Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem játszik ma: Pender, N. Cole, Jamaal Jackson, J. Parker, Ingram és Abiamiri
Graham és Teo előtt szabad a pálya.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.Bébé
Jól kezdek 😀 Pedig még csak negyed 12 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.Bébé
3 negyed miatt mindenkép megnézem akkor ma-holnap meccset, ahogy vihar engedi. Graham-nél idő kérdése volt, de teljesen várható.
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Keep or Cut?
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_Keep_or_Cut.html

ST-nkről egy cikk:
http://philly.sbnation.com/2010/8/26/1652402/eagles-special-teams-arent-special

Eagles-fan kérdezget egy Chiefs-fan-t:
http://insidetheiggles.com/2010/08/27/previewing-the-chiefs/
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én a Special teamtől várok előrelépést, Austin Howardtól újabb jó játékot, Lindleytől szintén jó szereplést, Hansontól meg nagy borzalmakat.Shawn84
Hanson baszogatásról le kéne szokni. 😊 (tényleg úgy savazzátok mintha egész eddigi pályafutása csak vicc lenne és kabalaként tartanánk...pedig sokkal fontosabb/jobb playa ennél)

Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
RZ a legfontosabb!Nincs mese Kolbtól tényleg TD passz kell + Bell használhatóságára is kíváncsi leszek.
Mondjuk ez a Chiefs ellen el is várható,de nem mértékadó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én a Special teamtől várok előrelépést, Austin Howardtól újabb jó játékot, Lindleytől szintén jó szereplést, Hansontól meg nagy borzalmakat.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Én még Tapp-től várnám, hogy csináljon már valamit, mert eddig nem volt valami jó és fontos lenne, hogy valaki egy kicsit tehermentesítse T. Cole-t (elvileg ezért hoztuk, ha jól tudom).


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉cooltiszo
Ha az eddigi preseasonbeli tendenciákat nézzük, akkor TD sem. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én nem tudom nézni a meccset sajnos mert Céges Csapatépítő 3 napos bebaszás lesz a Balatonon 😀 Szóval ha majd valaki írna egy hosszabb összefoglalót a lényegesebb dolgokról azt megköszönném.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TD
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.Greengo
Én is úgy tudom, hogy TC-ben Jordan kiszorította Fokou-t a kezdőből és ő lesz a kezdő SAM. Fokou-t még DE-ként is próbálgatták nickel szituációkban, bár kétlem, hogy erre a szezonban élesben is sor kerülne.

http://www.philly.com/philly/sports/homepage/Who_makes_the_roster_Defensive_tackle.html Rövid elemzés arról ki kerülhet rosterre DT poszton. Patt és Bunk alap. Valószínű, hogy Laws is bekerül, aki erősen kezdte a TC-t de az előszezon meccseken nem mutatott sokat (ki is szorította őt a kezdő nickel D-ből Graham és Te’o-Nesheim). A nagy csata a 4. DT posztért van Dixon és Owens között. Itt egyenlőre Dixon van előnyben, ő már tavaly is bizonyította hogy használható ember (ha jól emlékszem volt ő 3. számú DT is tavaly szezon közben). Owensnek egyenlőre nem sikerült átmentenie TC-s formáját a meccsekre


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.Greengo
Valóban köszönjük a beharangozót! Hát ami azt illeti én elégedett lennénk 9-7-tel s ha még ezzel be is jutnánk... persze aztán evés közben jön meg az étvágy de ne legyünk telhetetlenek. Remélem Stacy-vel nem fürdünk be és képes lesz legalább kicsit megközelíteni a testvére szintjét. Már azzal nyernénk.

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
na a mai meccset ki fogja élőben követni ? 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jó kis cikk T. Lawlor-tól a D#-ről:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21681
DL - jobb mint tavaly, LB - jobb mint tavaly, FS - jobb mint tavaly RCB - majd kiderül de Hobbs biztató.
Kell is a javulás, mert elég kemény támadósorokkal fogunk találkozni (Colts, Texans, Titans, Packers, Vikings és persze Cowboys, Giants)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Attól félek hogy ez a ciszta a sérült láb erőltetésekor visszatérően jelentkezik. Ha igen, akkor az végleg betesz szegény Ingram karrierjének. Pedig nagyon örültem mikor draftoltuk, jó adottságú játékos.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Sajnos egyre kevesebb az esélye. TC-ben meg PS meccseken sem alkot maradandót eddig. Clay Harbourról meg egész jókat hallani.Shawn84
Ingram sérülése miatt az már biztos, hogy Clay Harbor benne van az 53-ban.
A kérdés az, hogy 2 vagy 3 TE-vel megyünk neki a szezonnak.
Lényegében Ingram vagy Macho, Fokou, Chaney, Sapp, Owens, K. Washington, Hall
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Sajnos egyre kevesebb az esélye. TC-ben meg PS meccseken sem alkot maradandót eddig. Clay Harbourról meg egész jókat hallani.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.