Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Tomeee 753
Háh jött Reggie Wells a Cardsból, pickekért. Végre erősödik a fal, örülünk.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Kicsit off, de szuper hír bár biztos van aki már tudja az Espn America adja a szezonnyitó meccsünket 😊 😊 😊
Remélem a smiley-k a meccs után is megmaradnak!dande
Ráadásul azóta hirtelen mindenki döntőbe várja a Packerst 😊 (innen: http://www.nfl.com/kickoff/story/09000d5d81a35e90/article/packers-unanimously-picked-to-reach-super-bowl-xlv?module=HP_cp2)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off, de szuper hír bár biztos van aki már tudja az Espn America adja a szezonnyitó meccsünket 😊 😊 😊
Remélem a smiley-k a meccs után is megmaradnak!dande
Én abban bízom hogy a sport tv is adni fogja... Bár az ESPN-es közvetítés lehet ront valamennyit az esélyeken, nem emlékszem hogy tavaly volt-e hogy mindkét csatorna ugyanazt a meccset adta.Rataccess
port.hu alapján:
sport2
22:30
NFL (élő)
1. hét, Philadelphia-Green Bay - élő

de a itt is azt írja. 😊miilann
Na szuper akkor most már a meccs is ilyen jól alakuljon a mi szempontunkból (mert a közvetítésnek a Packs fanok is örülnek gondolom).

Fly Eagles deee
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Kicsit off, de szuper hír bár biztos van aki már tudja az Espn America adja a szezonnyitó meccsünket 😊 😊 😊
Remélem a smiley-k a meccs után is megmaradnak!dande
Én abban bízom hogy a sport tv is adni fogja... Bár az ESPN-es közvetítés lehet ront valamennyit az esélyeken, nem emlékszem hogy tavaly volt-e hogy mindkét csatorna ugyanazt a meccset adta.Rataccess
port.hu alapján:
sport2
22:30
NFL (élő)
1. hét, Philadelphia-Green Bay - élő

de a itt is azt írja. 😊

child please!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Kicsit off, de szuper hír bár biztos van aki már tudja az Espn America adja a szezonnyitó meccsünket 😊 😊 😊
Remélem a smiley-k a meccs után is megmaradnak!dande
Én abban bízom hogy a sport tv is adni fogja... Bár az ESPN-es közvetítés lehet ront valamennyit az esélyeken, nem emlékszem hogy tavaly volt-e hogy mindkét csatorna ugyanazt a meccset adta.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off, de szuper hír bár biztos van aki már tudja az Espn America adja a szezonnyitó meccsünket 😊 😊 😊
Remélem a smiley-k a meccs után is megmaradnak!
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Véget ért az idei preseason.2-2 lett a mérlegünk.
Megérte fent maradni még a vereség ellenére is,mert a cserék azért mindent megtettek,hogy még megmutassák magukat.Vick mindössze 1 negyedet játszott de azt elég jól.Aztán jött Kafka és be is dobtuk a mély vízbe.Sajna ez a mostani produkciója nem lett olyan szép mint a legutóbbi meccsén.9/27 76 0 1(rögtön az elején az int).A támadók közül érdemes kiemelni K.Washingtont....ő a ST-ben is remekelt.ST-hez még annyit,hogy jelentős javulás volt látható minden oldalon.Arrington is szépen hordott vissza,de még az újdonsült szerzemény Calvin is hozzá tudott tenni a játékhoz.A csere védelem remekelt.K.Coleman napja volt aki kiosztott 4 tackle-t ,de amiért emlékezhetünk majd rá az a 2 fumble rec. TD-je. 😊

tuzoltonak:Mallett 6/16Greengo
Köszi! 😊 Láttam élőben,de még messze van a rájátszás... 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Néztem és is a 4. negyed elejéig.

Akik szerintem segítettek magukon az 53-ért vívott harcban:
- Mindenek előtt K. Coleman. Nagy lépést tett az 53-ba kerülés felé, nem csak a 2 fum. rec. és a 2 TD-vel, hanem egyébként is jól játszott. Nem volt missed tackle-je, ha jól emlékszem, és mindenhol ott volt. Nagy előnye, hogy mindkét S poszton bevethető.
-Fokou: neki sztem nem volt veszélyben a helye, de volt mit bizonyítania. Jól játszott SAM-ben és nickel DE-ként is. Stabilizálta a helyét Jordan backupjaként.
-Jorrick Calvin:csinált 1-1 jó kickoff és punt returnt, spec teamben volt 1 csúnya missed tackle-je, cb-ként nem mozgott rosszul, Holmes ellen volt egy szép FF-je. Szóval, csinált szép dolgokat, de voltak nagy hibái is. Szerintem tipikus practice sqad játékos, az 53-ba kerülésre sztem most kevés az esélye (talán, ha évközben vmelyik returner lesérülne, akkor jöhetne a rosterra).
-Jamar Chaney: végre egész jól játszott, sokszor odaért és megcsináta a tackle-t. Spec. teamben-is jó volt. Nagyon neccesnek érzem, hogy bekerül-e az 53-ba. Igen szoros a verseny közte és T.White között, nem lesz könnyű döntés Reidéknek.
-És akik még jók voltak:Cooper, Lindley, Te'o, K. Clayton (ők keveset játszottak, rosterhelyük sztem biztos), K. Washington (spec-ben jó volt), Buckley (csak 2 carry-je volt, de azt jól megoldotta, szépen futott középen), Egboh (több qb hurry, 1 sack, 1 FF), Dixon és Owens (többnyire szépen tömték a lyukakat középen 😊 ,nagyon egyformán játszottak, újabb nehéz döntés a Reidéknek).


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Véget ért az idei preseason.2-2 lett a mérlegünk.
Megérte fent maradni még a vereség ellenére is,mert a cserék azért mindent megtettek,hogy még megmutassák magukat.Vick mindössze 1 negyedet játszott de azt elég jól.Aztán jött Kafka és be is dobtuk a mély vízbe.Sajna ez a mostani produkciója nem lett olyan szép mint a legutóbbi meccsén.9/27 76 0 1(rögtön az elején az int).A támadók közül érdemes kiemelni K.Washingtont....ő a ST-ben is remekelt.ST-hez még annyit,hogy jelentős javulás volt látható minden oldalon.Arrington is szépen hordott vissza,de még az újdonsült szerzemény Calvin is hozzá tudott tenni a játékhoz.A csere védelem remekelt.K.Coleman napja volt aki kiosztott 4 tackle-t ,de amiért emlékezhetünk majd rá az a 2 fumble rec. TD-je. 😊

tuzoltonak:Mallett 6/16Greengo
Sziasztok!

Nem láttam a meccset pedig szerettem volna de a nátha erősebb volt... Az alapján amit írtál azért nem lesz könnyű a rostert összehozni, ki maradjon ki menjen hála Istennek. Bár gondolom a Jets is főleg cserékkel állt fel. Ha már itt voltak Revisről is beszélgethettek volna 😊 de ez nem hiszem, hogy megtörtént Remélem bölcs döntések születnek.

deee
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Véget ért az idei preseason.2-2 lett a mérlegünk.
Megérte fent maradni még a vereség ellenére is,mert a cserék azért mindent megtettek,hogy még megmutassák magukat.Vick mindössze 1 negyedet játszott de azt elég jól.Aztán jött Kafka és be is dobtuk a mély vízbe.Sajna ez a mostani produkciója nem lett olyan szép mint a legutóbbi meccsén.9/27 76 0 1(rögtön az elején az int).A támadók közül érdemes kiemelni K.Washingtont....ő a ST-ben is remekelt.ST-hez még annyit,hogy jelentős javulás volt látható minden oldalon.Arrington is szépen hordott vissza,de még az újdonsült szerzemény Calvin is hozzá tudott tenni a játékhoz.A csere védelem remekelt.K.Coleman napja volt aki kiosztott 4 tackle-t ,de amiért emlékezhetünk majd rá az a 2 fumble rec. TD-je. 😊

tuzoltonak:Mallett 6/16


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Off. Ha volna még valaki aki részt venne az NFL.com-os ligában az írjon PM-et. Philly.Blog-on sokan jelezték, ők mozgósíthatnák magukat 😀
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
deseanjackson10
Just 4 ur info.. ~~~~~ I don't wish this pain on no 1.... Shit woke me up outta my sleep kicc'n my ass.. Can't wait for this shit 2 be gonePetya
nehogy IR legyen a vége 😂
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Most, hogy Macho újra átment (visszament, LOL) safetybe, nem lehet szó Revis-ről? Ahogy olvasom a - kissé haldokló (szkúzi...) - Jets topikban, még nincs hír az aláírásáról...skizofita
Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy elcserélnék, egyrészt Ryan védelmének egyik alapköve, másrészt szerintem iszonyat ellenértéket kellene érte adni, harmadrészt pedig az új csapatnak is ki kellene csengetni Revis felé a nagy lóvét, nem hiszem, hogy Samuel mellett még egy top CB fizetés beférne...somoskovig
EZért Kéne Samuelt adni érte! 😀Petya
Szerintem még annyi realitása sincs, mint annak volt pár éve, hogy Fitzgerald-ért tradelünk.
Revis - Asante csere meg egy az egyben nem menne, tuti még kérne a Jets vmi nagy ellenértéket (2. vagy akár 1. körös draftpicket, mivel ugye Ryan szerint a legjobb cb-ről van szó).
+ Egy védelemben nem lehet csak úgy cserélgetni az alapembereket 2 héttel a szezon rajtja előtt. Nekem közvetlenül a szezon előtt nem kéne Revis úgy, hogy kihagyta az egész tc-t és meg kéne tanulnia egy új playbookot napok alatt. Meg persze én meg vagyok elégedve Samuellel, sztem eddig megszolgálta a belefektetett pénzt (jó, szerelni azt nem tud, de ezt akkor is tudtuk mikor idejött 😊 ).


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Közben DJax nagyon kivan a bölcsességfogától:

deseanjackson10
Just 4 ur info.. ~~~~~ I don't wish this pain on no 1.... Shit woke me up outta my sleep kicc'n my ass.. Can't wait for this shit 2 be gonePetya
Hát akkor jobban megszenved ezzel, mint a Giants CB-ivel. 😀
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Most, hogy Macho újra átment (visszament, LOL) safetybe, nem lehet szó Revis-ről? Ahogy olvasom a - kissé haldokló (szkúzi...) - Jets topikban, még nincs hír az aláírásáról...skizofita
Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy elcserélnék, egyrészt Ryan védelmének egyik alapköve, másrészt szerintem iszonyat ellenértéket kellene érte adni, harmadrészt pedig az új csapatnak is ki kellene csengetni Revis felé a nagy lóvét, nem hiszem, hogy Samuel mellett még egy top CB fizetés beférne...somoskovig
EZért Kéne Samuelt adni érte! 😀

Közben DJax nagyon kivan a bölcsességfogától:

deseanjackson10
Just 4 ur info.. ~~~~~ I don't wish this pain on no 1.... Shit woke me up outta my sleep kicc'n my ass.. Can't wait for this shit 2 be gone
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Most, hogy Macho újra átment (visszament, LOL) safetybe, nem lehet szó Revis-ről? Ahogy olvasom a - kissé haldokló (szkúzi...) - Jets topikban, még nincs hír az aláírásáról...skizofita
Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy elcserélnék, egyrészt Ryan védelmének egyik alapköve, másrészt szerintem iszonyat ellenértéket kellene érte adni, harmadrészt pedig az új csapatnak is ki kellene csengetni Revis felé a nagy lóvét, nem hiszem, hogy Samuel mellett még egy top CB fizetés beférne...

több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Most, hogy Macho újra átment (visszament, LOL) safetybe, nem lehet szó Revis-ről? Ahogy olvasom a - kissé haldokló (szkúzi...) - Jets topikban, még nincs hír az aláírásáról...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Azért erre nagyobb összegben ne fogadj. 😀 Nem tudom miért lett mániád a tag,de 3. védelmek ellen játszott csak(igaz tehetséges).Az ilyen formáknak mint ő adott a lehetőség,hogy pre seasonban villogjanak..majd ha a szerencse is melléjük pártol

Azért én figyelem majd hajnalban...(2 TD, 110 yard) 😊tûzoltó
Erre most meg is lesz az esélye...ha a falunk is úgy akarja. 😀
Amúgy ha idézel kattints a válasz gombra. 😉Greengo
Köszi! 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Azért erre nagyobb összegben ne fogadj. 😀 Nem tudom miért lett mániád a tag,de 3. védelmek ellen játszott csak(igaz tehetséges).Az ilyen formáknak mint ő adott a lehetőség,hogy pre seasonban villogjanak..majd ha a szerencse is melléjük pártol

Azért én figyelem majd hajnalban...(2 TD, 110 yard) 😊tûzoltó
Erre most meg is lesz az esélye...ha a falunk is úgy akarja. 😀
Amúgy ha idézel kattints a válasz gombra. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Azért erre nagyobb összegben ne fogadj. 😀 Nem tudom miért lett mániád a tag,de 3. védelmek ellen játszott csak(igaz tehetséges).Az ilyen formáknak mint ő adott a lehetőség,hogy pre seasonban villogjanak..majd ha a szerencse is melléjük pártol

Azért én figyelem majd hajnalban...(2 TD, 110 yard) 😊
több mint 13 éve
Tomeee 753
Múltkor valaki itt rákérdezett a philadelphiai egyetemi csapatokra, hát péntek este 11-kor kiváló alkalom lesz hogy megnézzétek a kettő legerősebbet, Temple-Villanova rangadó lesz ugyanis 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sapp IR, egy DE pedig jött, Pannel Egboh, a Texansnál volt eddig, de waivelték.Tomeee
már azt hittem teljesen elveszett a süllyesztőben Egboh
Stanfordi, de én 3-4-es csapatnál tudtam volna elképzelni és meg is volt mert a 49ersnél volt tavaly edzőtáborban, de hamar kiesett a keretből.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Tomeee 753
Sapp IR, egy DE pedig jött, Pannel Egboh, a Texansnál volt eddig, de waivelték.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
T. Cole ma edzett, DeSean nem.
Sapp térdét lehet, hogy műteni kell. (Érik neki fantomsérüléssel az IR)
Csütörtökön(péntek hajnalban) nem fognak játszani a kezdők (Vick kapja az első félidőt, Kafka a másodikat) plusz N. Cole és McGlynn is pihenőt kap.
Ennek ellenére sztem élőben nézem a meccset, mert azért érdekel, de az arányomat nem akarom egy utsó ps meccs miatt rontani tyt-n. 😀
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
EaglesInsider

Great news regarding Jamaal Jackson, no swelling or soreness in knee after extensive practice time on Monday. He was full-go today as well.

Hoppá-hoppá. Elvileg teljesen egészséges lesz az O lineunk. Kérdés, hogy ez mire elég.