Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Új ember érkezett a PS-be, pontosabban vissza: Joique Bell, RB.
Ingram lett el küldve


Graham járt Dr. Andrews-nál Birminghamben (hogy ki ő, fogalmam sincs), és jó hosszú vizsgálodás, beszélgetés után a doki azt mondta, ha minden jól megy, 5 hónap múlva újra tud edzeni, tehát a TC-re teljesen okés lesz Brandon, sőt akár a minicampre is.deny79
Andrews az egyik legjobb - ha nem a legjobb - sportolókkal foglalkozó sebész az USA-ban. Ő műtötte a közelmúltban ha jól emlékszem Bradley-t és J. Jacksont is.
Ezt most találtam róla, a Kevin Smith a Lions RB-je így jellemzte: "As far as I know he's like the Jay-Z of the rap world. He's the best. He's smooth. He's smooth as butter." 😊BleedingGreen
Idézet nagyon nagy. 😊 JJ-re emlékeztem, sőt ha minden igaz, még Mike Patterson is járt nála valamikor, de azt nem tudtam, h ő a legjobb. De akkor még jobb hír az egész.deny79
Ő műtötte Drew Brees vállát is amikor még San Diegóban súlyos sérülést szenvedett és még a pályafutása is veszélybe került. Hát asszem elég jól sikerült.

http://sports.espn.go.com/espn/news/story?id=3024046
Ebben a 2007-es cikkben van egy érdekes lista arról hogy milyen híres sportolókat műtött eddig (Michael Jordan, A. Iverson, McNabb is nála volt ACL-lel). Azóta ez a lista csak bővülhetett pl azt hiszem nála volt Bradford is mikor vállsérülése volt utolsó évében az egyetemen, Brady a térdével, Favre is mindig vele konzutál a sérüléseiről.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Új ember érkezett a PS-be, pontosabban vissza: Joique Bell, RB.
Ingram lett el küldve


Graham járt Dr. Andrews-nál Birminghamben (hogy ki ő, fogalmam sincs), és jó hosszú vizsgálodás, beszélgetés után a doki azt mondta, ha minden jól megy, 5 hónap múlva újra tud edzeni, tehát a TC-re teljesen okés lesz Brandon, sőt akár a minicampre is.deny79
Andrews az egyik legjobb - ha nem a legjobb - sportolókkal foglalkozó sebész az USA-ban. Ő műtötte a közelmúltban ha jól emlékszem Bradley-t és J. Jacksont is.
Ezt most találtam róla, a Kevin Smith a Lions RB-je így jellemzte: "As far as I know he's like the Jay-Z of the rap world. He's the best. He's smooth. He's smooth as butter." 😊BleedingGreen
Idézet nagyon nagy. 😊 JJ-re emlékeztem, sőt ha minden igaz, még Mike Patterson is járt nála valamikor, de azt nem tudtam, h ő a legjobb. De akkor még jobb hír az egész.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Új ember érkezett a PS-be, pontosabban vissza: Joique Bell, RB.
Ingram lett el küldve


Graham járt Dr. Andrews-nál Birminghamben (hogy ki ő, fogalmam sincs), és jó hosszú vizsgálodás, beszélgetés után a doki azt mondta, ha minden jól megy, 5 hónap múlva újra tud edzeni, tehát a TC-re teljesen okés lesz Brandon, sőt akár a minicampre is.deny79
Andrews az egyik legjobb - ha nem a legjobb - sportolókkal foglalkozó sebész az USA-ban. Ő műtötte a közelmúltban ha jól emlékszem Bradley-t és J. Jacksont is.
Ezt most találtam róla, Kevin Smith a Lions RB-je így jellemzte: "As far as I know he's like the Jay-Z of the rap world. He's the best. He's smooth. He's smooth as butter." 😊


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Új ember érkezett a PS-be, pontosabban vissza: Joique Bell, RB.
Ingram lett el küldve


Graham járt Dr. Andrews-nál Birminghamben (hogy ki ő, fogalmam sincs), és jó hosszú vizsgálodás, beszélgetés után a doki azt mondta, ha minden jól megy, 5 hónap múlva újra tud edzeni, tehát a TC-re teljesen okés lesz Brandon, sőt akár a minicampre is.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Miracle "csak" 10. lett? Meglepetés. De mostantól kezd még érdekesebbé vállni a sorozat, várom a folytatást Szabler, és köszi 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az, az érzésem, hogy a hétvégén nagy zakó lesz vagy nekik vagy nekünk. Valahogy most így van bennem, sok függ a kezdéstől, nem szoros meccset várok hanem valamelyik dominanciáját reméljük a miénket 😊 Abban bízok, hogy Reid most nem csak futást vár aztán meg szívunk Elitól (mint az első WSH meccsen fordított felállásban) s aztán késő lesz. Grahamet pedig bízom benne nem veti vissza a sérülése!

deee
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

12. The Punt
Dátum: 1989. december 3.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Randall Cunningham


"Versatile quarterback blasts 91-yard punt, third longest in NFL history."



Két érdekesség:

- A Giants puntere, a később az Eagles-ben is játszó Sean Landeta is elért a meccsen egy 71 yardos, személyes rekordnak számító puntot.
- Fenomenális puntja előtt Cunninghamet sackelték, a saját célterületéhez szorított Giants-támadók pedig rövidesen eladják a labdát. A turnover az Eagles győztes td-jéhez vezet.

http://www.youtube.com/watch?v=FBWhitI9p78

11. A pick and a pitch
Dátum: 1996. november 3.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplők: James Willis, Troy Vincent


"Willis, Vincent combine on longest interception return in NFL history, 104 yards to beat Cowboys."



http://www.youtube.com/watch?v=y1TeCW37mPU

10. Miracle of the Meadowlands
Dátum: 1978. november 19.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Herm Edwards


"Edwards TD return of fumbled Pisarcik handoff to Csonka shock Giants."



http://www.youtube.com/watch?v=CzUHvg6QbaU

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Graham (+1.2) tore his ACL and is out for the year. Prior to the injury Graham had a hit and pressure in just 12 rushes, and really had a nice rookie season. …
😕
Itt a heti PFF elemzés: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/15/re-focused-week-14-eagles-at-cowboys/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Reid:Chaney kezd majd vasárnap MLB-ben
Asante jobban érzi magát, ma megpróbálja a teljes edzésmunkát, Justice szintén edzeni fog. Azért még várjuk ki a végét -mielőtt örülünk- hogy tényleg edzeni fognak-e.
Jackson ma nem edz (foot sprain), Reid szerint day-to-day. Reméljük nem az Asante-féle day-to-day.BleedingGreen
Chaneynek itt a bizonyítási lehetőség. Ha nem él vele jövőre nem biztos hogy marasztalják. Remélem jó lesz az az LB sor mert ha nem akkor gáz lesz.Shawn84
Hát Chaney mély vízbe lesz dobva, az biztos. Próbára fogják tenni már az elején, hogy megtalálja-e melyik gap-et kell fedeznie.
Dallas meccsen a futás ellen szerintem jó volt, passz ellen volt néhány homály helyezkedése.BleedingGreen
első kezdő meccsként nagyon jó volt,én nagyon bízok benne,elvileg a sebessége miatt coverben is fasza volt a collegeban,ha nem tévedek

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reid:Chaney kezd majd vasárnap MLB-ben
Asante jobban érzi magát, ma megpróbálja a teljes edzésmunkát, Justice szintén edzeni fog. Azért még várjuk ki a végét -mielőtt örülünk- hogy tényleg edzeni fognak-e.
Jackson ma nem edz (foot sprain), Reid szerint day-to-day. Reméljük nem az Asante-féle day-to-day.BleedingGreen
Chaneynek itt a bizonyítási lehetőség. Ha nem él vele jövőre nem biztos hogy marasztalják. Remélem jó lesz az az LB sor mert ha nem akkor gáz lesz.Shawn84
Hát Chaney mély vízbe lesz dobva, az biztos. Próbára fogják tenni már az elején, hogy megtalálja-e melyik gap-et kell fedeznie.
Dallas meccsen a futás ellen szerintem jó volt, passz ellen volt néhány homály helyezkedése.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Reid:Chaney kezd majd vasárnap MLB-ben
Asante jobban érzi magát, ma megpróbálja a teljes edzésmunkát, Justice szintén edzeni fog. Azért még várjuk ki a végét -mielőtt örülünk- hogy tényleg edzeni fognak-e.
Jackson ma nem edz (foot sprain), Reid szerint day-to-day. Reméljük nem az Asante-féle day-to-day.BleedingGreen
Chaneynek itt a bizonyítási lehetőség. Ha nem él vele jövőre nem biztos hogy marasztalják. Remélem jó lesz az az LB sor mert ha nem akkor gáz lesz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó hír:
CB Asante Samuel was a full participant in Wednesday's practice. OT Winston Justice limited.
Ha holnap is fognak edzeni, akkor szinte biztos, hogy mind2-en ott lesznek a hétvégén.Bébé
Kellenek is,nagyon.Az év legfontosabb meccse lesz ez.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jó hír:
CB Asante Samuel was a full participant in Wednesday's practice. OT Winston Justice limited.
Ha holnap is fognak edzeni, akkor szinte biztos, hogy mind2-en ott lesznek a hétvégén.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Reid:Chaney kezd majd vasárnap MLB-ben
Asante jobban érzi magát, ma megpróbálja a teljes edzésmunkát, Justice szintén edzeni fog. Azért még várjuk ki a végét -mielőtt örülünk- hogy tényleg edzeni fognak-e.
Jackson ma nem edz (foot sprain), Reid szerint day-to-day. Reméljük nem az Asante-féle day-to-day.BleedingGreen
Jacksonnál sima bokaficamról van szó.Meccs utáni napra tuti kicsit bedagadt....de ez az NFL vasárnapra nyoma sem lesz a sérülésének.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Reid:Chaney kezd majd vasárnap MLB-ben
Asante jobban érzi magát, ma megpróbálja a teljes edzésmunkát, Justice szintén edzeni fog. Azért még várjuk ki a végét -mielőtt örülünk- hogy tényleg edzeni fognak-e.
Jackson ma nem edz (foot sprain), Reid szerint day-to-day. Reméljük nem az Asante-féle day-to-day.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Eagles QB Michael Vick still leads all NFL players in Pro Bowl voting.
Remélem, hogy Shady is feljebb kúszott.

Amúgy a Shady név mit jelent. Tudom, hogy az anyukája adta neki, amikor még kicsi volt, de a jelentéssel nem vagyok tisztában. Nagyon változó volt a hangulata vagy mire utal?Bébé
Én is így tudom. Az egyik percben bőgött a másikban nevetett, ezért kapta a Shady becenevet.

A Jackson témához még annyit, az hogy nem TOP5 WR még nem zárja ki hogy ilyen (vagy ehhez közeli) fizetést kapjon. Szerintem az is sokat nyom a latba, hogy mennyire fontos egy játékos a csapatnak, könnyen pótolható-e a szerepe, ha esetleg elmegy. Jackson jelenleg igencsak fontos része az offense-ünknek és ennek megfelelően kell fizetni.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eagles QB Michael Vick still leads all NFL players in Pro Bowl voting.
Remélem, hogy Shady is feljebb kúszott.

Amúgy a Shady név mit jelent. Tudom, hogy az anyukája adta neki, amikor még kicsi volt, de a jelentéssel nem vagyok tisztában. Nagyon változó volt a hangulata vagy mire utal?
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem aztán nem kell h D-Jaxt top5 wr legyen vagy annak ismerjél el csináljon minden meccsen 2TDt 100ydt azt csókolom😀 s persze nyerjük meg ezekkel (is!) a meccseket. Coopert én is csípem sztem sok csapat örülne ha fele ennyi potenciálís célpon tja lehetne a QB nak
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Nagyon kemény meccs lesz, remélem lesz jó stream is, mert nagyon sok múlik ezen.cooltiszo
De ez remélem, nem fogja igazából Reidéket zavarni 😀
Kemény meccs lesz, szerintem a kulcs az lesz, hogy a futójátékukat mennyire tudjuk megfogni, Elitől nem tartok annyira, remélem nem okoz meglepit 😉
Desean, nálam sem Top5 (még), Coopert szeretném többet pályán látni, szerintem belőle is jó kis fegyver lesz 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sztem D-Jax-t mindenki más csak szimpla irígységből szidja 😛 Amúgy itt érvényes a klasszikus mondás: A mi játékosunkat kigúnyoljuk ha kell de hogy más mondja.... :cool: na inkább nem folytatom. Amúgy azt bírom ebben a csapatban, hogy az egyik meccsen D-Jax-nek megy mert hozzá ilik az ellenfél a másikon Shady-t a harmadikon Maclint- aztán Avantot lehet használni szóval van van variációs lehetőség még Celek is lehetne de őt idén úgy tűnik blokkolónak használjuk kevésbé látványos de nagyon hasznos. Szóval Eagles én így szeretlek 😊 Remélem a szerződésekkel együtt tarják a gárdát még ha nem is lesz egyszerű anyagilag.dande
Nekem semmi bajom vele, de Top 5 WR-ként emlegetni mindenképp erős túlzás az esetében.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
DeSean Jackson will be named the NFC Offensive Player of the Week later today for his 210-yard performance Sunday night.

Megérdemelte. 😊

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Ő csak egy újabb megosztó játékos. Szerintem senki sem irigységből szidja. Simán lehet szeretni azért amilyen tehetséges, nagyszerű képességekkel rendelkező játékos, aki nagyon nagy erőssége a csapatának. A big play lehetőség nagyon nagy fegyvere. Plusz látványos, amit csinál. Mindemellett simán lehet utálni amiatt, ahogy viselkedik. Sportszerűtlen, pofátlan, irritáló mindaz, amit a pályán gyakran csinál. Sokan fogják szeretni, sokan utálni. Ez van, ebbe bele kell törődni.

Remélem a hétvégén Rolle és Grant (be)hatására kicsit visszavesz. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem D-Jax-t mindenki más csak szimpla irígységből szidja 😛 Amúgy itt érvényes a klasszikus mondás: A mi játékosunkat kigúnyoljuk ha kell de hogy más mondja.... :cool: na inkább nem folytatom. Amúgy azt bírom ebben a csapatban, hogy az egyik meccsen D-Jax-nek megy mert hozzá ilik az ellenfél a másikon Shady-t a harmadikon Maclint- aztán Avantot lehet használni szóval van van variációs lehetőség még Celek is lehetne de őt idén úgy tűnik blokkolónak használjuk kevésbé látványos de nagyon hasznos. Szóval Eagles én így szeretlek 😊 Remélem a szerződésekkel együtt tarják a gárdát még ha nem is lesz egyszerű anyagilag.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hm... azért 6'3''/6'5'' magas játékosokat valóban jobban lehet használni RZ-ben, mint egy 5'10'' magasat...
Bár igaz, hogy DJax is csak addig él a ligában, amíg elég gyors és fordulékony, de akadt már pár hasonló
történet...Collapo
Meg jópár ellenpélda is. Azért Steve Largent és Lynn Swann is elég jól megéltek (RZ-ban is) pedig ők sem voltak 2 méteres játékosok. Jackson persze nem ez a kategória, ő nem képes olyan akrobatikus elkapásokra mint mondjuk Swann, mert ez a képesség vagy van valakinek vagy nincs. Csak példának hoztam, hogy a kicsi és gyors játékosok nem mindig rövid életűek.

Jackson az egyik legjobb route-runner a csapatban (ezt Jerry Rice mondta nem én), csak most még bőven elég ha a sebességét használja, de idővel majd ezt is kamatoztathatja. Most még szereti néha ellinkelni a rövidebb routok pontos megfutását, de később jobban rá lesz utalva ezekre is. Az inkább a takitkánk része, hogy 10-ből 7-szer Jacksont hosszú route-ra küldjük, néha csak elterelésként, hogy hátul tartsuk a safetyket.
Az ő karrierjét szerintem nem sebesség elvesztése veszélyezteti, hanem a sérülések. Ha korábban befejezi az inkább a fejsérülések miatt lesz.


több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... azért 6'3''/6'5'' magas játékosokat valóban jobban lehet használni RZ-ben, mint egy 5'10'' magasat...
Bár igaz, hogy DJax is csak addig él a ligában, amíg elég gyors és fordulékony, de akadt már pár hasonló
történet...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!