Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy RG posztról mi a véleményetek? Hoztuk ugye Reggie Wellst, aki 6 évig folyamatosan kezdő volt az NFLben és itt van Nick Cole, aki elvileg most a kezdő right gouardunk. Testfelépítésben elég komoly a különbség, Cole 6'0, 155 kg, WElls 6'4, 148 kg. Utóbbi állítólag jobb futásblokkban, mint Nick. Szerintem egyelőre csak azért Cole a kezdő, mert ő már ismeri a szisztémát és nem akarják Wellst egy hét után mély vízbe hajítani.

Aztán ha esetleg JJ térde mégsem úgy viselkedne mint gondoltuk, mehet Cole Cbe (szerintem ő és nem McGlynn az első számú opció Jackson mögött) és Wells / MJG guardba. Azt hiszem Reidék kicsit túl elővigyázatosak voltak OL poszton ezzel a 10 emberrel 53on...

Amúgy szinte hihetetlen hír: Egy héttel a szezonnyitó előtt MINDENKI edzett, senkinek sincs semmi baja (kivéve DJaxet, akinek még mindig borzaszótan fáj a foga - de már ő is edzésbe állt)!!!! Egy ilyen sok snapes TC után ez szerintem nagyon jó hír. Kíváncsi vagyok mit tud ez a fiatal csapat... 😊 Petya
Az biztos, hogy erősödtünk RG-ben Wells érkezésével. Év közben sztem átveheti Cole-tól a kezdőt, ha megtanulja a sémánkat. Lehet, hogy bizonyos szituációkban (Goal-line, 3,4&short) már az 1. héttől ott lesz. Cole nem csak nem egy jó futásblokkoló, hanem screeneknél sem nagyon használható (sztem nem elég mozgékony). Továbbra is inkább szolid backupnak tartom MJG-vel együtt.
Viszont nekem továbbra is hiányozni fog a falunk jobb oldaláról egy Runyan vagy S.Andrews-féle domináns játékos.

10-10 OL és DL ember megtartása meg már nálunk hagyomány.


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Amúgy RG posztról mi a véleményetek? Hoztuk ugye Reggie Wellst, aki 6 évig folyamatosan kezdő volt az NFLben és itt van Nick Cole, aki elvileg most a kezdő right gouardunk. Testfelépítésben elég komoly a különbség, Cole 6'0, 155 kg, WElls 6'4, 148 kg. Utóbbi állítólag jobb futásblokkban, mint Nick. Szerintem egyelőre csak azért Cole a kezdő, mert ő már ismeri a szisztémát és nem akarják Wellst egy hét után mély vízbe hajítani.

Aztán ha esetleg JJ térde mégsem úgy viselkedne mint gondoltuk, mehet Cole Cbe (szerintem ő és nem McGlynn az első számú opció Jackson mögött) és Wells / MJG guardba. Azt hiszem Reidék kicsit túl elővigyázatosak voltak OL poszton ezzel a 10 emberrel 53on...

Amúgy szinte hihetetlen hír: Egy héttel a szezonnyitó előtt MINDENKI edzett, senkinek sincs semmi baja (kivéve DJaxet, akinek még mindig borzaszótan fáj a foga - de már ő is edzésbe állt)!!!! Egy ilyen sok snapes TC után ez szerintem nagyon jó hír. Kíváncsi vagyok mit tud ez a fiatal csapat... 😊

CAN'T WAIT TILL SUNDAY
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Úgy néz ki le fogjuk igazolni PSbe TE Garrett Millst, a VIkesnál volt. Elég atlétikus FB/TE alternatíva.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valószínűleg Patterson FS-t játszana, de szerintem Coleman lesz mindkét S poszton az első számú csere. Egyébként ügyes gyerek Dimitri, van rá esély hogy beváljon itt is, bár reméljük ezt sose tudjuk meg, mert mindenki mindig egészséges lesz 😀

Amúgy nem rossz a roster, Barnesnak elvileg a Joker pozíciót szánják, amit ezidáig Clemons oldott meg, így valószínűleg lesz pályán, plusz Sapp volt a kiszemelt anno ide, viszont ő IR, szóval kívülről szereztek valakit, aki megoldhatja a posztot.

Dande: úgy gondolom, hogy biztosan nem kezdünk 7-0-al, ez nagyon távol van a realitások talajától, a 4-3at viszont alá is írnám, ugyanis egy ilyen fiatal és tapasztalatlan csapat esetében a szezon második fele jóval erősebb lehet, hiába nehezebb a sorsolás.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
MJG hivatalosan is újra Eagle.

PS-ünk is kezd alakulni:
Mallett, Hall, Owens, Shipley, ReynoldsBébé
Léci Washingtont tegyük még oda...dande
Azt sajnos nem lehet, mert PS-ba csak olyan ember mehet, aki:összesen 9-nél kevesebb regular season-beli meccsen volt vmely csapatnál aktív listán és nincs olyan korábbi éve ahol 6 v. több meccsen volt egy csapat aktív/inaktív listáján, IR listáján vagy PuP listáján.
Washington ezeknek meg ugye nem felel meg.BleedingGreen
Hát ez homorú akarom mondani szomorú, mindkét játékost sajnálom (itt Ingram a másik) de ez van. Patterson, mint S? Ők tudják remélem igazuk lesz illetve inkább nem lesz rá szükség, hogy kiderüljön és tovább rejtegetheti ebéli képességeit.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Dimitri Patterson megy safetybe 😊
Felfoghatatlan...

Bleedinggreen: ezek alapján Ingram sem mehet, mert IR-n volt tavaly nem?kzol
Hát ezek alapján úgy néz ki sajnos nem jöhet Ingram sem. 😕

Pontosan így szól a szabály:
Parameters for practice squad eligibility:
-Players without an accrued season of NFL experience;
-Free-agent players who were on the 45-man active list for fewer than nine regular-season games during their only accrued season;
-Players who have not served more than two previous seasons on a practice squad.

-Az "accrued season of NFL experience" pedig ezt jelenti:six or more regular-season games on a club's active/inactive, reserved- injured or "physically unable to perform" lists.

Mellesleg: Pattersont mégis FS vagy SS pozícióba képzelik, vagy mindkettőt tudja? 😀 Eddig jól rejtegette.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Dimitri Patterson megy safetybe 😊
Felfoghatatlan...

Bleedinggreen: ezek alapján Ingram sem mehet, mert IR-n volt tavaly nem?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
MJG hivatalosan is újra Eagle.

PS-ünk is kezd alakulni:
Mallett, Hall, Owens, Shipley, ReynoldsBébé
Léci Washingtont tegyük még oda...dande
Azt sajnos nem lehet, mert PS-ba csak olyan ember mehet, aki:összesen 9-nél kevesebb regular season-beli meccsen volt vmely csapatnál aktív listán és nincs olyan korábbi éve ahol 6 v. több meccsen volt egy csapat aktív/inaktív listáján, IR listáján vagy PuP listáján.
Washington ezeknek meg ugye nem felel meg.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nekem Ingram is hiányzik, sztem PS-ben még kaphatott volna esélyt.kzol
Ha jól tudom 8 játékost lehet a PS-ba rakni, szal még van esélye Ingram-nak.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Nekem Ingram is hiányzik, sztem PS-ben még kaphatott volna esélyt.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Facebook: Eagles have signed the following players to the practice squad: DT J. Owens, OL D. Reynolds, C A.Q. Shipley, WR C. Hall and RB M. Mallettkzol
Legalább a jobb képességű játékosokat megpróbáljuk valamilyen módon megtartani. Azért Barnes helyett Owens simán elfért volna.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Facebook: Eagles have signed the following players to the practice squad: DT J. Owens, OL D. Reynolds, C A.Q. Shipley, WR C. Hall and RB M. Mallett
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
3 napig nem vagyok és felfordul a világ Phillyben? Kivágunk tök jó játékosokat( Macho, Demps, Owens) cserélünk stb. Valaki egy rövidebb hozzászólásban össze tudná foglalni a dolgokat? Cutokat nem kell azokat már láttam.Shawn84
Stacy Seahawks jövő évi késő pickért
White 6, vagy 7. körért Pats
Jött Wells a Cardsból támadófalba, h jól emlékszem 6. körért, meg egy újabb DE Barnes személyében a Hollóktól, nem tudom mit adtunk érte, asszem valami késői picket jövőre.

Más nem nagyon történt
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha jól olvasgattam és nem kerülte el valami a figyelmemet akkor Austin Howard Rosteren van!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
MJG hivatalosan is újra Eagle.

PS-ünk is kezd alakulni:
Mallett, Hall, Owens, Shipley, ReynoldsBébé
Léci Washingtont tegyük még oda...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
MJG hivatalosan is újra Eagle.

PS-ünk is kezd alakulni:
Mallett, Hall, Owens, Shipley, Reynolds
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs ha kicsit hosszú voltam de így érdekes a játék mit gondoltok? dande
Szerintem:
-Bears ellen még realistán is jó esélyünk lehet idegenben, főleg, ha a védelmet nem súlytják a tavalyihoz hasonló sérülések. Tavaly vertük őket idegenben, ezzel megtörtük az átkot, szerintem idén ismételünk.
-Houston ellen én még otthon is L-ra számítok, eléggé tartok tőlük.
-Giantsot szerintem nem verjük 2x, 2 év alatt 4x megverni őket, az elég durva lenne (de persze örülnék neki)
-Vikes-ot otthon sztem verjük, ellenük jól szokott menni.BleedingGreen
Köszönöm a pozitív hozzáállást és megértést 😊 Smúgy jelen állapotokat tekintve valóban a Bears ellen jó esélyünk lehetne csak vhogy ellenünk mindig felszívják magukat. Azon nagyon poztiívan megelepődnék ha a Vikest vernénk de az még sokára lesz, addig sok minden történhet.
Shawn84-nek ha csak néhány hozzászólást fentebb elolvasol amit deny-nek is írtam abban a lényeg benne van, meg elég ha a rostert végig gondolod, abból tudsz következtetéseket levonni.

deee
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Bocs ha kicsit hosszú voltam de így érdekes a játék mit gondoltok? dande
Szerintem:
-Bears ellen még realistán is jó esélyünk lehet idegenben, főleg, ha a védelmet nem súlytják a tavalyihoz hasonló sérülések. Tavaly vertük őket idegenben, ezzel megtörtük az átkot, szerintem idén ismételünk.
-Houston ellen én még otthon is L-ra számítok, eléggé tartok tőlük.
-Giantsot szerintem nem verjük 2x, 2 év alatt 4x megverni őket, az elég durva lenne (de persze örülnék neki)
-Vikes-ot otthon sztem verjük, ellenük jól szokott menni.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
3 napig nem vagyok és felfordul a világ Phillyben? Kivágunk tök jó játékosokat( Macho, Demps, Owens) cserélünk stb. Valaki egy rövidebb hozzászólásban össze tudná foglalni a dolgokat? Cutokat nem kell azokat már láttam.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Tudom, hogy ez már volt egyszer és nem is szimpi kétszer ugyan azt betenni, de itt a nagy roster rohanásban érthetően elsiklottunk, elhagytuk ezt a hozzászólásomat illetve kérdésemet, s nekem fontos (önző módon 😊 ), hogy mi a véleményetek a szezonra nézve. Azt is nyugodtan leírhatjátok, hogy nagy hülyeség (pláne, hogy most már ismerjük a rostreket), vagy korai ezzel foglalkozni stb. De mégis a játék kedvéért.

Szóval:

"Némi tippjáték a szezonra nézve, így hogy lassan közeledik a szezon nyitó (de messze van még jövő hét vasárnap). Tudom elég beteg elképzelés de ahogy a sorsolást elnézem a pihenő hétig 7-0-val kellene álnunk de minimum 5-2-vel, hogy mondjunk egy nagyon merész 10-6os szezon összejöjjön amivel esetleg van esélyünk a PO-ra. Ez a tézis ugye már az első meccsen a Green Bay ellen megdőlhet, még akkor is ha itthon játszunk. Ha jól meggondoljuk az ellenfelek közül csak az Atl a Hou és a Det- ellen gondolhatjuk magunkat esélyesnek a többi vagy necces vagy inkább a másik oldal a nyerő. Ezért lenne az elején jól kezdeni bár a tavalyi Denver példájából látjuk ez sem sokat jelent. Visszatérve a realitások talajára ha a szünetig örülhetünk ha 4-3-l állunk majd és a végén esetleg 9-7-l. Meglátjuk a játékunkban legyen ott a következő évekre a fejlődés lehetősége és akkor már elégedett leszek, illetve javulni kezdjünk azokban amikben évek óta szenvedünk (RZ, 3. down-k, megfogása játékhívás stb...)
Meccsekre lebontva:
Két változat lesz optimista (a szívem) és talán realista (az eszem ha van olyan smile )
GB(o): W (muszáj nyerni) L
Det (i)W (még idegenbe is kötelező) W
Jag (i)W W
WS (o)W (itthon kötlező a csopn belülieket nyerni) W (talán még nem állnak össze)
SF (i) W L (idegenben nagyon húzós lesz)
At (o) W W
TN (i) W L
szünet 7-0 4-3
IN (o) L (még otthon is kemény dió) L
WS (i) L L
NyG (o) W W
Ch (i) L (hiába velük mindig megszenvedünk) L
Hou (o) W W
Dl (i) L L
NyG (i) W (sztem most inkább őket kapjuk el 2x) W
Mn (o) L L
Dl (o) W W
így végül: 11-5 (ez nagyon optimista lett) 8-8 (ez talán közelebb áll a valósághoz)
Bocs ha kicsit hosszú voltam de így érdekes a játék mit gondoltok?
Fly Eagles: deee"

Köszi a megértést! 😛
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Szerintem Hobbs kiemelkedően jó KR és ha megsérül szerintem Lindley tudná pótolni őt second cornerként.

MJG újraszerződött, 53 játékosunk van a rosteren.

Ma 6kor van a practice squad szerződtetések ideje. Jeff Owens twitteren bejelentette, hogy ő már a PS tagja. Ennek azért örülök.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jorrick Calvinról 2 TC videó még Cardinals színekben

http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Fight-for-53---Jorrick-Calvin-Update/714ce08c-c65c-4eee-8391-3b472f906dfd
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Fight-for-53---Jorrick-Calvin-Update/714ce08c-c65c-4eee-8391-3b472f906dfd

Illetve egy cikk a foci karrieréről. Elég nehéz útja volt a srácnak.
http://www.azcardinals.com/news-and-events/article-1/The-Learning-Curve-Of-Jorrick-Calvin/edd499c8-4eae-4bd7-84e1-e3bf213af69c

Nagyon jól játszott szerintem a Jets ellen egyébként. Bár nem tudom 6. cornerként milyen szerepe lehet, főleg h elvileg még mindig Hobbs a #1 KR.Petya
Szerintem év közben fokozatosan átvehetné Hobbs helyét KR-ben, ha tényleg jól muzsikál, mert jobb ha nem kockáztatjuk a 2. CB-nk egészségét returnökkel.


több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Egyébként nem tudom miért kellett ennyi DE-t tartani. Elhiszem, h jól jönnek a friss emberek, akik talán tudják támadni az ellenfél irányítóját de nagyon ott van az a TALÁN szó. Én nem tudom Daryll Tapp fog e a szezon bármelyik részében is a QB közelébe kerülni, ha friss, ha nem. Az meg a másik, hogy Kelley Washington mennyivel lett volna hasznosabb pl King DUnlapnál... na mindegy. Lesz, ami lesz.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Jorrick Calvinról 2 TC videó még Cardinals színekben

http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Fight-for-53---Jorrick-Calvin-Update/714ce08c-c65c-4eee-8391-3b472f906dfd
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Fight-for-53---Jorrick-Calvin-Update/714ce08c-c65c-4eee-8391-3b472f906dfd

Illetve egy cikk a foci karrieréről. Elég nehéz útja volt a srácnak.
http://www.azcardinals.com/news-and-events/article-1/The-Learning-Curve-Of-Jorrick-Calvin/edd499c8-4eae-4bd7-84e1-e3bf213af69c

Nagyon jól játszott szerintem a Jets ellen egyébként. Bár nem tudom 6. cornerként milyen szerepe lehet, főleg h elvileg még mindig Hobbs a #1 KR.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF: Shawn84, ment PM, bocsi, de az új fórumban elkerülte a figyelmemet a leveled. Remélem még nem késő...