Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg képességileg simán megérdemli DJax a top5 WR fizuttenorx
Szerintem meg közel sem.
A sebességéből él, RZ-ben ezáltal nem is igazán használható, nem véletlen szerez olyan TD-ket, amilyeneket.
És akkor ezek tudatában hasonlíts össze egy AJ-val, egy Megatronnal vagy egy Fitzzel, te adnál-e neki ilyen pénzeket?
Mert én kizárt.
Ja, meg még köcsög is. 😀

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Szerintem meg képességileg simán megérdemli DJax a top5 WR fizut, inkább értelmi szinten nem biztos, hogy jó ötlet annyi pénzt adni neki. Sajnos úgy viselkedik, mint egy 10 éves. Mondjuk a szurkolóknak jó vicc, de egy GMnek kordában kell tartania.tenorx
Jaja ez igaz...mondjuk én nem érzem DeSeannál azt,hogy ne tudnánk kezelni.Ha a munkáról van szó 100%-ban oda teszi magát(hozzáállásával sincs gond),nagy balhéi sem voltak még,a bohóckodás így meg belefér.Reid is jól kezeli..sztem ha kap majd egy normális összeget akkor nem lehet gond.

szerk:idén a második skins elleni meccsen hozta rám a frászt...amikor az első playnél elkezdett hátrafelé futni a TD előtt pár yarddal. 😀 (persze ő is érezte,hogy a védője már hasal ,de mi van ha elbotlik? 😛 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem meg képességileg simán megérdemli DJax a top5 WR fizut, inkább értelmi szinten nem biztos, hogy jó ötlet annyi pénzt adni neki. Sajnos úgy viselkedik, mint egy 10 éves. Mondjuk a szurkolóknak jó vicc, de egy GMnek kordában kell tartania.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Hát Deseannal lesznek bajok, abban biztos vagyok 😀
A legfontosabb egyelőre Vick hosszabbítása lesz, utána jöhet csak Desean, de top 5 wr fizut nálam se érne. Olyat tud, amit senki más, viszont vannak korlátai, egyelőre minden meccse kb boom or bust.
Viszont csak Maclinnel se lennék nyugodt. Nagyon tehetséges a srác, és remélem nagy karriert fog itt befutni, viszont ő meg néha nekem nyuszi, egyből lefekszik.

De egyelőre messze vannak még ezek, majd offseasonban lehet ezeken elmélkedni. Most verni kell a Giants-et, mert akkor megnyerjük a csoportot (ha hivatalosan nem is, gyakorlatilag igen, 2 meccses előnybe kerülnénk, tehát mindentől függetlenül 1 Eagles győzelem vagy 1 Giants L is elég lenne).
Nagyon kemény meccs lesz, remélem lesz jó stream is, mert nagyon sok múlik ezen. Ez a Giants kemény csapat, Shady az, akiben bízok. Ha neki jó meccse lesz, akkor nyerhetünk!cooltiszo
Jól látod sztem.(A WR kérdést is...mondjuk DeSeannál a boom or bust kicsit erős..persze neki is vannak gyengébb meccsei ) :cool:
Amúgy a Giants után már csak otthon játszunk(ezért is jó lenne a hétvégi W).Wild Card esetén meg a Packerst is figyelni kéne mert elég kemény a hátralévő schedulejük.Tampa annyira nem kavarhat már be sztem mert divízió győzelmek tekintetében le vannak maradva.(ezt persze csak akkor kell nézni ha 7végén botlanánk)
Maradjon a recept ,nyerjük meg a hátralévő meccseinket és nyerjük meg a divíziót.(második kiemelés bye weekkel sem lenne most rossz)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát Deseannal lesznek bajok, abban biztos vagyok 😀
A legfontosabb egyelőre Vick hosszabbítása lesz, utána jöhet csak Desean, de top 5 wr fizut nálam se érne. Olyat tud, amit senki más, viszont vannak korlátai, egyelőre minden meccse kb boom or bust.
Viszont csak Maclinnel se lennék nyugodt. Nagyon tehetséges a srác, és remélem nagy karriert fog itt befutni, viszont ő meg néha nekem nyuszi, egyből lefekszik.

De egyelőre messze vannak még ezek, majd offseasonban lehet ezeken elmélkedni. Most verni kell a Giants-et, mert akkor megnyerjük a csoportot (ha hivatalosan nem is, gyakorlatilag igen, 2 meccses előnybe kerülnénk, tehát mindentől függetlenül 1 Eagles győzelem vagy 1 Giants L is elég lenne).
Nagyon kemény meccs lesz, remélem lesz jó stream is, mert nagyon sok múlik ezen. Ez a Giants kemény csapat, Shady az, akiben bízok. Ha neki jó meccse lesz, akkor nyerhetünk!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Remélem, hogy nem fog eldurvulni a helyzet DeSean és a csapat között:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/DeSean_on_contract_Eagles_going_to_have_to_do_something.html
Biztos, hogy nem adnék neki TOP5 WR fizut. A garantált legyen aránylag kevés a bónuszokba meg olyanokat kell írni, hogy RZ TD, meg egy szezonban, ha 75 elkapás fölé megy és akkor még ez is ösztönözhetné.
Szükségünk van DeSean-ra, de azért még korántsem elit WR. És lehet, hogy sohasem lesz az.Bébé
Persze ..nem top5 fizetést kell neki adni,de azért egy ilyen elkapót(fegyvert) meg kell fizetni.Első 3 évében azért termelt eddig kb.3000 yardot elkapásból meg a visszahordások...TD-k...szval azért jogosan kéri majd meg az árát....Remélem meg tudnak majd egyezni.
Az egy szezonban 75 elkapás meg hülyeség ha így használjuk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Remélem, hogy nem fog eldurvulni a helyzet DeSean és a csapat között:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/DeSean_on_contract_Eagles_going_to_have_to_do_something.html
Biztos, hogy nem adnék neki TOP5 WR fizut. A garantált legyen aránylag kevés a bónuszokba meg olyanokat kell írni, hogy RZ TD, meg egy szezonban, ha 75 elkapás fölé megy és akkor még ez is ösztönözhetné.
Szükségünk van DeSean-ra, de azért még korántsem elit WR. És lehet, hogy sohasem lesz az.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon elöregedett Burgess az utóbbi 2-3 évben,nem hiszem,hogy sokat lesz a pályána,akkor már inkább az újoncokat preferálnám.
Grantnél mondjuk 1000* jobb 😛Newman
Graham is már csak meccsenként 15-20 snapet volt a pályán. Úgyhogy vagy Te'o veszi át Graham lehetőségeit, vagy Burgess. Szeretném többet látni Te'o-t, főleg azt, hogy tanult-e 1-2 új passrush move-ot, mert eddig kb 1 volt neki. Persze elég egy is ha azt jól csinálja az ember, de ő nem elég gyors ahhoz hogy 1-gyel megéljen.BleedingGreen
Én is inkább Te'o-t nézegetném és remélem is,hogy többet lesz pályán.Biztos tanult pár új moveot,nagyon ambíciózus ember 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csakhogy halmozzuk asz élvezeteket, a Giants elleni meccsünket is adja az ESPNA esélyes, hogy ez is rekordokat dönt? Nekem mindegy csak nyerjünk valahogy, nem lesz egyszerű 😛
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nagyon elöregedett Burgess az utóbbi 2-3 évben,nem hiszem,hogy sokat lesz a pályána,akkor már inkább az újoncokat preferálnám.
Grantnél mondjuk 1000* jobb 😛Newman
Graham is már csak meccsenként 15-20 snapet volt a pályán. Úgyhogy vagy Te'o veszi át Graham lehetőségeit, vagy Burgess. Szeretném többet látni Te'o-t, főleg azt, hogy tanult-e 1-2 új passrush move-ot, mert eddig kb 1 volt neki. Persze elég egy is ha azt jól csinálja az ember, de ő nem elég gyors ahhoz hogy 1-gyel megéljen.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nincs meg a rosterminimum a poszton?
más magyarázat nem lehet....Newman
Reid szereti, ha sokat tudja rotálni DLine-t, ezt már sokszor kijelentette. Vagyis gondolom McDermottal közösen szeretik ezt. Most is azt mondta, hogy ez volt a győzelem egyik kulcsa, a végére megmaradtak a friss emberek.deny79
Én kedveltem mikor nálunk játszott. A sérülések rendesen betettek az ő Eagles-es karrierjének is. A jó rookie szezonja után 2 évet is kihagyott súlyos sérülések miatt, utána meg nem volt az igazi. Viszont a 2004-es SB évben a rájátszásban az egyik legjobb védőnk volt, úgy nézett ki újra magára talál. Aztán amikor FA lett, a Raiders sokkal jobb szerződést ajánlott neki és mi nem meccseltünk az ajánlatot. A Raiders túlfizette, de én ennek ellenére marasztaltam volna.

Mivel Graham kiesése után 4 egészséges DE maradt, így borítékolható volt, hogy hozunk valakit. Gondolom ő volt a legjobb állapotban és ismeri a rendszert is. Én még Charles Grant-re gondoltam, de kettőjük közül én is Burgess-t választanám, jobban illik a védelembe.
Ha pályára kerül, gondolom szituációs rusher lesz.BleedingGreen
Nagyon elöregedett Burgess az utóbbi 2-3 évben,nem hiszem,hogy sokat lesz a pályána,akkor már inkább az újoncokat preferálnám.
Grantnél mondjuk 1000* jobb 😛

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
#Eagles will sign DE Derrick Burgess, according to league source.

A nagy öreg.Bébé
nincs meg a rosterminimum a poszton?
más magyarázat nem lehet....Newman
Reid szereti, ha sokat tudja rotálni DLine-t, ezt már sokszor kijelentette. Vagyis gondolom McDermottal közösen szeretik ezt. Most is azt mondta, hogy ez volt a győzelem egyik kulcsa, a végére megmaradtak a friss emberek.deny79
Én kedveltem mikor nálunk játszott. A sérülések rendesen betettek az ő Eagles-es karrierjének is. A jó rookie szezonja után 2 évet is kihagyott súlyos sérülések miatt, utána meg nem volt az igazi. Viszont a 2004-es SB évben a rájátszásban az egyik legjobb védőnk volt, úgy nézett ki újra magára talál. Aztán amikor FA lett, a Raiders sokkal jobb szerződést ajánlott neki és mi nem meccseltünk az ajánlatot. A Raiders túlfizette, de én ennek ellenére marasztaltam volna.

Mivel Graham kiesése után 4 egészséges DE maradt, így borítékolható volt, hogy hozunk valakit. Gondolom ő volt a legjobb állapotban és ismeri a rendszert is. Én még Charles Grant-re gondoltam, de kettőjük közül én is Burgess-t választanám, jobban illik a védelembe.
Ha pályára kerül, gondolom szituációs rusher lesz.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sajnos még mindig nem tudtam megnézni a hétvégi meccset. Te'o-ról mondjatok már valamit. Játszott, nem játszott? Jó volt vagy semmi?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#Eagles will sign DE Derrick Burgess, according to league source.

A nagy öreg.Bébé
nincs meg a rosterminimum a poszton?
más magyarázat nem lehet....Newman
Reid szereti, ha sokat tudja rotálni DLine-t, ezt már sokszor kijelentette. Vagyis gondolom McDermottal közösen szeretik ezt. Most is azt mondta, hogy ez volt a győzelem egyik kulcsa, a végére megmaradtak a friss emberek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
#Eagles will sign DE Derrick Burgess, according to league source.

A nagy öreg.Bébé
nincs meg a rosterminimum a poszton?
más magyarázat nem lehet....

több mint 13 éve
triangle 1 283
#Eagles will sign DE Derrick Burgess, according to league source.

A nagy öreg.Bébé
őszinte részvétem, de így legalább egy időre tuti, hogy nem jön vissza hozzánk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles will sign DE Derrick Burgess, according to league source.

A nagy öreg.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma délután 14:15-kor a Pécsi 21-es járatra felszállt egy srác fekete Eagles sapiban, fakó olajzöld kabátban rajta kicsi NFL címerrel. A gyárvárosi templomnál szállt le. Innen valaki?
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Cowboy-ok a DeSean ünnepléséről:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/13/cowboys-say-desean-jackson-is-disrespectful/
Sandrick megmondta a tutit. Nem szabad az end-zone-ba engedni és akkor nem tud ünnepelni.
PE.com-on fent van az ünneplés. DeSean Lurie-t felkapta, majd megpróbálta Reid-et is de ez már nem ment neki. 😀

DeSean esete ( kritizálása )tipikusan arról szól hogy akinek a csapatában játszik

annak természetesen bejön amit csinál a többiek közül meg soknak nem tetszik !

Giants szurkolóként a Td-jei természetesen bosszantanak 😊
de spec az ünneplésekkel nincs gondom , megérdemli , jól teszi a dolgát...

Vick és Ricsi dettó !Ha a Kansas rehabilitálta volna akkor biztos elnézőbb lenne vele !

és itt nálatok meg sokan fújnának a kutyagyilkosra (bocs ha erős )... 😊 😉
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
#Eagles-#Cowboys game was most-watched "Sunday Night Football" broadcast in show's 5-year history.
Elég sok nézettségi rekordot megdöntünk az idén.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szabler nagy meccs sorozat közzététele is folyamatban, második ötös közepén járok, csak nem akarok pontatlanságokat írni, illetve szeretném néha kissé hosszabbra venni, mint a ctrl+c és ctrl+v kombódeny79
Ha azzal segítek, többet sajnos jelenleg nem tudok, küldd el a szöveget mielőtt kiteszed. Átnézem, ellenőrzöm, ha eszembe jut valami extra, akkor kiegészítem.Szabler
Ezzel azt hiszem élni fogok 😊
De amúgy, szerintem nincs azzal se baj, ha most annyira nem haladok vele, a cél úgyis, hogy minél többen tegyékt azt, amit én fogok februártól: azaz régi Eagles meccseket nézzek. Ahhoz pedig tökéletes, ha csak off seasonban kerül ki a momentumok nagy része oda, nem felejti el legalább addig senki 😊deny79
Egyetértek. 😊 Írni is akartam, hogy nem kell sietni vele. Elegendő, ha majd az offseasonban kerül ki a blogra a cikkek zöme.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Srácok!

OFF

Én egy nyugodt ember vagyok de F. Ricsinek megint sikerül felb.ni az agyam ráadásul egy Baltimore Houston meccs ismétlése közben :o :o :o :o :o . Muszáj nekünk minket piszkálni örökké meg Vicket. Miért fáj az neki, hogy valaki új lehetőséget kapott???? Miért nem bír megbékélni vele, ő mindig mindent tökéletesen csinált és soha nem kellett valamiben újat kezdenie, hogy örökké ekézi őt meg az egész csapatot. Már észre se veszi szerintem. Miről van szó? Arról ,hogy Schaubot leütközték szabályosan úgy, hogy a pályán kívülre került majd jött egy zászló, de nem ezért. Erre eszükbe jutott a tegnapi Cowboys meccs ahol "szabályosan" ellökték Vicket már a pályán kívül jó nagyot zuhant és semmi zászló nem volt. Reid reklamált persze. Erre most Ricsinek muszáj megjegyeznie, hogy itt bezzeg Kubiak nem reklamált és milyen jó fej ezért (ez a hangján érződött) s Reid milyen hülye, hogy reklamál, mellékesen Reidnek igaza volt, (arról nem is beszélve, hogy egyszer Cole fejét is majdnem letépték és arra sem volt zászló de ez most mindegy nyertünk nem érdekes)Nem tudná már neki valaki megmondani, hogy szálljon le rólunk vagy ha nekünk kell meccset közvetítenie adja át másnak???? A legnagyobb kín neki az lenne ha véletlenül összejönne a Chiefs Eagles SB (mondjuk ennek spec. örülnék) és mi nyernénk! Léci ha közületek találkozik vele valaki (nekem erre nincs módon, meg jobban jár ha nem 😛 ) beszélgessen már vele egy kicsit erről, nem is csak velünk kapcsolatban, hanem a jelenségről ahogy a neki valamiért nem szimpatikus csapatokhoz áll. Jó tudom nézzem az ESPNA-t meg is van a lehetőségem, de akkor is bosszant. Nem először!

uff: bocs a némi offért (vagy erősért)
deeeedande
Ezért sem nézek már sport tv-s közvetítést pár éve.Egyszerűen idegesítő amit művel.(nem szeret minket és pont)A szakmai felkészültségéről már nem is beszélek itt. 😊Greengo
Szerintem ez most nem az Eaglesnek szólt, hanem ennek Reid nyilatkozatnak, a Vicket ért hit-ekről.

"It bothers me, to be honest with you," Eagles coach Andy Reid said Friday, adding that he planned to contact the league about the issue. "... He does run, but he's still the quarterback, and you can't treat him like he's a running back there. That's not what the rules state.".

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szabler nagy meccs sorozat közzététele is folyamatban, második ötös közepén járok, csak nem akarok pontatlanságokat írni, illetve szeretném néha kissé hosszabbra venni, mint a ctrl+c és ctrl+v kombódeny79
Ha azzal segítek, többet sajnos jelenleg nem tudok, küldd el a szöveget mielőtt kiteszed. Átnézem, ellenőrzöm, ha eszembe jut valami extra, akkor kiegészítem.Szabler
Ezzel azt hiszem élni fogok 😊
De amúgy, szerintem nincs azzal se baj, ha most annyira nem haladok vele, a cél úgyis, hogy minél többen tegyékt azt, amit én fogok februártól: azaz régi Eagles meccseket nézzek. Ahhoz pedig tökéletes, ha csak off seasonban kerül ki a momentumok nagy része oda, nem felejti el legalább addig senki 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szabler nagy meccs sorozat közzététele is folyamatban, második ötös közepén járok, csak nem akarok pontatlanságokat írni, illetve szeretném néha kissé hosszabbra venni, mint a ctrl+c és ctrl+v kombódeny79
Ha azzal segítek, többet sajnos jelenleg nem tudok, küldd el a szöveget mielőtt kiteszed. Átnézem, ellenőrzöm, ha eszembe jut valami extra, akkor kiegészítem.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Srácok!

OFF

Én egy nyugodt ember vagyok de F. Ricsinek megint sikerül felb.ni az agyam ráadásul egy Baltimore Houston meccs ismétlése közben :o :o :o :o :o . Muszáj nekünk minket piszkálni örökké meg Vicket. Miért fáj az neki, hogy valaki új lehetőséget kapott???? Miért nem bír megbékélni vele, ő mindig mindent tökéletesen csinált és soha nem kellett valamiben újat kezdenie, hogy örökké ekézi őt meg az egész csapatot. Már észre se veszi szerintem. Miről van szó? Arról ,hogy Schaubot leütközték szabályosan úgy, hogy a pályán kívülre került majd jött egy zászló, de nem ezért. Erre eszükbe jutott a tegnapi Cowboys meccs ahol "szabályosan" ellökték Vicket már a pályán kívül jó nagyot zuhant és semmi zászló nem volt. Reid reklamált persze. Erre most Ricsinek muszáj megjegyeznie, hogy itt bezzeg Kubiak nem reklamált és milyen jó fej ezért (ez a hangján érződött) s Reid milyen hülye, hogy reklamál, mellékesen Reidnek igaza volt, (arról nem is beszélve, hogy egyszer Cole fejét is majdnem letépték és arra sem volt zászló de ez most mindegy nyertünk nem érdekes)Nem tudná már neki valaki megmondani, hogy szálljon le rólunk vagy ha nekünk kell meccset közvetítenie adja át másnak???? A legnagyobb kín neki az lenne ha véletlenül összejönne a Chiefs Eagles SB (mondjuk ennek spec. örülnék) és mi nyernénk! Léci ha közületek találkozik vele valaki (nekem erre nincs módon, meg jobban jár ha nem 😛 ) beszélgessen már vele egy kicsit erről, nem is csak velünk kapcsolatban, hanem a jelenségről ahogy a neki valamiért nem szimpatikus csapatokhoz áll. Jó tudom nézzem az ESPNA-t meg is van a lehetőségem, de akkor is bosszant. Nem először!

uff: bocs a némi offért (vagy erősért)
deeeedande
Ezért sem nézek már sport tv-s közvetítést pár éve.Egyszerűen idegesítő amit művel.(nem szeret minket és pont)A szakmai felkészültségéről már nem is beszélek itt. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !