Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyik nap beszéltünk Dawkinsról, találtam egy érdekességet a wikipédián:

Despite the numbers not being retired, no one has ever worn Donovan McNabb's 5, Randall Cunningham's 12, Brian Dawkins's 20, Brian Westbrook's 36 or Jon Runyan's 69 since those players have left the Eagles. Owner Jeffrey Lurie stated during the Eagles' 2009 training camp that Dawkins's 20 will not be re-issued to another player as long as he is the owner.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jelenleg 9-1-es odds van a SB győzelmünkre, legesélyesebb a Pats 9-2-vel, míg a Dallas év elején 9-1-es volt, most 500-1-es.
Colt Anderson több szerepet fog kapni ST-ben April állítása szerint.
Justice ma már edzeni akart, limitáltan edzett is.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Azbeszt!Nagyon kellene.... :/Greengo
Nézhetjük megint Hanson szerencsétlenkedését Austin ellen. Azért még várjuk ki a holnapot, de szerintem nem sok esély van, hogy játsszon vasárnap.

Az offense-re megint nagy teher fog hárulni, hogy tudják-e tartani a lépést a Cowboys offense-sel. Pláne, hogy a mi goal-line-unk a saját húsz yardosunkon van, aki azon belülre jut, már írhatja is be a 6 pontot.BleedingGreen
Bízhatunk a Dallas secondaryjében..ahogy ők is a miénkben.Sok pontos meccs elé nézhetünk...bár én bízom abban,hogy Kitna többnyire csak a gyep minőségét veszi majd közelebbről szemügyre.Greengo
Nekem kicsit hiányoznak a klasszikus kevés pontos NFC East csaták, ahol a védelmek remekelnek. (persze nem a washingtoni 10-3-as vereségek, akkor inkább sokpontos meccsen győzelem 😊 )


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Samuel ma nem edzett. Gondolom tegnap megpróbálta limited módban, de nemigen mehetett, ha ma már nem is edzett. Így igencsak valószínű, hogy nem játszik vasárnap se.BleedingGreen
Azbeszt!Nagyon kellene.... :/Greengo
Nézhetjük megint Hanson szerencsétlenkedését Austin ellen. Azért még várjuk ki a holnapot, de szerintem nem sok esély van, hogy játsszon vasárnap.

Az offense-re megint nagy teher fog hárulni, hogy tudják-e tartani a lépést a Cowboys offense-sel. Pláne, hogy a mi goal-line-unk a saját húsz yardosunkon van, aki azon belülre jut, már írhatja is be a 6 pontot.BleedingGreen
Bízhatunk a Dallas secondaryjében..ahogy ők is a miénkben.Sok pontos meccs elé nézhetünk...bár én bízom abban,hogy Kitna többnyire csak a gyep minőségét veszi majd közelebbről szemügyre.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Samuel ma nem edzett. Gondolom tegnap megpróbálta limited módban, de nemigen mehetett, ha ma már nem is edzett. Így igencsak valószínű, hogy nem játszik vasárnap se.BleedingGreen
Azbeszt!Nagyon kellene.... :/Greengo
Nézhetjük megint Hanson szerencsétlenkedését Austin ellen. Azért még várjuk ki a holnapot, de szerintem nem sok esély van, hogy játsszon vasárnap.

Az offense-re megint nagy teher fog hárulni, hogy tudják-e tartani a lépést a Cowboys offense-sel. Pláne, hogy a mi goal-line-unk a saját húsz yardosunkon van, aki azon belülre jut, már írhatja is be a 6 pontot.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Samuel ma nem edzett. Gondolom tegnap megpróbálta limited módban, de nemigen mehetett, ha ma már nem is edzett. Így igencsak valószínű, hogy nem játszik vasárnap se.BleedingGreen
Azbeszt!Nagyon kellene.... :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Samuel ma nem edzett. Gondolom tegnap megpróbálta limited módban, de nemigen mehetett, ha ma már nem is edzett. Így igencsak valószínű, hogy nem játszik vasárnap se.


több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://www.youtube.com/watch?v=YoiojiYyPPI
kis hiphop nektek.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Igazából ha ilyen az állapota, remélem nem játszik vasárnap. Majdhogynem mindegy, hogy kikapunk e sőt..
Ha kikapunk, a dallasi kollégák is hátradőlhetnének a székben, hogy megvan az egy győzelem az idényben ellenünk (így utolsó meccs könnyebb lehet), plusz felszívná a csapat magát a lényeges NY-i meccsre, amitől tényleg minden függ.Mardel
Értem én ezt a lélektani dolgot,de sztem az lenne a legcélszerűbb ha megvernénk mind2 csapatot.Giants meccs persze a legfontosabb ,de a dallasiaknak úgy is jövünk most 3-al. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

17. Miracle II
Dátum: 1988. november 20.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Clyde Simmons


"Simmons scoops up blocked field goal by Lawrence Taylor, returns for touchdown in OT win over Giants."



http://sportsthenandnow.com/2010/11/17/classic-rewind-philadelphia-eagles-knock-out-phil-simms-and-the-giants/

Részlet: "The Eagles won the coin toss and elected to go on offense, where they traveled 34 yards before punting the ball back to the Giants, who took over at their own 20-yard-line.

That is where Hoage made his second interception of the game, giving the Eagles the ball at the Giants’ 41-yard-line with a chance to win the game.

On the first two plays of the drive, Cunningham completed a 12-yard pass to Michael Haddix and then ran 12 more yards for another first down.

Two runs by Haddix and Keith Byars put the Eagles at the Giants’ 13 for third down when Ryan decided to go for the field goal.

Zendejas came on to attempt a 31-yard field goal that would give the Eagles a win and force a tie for first place with the Giants.

But Zendejas’ kick never made it beyond the line of scrimmage as Taylor busted through the middle to block the kick where it was picked by Eagles defensive lineman Clyde Simmons, who was part of the Eagles’ field goal unit.

Simmons started to run toward the end zone and was able to run through several Giants defenders into the end zone for a shocking game-winning touchdown.

The Giants protested that the play was illegal since a kicking team can not advance a blocked field goal or punt if the ball goes beyond the line of scrimmage.

However, Simmons picked it up at the 15, two yards behind the line of scrimmage, thus making it legal and giving the Eagles a 23-17 overtime win over the Giants.

Another thing that made this victory so improbable for the Eagles was that came one day after the tenth anniversary of their famous “Miracle at the Meadowlands” win

The two teams finished the season with identical 10-6 records, but because of their season sweep of the Giants, the Eagles won the NFC East and advanced to the playoffs, while the Giants were left out."

16. A Taylor-made tackle
Dátum: 1960. december 26.
Ellenfél: Green Bay Packers
Főszereplő: Chuck Bednarik


"Bednarik sits on Packer RB Jim Taylor as Eagles hold off Packers in 1960 Championship Game."



http://www.youtube.com/watch?v=944IZ7aiEtk 2:11-től!

15. Reggie sacks the Saints
Dátum: 1993. január 3.
Ellenfél: New Orleans Saints
Főszereplő: Reggie White


"Hall of Famer highlights 4th-quarter playoff rally with safety."



"The 29 consecutive Eagle points overcame a 20-7 deficit, produced Philadelphia's first playoff victory in nearly 12 years, and advanced the Eagles to a divisional playoff game against the Dallas Cowboys next Sunday at Texas Stadium.

After allowing the Saints to nearly double their time of possession in the first half, Philadelphia held the ball for 10:25 of the third quarter and 10:35 of the fourth. Heath Sherman gained 82 of his 105 yards in the second half.

The final six New Orleans possessions ended with a Bobby Hebert interception, a punt, another interception, a safety, another interception, and the sudden end of a season.

New Orleans needed 28:14 to make its second first down of the second half, and that did not come until White's sack of Hebert for a safety, Roger Ruzek's second field goal, and Allen's second interception, with an 18-yard touchdown return that punctuated a remarkable reversal."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azért erős hét volt az NFL-ben, McCoy nem fért fel a FedEx Ground player of the week listájára 120+ scrimmage yarddal és 2 TD-vel.

Eddig is nagyon imádtam a srácot, de most már ő az egyik kedvencem! Annyira szimpi, állandóan mosolyog, hihetetlen lábmunkája lett idénre, labdabiztos és kemény, mint a faláb, a bordatörés se kottyant meg neki. Szerintem keresek is valami jó képet róla az aláírásomba😊somebody08
Nem véletlenül lett ez a mostani rangom augusztusban 😀 :cool: Én is hasonlóan bírom őt, sőt már a Pittsburghben is bírtam.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Igazából ha ilyen az állapota, remélem nem játszik vasárnap. Majdhogynem mindegy, hogy kikapunk e sőt..
Ha kikapunk, a dallasi kollégák is hátradőlhetnének a székben, hogy megvan az egy győzelem az idényben ellenünk (így utolsó meccs könnyebb lehet), plusz felszívná a csapat magát a lényeges NY-i meccsre, amitől tényleg minden függ.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Egy kis érdekesség:

A védelem által beszopott passzolt TD-k Samuel-lel 9 meccs alatt: 16

A védelem által beszopott passzilt TD-k Samuel nélkül 3 meccs alatt: 8

Na ez gáz...somebody08
Ráadásul tegnap is csak limitáltan edzett, úgyhogy még nem biztos, hogy vasárnap játszhat. Remélem csak elővigyázatosság. Azt olvastam a Bears ellen is azért nem tudott játszani, mert előtte edzésen túlterhelte a sérült térdét.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egy kis érdekesség:

A védelem által beszopott passzolt TD-k Samuel-lel 9 meccs alatt: 16

A védelem által beszopott passzolt TD-k Samuel nélkül 3 meccs alatt: 8

Na ez gáz...
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azért erős hét volt az NFL-ben, McCoy nem fért fel a FedEx Ground player of the week listájára 120+ scrimmage yarddal és 2 TD-vel.

Eddig is nagyon imádtam a srácot, de most már ő az egyik kedvencem! Annyira szimpi, állandóan mosolyog, hihetetlen lábmunkája lett idénre, labdabiztos és kemény, mint a faláb, a bordatörés se kottyant meg neki. Szerintem keresek is valami jó képet róla az aláírásomba😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Trent Cole 20ezres büntetést kapott a mély tackle-ért/ütközésért.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebeBébé
Basszus azt nézem, hogy kb. ugyanaz a cikk, amit írtam, meg amit deny79 belinkelt a philly.com-ról, pedig esküszöm nem onnan fordítottam, hanem nfl.com-os és fox.com-os statisztikákból szedtem össze😊somebody08
Ezek szerint elég jó vagy 😀Shawn84
Köszi😀 Közben Vick vezeti totálban a Pro Bowl szavazást.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebeBébé
Basszus azt nézem, hogy kb. ugyanaz a cikk, amit írtam, meg amit deny79 belinkelt a philly.com-ról, pedig esküszöm nem onnan fordítottam, hanem nfl.com-os és fox.com-os statisztikákból szedtem össze😊somebody08
Ezek szerint elég jó vagy 😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebeBébé
Basszus azt nézem, hogy kb. ugyanaz a cikk, amit írtam, meg amit deny79 belinkelt a philly.com-ról, pedig esküszöm nem onnan fordítottam, hanem nfl.com-os és fox.com-os statisztikákból szedtem össze😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egyedül Justice nem edzett ma. Helyét Dunlap vette át.
Úgy látszik, hogy a Király visszatér.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4430/mccoy_lephet_vick_helyebe
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis McCoy-Westbrook összehasonlítás, illetve McCoy és a 2009es drafton elkelő futók összehasonlítása. Érdekes: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/McCoy_Westbrook_and_the_09_draft.html

Heti mock draft is megvolt, most a 27. helyen választanánk Orlando Franklin, OT-t a Miamiból. A poszt szerintem stimmel.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

20. Dawk crumples Crumpler
Dátum: 2005. január 23.
Ellenfél: Atlanta Falcons
Főszereplő: Brian Dawkins


"Devastating hit on Falcons tight end changes course of 2004 NFC title game."



http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d801b8285/Eagles-27-Falcons-10 1:48-tól!

19. Fourth-and-1
Dátum: 1995. december 10.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Eagles D és Emmitt Smith


"Eagles stuff Emmitt Smith on surprise 4th down play, finally beat Cowboys."



http://www.youtube.com/watch?v=UMBlyR01YCA (nem a legjobb minőség!)

18. Dean's 4th-quarter touchdown gives Eagles 1960 NFL Championship
Dátum: 1960. december 26.
Ellenfél: Green Bay Packers
Főszereplő: Ted Dean


"Van Brocklin changes play, rookie backup scores game-winner."



http://www.youtube.com/watch?v=UgcEdSh2jn 4:45-től!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Dawkins szerintem edzőként, vagy valami Eagles-ös figuraként fel fog bukkani Philadelphiában karrierje alatt. Lehet valami szervezet vezetőjeként, ami gyerekeken segít Eagles oldalról (jelenleg nem tudom ki és Swoop a fő arcai), lehetne junior edző vagy ilyesmi. Persze, akár magasabb rang is juthat neki.deny79
Azért én örömmel látnék egy egynapos szerződést a visszavonulása előtt!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dawkins szerintem edzőként, vagy valami Eagles-ös figuraként fel fog bukkani Philadelphiában karrierje alatt. Lehet valami szervezet vezetőjeként, ami gyerekeken segít Eagles oldalról (jelenleg nem tudom ki és Swoop a fő arcai), lehetne junior edző vagy ilyesmi. Persze, akár magasabb rang is juthat neki.

Közös meccsnézést somebody-val már mi is beszéltük, de idén esetleg PO-ra lehetne összehozni, amúgy elég necces dolog, mert azért elég sokan nem pestiek vagyunk.

Szabler ötlete(i) pedig szerintem is jók, őt ismerve pedig jól le is lenne szervezve, akár itt, akár blogon, akár bárhol. Én támogatom, és aktívan részt vennék benne. Az egyetlen, ami szükséges lenne hozzá, hogy mindenről próbáljunk videót is találni szerintem.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Játékosként már nem kell ide Dawkins. Tavaly nagyon-nagyon jó szezonja volt, de ahogy olvasom a fórumot, idén már tényleg látszanak rajta az öregedés jelei.
Azonban olyan szerepkörben el tudnám képzelni, mint amilyenben Duce Staley van nálunk. (vmi coaching intern)