Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
trade is van a világonJanek
Aztán mit kéne érte adni. Egy 1. köröst meg kettő 2.-at? Kinek érné az meg?Shawn84
Van számos trade praktika.

Idén is előre mentünk jó pár helyet.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nekem még egy olyan is, h a nagy szerződése után is csak vágyakozhat. Szerintem Fosztogató lesz jövőre, de ez tipp 😀deny79
OFF
Szerintem legkevésbé ő tehet arról, hogy a Skinsnek nem úgy sikerült az idei idény ahogy tervezték. Már nem huszonéves, egyre jobban kellene neki egy jó fal, mert a mozgékonysága mára azért lecsökkent, már nem tud 10 mp-en keresztül menekülni. Futójáték nélkül nehéz, bár Torain megtett minden amit tudott. A passzjátékuk még így is 10. a ligában. Számtalanszor bebizonyosodott, hogy McNabb jobb akkor, ha 30 kísérlet alatt passzol, tehát van értelmes futójáték.
A védelem meg teljesen szétesett az idény második felére, majdem minden mutatóban a legrosszabbak között vannak.
Persze sírni azért nem fogok miattuk, mert riválisok. 😊
ON

Köszi, olvastam a Chaney interjút. Tudod hogy van: aki már nem tudja az tanítja. 😀BleedingGreen
OFF

Miami, Cardinals, Vikings, Panthers, Raiders, Bengals az án tippjeim McNabbre. A Bengalsnak örülnék, rohadt jól nézne ki abban a mezben, TO-val, Ocho-val, na az igen!somebody08
Egyértelműen a Cards a legjobb megoldás.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha alapszakasz, akkor nálam a 2008-as Dallas elleni utolsó fordulós meccs is fontosabb ennél. Persze nem előtte egy nappal, hanem amikor kiderült, hogy Win-and-In helyzet van. 😀 Az lényegében fontosságát tekintve rájátszás meccs volt, mert aki nyer továbbmegy, aki kikap megy haza. Ráadásul a győzelem nem kis lendületet adott a következő rájátszás meccsekre.BleedingGreen
Az nem kis mák volt.TB meg Raiders W kellett talán és meg is lett,aztán egy korrekt eredménnyel hazaküldtük szegény tehenészeket 😊Newman
A történeti hűség kedvéért: Raiders és Texans győzelem kellett a Bucs és a Bears ellen. A Raiders győzelem volt az igazi csoda a rájátszásért harcoló Tampa ellen, hálám üldözze a sírig Michel Bush-t és JMR-t (véletlenül tűrhetően játszott).

Az idei évnél is eseménydúsabb volt a '08-as: McNabb benchelés aztán feltámadás, Bengals game, McNabb bemutatkozott mint az OT professzora, 9-6-1 😀, playoff-szakáll stb. Igazi hullámvasút volt. Ahhoz képest at idei év egy idegszanatórium nyugalmával ér fel.BleedingGreen
igen,ebből csak a Raiders volt a biztos,kösz a pontosítást

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Eaglesmcnabb:

Itt egy videó csak Neked😊 És most a nagy kérdés, ahol elválik, mekkora fan vagy: ha választhatnál, a riporterrel, vagy a riportalannyal töltenél el egy estét? 😀

http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81cfc2a2/Eagles-Herremans-talks-TD-Vick-McNabb
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
El nem tudom képzelni, hogy ez így legyen... Super Bowl? Jó pár PO meccs?
Mert igazából miről dönt ez a meccs? Hogy nagy eséllyel POba megyünk. Onnan úgyis új szezon indul.... De ott már jártunk párszor AR alatt, és szerintem egy PO meccs fontosabb, mint egy alapszakasz. Az, hogy ez lenne a legfontosabb alapszakasz meccs Andy alatt, na az más tészra.deny79
Ha alapszakasz, akkor nálam a 2008-as Dallas elleni utolsó fordulós meccs is fontosabb ennél. Persze nem előtte egy nappal, hanem amikor kiderült, hogy Win-and-In helyzet van. 😀 Az lényegében fontosságát tekintve rájátszás meccs volt, mert aki nyer továbbmegy, aki kikap megy haza. Ráadásul a győzelem nem kis lendületet adott a következő rájátszás meccsekre.BleedingGreen
Az nem kis mák volt.TB meg Raiders W kellett talán és meg is lett,aztán egy korrekt eredménnyel hazaküldtük szegény tehenészeket 😊Newman
A történeti hűség kedvéért: Raiders és Texans győzelem kellett a Bucs és a Bears ellen. A Raiders győzelem volt az igazi csoda a rájátszásért harcoló Tampa ellen, hálám üldözze a sírig Michel Bush-t és JMR-t (véletlenül tűrhetően játszott).

Az idei évnél is eseménydúsabb volt a '08-as: McNabb benchelés aztán feltámadás, Bengals game, McNabb bemutatkozott mint az OT professzora, 9-6-1 😀, playoff-szakáll stb. Igazi hullámvasút volt. Ahhoz képest at idei év egy idegszanatórium nyugalmával ér fel.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Olvastam olyat is, hogy a Reid éra alatt a holnapi meccs lesz a legfontosabb alapszakasz meccsünk. Hát tény, hogy nagyon sok minden függ tőle.Bébé
El nem tudom képzelni, hogy ez így legyen... Super Bowl? Jó pár PO meccs?
Mert igazából miről dönt ez a meccs? Hogy nagy eséllyel POba megyünk. Onnan úgyis új szezon indul.... De ott már jártunk párszor AR alatt, és szerintem egy PO meccs fontosabb, mint egy alapszakasz. Az, hogy ez lenne a legfontosabb alapszakasz meccs Andy alatt, na az más tészra.deny79
Ha alapszakasz, akkor nálam a 2008-as Dallas elleni utolsó fordulós meccs is fontosabb ennél. Persze nem előtte egy nappal, hanem amikor kiderült, hogy Win-and-In helyzet van. 😀 Az lényegében fontosságát tekintve rájátszás meccs volt, mert aki nyer továbbmegy, aki kikap megy haza. Ráadásul a győzelem nem kis lendületet adott a következő rájátszás meccsekre.BleedingGreen
Az nem kis mák volt.TB meg Raiders W kellett talán és meg is lett,aztán egy korrekt eredménnyel hazaküldtük szegény tehenészeket 😊

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én is üdvözlöm az új fórumozókat. Ha már Philadelphia szeretetéről volt szó, akkor megmutatom, hogy mi a helyes vonal:

(Practice?)Iverson->76ers->Philadelphia->Eagles->Passion

És íme egy kis összefoglaló:

http://www.youtube.com/watch?v=03NzvmKiIoQ

Jelenleg 3-0-al vezetik a csoportjukat.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Olvastam olyat is, hogy a Reid éra alatt a holnapi meccs lesz a legfontosabb alapszakasz meccsünk. Hát tény, hogy nagyon sok minden függ tőle.Bébé
El nem tudom képzelni, hogy ez így legyen... Super Bowl? Jó pár PO meccs?
Mert igazából miről dönt ez a meccs? Hogy nagy eséllyel POba megyünk. Onnan úgyis új szezon indul.... De ott már jártunk párszor AR alatt, és szerintem egy PO meccs fontosabb, mint egy alapszakasz. Az, hogy ez lenne a legfontosabb alapszakasz meccs Andy alatt, na az más tészra.deny79
Ha alapszakasz, akkor nálam a 2008-as Dallas elleni utolsó fordulós meccs is fontosabb ennél. Persze nem előtte egy nappal, hanem amikor kiderült, hogy Win-and-In helyzet van. 😀 Az lényegében fontosságát tekintve rájátszás meccs volt, mert aki nyer továbbmegy, aki kikap megy haza. Ráadásul a győzelem nem kis lendületet adott a következő rájátszás meccsekre.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Olvastam olyat is, hogy a Reid éra alatt a holnapi meccs lesz a legfontosabb alapszakasz meccsünk. Hát tény, hogy nagyon sok minden függ tőle.Bébé
El nem tudom képzelni, hogy ez így legyen... Super Bowl? Jó pár PO meccs?
Mert igazából miről dönt ez a meccs? Hogy nagy eséllyel POba megyünk. Onnan úgyis új szezon indul.... De ott már jártunk párszor AR alatt, és szerintem egy PO meccs fontosabb, mint egy alapszakasz. Az, hogy ez lenne a legfontosabb alapszakasz meccs Andy alatt, na az más tészra.deny79
Mindig a előttünk álló/következő meccs a legfontosabb! 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvastam olyat is, hogy a Reid éra alatt a holnapi meccs lesz a legfontosabb alapszakasz meccsünk. Hát tény, hogy nagyon sok minden függ tőle.Bébé
El nem tudom képzelni, hogy ez így legyen... Super Bowl? Jó pár PO meccs?
Mert igazából miről dönt ez a meccs? Hogy nagy eséllyel POba megyünk. Onnan úgyis új szezon indul.... De ott már jártunk párszor AR alatt, és szerintem egy PO meccs fontosabb, mint egy alapszakasz. Az, hogy ez lenne a legfontosabb alapszakasz meccs Andy alatt, na az más tészra.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz ott a PB-on és így csak egy 4. körös picket fogunk kapni a Washington-tól.Bébé
Nekem még egy olyan is, h a nagy szerződése után is csak vágyakozhat. Szerintem Fosztogató lesz jövőre, de ez tipp 😀deny79
OFF
Szerintem legkevésbé ő tehet arról, hogy a Skinsnek nem úgy sikerült az idei idény ahogy tervezték. Már nem huszonéves, egyre jobban kellene neki egy jó fal, mert a mozgékonysága mára azért lecsökkent, már nem tud 10 mp-en keresztül menekülni. Futójáték nélkül nehéz, bár Torain megtett minden amit tudott. A passzjátékuk még így is 10. a ligában. Számtalanszor bebizonyosodott, hogy McNabb jobb akkor, ha 30 kísérlet alatt passzol, tehát van értelmes futójáték.
A védelem meg teljesen szétesett az idény második felére, majdem minden mutatóban a legrosszabbak között vannak.
Persze sírni azért nem fogok miattuk, mert riválisok. 😊
ON

Köszi, olvastam a Chaney interjút. Tudod hogy van: aki már nem tudja az tanítja. 😀BleedingGreen
OFF

Miami, Cardinals, Vikings, Panthers, Raiders, Bengals az án tippjeim McNabbre. A Bengalsnak örülnék, rohadt jól nézne ki abban a mezben, TO-val, Ocho-val, na az igen!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én mindig is nagy Philly szurkoló voltam, ám nem az Eagles, hanem a Sixers volt az alany, még Allen Iverson miatt. Aztán pár éve elkezdett érdekelni az NFL, és mivel már adott volt a kosár miatt a város, így meglestem mit is tud ez Eagles.
Desert Eagle .5o
Ugyanígy kezdődött nálam is a "kórság". 😊 Iverson->Sixers->Flyers->Eagles 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Olvastam olyat is, hogy a Reid éra alatt a holnapi meccs lesz a legfontosabb alapszakasz meccsünk. Hát tény, hogy nagyon sok minden függ tőle.Bébé

Ez jó. Ahhoz képest, hogy úgy indult az év, hogy kuka, és építsük a csapatot, tele vagyunk a jövőt jelentő fiatalokkal, most meg ott tartunk, hogy Ried éra alatti legfontosabb derbi.
Ennek nagyon örülök persze, meg hát a jó teljesítménnyel mindig nőnek az elvárások is, de azért nem hiszem, hogy halálos ítélet lesz egy esetleges vereség.
Én annak is nagyon örülök, hogy harcolunk a PO-ért, és ha ott leszünk, akkor sötét "sasként", akármi megeshet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
2 rövid Vick interjú:
http://www.youtube.com/watch?v=qA3Dq0dezX0&feature=player_embedded#!
http://www.bleedinggreennation.com/2010/12/18/1883239/michael-vick-speaks-to-espns-mike-mike
Nagyon sokat jelent neki, hogy vezeti a PB szavazást. Köszöni a csapattársaknak, Goodell-nek, Dungy-nak, Reid-nek, nélkülük nem lenne itt...

Nem viszik a terméket:
http://plixi.com/p/63777101
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy szép amerikai történet:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101218_Eagles__Hobbs_shows_profound_generosity_at_local_toy_store.html

A Titans meccs után szidtuk rendesen Ellist (nemcsak a játéka miatt), jó ilyet látni.oz_mandias
Ez szép volt Hobbs-tól.

Rodgers hivatalosan is out a hétvégére. Remélem, hogy így Brady-ék behúzzák a meccset.
Tampa vereség se jönne rosszul a hátralévő meccsek egyikén.

The Associated Press' Male Athlete of the Year szavazáson Vick az 5. lett. (Brees nyerte meg)

Olvastam olyat is, hogy a Reid éra alatt a holnapi meccs lesz a legfontosabb alapszakasz meccsünk. Hát tény, hogy nagyon sok minden függ tőle.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy szép amerikai történet:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101218_Eagles__Hobbs_shows_profound_generosity_at_local_toy_store.html

A Titans meccs után szidtuk rendesen Ellist (nemcsak a játéka miatt), jó ilyet látni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
trade is van a világonJanek
Aztán mit kéne érte adni. Egy 1. köröst meg kettő 2.-at? Kinek érné az meg?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azt nézegettem,hogy egy esetleges 11-5el is simán POban kell lennünk.

Szóval azért nyerjünk a nagy almában de ha nem akkor sem olyan nagy a baj.Janek
Csak, ha kikapnánk holnap, akkor nem a mi kezünkben lenne a sorsunk. Szóval hiába nyernénk meg az utsó 2 meccsünket még nem lenne biztos a PO.

Vick a Sixers meccsen:
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/james-tripla-dupla-vick-elott-nyert-a-lakers-2057068/

"I'll be ready for Sunday, and that's all that matters," Jackson said. "I can't let my team go out there without me."
Ezek alapján DeSean játszani fog.

Üdv Desert Eagle...nálam is ugyanez a szitu. Iverson->Sixers->Philadelphia->Eagles
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
trade is van a világon

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az egyetlen hátránya hogy ilyen jók vagyunk, az az, hogy a drafton nem tudjuk majd behúzni Patrick Petersont. Vele meg Asantéval nem lenne gondunk Cornerben az tutti. 😀
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Azt nézegettem,hogy egy esetleges 11-5el is simán POban kell lennünk.

Szóval azért nyerjünk a nagy almában de ha nem akkor sem olyan nagy a baj.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Hali mindenkinek!

Most regisztráltam ide be, eddig csak követtem a dolgokat.
Gyorsan pár szót az Eagles és Én dologról:
Én mindig is nagy Philly szurkoló voltam, ám nem az Eagles, hanem a Sixers volt az alany, még Allen Iverson miatt. Aztán pár éve elkezdett érdekelni az NFL, és mivel már adott volt a kosár miatt a város, így meglestem mit is tud ez Eagles. Akkoriban nem volt kedvenc játékosom, vagy ilyenek, a csapatnak szurkoltam, tetszett a filozófia, illetve a színes játék.
A ligából pár elsőre szimpatikusan játszó játékost is "kinéztem", fura mód egy se volt Sas. LaDanien Tomlinson még a Chargersből, Michael Vick Atlantából, Asanthe Samuel a Patsből, és Plaxico Burres. Azóta Asanthe és Vick is itt játszik, aminek kimondottan örülök, míg óriási kedvencemmé DeSean Jackson vált, mint már ide draftolt játékos.
Egy ideig csak az eredményeket figyelgettem, aztán ez mára odáig fajult, hogy minden meccset igyekszem végig nézni, és próbálom a szabályokat, kifejezéseket, egyéb szakzsargonokat elsajátítani. Most már érzem magam annyira jártasnak, hogy komolyabb szakértőkkel, veletek is el tudjak diskurálni, anélkül, hogy szótáraznom kéne amit írtok smile Ezért is vettem most a bátorságot, és regisztráltam ide.

Fly Eagles!Desert Eagle .5o
OFF: örülünk hogy tovább gyarapítod az EAGLES fanok táborát 😊

ON: egyébként a falunk láttán elgondolkodtam...Ha Shawn egészséges tudott volna maradni, ez a Fal nem ilyen lenne. nagy kedvencem volt, sajnálom hogy íy alakult a sorsa. Óriási tehetség volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hali mindenkinek!

Most regisztráltam ide be, eddig csak követtem a dolgokat.
Gyorsan pár szót az Eagles és Én dologról:
Én mindig is nagy Philly szurkoló voltam, ám nem az Eagles, hanem a Sixers volt az alany, még Allen Iverson miatt. Aztán pár éve elkezdett érdekelni az NFL, és mivel már adott volt a kosár miatt a város, így meglestem mit is tud ez Eagles. Akkoriban nem volt kedvenc játékosom, vagy ilyenek, a csapatnak szurkoltam, tetszett a filozófia, illetve a színes játék.
A ligából pár elsőre szimpatikusan játszó játékost is "kinéztem", fura mód egy se volt Sas. LaDanien Tomlinson még a Chargersből, Michael Vick Atlantából, Asanthe Samuel a Patsből, és Plaxico Burres. Azóta Asanthe és Vick is itt játszik, aminek kimondottan örülök, míg óriási kedvencemmé DeSean Jackson vált, mint már ide draftolt játékos.
Egy ideig csak az eredményeket figyelgettem, aztán ez mára odáig fajult, hogy minden meccset igyekszem végig nézni, és próbálom a szabályokat, kifejezéseket, egyéb szakzsargonokat elsajátítani. Most már érzem magam annyira jártasnak, hogy komolyabb szakértőkkel, veletek is el tudjak diskurálni, anélkül, hogy szótáraznom kéne amit írtok smile Ezért is vettem most a bátorságot, és regisztráltam ide.

Fly Eagles!Desert Eagle .5o
Isten hozott miközöttünk! a Sas meg a Barca logo tetszik közte.... na nem piszkállak mindjárt nyitásként 😛 (halkan súgom csak meg, hogy azt a középsőt én egy ír lóherés manóra cserélném, de ezt ne mond el senkinek mert még banolnak 😊 ) Írj még néhány jó játékost akit még szeretsz de nem itt játszik hátha ők is előbb utóbb idekerülnek (mondjuk egy-két fal ember meg a sec.be vki) 😉

Fly Eagles
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Hali mindenkinek!

Most regisztráltam ide be, eddig csak követtem a dolgokat.
Gyorsan pár szót az Eagles és Én dologról:
Én mindig is nagy Philly szurkoló voltam, ám nem az Eagles, hanem a Sixers volt az alany, még Allen Iverson miatt. Aztán pár éve elkezdett érdekelni az NFL, és mivel már adott volt a kosár miatt a város, így meglestem mit is tud ez Eagles. Akkoriban nem volt kedvenc játékosom, vagy ilyenek, a csapatnak szurkoltam, tetszett a filozófia, illetve a színes játék.
A ligából pár elsőre szimpatikusan játszó játékost is "kinéztem", fura mód egy se volt Sas. LaDanien Tomlinson még a Chargersből, Michael Vick Atlantából, Asanthe Samuel a Patsből, és Plaxico Burres. Azóta Asanthe és Vick is itt játszik, aminek kimondottan örülök, míg óriási kedvencemmé DeSean Jackson vált, mint már ide draftolt játékos.
Egy ideig csak az eredményeket figyelgettem, aztán ez mára odáig fajult, hogy minden meccset igyekszem végig nézni, és próbálom a szabályokat, kifejezéseket, egyéb szakzsargonokat elsajátítani. Most már érzem magam annyira jártasnak, hogy komolyabb szakértőkkel, veletek is el tudjak diskurálni, anélkül, hogy szótáraznom kéne amit írtok smile Ezért is vettem most a bátorságot, és regisztráltam ide.

Fly Eagles!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
18:05-nél Akers 😀
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=10033&play_clip=y
-You guys are tough!
Akers: No, no....Ben Roethlisberger is tough and Stew (Bradley) is tough....I am a kicker. 😀
(Lehet, h nem pont így mondta, de sztem érthető így is. 😀)
http://www.youtube.com/watch?v=tjaTQ0EPyRM
😀