Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Kicsit ideges, mérges a hangulatunk, de a helyünkben nem tudom ki nyilatkozna nyugodtan, megfontoltan, nem megbántva senkit... 😉gyurczi
Abszolút egyetértek, valószínű mi is anyáznánk, pedig ellentétben a tengerentúllal itt kimondottan szofisztikált Philly-fanok vannak... Ezúton üzenem Ricsinek is, hogy ha van net-hozzáférése nézzen már körül a helyi oldalakon. Nem az USA-ban vagyunk, hogy az ottani fanok alapján minősítsünk egy csapatot - a Tőle megszokott Eagleshöz-állással gyakorlatilag a honfitársait alázza.
Szerk.: ezt annyira szépen megfogalmaztam hogy beküldeném a sport tv-nek is... Tudja valaki a mail címet? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MEGŐRÜLÖK!!!!!
Azóta ugrálok itthon 😀
Ilyen nincs, pedig többször is feladtam már ezt a meccset, de a nézését nem bírtam abbahagyni, szerencsére 😀

Nate Allen viszont nagyon gáz sajnos :S A 2 top rookienk is ACL, főleg a jövőre nézve hatalmas pech......
több mint 13 éve
Kobemaister 2
Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a fórumot, de egy ekkora win után már Én is írok valamit. 😊
OMG mekkora comeback volt ez!!!!!! whoooooooooo
Az év meccse!
Még most is alig hiszem el. 😀
Szegény szomszédokat biztos felébresztettem a hangos őrjöngésemmel. 😂

Csak, hogy magamról is írjak pár szót.
Az NFL-t 2005-ben ismertem meg, de csak kb. 2006 óta nézem rendszeresen, előtte csak néha-néha megnéztem pár meccset. 😊
Kedvenc csapatom az Eagles lett főként McNabb, B-West és TO miatt.
Mostanra már sajna egyik sincs a csapatnál, de azóta már lettek újak. pl. VICK, D-Jax, Maclin, Asante.
Mikor hozzánk került Vick már akkor is örültem neki, mert amit láttam belőle a börtönös storyja előtt az nagyon tetszett és reménykedtem, hogy nálunk is hasonló dolgokat fog csinálni. Aztán mikor jött a hír, hogy McNabb elmegy akkor felcsillant a szemem, hogy na eljött Vick ideje, sajnos azonban hamar szomorú lettem, mert Reidék inkább Kolb-ot favorizálták, de elfogadtam, mert végülis tényleg fiatal meg tehetség stb. és biztos jó lesz. Azonban jött az a bizonyos 1. meccs és lesérült, ekkor jött Vick....(most nincs kedvem végig leírni, hogy mi történt a szezon alatt, mert akkor itt ülhetnék még holnap este is 😀)
Remélem mindenkivel jól kifogok jönni. 😊
Végszónak annyit, hogy VICK VICK VICK!!! VICK FOR MVP és FLY EAGLES FLY ON THE ROAD TO VICTORY! E-A-G-L-E-S EAGLES!!!

ui.: Az előttem lévő új taghoz hasonlóan Én is szeretem az NBA-t. Ott a Lakers és a 76ers a kedvencem. A kedvenc játékosaim pedig Kobe, Iverson és Igu.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit ideges, mérges a hangulatunk, de a helyünkben nem tudom ki nyilatkozna nyugodtan, megfontoltan, nem megbántva senkit... 😉gyurczi
Jó jó persze megértem no problem 😊 csak valóban jó lenne leszállni Vickről. Még D-Jax-t csak csak megértem én is féltem ahogy ott játszotta magát, hogy fumbli lesz belőle.... remélem nem száll el egészen az agya 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Kicsit ideges, mérges a hangulatunk, de a helyünkben nem tudom ki nyilatkozna nyugodtan, megfontoltan, nem megbántva senkit... 😉

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát nálam is nagy csoda kellett, hogy a család tovább aludhasson (nem értem, hogy bírtam csendben maradni) a másik topicban (inkább most nem írok oda) megint szép szavakkal illetik D-Jax-t meg Vicket. Részben értem, részben nem.... dande
Szerencsére a nagy többség ott is teljesen normális. A néhány trágár hsz-re meg nem kell reagálni, magát minősíti. Arra nem is gondolok mit kapnánk, ha a mi fanjaink írnának be ilyeneket... (Ja. Én se merek írni oda pár napig, de nagyobb bajom sose legyen 😊 )


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szegény Szabler... Szerkesztheti át a top 50 play-es listát. 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat srácok. Megnyertétek az év meccsét. Szablernek szóljatok, hogy válasszon különdíjas play-t a meccsből a történeti áttekintéshez. Bár lehet, hogy ez lesz minden idők legemlékezetesebb meccse a számotokra. 😊gyurczi
Mostantól kezdve remélem minden meccs ezt csak felül múlja főleg majd a SB-l bár azért azt nehezen hiszem, hogy összejönne bár 31-10nél is mit gondoltunk???? hát ha így nézzük :cool:
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Desert remélem nem vetted a szívedre 😊dande
Dehogy is :cool:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Grat srácok. Megnyertétek az év meccsét. Szablernek szóljatok, hogy válasszon különdíjas play-t a meccsből a történeti áttekintéshez. Bár lehet, hogy ez lesz minden idők legemlékezetesebb meccse a számotokra. 😊gyurczi
Azt hiszem ez lesz a Miracle at The New Meadowlands. 😊


több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Grat srácok. Megnyertétek az év meccsét. Szablernek szóljatok, hogy válasszon különdíjas play-t a meccsből a történeti áttekintéshez. Bár lehet, hogy ez lesz minden idők legemlékezetesebb meccse a számotokra. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát nálam is nagy csoda kellett, hogy a család tovább aludhasson (nem értem, hogy bírtam csendben maradni) a másik topicban (inkább most nem írok oda) megint szép szavakkal illetik D-Jax-t meg Vicket. Részben értem, részben nem.... de mindegy a lényeg a PO
Desert remélem nem vetted a szívedre 😊
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
aligvárom h feltehessem philly.blog.hu-ra az összefoglalót 😀 sztem minden mozzanatott felteszek egy posztba, sőt lehet letöltöm és összecsomagolva felteszem valahova 😀 Archiválásra fel 😀


am meccset nem akarjuk kitenni letöltéshez ?
rapidra vagy megauploadra fellehetne tölteni 100-as darabokba 😊

bár aki annyira fanatik úgyis betudja szerezni 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ez ne semmi volt! Felmentem fürdeni , mondván ez a meccs elment az Eaglesnek. Mire lejövök döntetlen, azt hittem rosszul látok!!!! Azután meg egy csoda!! Hihetetlen volt!!Gratula az Eaglesnek! Drukkolok nekik a rájátszásban!
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Hát bassszus, ha most lenne egy rejtett kamera a szobámban ...Rataccess
Háát engem is nézett a család, apa megörült 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Hát én nem bírtam idegileg én kinyomtam minden monitort egy negyed óra-20 percre.
Most ugrálok meg minden uristen.

Halkan sugom megtört az átok az átokmezen. Felvettem mondom úgyis mind1kzol
Az átokmezed most már a Friscot sújtja, így visszamenőleg is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Hirtelen sok lett az új hozzászóló divatfanok 😛 😛 😛 dande
Köszi 😛

BleedingGreen!
Okés, köszi, nem vágtam még, hogy ott van, legközelebbre jó lesz. Dánke sün.

Azért nem DeSean lenne, ha a 20 yardnál nem lóbálná már a tehénbőrt, majd még végig fut a vonal mellett, szívem majdnem kiugrott 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Hát bassszus, ha most lenne egy rejtett kamera a szobámban tuti gumiszobába zárna aki lát 😊 Már túlestem az extázison, de még most is felröhögök, meg artikulálatlan hangokat adok random időközönként... Vick második félideje emberfeletti volt, azt hiszem megfogtuk vele az isten lábát 😀 D-Jax meg basszus... A szívrohamot hozta rám, a visszahordás elején, meg a végén is 😊 Kellemes ünneplést minden Eagles drukkernek! 😊Rataccess
Lakótársaim nem értették mi ez az ordibálás ugrálás...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Hát bassszus, ha most lenne egy rejtett kamera a szobámban tuti gumiszobába zárna aki lát 😊 Már túlestem az extázison, de még most is felröhögök, meg artikulálatlan hangokat adok random időközönként... Vick második félideje emberfeletti volt, azt hiszem megfogtuk vele az isten lábát 😀 D-Jax meg basszus... A szívrohamot hozta rám, a visszahordás elején, meg a végén is 😊 Kellemes ünneplést minden Eagles drukkernek! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Nem is tudom mit írjak, nagyon-nagyon boldog vagyok. 😊 Jobban nem is záródhatna a hét...
Grat a csapatnak, csak a Cole sack-eket várom már nagyon... 😛

Allen-nek meg jobbulást, nagyon sok a sérült nálunk most 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak olvasni szoktam, de ez a mai meccs...atya-ur-isten..csak ennyit akartam😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beszarok a meccsen. Ahogy Faragó mondaná: ezt a meccset mindenki archiválja (mellesleg megnézném most Ricsi fejét).
Newman jó hogy nem te vagy a tulaj, már a szünetben cutoltad volna Reid-et aztán mi lett volna a vége... 😂 😂

BleedingGreen
nem rajta múlott 😛
a csapat hozta vissza,nem hiszem elNewman
Azért az onside az tökös dolog volt, azzal sokmindent jóvá tett. Az tuti hogy az ő hívása volt.
Persze nézhetjük úgy, hogy a csapat hozta, de akkor az első félidőt meg a csapat bénázta el, nem hiszem hogy ilyen játékra készítették fel őket az edzők.BleedingGreen
ezen most ne vitatkozzunk szerintem
mindjárt megőrülök,még mindig nem hiszem el

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Andy kicsit más stilusban nyilatkozik 😀
Nem a szokasos: khm khm injured players: név khm khm név khm
Questions khm
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reid nyilatkozik...Nincs rajta a szemüvege.Sztetek mi lehetett az öltözőben? 😂Greengo
kibaszottul várom már a vidit 😀

Andy készen van 😀 😀 .... kurvajó 😀

vissza a valóságba egy rövid időre....N. Allen szezonjának vége.