Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Készült azért csak-csak egy rövidebb beharangozó a vasárnapi meccsre, igaz nem saját írás, kizárólag fordítás philly.com-ról:
http://philly.blog.hu/2010/12/17/beharangozo_gyanantdeny79
amit én kihámoztam az annyi hogy ha ti a futást megfogjátok akkor az elég

nekünk pedig ott van Vick , DeSean Jackson , Jeremy Maclin, McCoy akiket egyszerre kell

leszedni a pályáról ....

nagy valószínűséggel a turnoverek fogják eldönteni a meccset

( Tuck & Osi vs Vick ill. Asante vs Nicks & Eli )yooker
Véleményem szerint igazából az alapvető kérdés, ha ti támadtok, akkor a lyukas LB sorú front seven mit tud kezdeni a két PB futóval (Eli szerintem nem hajigálhat nagyon, nem olyan lesz a játékhívás a TO-k miatt, illetve WR-ek se éppen vannak nálatok jelenleg topon egészségügyileg, bár a mi secondarynk...), illetve fordítva Vicknek mennyi ideje lesz. Mivel mindegyik elkapónk inkább mélységi, így kell pár mp protection vagy zsebben vagy kimozogni. Ha ezeket elveszítek, akkor jöhet Shady, mert idén benne bármikor benn van egy 20 yardos futás.deny79
kb. erre gondoltam én is ugye...
összességében tehát nektek több fegyveretek van amit tudtok használni....
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Készült azért csak-csak egy rövidebb beharangozó a vasárnapi meccsre, igaz nem saját írás, kizárólag fordítás philly.com-ról:
http://philly.blog.hu/2010/12/17/beharangozo_gyanantdeny79
amit én kihámoztam az annyi hogy ha ti a futást megfogjátok akkor az elég

nekünk pedig ott van Vick , DeSean Jackson , Jeremy Maclin, McCoy akiket egyszerre kell

leszedni a pályáról ....

nagy valószínűséggel a turnoverek fogják eldönteni a meccset

( Tuck & Osi vs Vick ill. Asante vs Nicks & Eli )yooker
Véleményem szerint igazából az alapvető kérdés, ha ti támadtok, akkor a lyukas LB sorú front seven mit tud kezdeni a két PB futóval (Eli szerintem nem hajigálhat nagyon, nem olyan lesz a játékhívás a TO-k miatt, illetve WR-ek se éppen vannak nálatok jelenleg topon egészségügyileg, bár a mi secondarynk...), illetve fordítva Vicknek mennyi ideje lesz. Mivel mindegyik elkapónk inkább mélységi, így kell pár mp protection vagy zsebben vagy kimozogni. Ha ezeket elveszítek, akkor jöhet Shady, mert idén benne bármikor benn van egy 20 yardos futás.deny79
Még jobban felértékelődik majd Dixonék szerepe abban, hogy tisztítsák az utat Chaney előtt, mert ha engedik hogy a Giants O-linemanek könnyen fellépjenek a LB-k szintjére, akkor az újonc nem könnyen fog leválni a blokkokról.
Mondjuk szerintem az már jelent valamit, hogy nem a rutinos Gaither került a kezdőbe helyette.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Készült azért csak-csak egy rövidebb beharangozó a vasárnapi meccsre, igaz nem saját írás, kizárólag fordítás philly.com-ról:
http://philly.blog.hu/2010/12/17/beharangozo_gyanantdeny79
amit én kihámoztam az annyi hogy ha ti a futást megfogjátok akkor az elég

nekünk pedig ott van Vick , DeSean Jackson , Jeremy Maclin, McCoy akiket egyszerre kell

leszedni a pályáról ....

nagy valószínűséggel a turnoverek fogják eldönteni a meccset

( Tuck & Osi vs Vick ill. Asante vs Nicks & Eli )yooker
Véleményem szerint igazából az alapvető kérdés, ha ti támadtok, akkor a lyukas LB sorú front seven mit tud kezdeni a két PB futóval (Eli szerintem nem hajigálhat nagyon, nem olyan lesz a játékhívás a TO-k miatt, illetve WR-ek se éppen vannak nálatok jelenleg topon egészségügyileg, bár a mi secondarynk...), illetve fordítva Vicknek mennyi ideje lesz. Mivel mindegyik elkapónk inkább mélységi, így kell pár mp protection vagy zsebben vagy kimozogni. Ha ezeket elveszítek, akkor jöhet Shady, mert idén benne bármikor benn van egy 20 yardos futás.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Készült azért csak-csak egy rövidebb beharangozó a vasárnapi meccsre, igaz nem saját írás, kizárólag fordítás philly.com-ról:
http://philly.blog.hu/2010/12/17/beharangozo_gyanantdeny79
amit én kihámoztam az annyi hogy ha ti a futást megfogjátok akkor az elég

nekünk pedig ott van Vick , DeSean Jackson , Jeremy Maclin, McCoy akiket egyszerre kell

leszedni a pályáról ....

nagy valószínűséggel a turnoverek fogják eldönteni a meccset

( Tuck & Osi vs Vick ill. Asante vs Nicks & Eli )
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Akkor ezek szerint Randall 1988-as Giants elleni playe lesz bent a TOP5-ben. Végül is érthető. A Bills elleni meccset elvesztettük, a Giants elleni győzelem meg MNF volt, és a divízió megnyerése szempontjából is kiemelt fontosságú.

A Westbrook return hatalmas shocker volt. 😊 Érdemes nézni utána az arcokat.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

9. 99 yards in overtime
Dátum: 1985. november 10.
Ellenfél: Atlanta Falcons
Főszereplők: Ron Jaworski és Mike Quick


"Jaworski, Quick connect on record setting pass."





8. Season-saving return
Dátum: 2003. október 19.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Brian Westbrook


"Westbrook's 84-yard punt return steals win over Giants, sparks winning streak."



http://www.youtube.com/watch?v=wziVV5p2tKQ

7. "Sometimes, I amaze myself"
Dátum: 1990. december 2.
Ellenfél: Buffalo Bills
Főszereplő: Randall Cunningham


"Cunningham eludes Bruce Smith, avoids safety, throws 75-yard strike to Barnett for second-longest TD in Eagles history."



http://www.youtube.com/watch?v=uO84yZmvGUE 3:24-től!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PO-számolás segítő:
http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine
elméletileg a ha a Tampa-val x-re állunk, akkor a Tampa a továbbjutó.
Szal ha hétvégén kikapunk, akkor nagyonnagyon hajrá Pats és Detroit.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
A múltkori a két Manning-el jobb volt, kár, hogy csak a végén szerepel Eli. Ennek ellenére megnyerjük az év East meccsét. Pont fordítva lesz mint 2008-ban. Most mi nyerünk ellenetek 2-szer a szezon végén. Most és a PO-ban. Akkor ti voltatok az underdogok, most mi vagyunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Aki nem látta az új flash vidit nézze meg a csapat honlapján, Eli eléggé kemény a végén 😊Gege55
ez kurva jóóó 😂 de akkor is nyerünk ellenetek :cool:
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Fent van a tippjáték is: http://philly.blog.hu/2010/12/17/week_15_bevezeto_es_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Aki nem látta az új flash vidit nézze meg a csapat honlapján, Eli eléggé kemény a végén 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Készült azért csak-csak egy rövidebb beharangozó a vasárnapi meccsre, igaz nem saját írás, kizárólag fordítás philly.com-ról:
http://philly.blog.hu/2010/12/17/beharangozo_gyanant
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick az autogram kérésről:
"I really didn’t think it was that bad at the time, it was just the camera was hovering over us so I knew it was going to be bad on his part. I really didn’t think about the consequences afterward, but I knew he was going to take some heat. … In the long run, I think it’ll pay off for him."
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
T-Jack IR.
Ami durva még az NFC-Northba már három kezdő irányító dőlt ki érdekes akit a legjobban apríthattak az van még állva.dande
Ja, mind a hármat mi ütöttük ki. Idén már hatot és Garrard is alig úszta meg. Idén pass rush helyett crush-t csinálunk
Na, ki legyen a következő?? 😊G-men
Vigyázzatok mert ha Vicket kiütitek akkor jön Kolb Ász s akkor nincs aki megállitson minket a gyűrűig😀 Amúgy sztem elég lesz már egy pár évre.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
T-Jack IR.
Ami durva még az NFC-Northba már három kezdő irányító dőlt ki érdekes akit a legjobban apríthattak az van még állva.dande
Ja, mind a hármat mi ütöttük ki. Idén már hatot és Garrard is alig úszta meg. Idén pass rush helyett crush-t csinálunk
Na, ki legyen a következő?? 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És akkor legyen teljes a mai edzéslátogatás:
DeSean és Clayton nem edzett, Asante és Justice limitáltan. De DeSea pár egyéni gyakorlatott végzett az edzőkkel még edzés előtt, majd lépett is le, majd 7v7-en futott párat, de 11v11-ben nem.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Graham-mel beszélgetnek:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22910
Ezentúl cheerleadernek áll. 😀
Ahogy Ő is mondja, egyáltalán nem volt rossz rookie éve, csak egy kicsit rövid lett.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Asante-nek is nagyon örülök. Justice-ról tudtok vmit?
Bébé
Asante ma hivatalosan csak limitáltan edzett, valószínüleg a tegnapi fullos edzés után kicsit megint fájt a térde. Gond szerinem akkor lenne, ha ma nem edzett volna, mert az azt jelezte volna, hogy még nem bírja a térde. A holnapi nap sokat elárul majd szokás szerint, de már nagy eséllyel játszani fog, ő ezt mondta. (Azért megjegyzem, Reidék jó nagyot hazudtak Asante sérülésével kapcsolatban, valószínűleg ők már tudták, hogy több hétig nem játszhat majd, aztán day-to-day-eztek itt.)

Justice is limited volt ma.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Graham hírnek örülök, de attól hogy edzhet és játszhat még nem biztos, hogy ugyanolyan/jobb formában lesz.
Plusz az még "jó hír", hogy a csapatnál elég sok embernek volt ACL szakadása, szóval van kitől tanácsokat kérni.

Asante-nek is nagyon örülök. Justice-ról tudtok vmit?

DeSean az ünneplésről:
http://insidetheiggles.com/2010/12/16/eagles-desean-jackson-says-critics-are-being-ridiculous-doesnt-care-what-vick-thinks-of-celebration/
Kicsit erősen lényegében leszarja, hogy ki mit gondol róla, de az bántotta, hogy büntetést kapott érte és így a csapatot hozta rosszabb helyzetbe.
A játékát valóban jó nézni. Főleg amikor a semmiből egyszer csak előbukkan és TD. Ezek eléggé tudják demoralizálni az ellenfelet. (K. Britt)

Ma végre meg tudom nézni a Dallas meccs 2. félidejét.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Persze, jó lenne Kolb még mindig Vick mögé, mert valószínűleg ilyen szintű back-upot nem tudunk hozni, de azt is meg kell érteni, hogy neki is illene megadnunk a lehetőséget a bizonyításra, és mivel rengeteg a QB-needes csapat, lesz rá kereslet.

Egy kis érdekesség amúgy: szezon előtt 28-1, Boys meccs előtt 9-1, most 8-1 arányban fizet egyik fogadóiroda ránk, ha SB-t nyernénk. Persze, ez nem jelent semmit...


És egy viccesebb, egy másik irodánál lehet fogadni, hogy Vick-nek milyen fajtájú kutyusa lesz, oddsok: Ptibull 1/1, Bulldog 2/1, Lab (talán labrador lehet...) 5/1, uszkár 25/1, csiviva 30/1 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
T-Jack IR. Azért az durva Farve papa 297 meccs folyamatosan ő meg 1 meccs out..... ebből is látszik mekkora dolog akár mondjuk csak 30 meccset végig játszani vagy egy idényt kihagyás nélkül. Innentől kezdve ha csak nem találnak vmi megtáltosodó QB-t, vagy AP illetve a D nem fog ki jó napot, kötelező győzelem. Ráadásul Rodgers is eléggé ki van így a GB esélyei is megcsappantak, s hát a Tampának is még ott a NO úgyhogy elég szerencsétlenül kell összejönnie a dolgoknak, hogy ne jussunk be a PO-ba. Remélem ami szerencsénk megvolt két éve azt idén nem kapjuk vissza szerencsétlenségbe.S jelenlegi állás szerint ismét a Giants-l játszanánk itthon. Hm erről nekem a tavalyi Eagles Dallas párharc jut eszembe, hasonló forgatókönyv (azzal, hogy most mi vagyunk a Dallas helyzetébe) idén tetszene 😊
Ami durva még az NFC-Northba már három kezdő irányító dőlt ki érdekes akit a legjobban apríthattak az van még állva. Nálunk meg 3 kezdő irányító van még meg s egy van kész de az utolsó fordulóra még ő is visszajöhet. Megvallom őszintén ezt látv én megtartanám Kolbot Vick mellett persze nem ez a realitás. De látszik mennyire szükség van egy jó backup QB-ra kevés olyan csapat van, mint pl a Pitt amelyiknek nem esik nehezére ha kiesik a kezdő QB. Látjuk, hogy a Chiefs is hogy járt pedig még Cassel nem is az a top QB de az ő játékszintjének a hiánya is alaposan visszaütött.
A lényeg vasárnap nyerjünk és akkor tovább no para csak a sérülések kerüljenek!
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Bocs skacok, de kimaradt a playoff figyelő a hétensomebody08
fura is volt, hogy a héten magamnak kellett kitalálnom, hogy kinek és ki ellen szurkoljak 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bocs skacok, de kimaradt a playoff figyelő a héten, sajnos itthon lelőtték a netet (most van újra) és így más melóimat is körülményesebben tudtam csak megcsinálni. Ha valakit érdekelnek a hétvégi meccsek beharangozói, akkor a Fűzővel Kifelé Népsport blogon fent lesznek hétvégén. A jövő hetit remélem már meg sem kell írnom, mert megverjük a Giants-t. Persze attól függyetlenül firkantok majd, de jó lenne, ha csak a kiemeltségekről kellene írnom.somebody08
Ez egy ilyen hét, beharangozó(k) is elmaradnak várhatólag, ha csak meg nem unom éjjel környezetvédelmet és TNF-et. De arra meg ott vannak amúgy pár héttel ezelőttiek, nagy részt jók még. Boys elleni rekordokról pedig együtt írok majd NYG meccsel.
Egyébként Asante és DeSean külön edzettek valamit egy ideig, aztán Samuel beszállt full edzésbe, Jackson meg végzett. Pedig előtte terjedt, hogy D-Jax nem edz ma. Amúgy nem kell aggódni, nem azért végzett, mert nem bírta, hanem inkább nem terhelik, vasárnapra azért teljesen oké lesz.
Amúgy ellentől Manningham limitáltan edzett, de vasárnapra ő is jól lesz.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Bocs skacok, de kimaradt a playoff figyelő a héten, sajnos itthon lelőtték a netet (most van újra) és így más melóimat is körülményesebben tudtam csak megcsinálni. Ha valakit érdekelnek a hétvégi meccsek beharangozói, akkor a Fűzővel Kifelé Népsport blogon fent lesznek hétvégén. A jövő hetit remélem már meg sem kell írnom, mert megverjük a Giants-t. Persze attól függyetlenül firkantok majd, de jó lenne, ha csak a kiemeltségekről kellene írnom.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor tényleg maximálisan megnyugodtam, hogy jövőre lehet számolni Brandonnal.

D-Jax ma sem edzett, de biztosan játszik vasárnap. (Ahogy ő mondta, készen áll)