Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tegnapi meccsről az észrevételeim az első 3 negyed alapján:

O#
Nem igazán klappoltak a dolgok.
Kolb: Volt amikor Ő volt rossz, (2 inti esélyes passza is volt), volt amikor Maclin droppolt, fal sem könnyítette meg a dolgát. A 3 negyed közepén játszott nagyon rosszul. Egymás után 3, 4 rossz döntést hozott és jött is az inti. De annyira azért nem volt szar, mint amennyire a stat-lapon látszik.
Ellenben az O#fal elég szar volt. 3 sack Kolb-on és mind3x érintetlenül sack-elt a védő (egyszer Weaver nem tudta felvenni az embert). Herremans jó volt, Peters: 2 false start, sztem 2-3 hurry, de legalább 0 sack. Sztem Peters és Herremans páros rendben lesz a bal oldalon.
McGlynn passz ellen elmegy, de a futásokat nem igazán tudja segíteni. Elméletileg Stacy futásblokkolásban jó, de ezt nem igazán látom. Justice passz ellen erős közepes, de futásnál elég gyenge.

D#
Összességében elég jó volt a D.
Volt pár idegesítő miss-tackle: RB futott volna 2-5 yardot, erre miss-tackle és fut 20+at. De azért futás ellen rendben leszünk, ha nem lesznek ilyen hibák.
CB-k és safetyk is jók voltak. TD-nél Cassel kihasználta a pillanatnyi zűrzavart, de amúgy nem villogott (passzonkénti átlaga 3,7).
N. Allen elég durván tolta ma. Sztem egy complete passz nem volt a környékén, blitz-nél ma is odaért a QB-hoz. Jó kis játékos lehet belőle.
Graham ma futás ellen volt durva, meg egyszer elfelejtették blokkolni és ezt meg is bosszulta. Ezenkívül 2x fejtett ki nyomást a QB-ra.

ST
A preseason során most volt a legjobb a kickoff-coverage. Igaz ezt nem volt nehéz elérni.
Egyszer a félpályáig közünk nem volt a returnerhez, de ezen kívül aránylag jól (jobban mint az előző 2 meccsnél) megfogtuk. Punt corverage megint jó volt. Egyszer szoptunk belőle sok yardot, de az egy miss-tackle-nek volt köszönhető.
Demps kickoff returnernek jó lesz, de punt return-ben nullák vagyunk.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nem volt időm még végignézni a meccset, csak az összefoglalókat
A statok nem valami szépek. Shady TD futása az nagyon Westbrookos volt, minden mozdulat.

Chiefs oldalról: remélem Studebaker bejátsza magát abba a csapatba, örülök, hogy még az NFL-ben van 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............Greengo
Azt irtattok, hogy első évében betudtátok rutin hiánynak, idén meg csak premeccs volt. De igazad van, idő eldönti és fejlődnie is kell.
Nem mondtam, hogy hú de kemény, Petya... Illetve Pinkston-Maclin párhuzam egyszerűen komolytalan...deny79
Az első évében persze lehetett azt mondani,hogy ez a rutin hiánya,de nem láttuk a fejlődést ..és ez az aggasztó.Kolbtól is többet várna az ember mert az ,hogy nem adott TD passzt az azért pánikra adhatna okot...persze még nem baszogatok senkit(majd a reg.seasonban ha nincs javulás 😛 ).
Sajna azért is írtam,hogy a felkészülésben nem itt kéne tartanunk.
Tavaly a mérleg nyelve az O# felé húzott(D# volt a gyengébb)..most úgy érzem átestünk a ló másik oldalára.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............Greengo
Azt irtattok, hogy első évében betudtátok rutin hiánynak, idén meg csak premeccs volt. De igazad van, idő eldönti és fejlődnie is kell.
Nem mondtam, hogy hú de kemény, Petya... Illetve Pinkston-Maclin párhuzam egyszerűen komolytalan...
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............Greengo
Hát baromira nem egy meccs alapján állapítottuk. Tavaly általában olyan játékoknál voltak jó megmozdulásai, amikor utána nem kaphatott ütést (Tampa elleni 2 endzone catch, Broncos ellen sideline catch, Dallas elleb sem voltak a közelében).

Amikor a pálya közepén repül felé a labda, állandóan bizonytalankodik (dallas elleni hazai meccs tavaly pl). Azért az előző mecces 2 fumbleje sem a keménységére utal.

Akit viszont kihagytam és szerintem szenzációsan játszott tegnap: Lindley!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...deny79
Az idő úgy is eldönti...de ha átolvasod a hozzászólásainkat abból nem az jön le,hogy 1 pre meccs alapján állítanánk ezt.A lényeg ,hogy ezen a téren fejlődni kell............


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért kicsit eltúlozáttok ezt a Jeremy dolgot szerintem. Oké, elfogult vagyok, egyik kedvencem. Tény, bátrabbnak kellene lennie, de higgyétek el, folyamatosan dolgoznak ezen. Meg ne egy TC meccs alapján mondjuk már meg, hogy gyáva, vagy nem...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk... Petya
Sajna nekem is Pinky jutott róla eszembe (ez felejthetetlen tőle: http://www.youtube.com/watch?v=ls794MhIkU4 😕 ) De azért Maclin még talán nem jutott el erre a szintre.

Maclin megilletődötten játszott amikor Jackson kiesése után ő lett a 1st receiver. Ennél ő jóval többet tud, ezt megmutatta tavaly a Giants, Chiefs, Broncos ellen is. Szóval úgy néz ki idén is nagy szükség lesz egy egészséges Jacksonra, hogy elvonja az ellenfél DB-inek figyelmét.


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sajna a meccsen erősen túlsúlyba kerültek a negatívumok:

- Maclin?!?! Ez az ember fél. Nem mer ütközni, nem elég vagáynul játszik. A DB kitépte a kezéből a labdát, több nagy játékot is hozhatott volna ha határozottabb. Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk...
- Peters: Ember. Az egy dolog, hogy te egyedül snap előtt 2 mpel bemozdulsz. De utána legalább ne kezdj el veszekedni az összes többi játékossal és értetlenkedni.

Jackson sérülése állítólag nem komolya (meghúzódott a nyaka), Cole ma megy MRIre a bokájával (ez sajnos már lehet komolyabb.

Graham és Allen játéka nagyon tetszett..Petya
Maclinről hasonló véleményen vagyunk.Nem elég határozott.... és az elkapás utáni megtett yardjai igen szerények.Sztem még sokat kell fejlődni.(kicsit túl értékelik sztem)Tavaly is megszeppent fejet vágott ha pályán volt.Emlékszem is egy jelenetre amikor first downt ért el és félve mutatta,hogy megvan.Ezt még betudtam az első évnek..de ennél több vér kéne a pucájába ha liga szinten is szeretne villogni.Félreértések elkerülése végett...ő nagyon tehetséges/jó kezű de ennél több kellene ha sikeres szeretne lenni.
Cole miatt már inkább vagyok mérges.Rá nagyon nagy szükség van.
A tegnapi műsort megnéztem a meccs után PE.comon......és ami nagyon kikészített az April kommentje..miszerint nincs megelégedve a látottakkal.(jaja csak ezzel még így vagyunk jó pár ezren)...szval jó lenne kitalálni,hogy mit is kéne változtatni.Greengo
Így van, Jackson ezerszer vagányabb, belevalóbb srác és emiatt egyelőre jóval sikeresebb is. Maclinnek yards after catch gyak csak akkor van van, ha a közelében sincs senki. Minden más esetben már fekszik is, mintha valami ócska 3. számú qb félne a hittől...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Sajna a meccsen erősen túlsúlyba kerültek a negatívumok:

- Maclin?!?! Ez az ember fél. Nem mer ütközni, nem elég vagáynul játszik. A DB kitépte a kezéből a labdát, több nagy játékot is hozhatott volna ha határozottabb. Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk...
- Peters: Ember. Az egy dolog, hogy te egyedül snap előtt 2 mpel bemozdulsz. De utána legalább ne kezdj el veszekedni az összes többi játékossal és értetlenkedni.

Jackson sérülése állítólag nem komolya (meghúzódott a nyaka), Cole ma megy MRIre a bokájával (ez sajnos már lehet komolyabb.

Graham és Allen játéka nagyon tetszett..Petya
Maclinről hasonló véleményen vagyunk.Nem elég határozott.... és az elkapás utáni megtett yardjai igen szerények.Sztem még sokat kell fejlődni.(kicsit túl értékelik sztem)Tavaly is megszeppent fejet vágott ha pályán volt.Emlékszem is egy jelenetre amikor first downt ért el és félve mutatta,hogy megvan.Ezt még betudtam az első évnek..de ennél több vér kéne a pucájába ha liga szinten is szeretne villogni.Félreértések elkerülése végett...ő nagyon tehetséges/jó kezű de ennél több kellene ha sikeres szeretne lenni.
Cole miatt már inkább vagyok mérges.Rá nagyon nagy szükség van.
A tegnapi műsort megnéztem a meccs után PE.comon......és ami nagyon kikészített az April kommentje..miszerint nincs megelégedve a látottakkal.(jaja csak ezzel még így vagyunk jó pár ezren)...szval jó lenne kitalálni,hogy mit is kéne változtatni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sajna a meccsen erősen túlsúlyba kerültek a negatívumok:

- Maclin?!?! Ez az ember fél. Nem mer ütközni, nem elég vagáynul játszik. A DB kitépte a kezéből a labdát, több nagy játékot is hozhatott volna ha határozottabb. Attól tartok sikerült egy Todd Pinkston utódott szereznünk...
- Peters: Ember. Az egy dolog, hogy te egyedül snap előtt 2 mpel bemozdulsz. De utána legalább ne kezdj el veszekedni az összes többi játékossal és értetlenkedni.

Jackson sérülése állítólag nem komolya (meghúzódott a nyaka), Cole ma megy MRIre a bokájával (ez sajnos már lehet komolyabb.

Graham és Allen játéka nagyon tetszett..
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
tipikuuuuuuuuuuuuuus....
az egész meccsen szenvedtünk utolsó 3 perc áááá mondom kaffka nemcsinál úgyse semmi maradandót föleg hogy a KC a saját 30asunkon volt megyek mert álmos vagyok....ma meg nézem eredmény 20-17

jólindul ez a nap (Y)

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
Na akkor én is:
D-re sok szót nem is vesztegetek, nagyon jók voltak, azzal együtt, hogy sokat kellett a pályán lenniük (Lindley, Graham, Allen jók voltak).

Offense:
ami tetszett: -első TD-nkél szép munka a RZ-ban.
-javuló futásblokkolás az O-line-tól (Herremans visszatért)
-Kafka szép game winning driveot vezetett, elrontva ezzel a hazaiak
karneváli hangulatát 😊
ami nem tetszett:
-Borzasztó pass protection: 5-ből kb 2-szer, ha fel tudtuk venni a blitzelő LB-ket. Ez valószínű sokak sara: főleg O-line-é, de volt hogy a HB-nem figyelt oda honnan jön a blitz.
-Kolb akkor sem volt pontos amikor véletlenül volt ideje dobni (Én úgy érzem túl óvatos: több dobásba sem állt bele rendesen, megint túldobott egy embert az endzone-ban)
-Maclintől én személy szerint többet várok. Két nagy játék (egyik TD lehetett volna) is múlott azon, hogy nem sikerült rendesen elszakadnia az őt egy az egyben őrző cb-től. Persze ezek nagy játékok voltak a cb-ktől, de Maclintől akkor is azt várnám hogy jobban szakadjon el 1 az 1ben.
-Peters tartja a meccsenkénti 2 büntis átlagát. Ezen javítani kéne, de lefele ....


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊tenorx
törődj bele, hogy ennyit tud
😀Szegecs
Azért a fal se remekel előtte. De Kolb majd belelendül, csak türelem. Most még bohóckodjon nyugodtan, majd Packers meccsen ne.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊tenorx
törődj bele, hogy ennyit tud
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Úgy tűnik Riley Cooper jó draftnak bizonyul. 5.körben húzni nagy szerencse.Vian
Nálunk ez az első kör, lásd: Trent Cole, Brent Celek...
Tenorx: remélem is. Szerintem nem lesz gond vele hosszú távon, az elején tuti be fog még csúszni egy-két hiba, de azokból lehet tanulni.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 625 — Times are hard for dreamers!
Ahogy látom D-Jax sem volt sokat a pályán...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kolb tartalékol a regular seasonra 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy tűnik Riley Cooper jó draftnak bizonyul. 5.körben húzni nagy szerencse.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nyertünk,de nagyon nem lehetünk elégedettek.
Az O line botrányosan teljesített.Attól tartok ez lesz az ide szezon témája.Nagyon össze kéne szedniük magukat mert nem nagyon támogatják a támadójátékot.
Kolb teljesítménye önmagáért beszél.( 11/25 103 0 1 )Persze lehetne azt írni,hogy a fal a szar(mert így van),de sokszor volt pontatlan + néha túl sokat kivárt.A D# hozta a kötelezőt ,de rajtuk is kezdett meglátszani,hogy sokat kell fent lenniük.(ez egy egész meccsen végzetes lehet)
ST-nél a helyzet változatlan.
Úgy érzem,hogy a szezonra való felkészülésben nem itt kéne tartanunk. :/ A 8-8as tippem továbbra is megmaradt.... a különbség az,hogy már az optimista énem mondatja ezt az eredményt.

A győztes drive miatt viszont dicséret illeti Kafkát.Pláne úgy,hogy 2 minutes drill volt időkérés hiányában.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem játszik ma: Pender, N. Cole, Jamaal Jackson, J. Parker, Ingram és Abiamiri
Graham és Teo előtt szabad a pálya.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.Bébé
Jól kezdek 😀 Pedig még csak negyed 12 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?deny79
Shawn Andrews, nem Stacy.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.Bébé
3 negyed miatt mindenkép megnézem akkor ma-holnap meccset, ahogy vihar engedi. Graham-nél idő kérdése volt, de teljesen várható.
Andrews mikor lett nyyújorki? Helyette valami akárki lett már hozva O-Lineba?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Üdv mindenkinek akkor ezen a fórumon. Valaki foglalja légyszi nekem össze, mi történt a Bengals elleni vereség óta? Cutok, igazolások, sérülések, egyéb fontos?deny79
Maclin teljesen jól van. Herremans és Bell ma játszani fog.
Jamaal Jackson felépülése elég jól halad. Week 3, 4-re jó lehet. (De JJ a szezonnyitót is elképzelhetőnek tartja.)
Ingram-nak megint szarakszik a térde, szal ma nem is játszik. N. Cole sem lép pályára.
Hivatalosan is Graham lett a kezdő LDE-nk.
Ma a kezdők 3 neyedet fognak játszani.
Shawn Andrews 6 éves szerződést kötött az Óriásokkal.
Asszem ennyi.