a Bengals ellen:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Allen_Sims_and_Graham.htmlBébé
Ok..csak azért írtam be mert többen látták vna roster közelében,de most úgy néz ki PS-ba is kevés lehet.
Eldra nálam is simán 3.RB.Bell-re meg nagyon kíváncsi lennék pénteken...remélem addig már nem sérül le.(meg azután sem 😊 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Scott-ról már egyre reménytelenebb hírek jönnek:
Beat writer Jeff McLane confirms that sixth-round rookie RB Charles Scott has not stood out at all during camp.
This confirms earlier predictions that Scott is unlikely to make the final roster. McLane even speculates that the Eagles may choose to keep CFL stud Martell Mallett on the practice squad over Scott.Greengo
Rosterre eléggé esélytelennek tűnik, kevés lehetőséget is kap, de még 2 meccs hátra van.
Buckley ST-ben továbbra is jó, elkapásban sem rossz és a blitzeket is jól veszi fel, úgyhogy elég nehéz lesz elvenni tőle a 3. RB posztot.

D# elemzése a Bengals ellen:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Allen_Sims_and_Graham.html
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Scott-ról már egyre reménytelenebb hírek jönnek:
Beat writer Jeff McLane confirms that sixth-round rookie RB Charles Scott has not stood out at all during camp.
This confirms earlier predictions that Scott is unlikely to make the final roster. McLane even speculates that the Eagles may choose to keep CFL stud Martell Mallett on the practice squad over Scott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kiváncsi leszek erre a szezonra... 😀 Hajrá EAGLES! 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Közben olvasgattam és látom hogy ez még nem lehetséges.Shawn84
Rajta vagyunk a dolgon, így remélhetőleg hamarosan lehetséges lesz.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Közben olvasgattam és látom hogy ez még nem lehetséges.