Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Allennek már biztos hogy elszakadt a szalagja, számára vége az évnek. 😕


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid nyilatkozik...Nincs rajta a szemüvege.Sztetek mi lehetett az öltözőben? 😂Greengo
S mit nem bír mondani a meghatottságtól?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Reid nyilatkozik...Nincs rajta a szemüvege.Sztetek mi lehetett az öltözőben? 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hirtelen sok lett az új hozzászóló divatfanok 😛 😛 😛 El sem hiszem pedig én tényleg mondtam előre, ha 3. negyedet ennyivel jobbra hoztuk mint szoktuk a negyedik negyedben akár mi lehet. Persze ehhez nagyon kellett Vick Kolbbal ez nem jött volna össze. Nagyon kéne, hogy kibírja év végéig védelem meg miért nem tud így játszani???????,, elit D lehetnénk ha így is nyerjük e meccseket végül is mindegy 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Beszarok a meccsen. Ahogy Faragó mondaná: ezt a meccset mindenki archiválja (mellesleg megnézném most Ricsi fejét).
Newman jó hogy nem te vagy a tulaj, már a szünetben cutoltad volna Reid-et aztán mi lett volna a vége... 😂 😂

BleedingGreen
nem rajta múlott 😛
a csapat hozta vissza,nem hiszem elNewman
Azért az onside az tökös dolog volt, azzal sokmindent jóvá tett. Az tuti hogy az ő hívása volt.
Persze nézhetjük úgy, hogy a csapat hozta, de akkor az első félidőt meg a csapat bénázta el, nem hiszem hogy ilyen játékra készítették fel őket az edzők.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Hát én nem bírtam idegileg én kinyomtam minden monitort egy negyed óra-20 percre.
Most ugrálok meg minden uristen.

Halkan sugom megtört az átok az átokmezen. Felvettem mondom úgyis mind1
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Azta...hát ez hihetetlen. Pont mondom szobatársaimnak, hogy nézzétek DeSeant, már ott pattog, még a végén visszahordja. Bakker, megcsinálta. A LEGJOBB! DeSean 4 Prez!!!! Vúúúhúúúúúúúúúú. Ez a meccs jön le HD-ban, és még vagy 10szer megnézem a kövi napokban 😀

Másik poén: kértem korábban streamet, mert amit néztem elment, de nem találtam helyette, na és tippeljetek mikor állt helyre? Hát 1 perccel a vége előtt. A lényeget pont láttam élőben 😀Desert Eagle .5o
Én is üdvözöllek az Eagles fanok között!
Máskor gyere az eredménykövető topicba ilyenkor ott van mindenki és ott vannak a linkek is.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beszarok a meccsen. Ahogy Faragó mondaná: ezt a meccset mindenki archiválja (mellesleg megnézném most Ricsi fejét).
Newman jó hogy nem te vagy a tulaj, már a szünetben cutoltad volna Reid-et aztán mi lett volna a vége... 😂 😂

BleedingGreen
nem rajta múlott 😛
a csapat hozta vissza,nem hiszem el

több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
hát igen, ez egy tipikus "életem meccs", erre már nem lehet mit mondani, kösz srácok (sírok)
több mint 13 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
That was a Philadelphia Eagles CRIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Azta...hát ez hihetetlen. Pont mondom szobatársaimnak, hogy nézzétek DeSeant, már ott pattog, még a végén visszahordja. Bakker, megcsinálta. A LEGJOBB! DeSean 4 Prez!!!! Vúúúhúúúúúúúúúú. Ez a meccs jön le HD-ban, és még vagy 10szer megnézem a kövi napokban 😀

Másik poén: kértem korábban streamet, mert amit néztem elment, de nem találtam helyette, na és tippeljetek mikor állt helyre? Hát 1 perccel a vége előtt. A lényeget pont láttam élőben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Beszarok a meccsen. Ahogy Faragó mondaná: ezt a meccset mindenki archiválja (mellesleg megnézném most Ricsi fejét).
Newman jó hogy nem te vagy a tulaj, már a szünetben cutoltad volna Reid-et aztán mi lett volna a vége... 😂 😂

A rossz része, hogy Allen valószínűleg idén már nem lesz, félek hogy ACL. Nem a játéka fog hiányozni, mert amit mostanság hozott a Coleman is tudja, hanem már megint egy újonc aki súlyos sérülést szenvedett.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
minden visszaszívva
BAZD MEG,BAZD MEG,BAZD MEG!MICSODA COMEBACK!
HELL YEAH!
DeSeannak meg top5 fizut bazdmeg,ezek után? 😂
beszartam 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Régen írt valaki egy petíciót,hogy basszuk ki Reidet,lassan előlehet venni újra.
Úgy érzem ezzel a kocával sose fogunk SB-t nyerni.Nem hiszem el,hogy nem tud pirosat dobni semmire,még a streamről is tisztán kivehető dolgokra sem,hihetetlen.
Cut Reid!!

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Esetleg linket tud valaki adni a meccsehez? Amit néztem eddig, az befuccsolt...
Előre is köszi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Én kétlem, hogy Kolb-ért 1. körös picket (pláne közepét, ott az idei mélyebb classból is húzhat Qb-t) adna bárki is. Szerintem csak azt bizonyította, hogy egy jó backup, aki be tud szállni pár hétre ha kell, és képes jól elirányítani a csapatot. Kezdő értékét nálam akkor bizonyította volna, ha egy szezonban végig vagy a nagy részében játszott volna és kiegyensúlyozott játékot hozott volna. Még bizonytlan mit tudna hozni egy 16 meccses sorozatban. Így szerintem egy olyan QB aki már most egy biztos backup, de benne van a stabil kezdőség lehetősége. Egy második körnek is nagyon örülnék már.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DeSean Jackson will play, according to ESPN's Sal Paolantonio down on field. Asante Samuel is "highly questionable".
Asante-t még látjuk játszani?
A kérdés az, hogy A 70%-os Asante a jobb, vagy a 100%-os Hason-Lindley kombó. Nicks-et vkinek le kéne szednie a pályáról.Bébé
Szerintem jobb a 70%-os Asante, a kérdés nálam inkább az, hogy mekkora a rásérülés kockázata. Mert ha játszik és rásérül, akkor valszeg idén már nem játszhat, és a PO-ban nagyon kevés a Hanson-Lindley-Patterson trió. Viszont a PO-ig el is kell jutni....

Hejj de várom már a meccset!

Szerk: " Mike Lombardi says

That Asante will dress and how much he plays will be seen, but they feel they can get him out there and make plays. THank you god."

Úgy tűnik játszani fog....

Draft:
Úgy gondolom, hogy reálisan kaphatunk Kolb-ért akár egy első kör közepét, amennyiben Vick hosszabbít (szerintem fog). Sok a QB need-es csapat, és Kolb idén is bizonyította, hogy kezdő szintű irányító, arról nem tehet, hogy Vick egy genetikai csoda (karerősség, gyorsaság). Nézzük meg az Atlanta elleni meccset például, akik vezetik az NFC-t.
Innentől kezdve pedig rengeteg opciónk lehet, de nem gondolom azt, hogy bármilyen relációban top 5-be pályázunk. PP top prospect, de pl első kör közepén is húzhatunk nagyon jó, akár egyből mélyvízbe dobható cornert, ha jók az információim az idei cb classról. Úgy gondolom, hogy első kör cb-re megy mindenképpen, de az első 3 körben várok még OG-t is, valamint lb-t.

Szerk2:
Inaktívok: Justice, Burgess, Clayton, Bradley, Howard, Mills, Hughes.
Tehát aktív Djax és Asante is!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
DeSean Jackson will play, according to ESPN's Sal Paolantonio down on field. Asante Samuel is "highly questionable".
Asante-t még látjuk játszani?
A kérdés az, hogy A 70%-os Asante a jobb, vagy a 100%-os Hason-Lindley kombó. Nicks-et vkinek le kéne szednie a pályáról.Bébé
vagy Elishát 😀

az előttem szólóknak meg: 1/32 lesz az első körünk, nincs értelme a draftról vitatkozni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean Jackson will play, according to ESPN's Sal Paolantonio down on field. Asante Samuel is "highly questionable".
Asante-t még látjuk játszani?
A kérdés az, hogy A 70%-os Asante a jobb, vagy a 100%-os Hason-Lindley kombó. Nicks-et vkinek le kéne szednie a pályáról.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ahogy az várható volt DeSean, Justice és Asante is elutazott a csapattal.
Remélem, hogy mind3-an játszani fognak. Lényegében csak a vakoldali tackle-ünk, a legjobb CB-nk és a legnagyobb fegyverünk hiányozna. Próbáltam felállítani egy fontossági sorrendet, de mind3-ukra nagyon nagyon szükségünk van.

Az óriások D# kordinátora szerint McCoy a kulcs:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/McCoy_is_the_guy_that_makes_Eagles_go_Giants_say.html

Remélem a védelem hozni fogja a meccset. Csakúgy mint múltkor 20 pont alatt kell tartani Őket és akkor a támadókon nem lesz mindig akkora nyomás. Óriásoknak az LB soruk a leggyengébb, szóval én Avant-tól és Celek-től várok pár kulcs elkapást.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Nem mondtam,hogy feltétlen fel kell menni 4.nek és,hogy PP ott lesz még.

Csak jeleztem,hogy a drafton is számtalan dolog megtörtént már.

Szerencsére igen jó a CB felhozatal de ugye lehet Andy nem azt húz 😊 elsőre...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
trade is van a világonJanek
Aztán mit kéne érte adni. Egy 1. köröst meg kettő 2.-at? Kinek érné az meg?Shawn84
Van számos trade praktika.

Idén is előre mentünk jó pár helyet.Janek
Ennyire hülyeségeket ne írj már. Nem mindegy, hogy 24ről 13ra mész előre, vagy várhatólag 24 fölöttről a top 5be. Annak nagyon nagy ára lenne. És hát Petersonra semmi garancia, hogy mondjuk 4. helyen elérhető lesz még, főleg amíg a végleges draft sorrend ki nem alakul.
Igen, sok trade praktika van, játékos bevonás meg sok pick, meg miegymás, de ennek örült nagy ára lenne. És ennyit egy játékos sem ér, aki még profik között nem bízonyított. Igen, én is PP-t szeretném a legjobban, de örülök, hogy nincs esélyünk behúzni. És Andyék sok jó picket szereztek már elmúlt években késői körökben, ezt ne felejtsd el!
Másik, az idei class nagyon mély CB-k tekintetében, tehát nincs is értelme tradeelni.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ki mit tippel mára?

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Eaglesmcnabb:

Itt egy videó csak Neked😊 És most a nagy kérdés, ahol elválik, mekkora fan vagy: ha választhatnál, a riporterrel, vagy a riportalannyal töltenél el egy estét? 😀

http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81cfc2a2/Eagles-Herremans-talks-TD-Vick-McNabbsomebody08
Na elmész te a picsába... 😀
köszi a videót egyébként, még ezt nem láttam...
a válaszom: a riportalanyt választanám, és elmennék vele csajozni, a riporternél jobbnál-jobb csajokat szednék fel 😛 😀

OFF vége.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Azt nézegettem,hogy egy esetleges 11-5el is simán POban kell lennünk.

Szóval azért nyerjünk a nagy almában de ha nem akkor sem olyan nagy a baj.Janek
Csak, ha kikapnánk holnap, akkor nem a mi kezünkben lenne a sorsunk. Szóval hiába nyernénk meg az utsó 2 meccsünket még nem lenne biztos a PO.

Vick a Sixers meccsen:
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/james-tripla-dupla-vick-elott-nyert-a-lakers-2057068/

"I'll be ready for Sunday, and that's all that matters," Jackson said. "I can't let my team go out there without me."
Ezek alapján DeSean játszani fog.

Üdv Desert Eagle...nálam is ugyanez a szitu. Iverson->Sixers->Philadelphia->EaglesBébé
Az igaz,hogy más lenne de van még ugye egy GB-NYG meccs is,valamint CB-GB

Mindez persze feltételezné,hogy megverjük a vikest és a cowgirlst