Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Macho hivatalosan CB-ből, safety posztra lett áthelyezve.
Így nagyobb az esélye, hogy bekerül az 53-ba.
Demps, Coleman helye így már nem olyan biztos.Bébé
Ez mekkora idiótaság, a TC alatt végigszopatják CB poszton ahelyett, hogy edzhetett volna a Safety poszton, erre a szezon előtt 2 héttel teszik vissza...
Ááá ez, de idegesíő. (bár örülök, hogy több esélye van maradni)kzol
Nono...lehet ,hogy igazam lesz? 😊 Macho jobb safetynek mint CB-nek.(és jobb safety mint Demps)Így most megint a KR és PR posztok lehetnek érdekesek....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Macho hivatalosan CB-ből, safety posztra lett áthelyezve.
Így nagyobb az esélye, hogy bekerül az 53-ba.
Demps, Coleman helye így már nem olyan biztos.Bébé
Ez mekkora idiótaság, a TC alatt végigszopatják CB poszton ahelyett, hogy edzhetett volna a Safety poszton, erre a szezon előtt 2 héttel teszik vissza...
Ááá ez, de idegesíő. (bár örülök, hogy több esélye van maradni)
Mod: elnézést a kirohanásomért.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Macho hivatalosan CB-ből, safety posztra lett áthelyezve.
Így nagyobb az esélye, hogy bekerül az 53-ba.
Demps, Coleman helye így már nem olyan biztos.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jó hír, hogy Ingram ma visszatért edzésbe, miután csütörtökön majdnem 3 dl folyadékot távolítottak el a térdéből (ouch!).BleedingGreen
Egyi osztalytarsamnak volt ilyen terdbol folyadék eltavolitos serulese, 1 honapig csapoltak, utana nem javult és muteni kellett, utana 3-4 honap mankoval járás, mivel itt NFL-rol van szo max 1 hónap kihagyas 2-3 hét utan light edzés.kzol
Kicsit utánanéztem 😊 : Ingramnak ún. Baker-cisztája volt, amely a térdhajlatban jelenik meg. Ilyenkor a ciszta leszívása csak átmenetileg segíthet, mert a kialakulás oka magában a térdben lévő vmely sérülés (Ingramnál ezt ugye nem is kell magyarázni). Tehát nem lehetetlen, hogy gyorsan újra edzzen/játsszon, de a ciszta valószínűleg újra kialakul mert a gond magával a térddel van, a lecsapolás csak tüneti kezelés.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Jó hír, hogy Ingram ma visszatért edzésbe, miután csütörtökön majdnem 3 dl folyadékot távolítottak el a térdéből (ouch!).BleedingGreen
Egyi osztalytarsamnak volt ilyen terdbol folyadék eltavolitos serulese, 1 honapig csapoltak, utana nem javult és muteni kellett, utana 3-4 honap mankoval járás, mivel itt NFL-rol van szo max 1 hónap kihagyas 2-3 hét utan light edzés.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jó hír, hogy Ingram ma visszatért edzésbe, miután csütörtökön majdnem 3 dl folyadékot távolítottak el a térdéből (ouch!).


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
http://www.the700level.com/2010/08/asante-samuel-provides-an-unlikely-preseason-highlight-against-the-chiefs.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+The700levelcom-PhillySportsMinutiae+%28The700Level.com+-+Philly+Sports+and+Minutiae%29&utm_content=Twitter
Ezt remélem mki látta! 😊 Az más kérdés, hogy a Bowe TDnél azt hittem simán megcsinálja a deflectiont...Petya
ahhhhaaa.....szóval ezt tanítják az Eagles TC-jében 😛 😊EaRl
Ez már egészen Sheldonos volt.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.the700level.com/2010/08/asante-samuel-provides-an-unlikely-preseason-highlight-against-the-chiefs.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+The700levelcom-PhillySportsMinutiae+%28The700Level.com+-+Philly+Sports+and+Minutiae%29&utm_content=Twitter
Ezt remélem mki látta! 😊 Az más kérdés, hogy a Bowe TDnél azt hittem simán megcsinálja a deflectiont...Petya
ahhhhaaa.....szóval ezt tanítják az Eagles TC-jében 😛 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Persze most sem emliti senki Mallett RB-t...
Nem tudom megmagyarázni, de valami azt súgja nekem, hogy a rájátszásban, már Ő lesz a második számú RB!
Bosszankodunk a csapat teljesítménye miatt, de azért csendben megjegyzem az Óriások, illetve a Cowboys teljesítményét... 😊tuzolto
Azért erre nagyobb összegben ne fogadj. 😀 Nem tudom miért lett mániád a tag,de 3. védelmek ellen játszott csak(igaz tehetséges).Az ilyen formáknak mint ő adott a lehetőség,hogy pre seasonban villogjanak..majd ha a szerencse is melléjük pártol...akkor egy RB needben szenvedő csapat elviheti.Az Eagles idén a McCoy,Bell,Buckley hármassal fog nekivágni a szezonnak ,menet közben mondjuk egy sérülés miatt esetleg felkerülhet,de nem hinném,hogy egy évnél tovább lehet a csapat környékén.Bellnek most 1 éves szerződése van és ha nem válna be tuti a következő offseasonban próbálnánk helyette beszerezni mást egy trade/draft/FA keretein belül.
+második számú meg sehogy sem lesz..mert ott van Eldra még.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Persze most sem emliti senki Mallett RB-t...
Nem tudom megmagyarázni, de valami azt súgja nekem, hogy a rájátszásban, már Ő lesz a második számú RB!
Bosszankodunk a csapat teljesítménye miatt, de azért csendben megjegyzem az Óriások, illetve a Cowboys teljesítményét... 😊
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
http://www.the700level.com/2010/08/asante-samuel-provides-an-unlikely-preseason-highlight-against-the-chiefs.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+The700levelcom-PhillySportsMinutiae+%28The700Level.com+-+Philly+Sports+and+Minutiae%29&utm_content=Twitter
Ezt remélem mki látta! 😊 Az más kérdés, hogy a Bowe TDnél azt hittem simán megcsinálja a deflectiont...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sapp TC-ban DE-ként gyakorolt (preseason rosteren is annak van írva, persze ez önmagában semmit nem jelent), én legalábbis nem láttam LB-ben. Alkatát tekintve inkább LB-nek való, de ott is elég nagy a tülekedés az 53-ba kerülésért.


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Ankle feels better today progress has been made. about 1 hour ago via Twitter for iPhone

Trent twitter.

A végén még teljes első csapattal megyünk week onera???
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sapp NEM DE-t fog játszani hanem LB-t. Reid LB-ként veszi számításba, és mikor kiválasztotta biztosan tudta hogy idén még nem számíthat tőle nagy játékokra. Ő a jövő embere ezen a poszton. Ha valamiért akkor ezért kerülhet rosterre.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Rookiekkal kapcsolatban szinte teljesen egyező véleményem vagyok én is Bébével kivétel: Coleman nálam nem fog ráférni. Reid-től amúgy kitelik, hogy Sapp-ot rosterre rakja, ha lát benne annyi potenciált, hogy jövőre már simán csere lehessen és inkább megtartja. Elvégre, idén még csak építkezünk...deny79
A fő problémát abban látom, hogy túl sok embert húztunk DE pozícióra, ha kombináljuk még az offseasonban szerzett játékosokkal. Így az is megeshet, hogy jó ST/stabil backup játékosokat kell cutolni.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Rookiekkal kapcsolatban szinte teljesen egyező véleményem vagyok én is Bébével kivétel: Coleman nálam nem fog ráférni. Reid-től amúgy kitelik, hogy Sapp-ot rosterre rakja, ha lát benne annyi potenciált, hogy jövőre már simán csere lehessen és inkább megtartja. Elvégre, idén még csak építkezünk...deny79
Colemanért kár lenne. Már idén is kiváló ST játékos lehetne (nagy hitter), valamint egy jó projekt majd Mikell helyére. Plusz az amúgy sem hosszú padú S pozíciót erősíti. Szerintem nem kérdés, hogy Sapp vagy ő marad, remélem Reidnek sem lesz agymenése..Mardel
Coleman szerintem az egyik legbiztosabb pont a rosteren.

Sapp semmit sem mutatott, 4-3ban esélytelen h sikereket érjen el NFLben.

Nagyjából egyetértek egyébként a listával, én Chaneyt jobban kedvelem Claytonnal, de legszívesebben mindkettőt rosteren tartanám, dehát erre nincs sok esély.

Jeff Owenst nagyon sajnálnám. Ő egy igazi bull rusher, futás elleni kiváló, nagydarab DT. Egyébként azon kívül, hogy szépek cikkeket írtak Trevor Lawsról, mivel győzött meg akárkit is, hogy helye van a csapatban pl Dixon vagy Owens helyett???
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Rookiekkal kapcsolatban szinte teljesen egyező véleményem vagyok én is Bébével kivétel: Coleman nálam nem fog ráférni. Reid-től amúgy kitelik, hogy Sapp-ot rosterre rakja, ha lát benne annyi potenciált, hogy jövőre már simán csere lehessen és inkább megtartja. Elvégre, idén még csak építkezünk...deny79
Colemanért kár lenne. Már idén is kiváló ST játékos lehetne (nagy hitter), valamint egy jó projekt majd Mikell helyére. Plusz az amúgy sem hosszú padú S pozíciót erősíti. Szerintem nem kérdés, hogy Sapp vagy ő marad, remélem Reidnek sem lesz agymenése..

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Rookiekkal kapcsolatban szinte teljesen egyező véleményem vagyok én is Bébével kivétel: Coleman nálam nem fog ráférni. Reid-től amúgy kitelik, hogy Sapp-ot rosterre rakja, ha lát benne annyi potenciált, hogy jövőre már simán csere lehessen és inkább megtartja. Elvégre, idén még csak építkezünk...deny79
Sapp szempontjából az a baj, hogy túl sok DE van szerintem előtte: T.Cole, Graham, Parker, Tapp, Te'o, ezek sztem mind előtte vannak. Ez már 5 + ne feledjük Abiamirit aki jelenleg PUP-n van, de ha év közben visszatér, akkor ő is elfoglalhat egy helyet a rosteren. Én személy szerint Abiamiri helyett megtartanám Sappet (főleg ha Graham regularban is ilyen jó lesz), de majd meglátjuk.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rookiekkal kapcsolatban szinte teljesen egyező véleményem vagyok én is Bébével kivétel: Coleman nálam nem fog ráférni. Reid-től amúgy kitelik, hogy Sapp-ot rosterre rakja, ha lát benne annyi potenciált, hogy jövőre már simán csere lehessen és inkább megtartja. Elvégre, idén még csak építkezünk...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A rookiek közül jelenleg sztem ki csinálta meg a rostert:Bébé
Pedig én drukkoltam Scott-nak, tetszettek az egyetemi megmozdulásai, de ezek szerint csak Youtube hatás volt...:/EaRl
Elkapásban nem nagyon remekelt, az meg nálunk tudjuk mit jelent egy RB-nél.
Én még Sapp-ben reménykedtem, hogy jó lehet, de a 4-3-as DE-re való átállás nem ment neki igazán. Practice sqadra fog kerülni, ahonnan szerintem elviszi egy 3-4 es csapat.


több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
A rookiek közül jelenleg sztem ki csinálta meg a rostert:Bébé
Pedig én drukkoltam Scott-nak, tetszettek az egyetemi megmozdulásai, de ezek szerint csak Youtube hatás volt...:/
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A rookiek közül jelenleg sztem ki csinálta meg a rostert:

Brandon Graham - biztos helye van
Nate Allen - neki is
Daniel Te'o-Nesheim - úgyszint
Trevard Lindley - 100%, hogy megcsinálja
Keenan Clayton - Ez is 100%
Mike Kafka - biztos
Clay Harbor - ugyancsak
Ricky Sapp - nálam Ő nincsen az 53 rosteren
Riley Cooper - Ő simán ott van
Charles Scott - Ő se lesz az 53-ban
Jamar Chaney - még odaférhet...a Jets ellen dől el
Jeff Owens - hát sztem ő nem fér oda...max akkor ha a Jets ellen csodát művel
Kurt Coleman - fent és lent, de az ST-ben hasznos, sztem Ő ott lesz

Sztem a 13-ból, 10 fogja megcsinálni.
Out: Sapp, Scott, Owens
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Mindenki kezdhet izgulni a saját kedvenceiért, én Cooper, Lindley, Te’o –Nesheim és Hall maradásáért szorítok első sorban bár az utóbbi nem győzött meg a játékával csupán szimpi (nem félre érteni!) 😉greenboy
Én Te'o-t és Machot szeretném a rosteren, bár Ingram halott ügynek tűnik én még reménykedek 😕 😊
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
egy elöttem szólót idéztem, kicsit tulzásba vitték a szapulását....😀EaRl
Gondoltam, hogy nem írod komolyan, magam is olvasom lelkesen a fórumot 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szombaton pedig majd kijön az 53-as roster.Bébé
Mindenki kezdhet izgulni a saját kedvenceiért, én Cooper, Lindley, Te’o –Nesheim és Hall maradásáért szorítok első sorban bár az utóbbi nem győzött meg a játékával csupán szimpi (nem félre érteni!) 😉greenboy
Lidley-ért énis szorítok, de szerintemő benntlesz....meghát a nagy kérdés még Maclin.... 😂EaRl
Lindley 1000% hogy benn lesz. Nagyon jól teljesít a Pre Seasonban. Intiket szedett le, jól védekezik. Szerintem ő lesz a szezon egyik színfoltja, ha nem jön közbe neki egy nagyobb sérülés. Te'o is tuti hogy benn lesz. Hall szerintem nem fog beférni. Én Sappért és Owensért "aggódok". Sapp szerintem IR-re kerül és így tudnak vele dolgozni. Még messze van attól hogy kezdő LB legyen belőle, de jövőre mindenképp ott lesz/lenne a helye. Owens, szerintem eddig elég jól játszik, őt nagyon sajnálnám, de a DL nagyon telített idén.