Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rajtatok kívül mi olyanoktól kaptunk ki, akik idáig finoman szólva is csalódást keltő szezont produkáltak: IND, TEN, DAL, nektek legalább van több elit csapat elleni vereségeket, amiért nem kell szégyenkezni.G-men
Azért az elit csapatos vereségek nálunk is durvák, oké Bears-Packers tényleg a beleférős kategória, de hazai pályán Washington vagy idegenben egy 3 negyeden át dominált meccs a Titans ellen már nehezebben vállalható 😀

De egyébként, tényleg dec 19. lesz a döntő, bár én most nagyon tartok a Cowboys meccstől.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
99,9%, hogy csak csoportgyőztesként megyünk tovább szerintem. 10-6 nem lesz elég (illetve ha Giants ellen W és ők buknak még mondjuk GB-ben akkor meglehet), és a 11-5 is szerintem csak akkor, ha az egy L nem a Giants ellen lesz (vagyis csoportgyőztesként).
11-5-ös továbbjutáshoz, ha az az egy L a Giants ellen van, akkor az kellene, hogy
- a Bears (akiknek talán a legnehezebb a sorsolás - MIN,NE,NJ,GB) 4ből 3at veszítsen, ami még az ellenfeleket nézve sem reális szerintem.

vagy

- GB ugyan ez, csak nekik a MIN helyett DET van ami könnyebnek ígérkezik. (ebben a variációban bízom legkevésbé)

vagy

- NO pukkanjon ki, de nekik messze nem ilyen nehéz a sorsolásuk, STL és TB-t szerintem hozzák biztosan, és lehet meg tudják csípni az ATL,BAL egyikét is, főleg, hogy az ATL akkor már biztos továbbjutó lehet.

Összegezve k.rvára nem volt szerencsés Chicagoban kikapni (avagy a GB-t nem megcsípni a végén). 😊
Olyan 45-50%-ra mondanám, hogy továbbmegyünk. Persze ettől még saját kezünkbe a sorsunk, csak saját vélemény a mutatott játék, és az előbb leírtak fényében.
Egy mindenképpen kulcsfontosságú. New Yorkban nyerni kell!Mardel
Egyértelmű, hogy az NFC East december 19-én a New Meadowlands Stadiumban dől el. Aki ott nyer, viszi a divíziót!

És sajnos szerintem sem jut be a PO-ba a másik, pedig nagyon megérdemelné... Max, ha betliznek a többiek.

Rajtatok kívül mi olyanoktól kaptunk ki, akik idáig finoman szólva is csalódást keltő szezont produkáltak: IND, TEN, DAL, nektek legalább van több elit csapat elleni vereségeket, amiért nem kell szégyenkezni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezért lesz 11-5 😊

3 nyerhető meccs:vikes,1dallas,1nygJanek
Ámen!
De tartom, hogy ugye mi előzetesen 8-8-t vártunk max 9-7-t. A látottak alapján nyilván csalódás lenne ha nem jutnánk be a PO-ba de igazából innentől kezdve minden plusz győzelem hab tortán. Így próbálok hozzáállni a következő meccsekhez. Azért az durva, hogy mennyire simán megvertük a Jags.t és a Falcons-t és most hol állnak s kikaptunk a Skinstől és a Titanstől és most hol állnak.... Így ez a része az idénynek 2-2 bár nyilván a vereségek ezért is bosszantóak. Na bízzunk benne hogy a Boys ellenünk nem iszik vért szerintem minden a meccs nyitányán múlik majd.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
99,9%, hogy csak csoportgyőztesként megyünk tovább szerintem. 10-6 nem lesz elég (illetve ha Giants ellen W és ők buknak még mondjuk GB-ben akkor meglehet), és a 11-5 is szerintem csak akkor, ha az egy L nem a Giants ellen lesz (vagyis csoportgyőztesként).
11-5-ös továbbjutáshoz, ha az az egy L a Giants ellen van, akkor az kellene, hogy
- a Bears (akiknek talán a legnehezebb a sorsolás - MIN,NE,NJ,GB) 4ből 3at veszítsen, ami még az ellenfeleket nézve sem reális szerintem.

vagy

- GB ugyan ez, csak nekik a MIN helyett DET van ami könnyebnek ígérkezik. (ebben a variációban bízom legkevésbé)

vagy

- NO pukkanjon ki, de nekik messze nem ilyen nehéz a sorsolásuk, STL és TB-t szerintem hozzák biztosan, és lehet meg tudják csípni az ATL,BAL egyikét is, főleg, hogy az ATL akkor már biztos továbbjutó lehet.

Összegezve k.rvára nem volt szerencsés Chicagoban kikapni (avagy a GB-t nem megcsípni a végén). 😊
Olyan 45-50%-ra mondanám, hogy továbbmegyünk. Persze ettől még saját kezünkbe a sorsunk, csak saját vélemény a mutatott játék, és az előbb leírtak fényében.
Egy mindenképpen kulcsfontosságú. New Yorkban nyerni kell!

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Games/Plays - Eagles

27. Sweet revenge
Dátum: 1987. október 25.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplők: Buddy Ryan, Randall Cunningham


"Buddy calls for fake kneel-down in 1987 rematch with hated Cowboys."



Idézet az egyik tavalyi cikkemből. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=734

"Az 1987-es játékossztrájk kellős közepén a csapatok többsége, így a Philadelphia is, kénytelen volt gyengébb, „töltelék” játékosokkal kiállni, ami nem okvetlenül jelentett versenyhátrányt, hiszen ebben a tekintetben a gárdák jórészt hasonló cipőben jártak. Nem úgy a Dallas Cowboys! A dallasiak közül számos kiválóság (Dorsett, Danny és Randy White, Too Tall Jones) sztrájktörőnek állt, akik ugyan nem játszották végig a rangadót, de puszta jelenlétük is sokat nyomhatott a latban, a tudáskülönbség pedig végső soron a Tehenészek 41-22-es diadalában manifesztálódott. Dallas-i kollégáján Buddy Ryan ugyan számonkérte a sztrájktörők bevetésének sportszerűtlen voltát, ám Tom Landry azt nyilatkozván, hogy ő „csak kijátszotta a neki osztott lapokat”, finoman értésére adta, hogy ebben a vetélkedésben nincs feltétlenül helye a fair play szellemének. Ryan bosszút forralt, s annak kivitelére nem is kellett sokat várnia, hiszen két hét elteltével a csapatok újfent egymásnak eshettek, ezúttal teljes létszámban, legjobb összeállításukban és a philadelphiai Veterans Stadium közönsége előtt.

...

Az Eagles támadói alig több, mint egy perccel a vége előtt – és 30-20-as megnyugtató fóron csücsülve – úgy látszott lepörgetik a maradék időt, és Randall Cunningham kétszer egymás után letérdelt a labdával, Buddy Ryan számára azonban ekkor jött el a két hete várt leszámolás, a bosszú édes pillanata. Cunningham harmadjára is úgy tett, mintha letérdelne, de aztán felegyenesedett, és előrehajította a lasztit a szélen száguldó Mike Quick felé. A megzavarodott vendég védők csak defensive pass interference árán tudták megakadályozni a TD-t. A Philly-nek még egy playre maradt ideje és Ryan minden fenntartás nélkül beszuszakoltatta az 1-esről az utolsó, a rivális megalázásául szánt hatpontost. A dallasiak természetesen mélységesen felháborodtak az ellenfél főedzőjének számukra minősíthetetlen playhívásán, de az érintett erre Landry két héttel korábbi kijelentésével replikázott, azaz, hogy ő „csak kijátszotta a neki osztott lapokat”. Egy újságírói kérdésre, mely azt tudakolta, hogy nem tart-e attól, hogy ezzel kiszabadította a szellemet a palackból, Ryan azzal válaszolt, hogy megítélése szerint épp ilyeténképpen zárta oda vissza azt."

26. The Comeback
Dátum: 1991. november 10.
Ellenfél: Cleveland Browns
Főszereplő: Jim McMahon




Idézet Jim McMahonról szóló írásomból. http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=645

"Az 1991. november 10-i mérkőzés előtt sokáig úgy volt, hogy a lestrapált irányító képtelen lesz vállalnia a játékot, miután beinjekciózott könyöke egy allergiás reakció jóvoltából még jobban bedagadt. Rich Kotite vezetőedző állítólag csak öt perccel a kezdést megelőzően döntött arról, hogy a némileg helyrepofozott McMahon irányíthatja a támadóegységet, de döntése látszólag balul sült el, mert az újonc főedző, Bill Belichick trenírozta Browns védelme a QB egyik első passzkísérletét lefülelte és a visszahordott touchdownnal gyorsan 10-0-ás előnyre tett szert. A vezetés a második negyed elejére 23-0-ra hízott, ám addigra az Eagles irányítója végre felvette a játék ritmusát. McMahon a szünet előtt Keith Jacksonnak és Fred Barnettnek adott TD-passzokkal faragott a hátrányból, majd Roger Ruzek mezőnygóljával az első félidő végére 23-17-re zárkóztak fel a vendégek. Noha a játékrészben utoljára a Cleveland irányítója, Bernie Kosar nevethetett, amikor 24 yardos átadással találta meg az ellenfél célterületén belül Reggie Langhorne-t és ezzel kialakította a 30-17-es félidei részeredményt, de a második felvonásban már nem termett több babér a hazaiaknak.

Az Eagles defensive coordinatora, Bud Carson 1990-ben még a Browns-t edzette és számára különösen nagy elégtételt jelenthetett, hogy védői (Reggie White, Seth Joyner, Eric Allen és társaik) a harmadik és negyedik negyedben nem engedélyeztek több pontot egykori csapatának. Jim McMahon három mezőnygólig vezette a támadókat, ezzel 30-26-ra módosult az állás, s végül 341 passzolt yarddal zárta az összecsapást. A hazaiak vezére, Bernie Kosar a második félidőben nem tudta tartani a lépést „kollégájával”, bár történelmet írt, amikor sorozatban 308 interception nélküli passzal a múltnak adta Bart Starr korábbi, 294-es rekordját. A Browns-nak nem is igazán a Kosar sorozatát végül megtörő labdalopás fájt, hanem amikor a meccs hajrájában, 30-26-os vezetésüknél és saját 2 yardosuknál Webster Slaughter elfumblizta Jeff Feagles általa neki puntolt labdát. Az Eagles Jim McMahon Calvin Williams-nek adott TD-passzával büntette a kapitális bakit, majd szívós védelmével megőrizte a 32-30-as vezetést."

25. Seth's miracle
Dátum: 1992. december 6.
Ellenfél: Minnesota Vikings
Főszereplő: Seth Joyner


"Seth Joyner's one-handed interception of Vikings QB Sean Salisbury and TD return turn around season."


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ezért lesz 11-5 😊

3 nyerhető meccs:vikes,1dallas,1nyg

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Papíron nekünk van a legkönnyebb sorsolásunk a szezon hátralévő részében:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/12/5/1857484/nfc-obituary-dead-after-week-13-and-the-hierarchy-of-the-nfc#storyjump
Hát ha nincsen meg a csoportgyőzelem, akkor elég nehéz lesz a PO-ba jutás.
Csak az a baj, hogy a Giants se akar botlani. 😀
Sains és Atlanta sztem PO-ban lesz. Arra az egy WC helyre pedig nagyon nehéz lesz odaérni. Mivel kikaptunk a Bears-től és a Packers-től is így a 10-6 nem lesz elég a WC-re.
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!dande
Ízi.
Manning 3 meccs 9int és mi is leszedtünk 2-t.Persze fel lesznek tüzelve az biztos....remélem helyükre tesszük őket megint. 😉Greengo
Dez Bryant eltörte bokáját (vagy legalábbis lábának valamelyik részét), de most ők azért elég kemény sorozatból jönnek (oké, 1W csak, de a Saints ellen se sokon múlt, és akkor máris 4W lenne). Ami baj, hogy Dez hiányában szerintem Witten lesz Kitna fő célpontja, mi pedig TE ellen hagyományosan szarok vagyunk...deny79
Szerintem amúgy is Ő lenne az ellenünk, mert TE ellen hagyományosan szarok vagyunk 😊, azt azért vegyük hozzá h Indy-ben idén semmi futójáték nincsen és így a D#-k könnyebben olvassák Peyton-t szerintem, míg nekünk azért van 2 jó futónk, plusz Vick is megoldja, ha nem megy a passz...szóval qrva nehéz lesz de hozni kell...plusz megnéztem a PO harcot, és még ezzel a nehéz végjátékkal is sztem nekünk van a legjobb sorsolásunk, a Chi játszik a New Englanddel, a Jets-szel, Minnesotaval, meg a Packers-szel, a Packs pedig uez csak MIN helyett Detroit, szóval nekik könnyen lehet h két vereség kalkulálva a nagyok ellen, plusz az uccsó fordulóban egymás ellen mennek, szal az egyiknek könnyen lehet 3 L a végén, nekünk meg a hazaiakat hozni kell és akkor PO, utána meg SB 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!dande
Ízi.
Manning 3 meccs 9int és mi is leszedtünk 2-t.Persze fel lesznek tüzelve az biztos....remélem helyükre tesszük őket megint. 😉Greengo
Dez Bryant eltörte bokáját (vagy legalábbis lábának valamelyik részét), de most ők azért elég kemény sorozatból jönnek (oké, 1W csak, de a Saints ellen se sokon múlt, és akkor máris 4W lenne). Ami baj, hogy Dez hiányában szerintem Witten lesz Kitna fő célpontja, mi pedig TE ellen hagyományosan szarok vagyunk...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!dande
Ízi.
Manning 3 meccs 9int és mi is leszedtünk 2-t.Persze fel lesznek tüzelve az biztos....remélem helyükre tesszük őket megint. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Spoiler!!!

Hát ez nagy gáz Manning hathatós közreműködésével nyert a Boys s hát nekünk sem lesz egyszerű ellenük. Bizony szereztek labdát bőven Vicknek is vigyázni kell rá rendesen. Bryant kérdéses elégggé súlyosnak tűnő sérülést szenvedett de ott van még Austin. S hát vénségére Kitna is felvette a nyúlcipőt. Nem lesz egyszerű én örülök ha a kettőből egyet megnyerünk valahogy! A védelemnek az elkövetkezendő egy hétben tessék összeszedni magát!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.deny79
Jó hát azért más a csapat meg a rendszer is más szerintem azért nálunk máshogy állna, én egy kicsit sajnálmo nem azt, hogy elengedtük (picit azt is) hanem, hogy ott ennyire nem megy neki. Bízom benne azért még mondjuk jövőre kap még lehetőséget és nem törik meg a karrierje.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként, hogy mennyire volt jó döntés McNabb elküldése, avagy mennyire nem megy neki: a 3. hét óta 71.7-es ratinget hoz, az azóta legalább 100 passz kísérlettel rendelkező QB-k között a 33. 36-ból, mindössze Anderson (Cards), Gradkowski (Raiders), Clausen (Panthers) rosszabb nála.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
SPOILER!!!

Srácok lehet, hogy megvertük a Houstont de biz nagyon jól tettük, mert, hogy ez a hétvége nagyon nem a mi szájunk íze szerint alakul az egyszer biztos. Ráadásul a Dallas is megy 16-0ra............. mi van itt????
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01deny79
Már el is olvastam délelőtt az egészet.

A meccset még nem néztem meg annyi időm nem volt sajna.

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01deny79
Már el is olvastam délelőtt az egészet.

A meccset még nem néztem meg annyi időm nem volt sajna.

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01deny79
Köszi szépen, hogy kiraktad! 😊 Annyit szeretnék javasolni, hogy a cím inkább 50 nagy játék legyen. Inkább azokra van kihegyezve a dolog + vannak olyan meccsek, amelyekről két play is a listára került.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Tomeee 753
http://phillysport.blog.hu/2010/12/05/gyozelemmel_melegitett_az_eagles_a_cowboys_elleni_rangadora
Check this out.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szabler féle 50 nagy meccs/jelenet írás első része blogon. Van plusz videó, illetve vidósorozat, meg jó sok bővebb írás mindegyikről: http://philly.blog.hu/2010/12/05/50_nagy_merkozes_01
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Miért ne maradna?


Stabil kezdő és van egy csomó jó elkapója

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mennyibe fog nektek fájni Vick új szerződése? 😀 Mert gondolom azért Vickben van annyi tartás, hogy marad az Eaglesben.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akármennyire is nem szeretem Vicket, óriási szezont produkál, nagyon nagy húzás volt Reidtől felszedni.
Egyébként most külön figyeltem Grahamet, sajnos nagyon láthatalan volt (első félidőt láttam).
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyon jó Vickes interjúk:

http://www.nfl.com/gamecenter/2010120200/2010/REG13/texans@eagles#tab:watch

Vick érdekességek:

6 passzolt TD-vel career high szezont produkálna.

3 futott TD-vel career high szezont produkálna.

692 passzolt yard kell neki a career high évhez.

572 yard kell a legtöbb futott yardos évéhez.

Az utolsó kivételével, a többi meglehet.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van, én hangoztatom már egy ideje, hogy a csapat túlértékelt. Már az alapigazság se stimmel nálunk, hogy offense neri a meccset, defense a bajnokságot, mert speciál nekünk nincs védelmünk. Van egy-egy felvillanás, de annyi. A nyomás még jön-jön, de szégyen is lenne, ha nem, amennyi pick ment DLine-ra idén, meg amilyen volt előtte. Secondary labdákat szerez, köszönhetően annak, hogy Samuel Samuel maradt, illetve minden új ember parádésan mutatkozott be idén, csak aztán vissza esett. De összeségében annyi yardot nyelünk, hogy hihetetlen. Vick és McCoy tartja a csapatot versenyben egyedül, az OLine mindent megtesz, hogy akárki van mögötte darabokban végezze, elkapáspoknál rengeteg a drop és nem csak a "kisebb" nevűektől, hanem Shady kivételével mindenkitől. Futás jól megy, kérdés menne-e, ha meccsenként étlagban nem tízszer futnánk. Akers jó, Rocca jó, visszahordás átlagos, coverage-eink botrányosak, igaz most jól ment pont.
Összeségében szerintem, ha rájátszás meglesz, legyünk elégedettek, én már most az lehetek, a 8-8 már meglesz. Egyébként érdekes lesz a tippelős játék értékelése, amit év elején adtatok még le, már most várom 😀deny79
S mit mondanál ha 4-8- lenne az állás ez a realitás 😛 ? Amúgy nagyjából valóban ez a helyzet, azért ha már négy kiváló DT-nk van nem lehet olyan formációt kitalálni ahol mondjuk három van fent egyszerre hátha meglepnénk az ellent 😊 Jó persze poszt mélység meg stb de mégis? Amúgy szerintem igazából a futás elleni védekezésünre olyan nagyon nem lehet panasz Fort-t kivéve Fostert is aránylag jól megfogtuk ha őt is száz y fölé engedjük az valóban gáz. Inkább a 3rd down szituációkban kéne nagyot javulni s akkor Vickéknek sem kéne mindig izzadniuk azon hogy muszáj pontot tenni a táblára. Azért még egy idei kulcs cserénkről nem beszéltünk: Jerome Harisson idehozatala nagyon bejött szükség van rá s hozza amit kell. Lehet ha nem lenne Shady még többet is tudna mutatni ha kell de így is szuper. A pihi meg ráfér a srácokra, jó érzés lesz nézni vasárnap az ellenfeleket mint izzadnak, pláne ha esetleg némelyik bukna.
Ja s még valami hát nem vádolhatnak minket nagy hype-l mondjuk a Bears vagy Gints fanok a saját csapatunkat illetően 😊 ... Elég lesz ha SB után gratulálnak mások nekünk 😉
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Én sajnos nem tudtam nézni a meccset, beállítottam az online alarm clockot hajnal kettőre, és hajnal 4 után ébredtem fel a zajra (gyakorlatilag 2 órán keresztül szólt a trombitaszó reakció nélkül 😀 )... Nem tudtam megállni hogy megnézzem az eredményt, így boldogan telt a napom - de azért 23:15-től meglesem az ismétlést. Greengo: holnap megpróbálok összehozni egy McCoy siget e helyett a förtelem helyett 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes