Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szerdáig szabadnapot kaptak a srácok.
Andy Reid gave his #Eagles off until Wednesday after last night's win over the Texans.

D# elemzés:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Why_the_D_struggled.html
+ M. Patterson, Bradley, Mikell
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Van öltözőbeli videó megint, kitört azért a srácokból, főleg Vick-ből a siker hatására pár dolog: http://www.stewartbradley55.com/2010/12/03/inside-the-locker-room-after-win-against-texans/
D-Jax pedig nyilatkozatában kiemelte, boldog Philadelphiában.
Sose szeretem, ha valaki már ilyeneket mond, az szokott, akinek felmerül, hogy elmegy.deny79
Remélem marad..nagy kedvencem és szükség is van rá itt.
Reid on Justice: Hyperextended knee. MRI showed that there was no structural damage.
Remélem a Dallas ellen már játszani fog.Bébé
Jó lenne elkerülni a falnál a komolyabb sérüléseket már idén.(mindig év vége felé esik be egy komolyabb sérülés ez idén lehetne máshogy)
Asante szinte biztos,hogy a Dallas ellen már lesz.Most is jól volt már csak biztos ami biztos alapon pihentettük.
Parker is kellene már. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid on Justice: Hyperextended knee. MRI showed that there was no structural damage.
Remélem a Dallas ellen már játszani fog.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van öltözőbeli videó megint, kitört azért a srácokból, főleg Vick-ből a siker hatására pár dolog: http://www.stewartbradley55.com/2010/12/03/inside-the-locker-room-after-win-against-texans/
D-Jax pedig nyilatkozatában kiemelte, boldog Philadelphiában.
Sose szeretem, ha valaki már ilyeneket mond, az szokott, akinek felmerül, hogy elmegy.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Így van, én hangoztatom már egy ideje, hogy a csapat túlértékelt. Már az alapigazság se stimmel nálunk, hogy offense neri a meccset, defense a bajnokságot, mert speciál nekünk nincs védelmünk. Van egy-egy felvillanás, de annyi. A nyomás még jön-jön, de szégyen is lenne, ha nem, amennyi pick ment DLine-ra idén, meg amilyen volt előtte. Secondary labdákat szerez, köszönhetően annak, hogy Samuel Samuel maradt, illetve minden új ember parádésan mutatkozott be idén, csak aztán vissza esett. De összeségében annyi yardot nyelünk, hogy hihetetlen. Vick és McCoy tartja a csapatot versenyben egyedül, az OLine mindent megtesz, hogy akárki van mögötte darabokban végezze, elkapáspoknál rengeteg a drop és nem csak a "kisebb" nevűektől, hanem Shady kivételével mindenkitől. Futás jól megy, kérdés menne-e, ha meccsenként étlagban nem tízszer futnánk. Akers jó, Rocca jó, visszahordás átlagos, coverage-eink botrányosak, igaz most jól ment pont.
Összeségében szerintem, ha rájátszás meglesz, legyünk elégedettek, én már most az lehetek, a 8-8 már meglesz. Egyébként érdekes lesz a tippelős játék értékelése, amit év elején adtatok még le, már most várom 😀
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Van chemistry a csapatban! 😀

gyeek
A fiuk már biztos a következő meccsre gondoltak fejben és prezentálni támadt kedvük! 😛

Jól játszott az Eagles, sokra viszi még idén Vickel a csapat. Ki hitte volna...
gyeek
Várjunk még ezzel, eredménykövetően talán deny említette, hogy a meglehetősen túlértékeltek vagyunk és ebben szerintem sok az igazság.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
LB class kaki,MLB meg pláne,mert lassan azt is keresni kéne,ha Bradley így folytatja,de azért egy évet még adnék neki,annál azért többet rakott le az asztalra,hogy egy rossz év után kidobjuk.
CB class mélysége miatt pont nem húznék első körben cornert,viszont ezt a Hudson (G) gyereket elnézegetném a falunkban,annak ellenére,hogy Seminole 😛Newman
De miért mindenki Bradley-t akarja kitenni? Mikor szerintem az LB-ink közül a legjobb, még ha am liga szinten nem is villog idén... Sims is jó, de szerintem fejben nem nagy penge... és ki maradna még, Fokou, Gaither... ? Na ne már! 😊Gege55
Senki nem akarja kibaszni ,de úgy mint Celek mögé..mellé is érkezhetne vki aki kicsit jobban felpörgetné. 😊 Most amúgy tényleg jól játszott,de legutóbb a Bears ellen kaki volt.Greengo
Azt én is beismerem, de a Bears ellen voltak még páran akik megkaphatják a kaki jelzőt! 😊
De egy lehetséges MLB starter nem árt, hátha felpörög kicsit, vagy ha lenne valami jó MLB aki tényleg bevethető és bent marad 2-3 körben, akkor Bradleyt LoLB-ba is átlehetne tenni
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Igen ,de nekünk OG kell. 😊 A CB class mélységéről idén én is olvastam...ha nem FA vagy trade keretein belül oldanánk meg...akkor simán elképzelhető első körben sztem( ismerve Reidet).Tőlem amúgy jöhet elsőben LB is....de tényleg korai még ezzel foglalkozni... a draftig sok minden fog történni.Greengo
LB class kaki,MLB meg pláne,mert lassan azt is keresni kéne,ha Bradley így folytatja,de azért egy évet még adnék neki,annál azért többet rakott le az asztalra,hogy egy rossz év után kidobjuk.
CB class mélysége miatt pont nem húznék első körben cornert,viszont ezt a Hudson (G) gyereket elnézegetném a falunkban,annak ellenére,hogy Seminole 😛Newman
De miért mindenki Bradley-t akarja kitenni? Mikor szerintem az LB-ink közül a legjobb, még ha am liga szinten nem is villog idén... Sims is jó, de szerintem fejben nem nagy penge... és ki maradna még, Fokou, Gaither... ? Na ne már! 😊Gege55
Senki nem akarja kibaszni ,de úgy mint Celek mögé..mellé is érkezhetne vki aki kicsit jobban felpörgetné. 😊 Most amúgy tényleg jól játszott,de legutóbb a Bears ellen kaki volt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát volt amikor rám ijesztett a csapat, de megvan a W.
8-4. Hétvégén hajrá Washington valamint egy Atlanta W, Packers, Bears és Saints L se jönne rosszul.

Nagyon sok hibával játszottunk. Rengeted offside, Vick megint elesett 1 TD-től. Avant az egyik kedvenc Eagle-öm, de a rohadt életbe fogja már meg azt a labdát az end-zone-ban, Celek úgyszint. Bár Ő a végén ha lehet így fogalmazni jóvá tette a hibáját.
Vick 300 yard felett és 3 TD, Shady pedig több mint 130 yardot hozott a konyhára.
Teo elég sok snape-t kapott, Bradley jobban játszott - igaz ez nem volt nehéz a múlthéthez képest, Allen eléggé halovány az utóbbi meccseken ("utsó" play kivételével), Mike Patterson-t már figyelem pár meccs óta és elég jól teljesít az utóbbi időben és Mikell-nek is jó meccs volt.

Remélem, hogy Justice sérülése nem súlyos. Nélküle (is) elég nagy szarban lennénk.
Reid: Justice had MCL sprain, will have MRI in the morning.Bébé
Cole 2x is betermelt offside-ot :S Pedig nem jellemző rá...
Te-O, megvan az első hivatalos NFL tackle-je 😀 én pl tökre örültem mikor megláttam a pályán 😊 de már múlt 7en is volt fent 2x asszem... ehez képest most vagy 5x de lehet még többször.
Bradley meg most eléggé agresszívan szerelt 😊


Cole-nak még 4 sack kéne hogy karier rekordot döntsön idén, 4 meccsből, 4 sack necces :S

Meccs közben meg ránéztem Laws idei statjaira és hát arra jutottam, h a DT-k közül övé a legjobb stat, pláne ahoz képest h mennyi playt van pályán és h nem kezdő DT!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Kolb lassan minden QB gondos csapatnál felmerül.
Höri pl. tegnap egy postban Vikesba cserélte.
Egyébként Texans beharangozó másképpen még: http://philly.blog.hu/2010/12/02/week_thirteen
Illetve Greengo, OLine sor annyira nem erős idén elvileg drafton, ráér lejjebb, mert az igazán nagy hiány nálunk pont nem OT. CB meg elég mély, így első kör vége felé, ahol reményeim szerint húzzunk is belefér még egy azonnal játékra kész CB.deny79
Igen ,de nekünk OG kell. 😊 A CB class mélységéről idén én is olvastam...ha nem FA vagy trade keretein belül oldanánk meg...akkor simán elképzelhető első körben sztem( ismerve Reidet).Tőlem amúgy jöhet elsőben LB is....de tényleg korai még ezzel foglalkozni... a draftig sok minden fog történni.Greengo
LB class kaki,MLB meg pláne,mert lassan azt is keresni kéne,ha Bradley így folytatja,de azért egy évet még adnék neki,annál azért többet rakott le az asztalra,hogy egy rossz év után kidobjuk.
CB class mélysége miatt pont nem húznék első körben cornert,viszont ezt a Hudson (G) gyereket elnézegetném a falunkban,annak ellenére,hogy Seminole 😛Newman
De miért mindenki Bradley-t akarja kitenni? Mikor szerintem az LB-ink közül a legjobb, még ha am liga szinten nem is villog idén... Sims is jó, de szerintem fejben nem nagy penge... és ki maradna még, Fokou, Gaither... ? Na ne már! 😊
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Van chemistry a csapatban! 😀






Jól játszott az Eagles, sokra viszi még idén Vickel a csapat. Ki hitte volna...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs véletlenül 2x ment
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
SPOILER Sziasztok! Hát ez kemény menet volt mikor fordítottak nem gondoltam h meglesz gyorsan el is hagytam az eredménykövetőt s inkább a meccsre koncentráltam s imádkoztam bejött😀 Egyértelmű h a D a gyenge pontunk ha az nem javul legalább 20százaléknyit ha vhogy be is jutunk a PO ba ott hamar vége. Ennyi szerzett ponttal bőven meccseket kéne nyerni. Na de a 4. negydben azért hozták amit kellett nem piszkálom tovább őket. Kicsit amúgy olyanok vagyunk mint a Keegan féle Newcastle akik mindig arra játszottak nem számít mennyit kapnak csak többet rúgjanak... Ricsiék meg na inkább nem mondok semmit... Most jól jön a másfél7pihi remélem addig Samuel is összekapja magát. Reid sikeres challenge-hez még annyit h rendesen rá kellett beszélni az öreget a srácok érdeme is volt😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
SPOILER Sziasztok! Hát ez kemény menet volt mikor fordítottak nem gondoltam h meglesz gyorsan el is hagytam az eredménykövetőt s inkább a meccsre koncentráltam s imádkoztam bejött😀 Egyértelmű h a D a gyenge pontunk ha az nem javul legalább 20százaléknyit ha vhogy be is jutunk a PO ba ott hamar vége. Ennyi szerzett ponttal bőven meccseket kéne nyerni. Na de a 4. negydben azért hozták amit kellett nem piszkálom tovább őket. Kicsit amúgy olyanok vagyunk mint a Keegan féle Newcastle akik mindig arra játszottak nem számít mennyit kapnak csak többet rúgjanak... Ricsiék meg na inkább nem mondok semmit... Most jól jön a másfél7pihi remélem addig Samuel is összekapja magát. Reid sikeres challenge-hez még annyit h rendesen rá kellett beszélni az öreget a srácok érdeme is volt😀
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
SPOILER?

Jajj ez a Q3 ez még legalább annyira mumus, mint a Bears.
A lényeg, hogy nyert a csapat.
Lesean már 1,327 scrimage yardnál tart. Nagyon szépen fejlődik a srác, még mindig úgy tűnik nekem, hogy meccsről meccsre jobb lesz. Jövőre egész elől kell majd vele számolni fantasyban.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
--- SPOILER!!! --- (gondolom ezt az előzőek is írni akarták 😀)



Félidőben ébredtem és azt hittem minden tök simán ment/megy - a statok legalább is ezt mutatták. Aztán már-már a tavalyi szezont idéző 3rd quater nightmare jött. Az a két drive mondjuk nagy szívás volt, rengeteg (néha jogtalannak tűnő) büntetéssel (ld. OPI Johnson elkapásánál). Azt gondoltam, hogy a Vick int megint döntően befolyásolja a meccset, de szerencsére tévedtem... A meccset Celek first down-ja befolyásolta kellő mértékben 😊

Fly!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Average Gain per Rushing Play 4.0

Éppen hogy, de megvan 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Akers kapta a meccs után a lasztit.Gondolom ez a rekordjának is szólt. 😊
Amúgy egy Pro Bowl részvétel kijár neki idén.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hát volt amikor rám ijesztett a csapat, de megvan a W.
8-4. Hétvégén hajrá Washington valamint egy Atlanta W, Packers, Bears és Saints L se jönne rosszul.

Nagyon sok hibával játszottunk. Rengeted offside, Vick megint elesett 1 TD-től. Avant az egyik kedvenc Eagle-öm, de a rohadt életbe fogja már meg azt a labdát az end-zone-ban, Celek úgyszint. Bár Ő a végén ha lehet így fogalmazni jóvá tette a hibáját.
Vick 300 yard felett és 3 TD, Shady pedig több mint 130 yardot hozott a konyhára.
Teo elég sok snape-t kapott, Bradley jobban játszott - igaz ez nem volt nehéz a múlthéthez képest, Allen eléggé halovány az utóbbi meccseken ("utsó" play kivételével), Mike Patterson-t már figyelem pár meccs óta és elég jól teljesít az utóbbi időben és Mikell-nek is jó meccs volt.

Remélem, hogy Justice sérülése nem súlyos. Nélküle (is) elég nagy szarban lennénk.
Reid: Justice had MCL sprain, will have MRI in the morning.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Justice MCL sprain. Samuel is ezzel "fekszik" már 2 hete.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát ez azért szoros volt. De megfogtuk, mielőtt kicsúszott volna a kezünkből a meccs.
Nagy dícséret Shady-nek és Celeknek, akinek a (szó szerint) kiharcolt 1st downja a RZ-ban döntő momentumnak bizonyult. Kicsit csodálkozom hogy egy WR-ünk sem ment 100yd fölé a Texans sec ellen.
Azért a D engedett egy laza 149 yd-os meccset a sérülten játszó Johnsonnak, de a 4. negyedben összekapták magukat és jöttek a turnoverek is. Fostert viszont tudtuk "kezelni", amennyire kellett. RZ D továbbra is rémületes.

Most végre hosszú hét. Jelentősen dobna a közérzetemen ha Asante és Parker visszatérne.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem volt sima meccs ,de simán jobbak voltunk!
Amikor szorossá tettük én azt annak tudom be,hogy szar volt ebben a fázisban a playcall mindkét oldalon.Kijöttünk a futójáték és a screen passzokból,a másik oldalon meg nem volt meg a nyomás csak ha már a RZ felé voltak.Szerencsére időben váltottunk.Nálam a meccs embere Shady a 130 total yardal és a 2 TD-vel.
Rengeteg a felesleges büntetés...nem hiszem el,hogy erre nem tudunk odafigyelni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
W,ez a lényeg.Jövőhéten Kitnáék ellen megyünk,azt is be kell húzni

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Mivel nekem Vick nagy kedvenc, ezért remélem, hogy meglesz a mai győzelem, a csoport, és Vick-nek az MVP cím.
Elég ha a SB-t bukjátok a Pats ellen 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb lassan minden QB gondos csapatnál felmerül.
Höri pl. tegnap egy postban Vikesba cserélte.
Egyébként Texans beharangozó másképpen még: http://philly.blog.hu/2010/12/02/week_thirteen
Illetve Greengo, OLine sor annyira nem erős idén elvileg drafton, ráér lejjebb, mert az igazán nagy hiány nálunk pont nem OT. CB meg elég mély, így első kör vége felé, ahol reményeim szerint húzzunk is belefér még egy azonnal játékra kész CB.deny79
Igen ,de nekünk OG kell. 😊 A CB class mélységéről idén én is olvastam...ha nem FA vagy trade keretein belül oldanánk meg...akkor simán elképzelhető első körben sztem( ismerve Reidet).Tőlem amúgy jöhet elsőben LB is....de tényleg korai még ezzel foglalkozni... a draftig sok minden fog történni.Greengo
Azt írtam, hogy nekünk nem OT kell, csak azt érné meg elsőkörben, ezért nem húznák Oline-t első körben. Csak kicsit körmönfontan írtam 😀