Philadelphia Eagles
62 feliratkozó
több mint 15 éve
Top 25 Eagles pillanat 2010-ben, 3. helyen az edzői változások http://philly.blog.hu/2011/05/22/top_25_pillanat_4_valtozas_az_edzoknelHétfőn és kedden jönnek a záró részek
több mint 15 éve
Igen erre gondoltam 😊Tippeltem 😊JanekAz csak az egyik lesz a háromból azért 😀
Bár szét is szedhető lenne 😀Deny
Djax visszahordása lenne az első
több mint 15 éve
Tippeltem 😊JanekAz csak az egyik lesz a háromból azért 😀
Bár szét is szedhető lenne 😀
több mint 15 éve
Mára az utolsó, lehet tippelni első három helyre 😀Top 25 Eagles pillanat 2010-ben, 4. helyen a PO búcsú http://philly.blog.hu/2011/05/21/top_25_pillanat_4_vereseg_a_wild_card_korben_ujra
több mint 15 éve
milyen rövid offszezon? 18 hónap és még felénél se vagyunk 😛HöriDe ebből mennyit készület NFL edzői stábbal? 😀
több mint 15 éve
Ja, most már két franchise QBm van 3 illetve 4 évre.Marsh jó lesz, de azonnal kezdőnek várni, butaság. Főleg, ilyen rövid offseason-nal. Lindley is jó lehetett volna, de szerintem neki is kellene még év. Amúgy az a baj mindegyikkel, hogy Asante miatt kapásból ezerre rájuk dobálnak, nem csak a rutintalanság, hanem a túloldal miatt is.
De hogy ne nagyon offoljak, kell a francnak Aso/DRC (aki mellesleg borzasztó volt idén), hajrá Curtis Marsh!
Casey meg jobb lesz, mint a bátyja! (És őket se adom oda 😛)tenorx
Casey elszánt gyerek, de bátyját lenyomni, hát hajrá! Én benne speciel nem nagyon bízok, túl sok ember lett jó játékos abból a családból már...
Off: egyik sem kell, nem arra gyúrok, hogy Eagles embereit összeszedjem Dallasba 😀
több mint 15 éve
Szerintem is mellesleg marad, de nem az irreális ár miatt. Az, hogy most egyes szakírók lehozzák, hogy xy csapat első kört meg embert ígér érte, meg őt akarják, igazából semmit nem jelent. Reid elég optimista volt draft előtt, utána kicsit óvatosabb lett, szerintem, ha volt kérő tényleg Kolbra, akkor az húzott új QB-t magának (Vikesra gyanakszom).mindkettő vihetett volna új QB-t, ha akar.minden csapatnak van QB-ja a draft óta.Hát QB persze, hogy van, de mondjuk Arizona-ban, Miami-ban ki lesz a kezdő? Meg a sok újonc se fog mindenhol beválni.Deny
kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.Höri
Orton, Palmer, Vince Young is eladó, nem csak a ti fiatok. Minél irreálisabb árat kértek érte, annál nagyobb eséllyle fog a nyakaton maradni. Én ezt tippelem egyébként 😀Höri
Az megint más tészta, hogy Orton, Palmer, VY, Kolb négyesből melyik csapatnál ki mennyit érne meg, ki a legjobb, stb.
több mint 15 éve
Ja, most már két franchise QBm van 3 illetve 4 évre.De hogy ne nagyon offoljak, kell a francnak Aso/DRC (aki mellesleg borzasztó volt idén), hajrá Curtis Marsh!
Casey meg jobb lesz, mint a bátyja! (És őket se adom oda 😛)
több mint 15 éve
mindkettő vihetett volna új QB-t, ha akar.Hát QB persze, hogy van, de mondjuk Arizona-ban, Miami-ban ki lesz a kezdő? Meg a sok újonc se fog mindenhol beválni.DenyMert nekem van Freeman-em 😊Denyminden csapatnak van QB-ja a draft óta.
kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.Höri
Orton, Palmer, Vince Young is eladó, nem csak a ti fiatok. Minél irreálisabb árat kértek érte, annál nagyobb eséllyle fog a nyakatokon maradni. Én ezt tippelem egyébként 😀
több mint 15 éve
De Kolb szerződése le is járt idén, vagy nem? Te hosszabbítottál vele, ha jól rémlik?Jó de én még ajánlottam mellé legalább 1+3at 😀tenorxKolb future hall of famer.tenorxFreeman is 😀Deny
Freeman meg nem mozdítható. 😛
több mint 15 éve
Jó de én még ajánlottam mellé legalább 1+3at 😀Freeman is 😀DenyMert nekem van Freeman-em 😊DenyKolb future hall of famer.tenorx
több mint 15 éve
Freeman is 😀Kolb future hall of famer.tenorxNe álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorxMert nekem van Freeman-em 😊Deny
több mint 15 éve
Hát QB persze, hogy van, de mondjuk Arizona-ban, Miami-ban ki lesz a kezdő? Meg a sok újonc se fog mindenhol beválni.minden csapatnak van QB-ja a draft óta.Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorxMert nekem van Freeman-em 😊Deny
kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.Höri
több mint 15 éve
minden csapatnak van QB-ja a draft óta.Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorxMert nekem van Freeman-em 😊Deny
kivétel a Redskins, ahol John Beck a kezdő, de ők úgy se üzletelnek veletek soha többé McNabb miatt.
több mint 15 éve
Kolb future hall of famer.Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorxMert nekem van Freeman-em 😊Deny
több mint 15 éve
Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀tenorxMert nekem van Freeman-em 😊
több mint 15 éve
Ne álszenteskedj, te se vitted el tőlem 😀
több mint 15 éve
Höri is a vakok táborát gyarapítja ezzel 😀kolbot? soha sehováHörine engem akarj rádumálni kolbra, sajna (még) nem én döntök ilyen ügyekben.Hörite amúgy elvinnéd cserének vagy inkább ha lesz akkor FA-ból valakit?Shawn84
Kolb = future Hall of Famer 😊
több mint 15 éve
kolbot? soha sehováte amúgy elvinnéd cserének vagy inkább ha lesz akkor FA-ból valakit?Shawn84Egy értelmes csere oda is kéne azért. Nem tudom Manning meddig Játszik még, de Kolb megoldás lehetne. Bár Mallett kellett volna 😀Shawn84ne engem akarj rádumálni kolbra, sajna (még) nem én döntök ilyen ügyekben.Höri
több mint 15 éve
te amúgy elvinnéd cserének vagy inkább ha lesz akkor FA-ból valakit?ne engem akarj rádumálni kolbra, sajna (még) nem én döntök ilyen ügyekben.Hörióriási hír.Egy értelmes csere oda is kéne azért. Nem tudom Manning meddig Játszik még, de Kolb megoldás lehetne. Bár Mallett kellett volna 😀Shawn84
A Colts még nem nyilatkozott, őket akkor gondolom benne tartod a körben 😛Höri
több mint 15 éve
ne engem akarj rádumálni kolbra, sajna (még) nem én döntök ilyen ügyekben.Egy értelmes csere oda is kéne azért. Nem tudom Manning meddig Játszik még, de Kolb megoldás lehetne. Bár Mallett kellett volna 😀Shawn84Napi Kolb hírünk is megvan, a Browns egyik insiderje (Mary Kay Cabot) azt írta, egyáltalán nem érdekli a Barnákat Kolb.Denyóriási hír.
A Colts még nem nyilatkozott, őket akkor gondolom benne tartod a körben 😛Höri
több mint 15 éve
A Browns-t is, egy insider-re nem adunk lockout alatt 😀Napi Kolb hírünk is megvan, a Browns egyik insiderje (Mary Kay Cabot) azt írta, egyáltalán nem érdekli a Barnákat Kolb.Denyóriási hír.
a Colts még nem nyilatkozott, őket akkor gondolom benne tartod a körben 😛Höri
több mint 15 éve
Egy értelmes csere oda is kéne azért. Nem tudom Manning meddig Játszik még, de Kolb megoldás lehetne. Bár Mallett kellett volna 😀Napi Kolb hírünk is megvan, a Browns egyik insiderje (Mary Kay Cabot) azt írta, egyáltalán nem érdekli a Barnákat Kolb.Denyóriási hír.
A Colts még nem nyilatkozott, őket akkor gondolom benne tartod a körben 😛Höri