Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én abban reménykedek, hogy találunk valakit a 4. safety helyére PS-be, akit nem visznek el, de használható (meg egy telitalálatos ötöslottó szelvényben is reménykedek egyébként, lehet, hogy az a valószínűbb).somebody08
Gerald Alexander sztem tökéletes lenne 4. safety-nek. Jax-nél nagyon sokáig kezdő SS-ként számítottak rá.
Dunlap meg cut lenne nálam. Valószínűleg a csere LT-nk még mindig Herremans, csere RT-nek meg A. Howard vagy Wells is elég lenne.

Bár ha Reidéknek kellett volna 4. safety, akkor megtartották volna Macho-t v. Demps-et, szal akkor lehet csak sérülés esetén hozunk majd ide vkit.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nálam is inkább Washington, mint Baskett, de hát ez van.
Chaney rosterre kerülésének örülök, igaz idén még nem sokat fogjuk látni.

Macho cut eléggé meglepett, de nagy valószínűséggel még vki érkezni fog ide:
On the fourth safety on the depth chart: "I think we have someone in mind here and I think (head) coach (Andy Reid) will go through that. I think we'll talk to the players first before we announce that publicly." (Roseman mondta)

Stacy-ért egy 6. körben reménykedek, T. White-ért meg csoda, hogy kaptunk vmit, mert több hónapig csapat nélkül volt.Bébé
Esetleg Revis 😉 na azon lepődnénk meg rendesen de akkor talán sok mindent megbocsátanánk pláne ha sikerül egy normális szerződést kötni vele s a hozzáállása is normalizálódna (bár gondlom Rexy-ék még talán próbálkoznak vele)dande
Nálam Revis CB, de ha idejönne felőlem QB-t is játszhat😀 Én abban reménykedek, hogy találunk valakit a 4. safety helyére PS-be, akit nem visznek el, de használható (meg egy telitalálatos ötöslottó szelvényben is reménykedek egyébként, lehet, hogy az a valószínűbb).
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam is inkább Washington, mint Baskett, de hát ez van.
Chaney rosterre kerülésének örülök, igaz idén még nem sokat fogjuk látni.

Macho cut eléggé meglepett, de nagy valószínűséggel még vki érkezni fog ide:
On the fourth safety on the depth chart: "I think we have someone in mind here and I think (head) coach (Andy Reid) will go through that. I think we'll talk to the players first before we announce that publicly." (Roseman mondta)

Stacy-ért egy 6. körben reménykedek, T. White-ért meg csoda, hogy kaptunk vmit, mert több hónapig csapat nélkül volt.Bébé
Esetleg Revis 😉 na azon lepődnénk meg rendesen de akkor talán sok mindent megbocsátanánk pláne ha sikerül egy normális szerződést kötni vele s a hozzáállása is normalizálódna (bár gondlom Rexy-ék még talán próbálkoznak vele)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Spadaro magyarázata az 52+1 😊 rosterre: http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21762&spadaro=1Greengo
Azt írja, hogy Samuel is játszhat S-t, ha szükséges. Hát erre remélem nem fog sor kerülni, márcsak azért sem, mert Samuel képességeit nem kéne elpazarolni azzal, hogy vész-safteyt játszatnak vele.BleedingGreen
Na akkor jól értettem ezt (lám valamit mégiscsak néha megértek angolul, holott nem túl sikeresen tanítgattak a suliban 😊 ) s meg is lepődtem. Bízom benne valóban nem lesz szükség rá.
Amúgy deny-nek írom, hogy a rosterből nagyjából el tudod képzelni, kiderülhetett számodra, mi mehetett itt az elmúlt este,é éjszaka s miért nőtt meg hirtelen a hozzászólások száma, s abban minden történés bene van ha azt ismered. Annyi pluszban, hogy Stacy-t Seahawks vitte White-ot ha jól emlékszem a Pats már fel is szedte, mi meg itten teljesen készek lettünk (főleg, hogy pl Baskett maradt). Remélem az idő Reidéket igazolja, s kiderül hogy mi vagyunk hitetetlen Tamások. Nagyjából ennyi.

deee
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nálam is inkább Washington, mint Baskett, de hát ez van.
Chaney rosterre kerülésének örülök, igaz idén még nem sokat fogjuk látni.

Macho cut eléggé meglepett, de nagy valószínűséggel még vki érkezni fog ide:
On the fourth safety on the depth chart: "I think we have someone in mind here and I think (head) coach (Andy Reid) will go through that. I think we'll talk to the players first before we announce that publicly." (Roseman mondta)

Stacy-ért egy 6. körben reménykedek, T. White-ért meg csoda, hogy kaptunk vmit, mert több hónapig csapat nélkül volt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, megint kunyizok, egy hétig semmi Eagles hírt nem tudtam olvasni, valaki egy gyors összefoglalót.

Szerk: roster már megvan
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Hát lehet Kendra harcolta ki Reidnél Baskettnek a helyet, én máshogy nem tudom ezt értelmezni.
OL-ben megértem a nagy létszámot, főleg ha TH és JJ életkorát/sérüléseit nézem.

A többi nekem nem szúrja a szememet, ha a cutoltak közül marad valaki és a bennmaradók közül távoznak, ugyanúgy lehetett volna sopánkodni. Többesélyes volt a dolog. Persze sajnálni sajnálom, főleg Machot, de úgylátszik CB poszton nagyon nem vált be, S-ben pedig megvallom én sem láttam nagy jövőt számára, max egy közepes backup szintet.

A S párosunk meg nagyon meggyőző, és az egyik színfolt volt a pre seasonban számomra. Megsérülni meg nem fognak mert kemény legények. Ennyiben bízhatunk. (:

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Spadaro magyarázata az 52+1 😊 rosterre: http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21762&spadaro=1Greengo
Azt írja, hogy Samuel is játszhat S-t, ha szükséges. Hát erre remélem nem fog sor kerülni, márcsak azért sem, mert Samuel képességeit nem kéne elpazarolni azzal, hogy vész-safteyt játszatnak vele.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Spadaro magyarázata az 52+1 😊 rosterre: http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21762&spadaro=1


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pillanatnyilag 52 ember van a rosteren.Nekem kevés a WR és sok a CB.Calvin simán elfért vna PS-ba.

....erre tényleg ráiszok! 😀Greengo
Mi meg pont azon filóztunk, hogy sok a WR 😊 , bár akkor még 6 volt. Azért ne vidd túlzásba...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Pillanatnyilag 52 ember van a rosteren.Nekem kevés a WR és sok a CB.Calvin simán elfért vna PS-ba.

....erre tényleg ráiszok! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húúú mennyi dolog történt míg söröztem! 😊
A 6 WR-t azért sem értem, mert tavaly is sokszor volt olyan, hogy a 6. WR (Gibson) inaktiv volt. Csak a roster spotot foglalta.
Szerk: cutolt játékost még rakhatunk PS-be? -> közben választ kaptam bleeding green forumonkzol
Ahhoz,hogy bekerüljön vki a PS-ba azelőtt cutolnunk kell.

Demps cutban szinte biztos voltam. 😉 Macho és Washington cutot nem is értem... :/
Andrewst én sem sajnálom...mert egy KUTYA!(végre megszabadultunk az Andrewsoktól)

Az volt már,hogy M.J.G. is cut?Greengo
Na akkor te egy jós vagy ha Dempset tudtad 😊 S igen nem túl sok sört ittál hanem ez a valóság, bár ezek után még lehet legurítasz néhány korsóval 😛
Igen de M. J. G-t Stacy miatt kellet cutolni, Stacy-t későn tradeltük vlszeg holnap visszahozzuk legalábbis remélem 😐
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Húúú mennyi dolog történt míg söröztem! 😊
A 6 WR-t azért sem értem, mert tavaly is sokszor volt olyan, hogy a 6. WR (Gibson) inaktiv volt. Csak a roster spotot foglalta.
Szerk: cutolt játékost még rakhatunk PS-be? -> közben választ kaptam bleeding green forumonkzol
Ahhoz,hogy bekerüljön vki a PS-ba azelőtt cutolnunk kell.

Demps cutban szinte biztos voltam. 😉 Macho és Washington cutot nem is értem... :/
Andrewst én sem sajnálom...mert egy KUTYA!(végre megszabadultunk az Andrewsoktól)

Az volt már,hogy M.J.G. is cut?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kizártnak tartom, hogy tradeljünk egy veterán safetyért majd.Petya
Szerintem se. Ha valaki megsérül majd hozunk tartalékot a free agentek közül (lehet, hogy Demps sokáig FA lesz), bár még mindig elég hihetelen, hogy 3 S-vel vágnánk neki a szezonnak.


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Kizártnak tartom, hogy tradeljünk egy veterán safetyért majd.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira %#&!§+^/@&?{ kiváncsi lennék, hogy mi lesz velünk safety-ben ebben az évben? Egy backup, Coleman személyében... Bár ő legalább sokoldalú, mert mindkettő poszton tud játszani. A Jóisten vigyázzon idén Allen-re és Mikell-re, mert nagy bajban lehetünk, ha ők megsérülnek. DE-ből meg WR-ből nekem még így is sok van, hogy megvan az 53.somebody08
Én is keveslem a 3 S-t, különösen úgy, hogy a Cb-k között sincs egy sem aki esetleg tudna S-t is játszani. Én inkább Macho-t tartottam volna meg, Calvint meg PS-ba (bár lehet attól féltek onnan elviszik). Demps-et nem sajnálom, KR-ben használható volt, de coverige-ben szar volt, futás ellen méginkább. A Jags amúgy is eltradelte R.Nelsont-t, oda mehetne Demps és összeállna a verhetelen Demps-Considine tengely. Sztem megdöntenék a misstackle rekordot.BleedingGreen
EGyetértek. Demps nem annyival jobb KR Machonál, mint amennyivel szarabb FS. Ráadásul tényleg MAcho két poszton is jó. Nem tudom... Colvin viszont szerintem tehetséges srác.Petya
Igen itt azt hiszem a létszám miatt is megy főleg az értetlenkedés, vagy valóban van vki a csapatban akiben látják a potenciált, hogy S-t játsszon, még ha mi nem is látjuk innen ezt. Vagy hozunk még vkit.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Adam_Schefter

After announcing his release, Philadelphia dealt LB Tracy White to New England for a conditional draft pick (2012). Busy day for both teams.

Így már azt mondom ok és hajrá Chaney!

Cutolnunk kellet MJGt, mert lekéstük a Stacy tradel a deadlinet (egy utolsó pozitívum az Andrews srácoktól, KÖSZÖNJÜK!), holnap újraszerződtetjük.

GMünk szerint egyelőre Nick Cole a kezdő RG, meglátjuk Wells mit mutat itt.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Andrewst nem sajnálom, bár úgy hogy belement a paycutba elfért volna, de különösebben nem fog hiányozni szerintem. Nem emlékszem különösen jó meccsére tavalyról.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/4/1670051/philadelphia-eagles-final-53-man
VÉGSŐ ROSTERÜNK ELVILEG

Ki találta ki hogy 3 Sel megyünk neki a szezonnak srácok? 😀 Én még érzek itt egy tradet. Nálam amúgy Washington>Baskett+Macho/Demps>Dunlap. Elsőre ennyi.Petya
Annyira %#&!§+^/@&?{ kiváncsi lennék, hogy mi lesz velünk safety-ben ebben az évben? Egy backup, Coleman személyében... Bár ő legalább sokoldalú, mert mindkettő poszton tud játszani. A Jóisten vigyázzon idén Allen-re és Mikell-re, mert nagy bajban lehetünk, ha ők megsérülnek. DE-ből meg WR-ből nekem még így is sok van, hogy megvan az 53.somebody08
Én is keveslem a 3 S-t, különösen úgy, hogy a Cb-k között sincs egy sem aki esetleg tudna S-t is játszani. Én inkább Macho-t tartottam volna meg, Calvint meg PS-ba (bár lehet attól féltek onnan elviszik). Demps-et nem sajnálom, KR-ben használható volt, de coverige-ben szar volt, futás ellen méginkább. A Jags amúgy is eltradelte R.Nelsont-t, oda mehetne Demps és összeállna a verhetelen Demps-Considine tengely. Sztem megdöntenék a misstackle rekordot.BleedingGreen
EGyetértek. Demps nem annyival jobb KR Machonál, mint amennyivel szarabb FS. Ráadásul tényleg MAcho két poszton is jó. Nem tudom... Colvin viszont szerintem tehetséges srác.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/4/1670051/philadelphia-eagles-final-53-man
VÉGSŐ ROSTERÜNK ELVILEG

Ki találta ki hogy 3 Sel megyünk neki a szezonnak srácok? 😀 Én még érzek itt egy tradet. Nálam amúgy Washington>Baskett+Macho/Demps>Dunlap. Elsőre ennyi.Petya
Annyira %#&!§+^/@&?{ kiváncsi lennék, hogy mi lesz velünk safety-ben ebben az évben? Egy backup, Coleman személyében... Bár ő legalább sokoldalú, mert mindkettő poszton tud játszani. A Jóisten vigyázzon idén Allen-re és Mikell-re, mert nagy bajban lehetünk, ha ők megsérülnek. DE-ből meg WR-ből nekem még így is sok van, hogy megvan az 53.somebody08
Én is keveslem a 3 S-t, különösen úgy, hogy a Cb-k között sincs egy sem aki esetleg tudna S-t is játszani. Én inkább Macho-t tartottam volna meg, Calvint meg PS-ba (bár lehet attól féltek onnan elviszik). Demps-et nem sajnálom, KR-ben használható volt, de coverige-ben szar volt, futás ellen méginkább. A Jags amúgy is eltradelte R.Nelsont-t, oda mehetne Demps és összeállna a verhetelen Demps-Considine tengely. Sztem megdöntenék a mistackle rekordot.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nekem erre aludnom kell egyet.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/4/1670051/philadelphia-eagles-final-53-man
VÉGSŐ ROSTERÜNK ELVILEG

Ki találta ki hogy 3 Sel megyünk neki a szezonnak srácok? 😀 Én még érzek itt egy tradet. Nálam amúgy Washington>Baskett+Macho/Demps>Dunlap. Elsőre ennyi.Petya
Na egy kicsit befagytunk azt hiszem mindenki emésztgeti ezt a dolgot. Kíváncsi vagyok, hogy Bébé meg a többiek mit szólnak hozzá?!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/4/1670051/philadelphia-eagles-final-53-man
VÉGSŐ ROSTERÜNK ELVILEG

Ki találta ki hogy 3 Sel megyünk neki a szezonnak srácok? 😀 Én még érzek itt egy tradet. Nálam amúgy Washington>Baskett+Macho/Demps>Dunlap. Elsőre ennyi.Petya
Annyira %#&!§+^/@&?{ kiváncsi lennék, hogy mi lesz velünk safety-ben ebben az évben? Egy backup, Coleman személyében... Bár ő legalább sokoldalú, mert mindkettő poszton tud játszani. A Jóisten vigyázzon idén Allen-re és Mikell-re, mert nagy bajban lehetünk, ha ők megsérülnek. DE-ből meg WR-ből nekem még így is sok van, hogy megvan az 53.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/4/1670051/philadelphia-eagles-final-53-man
VÉGSŐ ROSTERÜNK ELVILEG

Ki találta ki hogy 3 Sel megyünk neki a szezonnak srácok? 😀 Én még érzek itt egy tradet. Nálam amúgy Washington>Baskett+Macho/Demps>Dunlap. Elsőre ennyi.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Schefter: In a surprising move just eight days before the season opener, Seahawks offensive line coach Alex Gibbs has resigned. Megijedt, hogy Stacy-t kell edzenie...BleedingGreen
Nem csodálom, edzi edzi és csak visszafejlődik
Lehet edzőnek hozták Stacyt 😂

Végső roster: http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/4/1670051/philadelphia-eagles-final-53-man