Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azért erős hét volt az NFL-ben, McCoy nem fért fel a FedEx Ground player of the week listájára 120+ scrimmage yarddal és 2 TD-vel.

Eddig is nagyon imádtam a srácot, de most már ő az egyik kedvencem! Annyira szimpi, állandóan mosolyog, hihetetlen lábmunkája lett idénre, labdabiztos és kemény, mint a faláb, a bordatörés se kottyant meg neki. Szerintem keresek is valami jó képet róla az aláírásomba😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Trent Cole 20ezres büntetést kapott a mély tackle-ért/ütközésért.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebeBébé
Basszus azt nézem, hogy kb. ugyanaz a cikk, amit írtam, meg amit deny79 belinkelt a philly.com-ról, pedig esküszöm nem onnan fordítottam, hanem nfl.com-os és fox.com-os statisztikákból szedtem össze😊somebody08
Ezek szerint elég jó vagy 😀Shawn84
Köszi😀 Közben Vick vezeti totálban a Pro Bowl szavazást.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebeBébé
Basszus azt nézem, hogy kb. ugyanaz a cikk, amit írtam, meg amit deny79 belinkelt a philly.com-ról, pedig esküszöm nem onnan fordítottam, hanem nfl.com-os és fox.com-os statisztikákból szedtem össze😊somebody08
Ezek szerint elég jó vagy 😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebeBébé
Basszus azt nézem, hogy kb. ugyanaz a cikk, amit írtam, meg amit deny79 belinkelt a philly.com-ról, pedig esküszöm nem onnan fordítottam, hanem nfl.com-os és fox.com-os statisztikákból szedtem össze😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebe
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis McCoy-Westbrook összehasonlítás, illetve McCoy és a 2009es drafton elkelő futók összehasonlítása. Érdekes: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/McCoy_Westbrook_and_the_09_draft.html

Heti mock draft is megvolt, most a 27. helyen választanánk Orlando Franklin, OT-t a Miamiból. A poszt szerintem stimmel.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

20. Dawk crumples Crumpler
Dátum: 2005. január 23.
Ellenfél: Atlanta Falcons
Főszereplő: Brian Dawkins


"Devastating hit on Falcons tight end changes course of 2004 NFC title game."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d801b8285/Eagles-27-Falcons-10 1:48-tól!

19. Fourth-and-1
Dátum: 1995. december 10.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Eagles D és Emmitt Smith


"Eagles stuff Emmitt Smith on surprise 4th down play, finally beat Cowboys."



http://www.youtube.com/watch?v=UMBlyR01YCA (nem a legjobb minőség!)

18. Dean's 4th-quarter touchdown gives Eagles 1960 NFL Championship
Dátum: 1960. december 26.
Ellenfél: Green Bay Packers
Főszereplő: Ted Dean


"Van Brocklin changes play, rookie backup scores game-winner."



http://www.youtube.com/watch?v=UgcEdSh2jn 4:45-től!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Dawkins szerintem edzőként, vagy valami Eagles-ös figuraként fel fog bukkani Philadelphiában karrierje alatt. Lehet valami szervezet vezetőjeként, ami gyerekeken segít Eagles oldalról (jelenleg nem tudom ki és Swoop a fő arcai), lehetne junior edző vagy ilyesmi. Persze, akár magasabb rang is juthat neki.deny79
Azért én örömmel látnék egy egynapos szerződést a visszavonulása előtt!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dawkins szerintem edzőként, vagy valami Eagles-ös figuraként fel fog bukkani Philadelphiában karrierje alatt. Lehet valami szervezet vezetőjeként, ami gyerekeken segít Eagles oldalról (jelenleg nem tudom ki és Swoop a fő arcai), lehetne junior edző vagy ilyesmi. Persze, akár magasabb rang is juthat neki.

Közös meccsnézést somebody-val már mi is beszéltük, de idén esetleg PO-ra lehetne összehozni, amúgy elég necces dolog, mert azért elég sokan nem pestiek vagyunk.

Szabler ötlete(i) pedig szerintem is jók, őt ismerve pedig jól le is lenne szervezve, akár itt, akár blogon, akár bárhol. Én támogatom, és aktívan részt vennék benne. Az egyetlen, ami szükséges lenne hozzá, hogy mindenről próbáljunk videót is találni szerintem.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Játékosként már nem kell ide Dawkins. Tavaly nagyon-nagyon jó szezonja volt, de ahogy olvasom a fórumot, idén már tényleg látszanak rajta az öregedés jelei.
Azonban olyan szerepkörben el tudnám képzelni, mint amilyenben Duce Staley van nálunk. (vmi coaching intern)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát nekem már idényről is lenne néhány jelöltem a jelentek között élen a Giants elleni 4 és 1-l vagy a Skins elleni nyitó drive D-Jax TD stb de valóban reméljük még lesz néhány. Amúgy az AFC-ből nem nagyon hiszem, hogy bárki megállíthatja a Pats-t esetleg a Pitt ha bírja sérülésekkel vagy netán a Ravens de más nem nagyon. Végül is épp öt éve volt a Pats Eagles döntő miért ne jöhetne újra össze kivételesen mi nyernénk 😊 Jó tudom örülhetünk ha a PO-ba beverekedjük magunkat. Amúgy most, hogy JMD-t kivágták a Broncosból, azon gondolkodtam Dawk kérhetné Bowlent tegye PS-be, s utána rábeszélni Reidet, hogy hozza vissza. Szerintem már csak a jelenlétével is nagyot dobna a D-n. Bár ez sajna valszeg csak álom.dande
Kinti fórumon is felvetődött Dawk visszahozása.Pont Grecki nyitotta a témát(nem tudom ide miért nem ír).Bármennyire is kedvencem Dawkins egyet kell értenem a kinti véleményekkel,hogy már nem lenne jó őt visszahozni.Idei évét elnézve tényleg kezd kicsit beöregedni és nálunk a jövőt építik nem a múlt nagyjaiba kell kapaszkodni.Meg ugye van egy Allenünk meg egy Coleman-ünk.Ennek ellenére szeretném ha tőlünk vonulna vissza ha más nem egy egynapos szerződéssel. 😊Greengo
Igazából én sem a játéka miatt szeretném hanem mert ő Eagle és Allenék sokat tanulhatnának tőle, szellemiségben is. Persze kérdés, hogy megelégedne -e egy ilyen szereppel pláne ha mondjuk a pénz sem lenne annyi mint így. De hát ha kint is pedzegették tán csak meghallhatnák az illetékesek 😛
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Hát nekem már idényről is lenne néhány jelöltem a jelentek között élen a Giants elleni 4 és 1-l vagy a Skins elleni nyitó drive D-Jax TD stb de valóban reméljük még lesz néhány. Amúgy az AFC-ből nem nagyon hiszem, hogy bárki megállíthatja a Pats-t esetleg a Pitt ha bírja sérülésekkel vagy netán a Ravens de más nem nagyon. Végül is épp öt éve volt a Pats Eagles döntő miért ne jöhetne újra össze kivételesen mi nyernénk 😊 Jó tudom örülhetünk ha a PO-ba beverekedjük magunkat. Amúgy most, hogy JMD-t kivágták a Broncosból, azon gondolkodtam Dawk kérhetné Bowlent tegye PS-be, s utána rábeszélni Reidet, hogy hozza vissza. Szerintem már csak a jelenlétével is nagyot dobna a D-n. Bár ez sajna valszeg csak álom.dande
Kinti fórumon is felvetődött Dawk visszahozása.Pont Grecki nyitotta a témát(nem tudom ide miért nem ír).Bármennyire is kedvencem Dawkins egyet kell értenem a kinti véleményekkel,hogy már nem lenne jó őt visszahozni.Idei évét elnézve tényleg kezd kicsit beöregedni és nálunk a jövőt építik nem a múlt nagyjaiba kell kapaszkodni.Meg ugye van egy Allenünk meg egy Coleman-ünk.Ennek ellenére szeretném ha tőlünk vonulna vissza ha más nem egy egynapos szerződéssel. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát nekem már idényről is lenne néhány jelöltem a jelentek között élen a Giants elleni 4 és 1-l vagy a Skins elleni nyitó drive D-Jax TD stb de valóban reméljük még lesz néhány. Amúgy az AFC-ből nem nagyon hiszem, hogy bárki megállíthatja a Pats-t esetleg a Pitt ha bírja sérülésekkel vagy netán a Ravens de más nem nagyon. Végül is épp öt éve volt a Pats Eagles döntő miért ne jöhetne újra össze kivételesen mi nyernénk 😊 Jó tudom örülhetünk ha a PO-ba beverekedjük magunkat. Amúgy most, hogy JMD-t kivágták a Broncosból, azon gondolkodtam Dawk kérhetné Bowlent tegye PS-be, s utána rábeszélni Reidet, hogy hozza vissza. Szerintem már csak a jelenlétével is nagyot dobna a D-n. Bár ez sajna valszeg csak álom.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Egy közös meccsnézésen is agyalhatnánk. 😊

Úgy néz ki Parker is visszatér a Dallas elleni meccsre.

Brent Celek has acknowledged that injuries played a part in his early-season struggles.
Celek revealed that he suffered a hamstring injury in training camp and that, along with other bumps and bruises, carried over into the season. He said it took until after the Week 8 bye for him to feel healthy. "I was getting beat up, and I think my body was just so worn down that I just needed a little bit of time off," he said. "Maybe in the future when I have things like that, I have to be smarter about it." The tight end has hit his stride the last two weeks and could make for a sneaky play during fantasy playoffs time.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Akkor az én tippem is bukik, bár, amikot írtad, hogy meglepődtél rajta (talán amikor a 4&26 helyezéséről volt szó), akkor már sejtettem. De egyre érdekesebb minden cikk, és most már tényleg biztos vagyok benne, off season Eagles múltjából minél több meccset megnézni.deny79
Egyébként érlelődik bennem egy olyan ötlet, hogy mi, magyar Eagles-fanok is összehozzunk egy ilyen listát. Szerintem jó offseason program lenne!

Ez az 50-es lista volna az alap, ami hamarosan teljesen ismertté válik és fokozatosan a blogra is kikerül. Ezekhez a momentumokhoz lehetne még továbbiakat is adni az utóbbi évekből. Ha megvannak a jelöltek, minden egyes play-t leosztályoznánk különlegességük, jelentőségük, nagyszerűségük alapján 1-től 10-ig. Jó lenne, ha minél többen részt vennénk ebben, mert így könnyebben elkerülhetőek lennének a holtversenyek.

Szerintem nem baj, ha a listán a frissebb momentumok előkelőbb helyen végeznek, azok amelyeket életünkben, szurkolóságunk alatt megtapasztaltunk, mert ettől lesz a lista sajátos, de azért ne feledkezzünk meg az egykori nagyokról!

Később persze lehetne az 50 Legnagyobb Eagle-ről is csinálni egy rangsort hasonló szisztéma alapján.

Mint mondtam, ezt az offseasonra tervezem. Addig szorítsunk azért, hogy még ebben a szezonban is részesei lehessünk olyan momentumoknak, amelyek majd méltán felkerülhetnek a listára.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ezt pedig nem hagyhatom ki: http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/164196/66763_486311164312_517769312_5285342_3594772_n.jpgdeny79
Biztos eszébe jutott az új szerződése. 😊


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor az én tippem is bukik, bár, amikot írtad, hogy meglepődtél rajta (talán amikor a 4&26 helyezéséről volt szó), akkor már sejtettem. De egyre érdekesebb minden cikk, és most már tényleg biztos vagyok benne, off season Eagles múltjából minél több meccset megnézni.

McDaniels pedig biztos nem, ő más sémát játszik teljesen. Marty meg csak HC állással robbantható idén innen ki, amit nem fog kapni.

Ezt pedig nem hagyhatom ki: http://cdn3.sbnation.com/fan_shot_images/164196/66763_486311164312_517769312_5285342_3594772_n.jpg
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nekem is van egy Tippem, h melyik play lehet a legelső ezen a listán 😛
Bár lehet, h tippelték már: Miracle at Meadowlands ?EaRl
Az első 10-ben van, de nem az első. Valószínűleg azért nem, mert abban a play-ben az ellenfél töketlenkedése nagyobb szerepet játszott, mint akármelyik Sas erőfeszítése. Ezzel együtt Hermnek jókor jó helyen kellett lennie.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Előre is bocs.

Mivel töketlen kezdő vagyok, de az elmúlt cirka 2 évben éppen elég töketlenkedést volt szerencsém látni a playcalling területén, hadd dobjam be a kérdést: Josh McDaniels, mint Off. Coordinator?

(...szkúzi, ha valami egetrengető baromságot gondoltam...)skizofita
Én nem tudnám elképzelni. Nem tudnánk idehozni, és főleg Reid nem is akarná.Shawn84
Egyrészt valószínű, hogy Mornhinweg csak akkor távozna, ha bejutnánk a rájátszásba és ott is valami nagyot villantanánk. Elküldeni egyébként nem fogjuk, mert igen jól megértik egymást Reid-del, ugyanarra a WCO-ra esküsznek, szóval teljes a harmónia.

Másrészt a Weis-féle offense amit McDaniels játszik nagyon különbözik a WCO Reid-féle verziójától. Nem csak a filozófiája más, hanem teljesen új terminológiát kéne megtanulni (szegény Peters! 😀 ) A támadó rendszerünket kéne gyakorlatilag teljesen megváltoztatni, ami csak akkor következhetne be, ha Reid is távozik, mert az offense stratégiát alapjaiban ő határozza meg.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Előre is bocs.

Mivel töketlen kezdő vagyok, de az elmúlt cirka 2 évben éppen elég töketlenkedést volt szerencsém látni a playcalling területén, hadd dobjam be a kérdést: Josh McDaniels, mint Off. Coordinator?

(...szkúzi, ha valami egetrengető baromságot gondoltam...)skizofita
Én nem tudnám elképzelni. Nem tudnánk idehozni, és főleg Reid nem is akarná.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Előre is bocs.

Mivel töketlen kezdő vagyok, de az elmúlt cirka 2 évben éppen elég töketlenkedést volt szerencsém látni a playcalling területén, hadd dobjam be a kérdést: Josh McDaniels, mint Off. Coordinator?

(...szkúzi, ha valami egetrengető baromságot gondoltam...)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én egy Dallas elleni hatalmas McNabb játékra teszek. Remélem még nem volt és kerülte el a figyelmemet.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Nekem is van egy Tippem, h melyik play lehet a legelső ezen a listán 😛
Bár lehet, h tippelték már: Miracle at Meadowlands ?
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

24. Westbrook for 71 yards
Dátum: 2009. január 4.
Ellenfél: Minnesota Vikings
Főszereplő: Brian Westbrook




http://www.youtube.com/watch?v=8edb7b9TMlA

"Westbrook turns a six-yard screen pass into an electrifying 71-yard 4th quarter touchdown, and the Eagles go on to win 26-14 in their 2008 wild-card game at the Metrodome."

23. "Give me the ball, Big Al"
Dátum: 1989. szeptember 17.
Ellenfél: Washington Redskins
Főszereplők: Al Harris, Wes Hopkins


"Al Harris fumble recovery, Wes Hopkins return cap rally from 20-point deficit vs. Redskins."



http://www.youtube.com/watch?v=h4B_wFbp6vw

22. The onside kick
Dátum: 2000. szeptember 3.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplők: David Akers, Dameane Douglas


"Eagles stun Cowboys with season-opening gadget play."



A képen a több mint 200 yardot futó Duce Staley.

http://philadelphia-eagles.net/history/2000/2000-01.html

21. "I finally got Gary Clark"
Dátum: 1992. december 20.
Ellenfél: Washington Redskins
Főszereplő: Eric Allen


"Eric Allen's adjustment foils Mark Rypien and the Redskins, sends Eagles to playoffs."



17-13-as Eagles-vezetésnél, 2 másodperccel a vége előtt, pár yardra az Eagles célterületétől, negyedik kísérletnél a Redskins irányítója, Mark Rypien Gary Clarkot veszi célba passzával, ám a labdát Eric Allen ujjheggyel elüti az elkapó elől. Allen, bár karrierje során 54 INT-t jegyzett, ezt a deflectiont tartotta legjobb megmozdulásának!

Report all obscene mail to your Potsmaster!