Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Én még Tapp-től várnám, hogy csináljon már valamit, mert eddig nem volt valami jó és fontos lenne, hogy valaki egy kicsit tehermentesítse T. Cole-t (elvileg ezért hoztuk, ha jól tudom).


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉cooltiszo
Ha az eddigi preseasonbeli tendenciákat nézzük, akkor TD sem. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én nem tudom nézni a meccset sajnos mert Céges Csapatépítő 3 napos bebaszás lesz a Balatonon 😀 Szóval ha majd valaki írna egy hosszabb összefoglalót a lényegesebb dolgokról azt megköszönném.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊eaglesmcnabb
Az nem lesz 😉
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TDcooltiszo
Kolb neve mellett a várt intik számát direkt hagytad ki? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Este megpróbálom nézni a meccset.
Amit várok (ha jól tudom 3 negyedet lesznek a kezdők):
Kolb: 200+ yard, 2+ TD
Graham: sack
Simms: valami nagy játék (int, fumble, vagy csak brutális hit)
McCoy: 50+ yard, TD
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.Greengo
Én is úgy tudom, hogy TC-ben Jordan kiszorította Fokou-t a kezdőből és ő lesz a kezdő SAM. Fokou-t még DE-ként is próbálgatták nickel szituációkban, bár kétlem, hogy erre a szezonban élesben is sor kerülne.

http://www.philly.com/philly/sports/homepage/Who_makes_the_roster_Defensive_tackle.html Rövid elemzés arról ki kerülhet rosterre DT poszton. Patt és Bunk alap. Valószínű, hogy Laws is bekerül, aki erősen kezdte a TC-t de az előszezon meccseken nem mutatott sokat (ki is szorította őt a kezdő nickel D-ből Graham és Te’o-Nesheim). A nagy csata a 4. DT posztért van Dixon és Owens között. Itt egyenlőre Dixon van előnyben, ő már tavaly is bizonyította hogy használható ember (ha jól emlékszem volt ő 3. számú DT is tavaly szezon közben). Owensnek egyenlőre nem sikerült átmentenie TC-s formáját a meccsekre


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.Greengo
Valóban köszönjük a beharangozót! Hát ami azt illeti én elégedett lennénk 9-7-tel s ha még ezzel be is jutnánk... persze aztán evés közben jön meg az étvágy de ne legyünk telhetetlenek. Remélem Stacy-vel nem fürdünk be és képes lesz legalább kicsit megközelíteni a testvére szintjét. Már azzal nyernénk.

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊Tomeee
Nagyon jó lett a cikk.Grat!Szerintem is a O# fal lesz a kérdés ami persze ha nem "úgy" működik ahogy kéne(nem haladunk/hosszú driveok) vissza/kihathat a védelem teljesítményére is.
Fokou kezdőbe kerülése nálam kérdéses.Amúgy minden stimmel. 😊
Ja még annyi,hogy nálam a csoport nagyon szorosnak tűnik.... így a tehenészek mögött bármilyen kavarodás elképzelhető.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
na a mai meccset ki fogja élőben követni ? 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jó kis cikk T. Lawlor-tól a D#-ről:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21681
DL - jobb mint tavaly, LB - jobb mint tavaly, FS - jobb mint tavaly RCB - majd kiderül de Hobbs biztató.
Kell is a javulás, mert elég kemény támadósorokkal fogunk találkozni (Colts, Texans, Titans, Packers, Vikings és persze Cowboys, Giants)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Attól félek hogy ez a ciszta a sérült láb erőltetésekor visszatérően jelentkezik. Ha igen, akkor az végleg betesz szegény Ingram karrierjének. Pedig nagyon örültem mikor draftoltuk, jó adottságú játékos.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Sajnos egyre kevesebb az esélye. TC-ben meg PS meccseken sem alkot maradandót eddig. Clay Harbourról meg egész jókat hallani.Shawn84
Ingram sérülése miatt az már biztos, hogy Clay Harbor benne van az 53-ban.
A kérdés az, hogy 2 vagy 3 TE-vel megyünk neki a szezonnak.
Lényegében Ingram vagy Macho, Fokou, Chaney, Sapp, Owens, K. Washington, Hall
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Sajnos egyre kevesebb az esélye. TC-ben meg PS meccseken sem alkot maradandót eddig. Clay Harbourról meg egész jókat hallani.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Szabler
ez az átka a web kettes életnek odaülök gép elé és 20 oldal nyomja az arcomba a phins híreket.
majd próbálok minőségi hsz-eket is írni 😉briareos
Az utolsó mondatot az előtte lévőktől függetlenül értettem. A hsz-eid minőségével soha nem volt semmi baj. Főként a sigek miatt. 😛

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Szabler
ez az átka a web kettes életnek odaülök gép elé és 20 oldal nyomja az arcomba a phins híreket.
majd próbálok minőségi hsz-eket is írni 😉

több mint 13 éve
Tomeee 753
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Itt mások úgy is belinkelnek minden olvasnivalót, szétcincálnak minden témát, ami arra érdemes, ezért én továbbra is csak a számomra érdekesebb vagy csapattörténeti témákban fogok megnyilvánulni.Szabler
Azért azok a HSZ-ek élményszámba mennek amiket te írsz 😀 A régi meccsek videói nagyon ütősek szoktak lenni. Én örülök hogy van köztünk olyan is aki a régi dolgokról sokat tud és csomó érdekességet meg tud osztani velünk, akik inkább az utóbbi néhány év történéseit ismerjük jobban.

Ha van kedved és lehetőséged akkor folytasd ezt kérlek.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Itt mások úgy is belinkelnek minden olvasnivalót, szétcincálnak minden témát, ami arra érdemes, ezért én továbbra is csak a számomra érdekesebb vagy csapattörténeti témákban fogok megnyilvánulni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. Mindegy, nem ez a lényeg, a fontos, hogy mi itt jó hangulatban meg tudjuk beszélni a dolgokat és csatlakozzanak még mások is, a szám meg nem érdekes. No meg, hogy a csapatatot dicsérhessük, mert szárnyalnak majd 😊.

Ingram-et sajnálom jó lett volna Celek mellé egy másik opció, de ez a mi formánk remélem több sérülés már nem háborgat minket egyáltalán de különösen a kulcsjátékosok terén nem.

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tetszik az új fórum, és továbbra is bleeding green. 😊

ui: nem arról volt szó eredetileg, hogy a korábbi hozzászólások is megmaradnak?

Ja, és Ingram újra doktorbácsinál nézeti meg a bal térdét, nem is játszik a Chiefs ellen. Sajnos lassan érik neki a cut. 😕

szerk. a user karmát néztem hsz-nek. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ingram egyre inkább füst.....Kicsit olyan érzésem van,hogy ő már nem nagyon fog játszani.(de még a ligában sem)Nem értem miért gyűjtjük az ilyen játékosokat.
..és ha már porcelánbabák.Abiamirinek most mi is a baja?Greengo


Abiamiri már vagy fél éve a térdével bajlódik. OTA-n és TC-n se edzett eddig. Sztem PUP-on fogja kezdeni a szezon, aztán majd meglátjuk.
Ingram pedig egy elég peches csávó. De sztem megérte anno az 5. körben behúzni. Mindenki azt mondta, hogy ha egészséges tud maradni, akkor steal a srác. Hát sajnos nem tudott.
Reid-nek meg a sérült játékosok behúzása az egyik fétise. Ez olyan, mint az onside kick. Ha bejön akkor nagy király a HC, ha nem akkor meg egy kis túlzással a pokolra kívánják.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem edzett ma: Nick Cole, Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik), Pender, J. Parker, Abiamiri és Akers
Akers-nél Reid is hozzátette, hogy valószínűleg játszani fog.
Kezdők 3 negyedet kapnak a Kansas ellen. 2. csapat kapja a 4. negyedet.
Herremans és Graham kezdő lesz, de Todd nem biztos, hogy 3 negyedet kap.
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Legalábbis sztem.Bébé
Ingram egyre inkább füst.....Kicsit olyan érzésem van,hogy ő már nem nagyon fog játszani.(de még a ligában sem)Nem értem miért gyűjtjük az ilyen játékosokat.
..és ha már porcelánbabák.Abiamirinek most mi is a baja?


E-A-G-L-E-S EAGLES !