Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Mit kaptunk Andrews-ért?somebody08
Valami 2011es late roudner picket. Amúgy nem sajnálom h ezentúl nem látom az Andrews nevet Eagles roster közelében...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Schefter: Sounded like this one was coming yesterday. @dannyoneil Seahawks have acquired OL Stacy Andrews from Philadlephia.kzol
Schefter: In a surprising move just eight days before the season opener, Seahawks offensive line coach Alex Gibbs has resigned. Megijedt, hogy Stacy-t kell edzenie...


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mit kaptunk Andrews-ért?
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Adam_Schefter

Seahawks traded a late-round 2011 draft pick to Philadelphia for OL Stacy Andrews.

Sikerült komoly értéket kapni. EGy cutunk van hátra és ez állítólag Washington... Dunlap, Chaney, az új Ravenses arc és Baskett marad. Le vagyok taglózva.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nem értem az Andrews tradet, annyira azert nem volt rossz. (értsd volt nála rosszabb)
Kiváncsi vagyunk mit kapunk érte, 5. v 6. kör a tippem
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?somebody08
Elfeledkezel returnben Jorrick Calvinról (KR/PR/CB), ő még rosteren van ha jól tudom (még a végén bekerül 53-ba).BleedingGreen
Upsz, azt hittem ő már tegnap összepakolt. Ettől függetlenül, nem küldtem volna el Demps-et, habár egyszerű volt, mint a döngölt föld, ez látszott, amikor sportszerűtlenkedett Warner ellen az NFC döntőben, meg még pár aljaskodásánál, de akkor is, szerintem kellett volna. A Stacy tradenek örülnék, ja és tudtátok, hogy Coleman a Jets ellen olyat tett, ami ezelőtt még csak egyzser sikerült az NFL történetében (egy meccsen két FRTD)?somebody08
Hát reméljük ez élesben is megy majd neki 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
TWITTER ProFootballTalk

Hearing Seahawks traded for Stacy Andrews.

Lehet Whoisyourmama lesz a 6. WRünk? 😀Petya
ESPN szerint Husit már cutolták, úgyhogy megkapjuk ingyen is ha kell.BleedingGreen
Amúgy már lecsúsztunk róla Minnesotában landolt. Hamar ment vajon miért?
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Najó... ez a Demps+Macho cut + Baskett over Washington move... persze nem itt dőlnek el a dolgok, de Washington punt coveregeben tényleg iszonyat jó.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?somebody08
Elfeledkezel returnben Jorrick Calvinról (KR/PR/CB), ő még rosteren van ha jól tudom (még a végén bekerül 53-ba).BleedingGreen
Upsz, azt hittem ő már tegnap összepakolt. Ettől függetlenül, nem küldtem volna el Demps-et, habár egyszerű volt, mint a döngölt föld, ez látszott, amikor sportszerűtlenkedett Warner ellen az NFC döntőben, meg még pár aljaskodásánál, de akkor is, szerintem kellett volna. A Stacy tradenek örülnék, ja és tudtátok, hogy Coleman a Jets ellen olyat tett, ami ezelőtt még csak egyzser sikerült az NFL történetében (egy meccsen két FRTD)?
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Schefter: Sounded like this one was coming yesterday. @dannyoneil Seahawks have acquired OL Stacy Andrews from Philadlephia.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
TWITTER caplannfl
I'm told the Eagles released Kelley Washington. Kept Baskett.

Most fogom összefosni magamat... azt hittem nem tudjuk elbaszni, de igen.Petya
Ez egyre szebb, sztem Baskettet a SB-ra tartogatjuk, hogy ott összehozzon az ellenfélnek egy sikeres OK-t 😛
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
TWITTER ProFootballTalk

Hearing Seahawks traded for Stacy Andrews.

Lehet Whoisyourmama lesz a 6. WRünk? 😀Petya
ESPN szerint Husit már cutolták, úgyhogy megkapjuk ingyen is ha kell.


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
TWITTER caplannfl
I'm told the Eagles released Kelley Washington. Kept Baskett.

Most fogom összefosni magamat... azt hittem nem tudjuk elbaszni, de igen.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?somebody08
Elfeledkezel returnben Jorrick Calvinról (KR/PR/CB), ő még rosteren van ha jól tudom (még a végén bekerül 53-ba).


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
TWITTER ProFootballTalk

Hearing Seahawks traded for Stacy Andrews.

Lehet Whoisyourmama lesz a 6. WRünk? 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?somebody08
Ebben a helyzetben abszolut rossz döntés volt elküldeni Dempset és Machot is. Legalább az egyiküket meg kellett volna tartani.kzol
Attól félek hamar felszedik őket vhol és aztán visszafelé sül el a dolog.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?somebody08
Colvin szerintem lesz olyan returner mint Demps. Én lehet Harrist tartottam volna meg, mert ő CBt és FSet is tud játszani és valamivel intelligensebb játékosnak tűnt Dempsnél. Viszont szerintem Baskett spec teamben Whitenál tutit szarabb, nem értem minek kell ő...
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?somebody08
Ebben a helyzetben abszolut rossz döntés volt elküldeni Dempset és Machot is. Legalább az egyiküket meg kellett volna tartani.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Demps-et elküldtük... Ez hatalmas meglepetés nekem. Owens-t, White-ot és Harris-t is sajnálom, de Demps elküldése sokkolt. Akkor inkább Baskett, vagy Washington. Nem értem ezt az egészet. Év közben, ha valami gebasz van simán lehet jobb WR-t találni mondjuk Washingtonnál, vagy Baskett-nél, erre elküldjük Demps-t, ahelyett, hogy mondjuk Hansontól szabadulnánk meg. Szar CB-nk annyi van, mint a szemét, safety-ben meg még szarból is kevés volt. A kickreturnereink közül csak egy maradt: Hobbs, aki a kezdő CB-nk. Nyerő ötlet volt... Istenem, velünk, szurkolókkal van a baj, vagy ez tényleg nagy baromság volt?
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
RT @mikeMaher: @jeffowens95 Wow. Any chance you're gonna sign to the practice squad? I think so
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne tetézd, ha FS, ha SS, összesen 3 safetynk van e szerint a rosteren.Petya
Hát biztos bennem van a hiba de a Blogon szereplő roster szerint Marlin Jackson Allen Mikell és Coleman ez négy ha csak Jacksont közben nem cut (erről v másról lemaradhattam) de ha Jackson nincs már akkor valóban nem tudok számolni illetve szöveget értelmezni a (három kevés és nem sok) és tied a pont. Meg Demps elküldése amúgy is meglepetés.dande
😀 Te aztán követted az eseményeket. Marlin JAckson kb 2 hónapja IR.Petya
Na jó gondoltam, hogy vmi ilyesmi :rolleyes: , de azért remélem nem utáltok nagyon ki. Meg kb két hónapja volt az hogy egy hónapig nem volt netem (na ezt jól megmondtam 😊
Így tényleg gáz Demps elküldése
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Les Bowen a várható PS-be kerülő játékosokról twitteren. ( http://twitter.com/lesbowen )

"Jeff Owens only 2010 draftee released. I'm thinking he comes back for the practice squad"

"Also figure Corny Ingram for practice squad. He was talking after Jets game about how his knee finally feels right, w/cyst gone; needs time. "
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Bocs benéztem Demps hirtelen nálam vmiért SS volt 😛dande
Ne tetézd, ha FS, ha SS, összesen 3 safetynk van e szerint a rosteren.Petya
Hát biztos bennem van a hiba de a Blogon szereplő roster szerint Marlin Jackson Allen Mikell és Coleman ez négy ha csak Jacksont közben nem cut (erről v másról lemaradhattam) de ha Jackson nincs már akkor valóban nem tudok számolni illetve szöveget értelmezni a (három kevés és nem sok) és tied a pont. Meg Demps elküldése amúgy is meglepetés.dande
😀 Te aztán követted az eseményeket. Marlin JAckson kb 2 hónapja IR.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Coleman ütötte ki? Ne írj már hülyeségeket, 3 safetyvel vágunk neki a szezonnak? 😀

Ezt a 6 cb=6 wr a rosteren dolgot miért kell erőltetni Andy??Petya
Bocs benéztem Demps hirtelen nálam vmiért SS volt 😛dande
Ne tetézd, ha FS, ha SS, összesen 3 safetynk van e szerint a rosteren.Petya
Hát biztos bennem van a hiba de a Blogon szereplő roster szerint Marlin Jackson Allen Mikell és Coleman ez négy ha csak Jacksont közben nem cut (erről v másról lemaradhattam) de ha Jackson nincs már akkor valóban nem tudok számolni illetve szöveget értelmezni a (három kevés és nem sok) és tied a pont. Meg Demps elküldése amúgy is meglepetés.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A 6 WR-t azért sem értem, mert tavaly is sokszor volt olyan, hogy a 6. WR (Gibson) inaktiv volt. Csak a roster spotot foglalta.
Szerk: cutolt játékost még rakhatunk PS-be? -> közben választ kaptam bleeding green forumon