Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. Mindegy, nem ez a lényeg, a fontos, hogy mi itt jó hangulatban meg tudjuk beszélni a dolgokat és csatlakozzanak még mások is, a szám meg nem érdekes. No meg, hogy a csapatatot dicsérhessük, mert szárnyalnak majd 😊.

Ingram-et sajnálom jó lett volna Celek mellé egy másik opció, de ez a mi formánk remélem több sérülés már nem háborgat minket egyáltalán de különösen a kulcsjátékosok terén nem.

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tetszik az új fórum, és továbbra is bleeding green. 😊

ui: nem arról volt szó eredetileg, hogy a korábbi hozzászólások is megmaradnak?

Ja, és Ingram újra doktorbácsinál nézeti meg a bal térdét, nem is játszik a Chiefs ellen. Sajnos lassan érik neki a cut. 😕

szerk. a user karmát néztem hsz-nek. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ingram egyre inkább füst.....Kicsit olyan érzésem van,hogy ő már nem nagyon fog játszani.(de még a ligában sem)Nem értem miért gyűjtjük az ilyen játékosokat.
..és ha már porcelánbabák.Abiamirinek most mi is a baja?Greengo


Abiamiri már vagy fél éve a térdével bajlódik. OTA-n és TC-n se edzett eddig. Sztem PUP-on fogja kezdeni a szezon, aztán majd meglátjuk.
Ingram pedig egy elég peches csávó. De sztem megérte anno az 5. körben behúzni. Mindenki azt mondta, hogy ha egészséges tud maradni, akkor steal a srác. Hát sajnos nem tudott.
Reid-nek meg a sérült játékosok behúzása az egyik fétise. Ez olyan, mint az onside kick. Ha bejön akkor nagy király a HC, ha nem akkor meg egy kis túlzással a pokolra kívánják.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem edzett ma: Nick Cole, Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik), Pender, J. Parker, Abiamiri és Akers
Akers-nél Reid is hozzátette, hogy valószínűleg játszani fog.
Kezdők 3 negyedet kapnak a Kansas ellen. 2. csapat kapja a 4. negyedet.
Herremans és Graham kezdő lesz, de Todd nem biztos, hogy 3 negyedet kap.
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Legalábbis sztem.Bébé
Ingram egyre inkább füst.....Kicsit olyan érzésem van,hogy ő már nem nagyon fog játszani.(de még a ligában sem)Nem értem miért gyűjtjük az ilyen játékosokat.
..és ha már porcelánbabák.Abiamirinek most mi is a baja?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az O-line viszont elég necces lesz.cooltiszo
Én főleg a RZ-beli teljesítményüktől tartok. Tavaly sem ment a futásblokkolás a RZ-ban, pedig ott muszály lenne hatékonyabban futni. A mezőnyben jól tudunk haladni ezzel WCO-szerű rendszerrel, de a RZ-ban ez már legalább 2-3 éve nem működik. Ha Herremans egészséges lesz és Peters is egészséges marad az biztos segít valamit, de így se vagyok nyugodt.Nagyobb gondok vannak szerintem a fal jobb oldalán, sem Justice sem MJG/Andrews/Cole nem a jó futásblokkról híresek. Pass block szerintem OK lesz, mint ahogy tavaly is.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Bébé
Na ennek személy szerint kibaszottul örülnék...

plusz szezonkezdésre Todd is felépül rendesen, nem is kell ennél jobb hír 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean csak a focira koncentrál. Nem érdeklik az egyéni statok, a lényeg, hogy győzzön a csapat:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/DeSean_just_focused_on_football.html
Kolb is jókat nyilatkozik róla:
"I think that we work on a lot of that stuff off the field, after practice," Kolb said. "We work on scramble drills. We work on broken plays. It's maybe 25-30 percent of playing football. And, of course, when you get him in space, one-on-one with somebody else, you want to do that as much as possible. It's something we'll continue to work on and get a lot better at."
Tartottam attól, hogy Donovan nélkül nem fog megélni DeSean, de örülök, hogy rám cáfolt. (legalábbis eddig 😛 )
6 elkapás 121 yard úgy, hogy a leghosszabb játék 28 yard volt.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Ez az eredeti méret, de ez is kicsi: http://img829.imageshack.us/i/50thanniversarycrop340x.jpg/

Nagyobbat sajnos elsőre én sem találtam, a hivatalos honlapon is csak a mostani logo van meg wallpaper méretben, az évfordulóst ott sem találtam.BleedingGreen
Azért köszi 😊
Nem edzett ma: Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik)Bébé
Egyre kisebbnek érzem az esélyeit... 😕
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem edzett ma: Nick Cole, Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik), Pender, J. Parker, Abiamiri és Akers
Akers-nél Reid is hozzátette, hogy valószínűleg játszani fog.
Kezdők 3 negyedet kapnak a Kansas ellen. 2. csapat kapja a 4. negyedet.
Herremans és Graham kezdő lesz, de Todd nem biztos, hogy 3 negyedet kap.
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Legalábbis sztem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jó látni hogy az új fórumon új Userekkel bővült az Eagles szurkolótábora. 😀 Még a blogot kéne újra beizzítani és újra hatalmas Eagle élet lesz.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Srácok egy ilyen 50es logót (BleedingGreen aláírásában is van) szeretnék nagyobb felbontásban, ha valaki tud egy linket ne tartsa vissza, előre is köszönöm!greenboy
Ez az eredeti méret, de ez is kicsi: http://img829.imageshack.us/i/50thanniversarycrop340x.jpg/

Nagyobbat sajnos elsőre én sem találtam, a hivatalos honlapon is csak a mostani logo van meg wallpaper méretben, az évfordulóst ott sem találtam.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv itt az új fórumon is.

Graham kezdősége előbb jött mint gondoltam, én kb. 2. regular meccsre tettem, viszont eddig rászolgált, futás ellen is bizonyított, viszont legnagyobb szükségünk a passz szituknál lesz rá rövidtávon (hosszútávon a futás is ugyanolyan fontos lesz, hogy 3 down-os játékos legyen, idén még szerintem nem lesz az, szoknia kell fizikailag az nfl-t).
Allentől rengeteget várok. Remélem leszed vagy 4 Intet a szezon során.

Összességében a védelem szerintem hasonló lesz mint tavaly: vagyis lesznek hatalmas meccsek, viszonylag jó statisztikák, de a brutál O-line-ok ellen kicsit picik leszünk sajnos (pl Dallas, ha egészségesek lesznek). Ami fontos előrelépés lehet: Bradley visszatérése, valamint remélem, hogy kiegyensúlyozottabbak leszünk, ha sikerülne 4 rusher-el is nyomást gyakorolni, akkor az atletikus lb-k és secondary sok intet szedhet idén nagyon. Azért a futás elleni védelmünk nagy kérdés még számomra 1 normális méretű lb-vel, igaz ő elég nagy és atletikus egyben (260 lb a pici Stew 😀 ).Ha Simms is jól tudná kezelni a blokkokat és brutál hiteket nyomatna a futókra, akkor nyugodtabb lennék, ez majd kiderül még.
Hobbs eddig jól teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve (nagyon nem bíztam benne), meg vannak a korlátai, de kezdő szintű cb-ként játszik eddig. Asanténak kell fizikálisabbnak lennie mint tavaly, akkor a kezdő sor erősségünk lesz, megtámogatva Allennel és Mikellel. A depth sovány cb poszton, bár Patterson elég bíztató, és Lindleyből is lehet valaki, egyiküket se szívesen látnám kezdőként.

A támadófal fogja meghatározni az O szereplését szerintem, kisebb mértékben pedig Kolb. Lesznek Kolbnak hibái mindentől függetlenül, de nem hiszem hogy 20 körüli Intet dobna. Az O-line viszont elég necces lesz. Öröm az ürömben, hogy Reid így legalább jövőre húzhat megint OT-t első körben, így meg fog nyugodni a lelki világa 😀

Szerk: úgy látom az új fórumon is bizonyít az Eagles szurkolótábor: eddig 3. legtöbb hozzászólás született itt! Csak így tovább srácok 😉
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Srácok egy ilyen 50es logót (BleedingGreen aláírásában is van) szeretnék nagyobb felbontásban, ha valaki tud egy linket ne tartsa vissza, előre is köszönöm!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Itt az eredeti, teljes cikk, ha még érdekel. Vagy bárki mást. Egy másik topikban már belinkelték.

http://www.gq.com/sports/guides/201009/ … edskins-qb
Szabler
Köszi, elolvastam, és ahogy gondoltam, csak kiragadtak egy-két mondatot egy hosszabb interjúból. Most, hogy már elment, már nem kéne a philadelphiai médiának McNabb minden szavára ráugrania. Foglalkozzanak inkább a mostani csapattal, ezt teszem én is most:

A kickoff cover-t szerintem összerántja April a kezdésre, mert .... muszáj lesz. Nem engedheti meg a csapat, hogy az ellenfél támadói rendszeresen a 35-40 yardosunkról induljanak, úgy igen nehéz lesz.
D szeintem nagy átlagban rendben lesz, csak azért kell különösen imádkozni, hogy a kezdő cb-k meg ne sérüljenek mert ott nem nagyon van depth (Lindley idővel jó lehet csak szerintem még nem idén). Graham, Allen párosból ha az egyik már idén beválik, már az is szuper, de ha mindkettő ... :cool: (arra nem is gondolok mi van ha egyik se).


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Felőlem akármiket mondhat McNabb én akkor is tisztelni fogom ezért a 12 évért és azért megköszönném neki, ha összefutnánk vhol. 😀Bébé
nevemben is léccikösz 😀miilann
ez természetes 😀

April sajtótájékoztatóból több kérdés-válasz kiemelve:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21668
Pár dolog:
Akers rendben lesz a péntek/szombati meccsre.
A rookie-k közül Lindley és R. Cooper nagyon jól teljesít az ST-ben.
Végső roster-szűkítésnél elég fontos szerepet játszik az ST-ben mutatott produkció.
Edzésen nehéz megítélni a játékosok teljesítményét.Olyan mintha egy bokszolót az edzőteremben nyújtott produkciója alapján ítélnél meg. Meg kell várni a meccset és majd azután levonni a következtetéseket.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Felőlem akármiket mondhat McNabb én akkor is tisztelni fogom ezért a 12 évért és azért megköszönném neki, ha összefutnánk vhol. 😀Bébé
nevemben is léccikösz 😀

child please!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Felőlem akármiket mondhat McNabb én akkor is tisztelni fogom ezért a 12 évért és azért megköszönném neki, ha összefutnánk vhol. 😀
Amíg itt volt mindent elviselt, nem panaszkodott, most, hogy már elment nyilván szabadabban beszélhet.
Az eddigi interjúk alapján úgy tűnik Kolb-nak is megtanította, hogy mindig magadat kell hibáztatni és akkor a média nem szedi szét a csapatot.

Graham-től eddig 3-5 sacket vártam, de ha végig kezdő lesz, akkor remélem, hogy 40+ tackle, 6+ sacket összehoz így szolidan. 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sajna a GC.com-on az eredeti cikket nem találtam meg, mert szívesen elolvastam volna, nem csak a philly.com által kiragadott részeket. BleedingGreen
Itt az eredeti, teljes cikk, ha még érdekel. Vagy bárki mást. Egy másik topikban már belinkelték.

http://www.gq.com/sports/guides/201009/nfl-preview-fall-2010-gq/donovan-mcnabb-extended-interview-eagles-redskins-qb

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Sziasztok!
Tegnap találtam ezt a honlapot, nem is gondoltam, hogy ilyen sokan követik a footballt nálunk. Én a 90-es évek vége óta követem kisebb-nagyobb intenzitással az NFL-t, úgyhogy már átéltem egy-két dolgot az Eagles-szel kapcsolatban és örömmel látom, hogy sokan követik a csapat ténykedését itthon is.

"Érdekes" McNabb interjú: BleedingGreen
nehezen tudom elképzelni h ienekre fogná :/
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sziasztok!
Tegnap találtam ezt a honlapot, nem is gondoltam, hogy ilyen sokan követik a footballt nálunk. Én a 90-es évek vége óta követem kisebb-nagyobb intenzitással az NFL-t, úgyhogy már átéltem egy-két dolgot az Eagles-szel kapcsolatban és örömmel látom, hogy sokan követik a csapat ténykedését itthon is.

"Érdekes" McNabb interjú: http://www.philly.com/philly/sports/20100825_Bob_Ford__McNabb_plays_blame_game_best.html
Aki nem vágja annyira az angolt annak leírom a lényegét: egy hosszabb interjúban többek között előkerültek az alábbi dolgok is:
- McNabb szerint nem az ő hibája, hogy a Bengals elleni döntetlen alkalmával nem ismerte helyesen az overtime szabályt, hanem a bírók megtévesztették. Ugyanis úgy hallotta, hogy az egyik bíró azt, mondta: a overtime negyed után még lesz 5 perc plusz játékidő. (OMG!)
- A elvesztett SB 4. negyedében nem fogyott el a levegője, hanem a lassú playcalling és Todd Pinkston kiesése miatt haladtunk előre lassan (különösen a Pinkstonos rész tetszik, bár az tény, hogy azon a meccsen magához képest jó volt.)+ szerinte nagyon zavaró volt, hogy T.O. a sérülése miatt hol fent volt a pályán, hol nem. + fű ment Donovan sisakjába és az ellenfél védői többször is keményen ütköztek vele (szörnyű mik vannak!)
- Tavalyi Dallas elleni dupla beégés elsősorban a fiatal játékosok hibája volt, az ő vezetői képességeivel semmi baj nem volt.

Sajna a GC.com-on az eredeti cikket nem találtam meg, mert szívesen elolvastam volna, nem csak a philly.com által kiragadott részeket. Persze az ilyen cikkek nálam nem csökkentik McNabb utóbbi 10 évben Qb ként szerzett érdemeit, de azért "sic transit gloria mundi". Igazán nagy leadernek meg sohasem tartottam (SB 4. negyed, tavalyi 2 Dallas elleni meccs stb.).
Na, legközelebb majd írok vmi aktuálisabb kérdésről, de ez most a cikket olvasva kikívánkozott belőlem.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akers és N. Cole tegnap sem edzett.
Dick Vermeil (korábbi HC) megtekintette a csapat edzését.
J. Parker "sprained ankle" miatt korábban fejezte be az edzést.

TE és WR poszton ki csinálhatja meg az 53-at:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Who_makes_the_roster_Receivers_and_tight_ends.html
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ÉÉjóó
Hivatalosan Graham az első csapat LDE-je.
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Brandon_Graham_moves_to_top_of_depth_chart.htmlBébé
Ahogy az várható is volt.Mondjuk így is úgy is év közben oda került vna...Így még jobb. 😊Greengo
Én is örülök neki. Ez azt jelenti hogy nagyon jó munkát végez és hatékony tud lenni. Már csak az kell hogy sérülés nélkül végig játssza a szezont. Én mondjuk Parkert vártam az első néhány meccsen és Grahamat meg meccsről meccsre egyre több játéknál betenni. Remélem nem lesz neki túl hirtelen a dolog.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
ÉÉjóó
Hivatalosan Graham az első csapat LDE-je.
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Brandon_Graham_moves_to_top_of_depth_chart.htmlBébé
Ahogy az várható is volt.Mondjuk így is úgy is év közben oda került vna...Így még jobb. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
ÉÉjóó
Hivatalosan Graham az első csapat LDE-je.
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Brandon_Graham_moves_to_top_of_depth_chart.html
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Kicsit nehezen jutottam el ide, de üdv mindenkinek! Nem olyan rossz az a topiknyitó 😉

Scott-tól szerintem mindenki sokkal többet várt. Shawn84
Sztem nem a játéktudásával van baj, hanem azzal, hogy egyszerűen nem illik a mi támadó szisztémánkba egy olyan RB, aki nem tud jól elkapni és elkapás után yardokat hozni.Bébé
Szerintem bármelyik csapat sémájába beleillik egy izomállat RB aki át tud menni a fal közepén is és rövid yardoknál first downt vagy TD -t csinál. Shawn84
Pedig én is egy ilyen típusú játékosra vágytam...