Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Azt hiszem még nem volt.
A PB-n mely Eagle-ök vannak Top5-ben a szurkolói szavazatok alapján:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22807
QB: Vick nagy eséllyel ott lesz és meg is érdemli
RB: Shady-nek is ott kéne lennie
FB: O. Schmitt sztem nem lesz ott.
WR: Inkább Maclin-t küldeném a PB-ra, mint DeSean-t, DeSean jelenleg a tavalyi évéből él a szurkolóknál. De Maclin biztos, hogy nem lesz ott, mert a szurkolók nem igazán szavaznak rá, annyira meg nem kiemelkedő, hogy a játékosoknál és a szakértőknél bejusson.
OT: Peters simán megérdemli. A bye-week óta kiemelkedően játszik és előtte se volt szar, csak akkor sok volt a false start.
CB: Elméletileg ott kéne lennie Asante-nek, de ha még kihagy 2 meccset, akkor erősen kérdőjeles a szereplése
SS: Q. Mikell jobban játszik, mint tavaly de sztem idén nem lesz ott.
FS: N. Allen 3. helye elég erős. Utóbbi 3-4 meccsen nem több egy átlagos FS-nél.
K: Akers szereplése nem lehet kérdés. Utóbbi 2-3 évben újra régi fényében ragyog.
P: Rocca is elég jó produkciót nyújt az idén. De sztem nem lesz ott. Ellenben megérdemelné.

T. Cole jelenleg nincsen a Top5-ben a Dlineman-eknél. A Houston elleni találkozó volt a szezonban az egyetlen rossz meccse. A PB-on és All-Pro csapatban lenne a helye. A védőfalemberek közül Ő jegyzi a legtöbb egyedül végrehajtott tackle-t az egész NFL-ben.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Volt már nagyon sokszor 8évig aktívan birkóztam, és volt hogy minden 7en verseny volt, és tudom milyen mikor az első körben meghúzódik a nyakad, a bokád, könyököd... és azt mondja az edződ irány vissza a szőnyegre... Még is túléltem.
2 éve amerikai focizom, kezdő vagyok nagyon, ezalatt volt már 4 műtétem 3x a lábam (boka, szárkapocscsont), 1x a vállam és a bicepszem...
Tudom mi az a sérülés elhiheted, mondjuk én 1 húzódásért sose ültem le a kispadra, mégsem volt elszakadva 1 szalagom se... Volt hogy a keddi edzésen eltört az ujjam a sisakrácstól mikor tackle-öztem, csütörtökön edzettem ugyan úgy mint a többiek.
Az első meccsemen 2x kellett visszarakni a vállam, de mégsem ültem le mert fontos meccse volt a csapatomnak, 2x is TO értem el amiből utána az O# pontot hozott, majd utána rongyá törtem a lábam a 3. negyedben...

És most ezt nem azért írom le mert mártírkodni akarok, vagy h sajnáljanak mert nem az az ember vagyok, csak szerintem egy húzódás nem eget rengető sérülés, és nem is jár különösebb fájdalommal.

A másik, attól, hogy meghúzódik 1 szalagod még nem lesz egyenes következménye az h el is szakad, hány olyan sportoló van akinek nem volt húzódása mégis elszakad a szalagja egyből... ennyi erővel ne is játszon senki sem 1 meccsen se nehogy sérülése legyenGege55
Háhh. 😀 Ez kicsit vicces volt, hogy magadat hasonlítod hozzájuk. 😊
Azt mondom Asante legyen inkább p.nci aztán szedje le Manning 1-2 passzát, minthogy Rambot játszva rásérüljön, egy tök lényegtelen meccsen. Szememben ettől nem fog csökkenni.Mardel
hol írtam h magamat hasonlítom hozzájuk???!!! Csak leírtam, h tisztában vagyok vele én is saját tapasztalatok alapján mi az a sportsérülés, ennyi nem több... mert az egész úgy volt kihegyezve, legalább is én azt éreztem, hogy miért írom azt, hogy a húzódás nem fáj meg ilyenek, mintha csak az NFL játékosok sérülhetnének meg a világon, más nem is tudhatja milyen érzés... De örülök ha sikerült jobb kedvre deríteni.

A lényeg, h nem szeretném már megint azt látni, h az Asante oldalán lévő játékosokra dobálgatva az egész sec. cumizik... Ráadásul úgy, hogy elvileg már nincsen baja! 4 meccs van még alapszakaszból, és a Giantsal 8-4-re állunk mind a 2en, és 1 juthat tovább a csoportunkból mert szerintem a többi csapat jobb stattal rendelkezik más divizióban... Hozni kell a W-ket mert különben majd pá PO, mert a Giants itt van nagyon a pichánkba... Aztán majd lehet mondogatni, h ilyen meg olyan esélyes volt ez a csapat... De nem akarok átmenni negatív hangulatban, téma itt is lezárva, felejtsük el!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81ca43f4/The-great-debate-Who-s-the-MVP

Hatalmas formák, én szénné röhögtem magam, nézzétek meg!somebody08
Bár egy szót sem értek belőle de maga a látvány is beszédes 😀 Tőlem akár Vick lehet a negyedik vagy sokadik is ebben a versenyben ha ő lesz az SB MVP vagy mondjuk az se és mégis megnyerjük a SB-t vele 😛dande
Szerintem az is elég, hogy Irvin-en Eagles sisak van, főleg úgy, hogy a Veterans-ban ért véget a pályafutása...
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Volt már nagyon sokszor 8évig aktívan birkóztam, és volt hogy minden 7en verseny volt, és tudom milyen mikor az első körben meghúzódik a nyakad, a bokád, könyököd... és azt mondja az edződ irány vissza a szőnyegre... Még is túléltem.
2 éve amerikai focizom, kezdő vagyok nagyon, ezalatt volt már 4 műtétem 3x a lábam (boka, szárkapocscsont), 1x a vállam és a bicepszem...
Tudom mi az a sérülés elhiheted, mondjuk én 1 húzódásért sose ültem le a kispadra, mégsem volt elszakadva 1 szalagom se... Volt hogy a keddi edzésen eltört az ujjam a sisakrácstól mikor tackle-öztem, csütörtökön edzettem ugyan úgy mint a többiek.
Az első meccsemen 2x kellett visszarakni a vállam, de mégsem ültem le mert fontos meccse volt a csapatomnak, 2x is TO értem el amiből utána az O# pontot hozott, majd utána rongyá törtem a lábam a 3. negyedben...

És most ezt nem azért írom le mert mártírkodni akarok, vagy h sajnáljanak mert nem az az ember vagyok, csak szerintem egy húzódás nem eget rengető sérülés, és nem is jár különösebb fájdalommal.

A másik, attól, hogy meghúzódik 1 szalagod még nem lesz egyenes következménye az h el is szakad, hány olyan sportoló van akinek nem volt húzódása mégis elszakad a szalagja egyből... ennyi erővel ne is játszon senki sem 1 meccsen se nehogy sérülése legyenGege55
Háhh. 😀 Ez kicsit vicces volt, hogy magadat hasonlítod hozzájuk. 😊
Azt mondom Asante legyen inkább p.nci aztán szedje le Manning 1-2 passzát, minthogy Rambot játszva rásérüljön, egy tök lényegtelen meccsen. Szememben ettől nem fog csökkenni.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81ca43f4/The-great-debate-Who-s-the-MVP

Hatalmas formák, én szénné röhögtem magam, nézzétek meg!somebody08
Bár egy szót sem értek belőle de maga a látvány is beszédes 😀 Tőlem akár Vick lehet a negyedik vagy sokadik is ebben a versenyben ha ő lesz az SB MVP vagy mondjuk az se és mégis megnyerjük a SB-t vele 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Asante állapota egyébként jobb, mint Winston-é, de mindketten day-to-day, ahogy Bébé írta. Mindkettüjük próbált ma edzeni, több-kevesebb sikerrel. Samuel azt mondta, akár edzés nélkül is képes lesz játszani (hát igen, ha olyan az állapota, senki nem tartja távol a pályától; főleg mert 3 hét pihivel is a secondary legjobbja magasan), illetve még nem biztos, hogy utazik egyáltalán a csapattal. Justice elvileg utazik. (Érdekes, Asante nem biztos hogy utazik, de jobb az állapota, Justice utazik, de rosszabb állapotban van. Justice végig edzett, Samuel nem... Kb semmit nem lehet tudni)
Dunlap jól mozgott ma a fal jobb oldalán, Castillo előtt ezzel nyílt pár opció.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81ca43f4/The-great-debate-Who-s-the-MVP

Hatalmas formák, én szénné röhögtem magam, nézzétek meg!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Samuelre valóban vigyázni kell nagy szükség lehet rá később, de kérdés, hogy néálküle van e később. Tud-e az O mindig annyi pontot felrakni mint amennyit a Sec. beszed. Ezen szerintem csak az javít ha az irányítóra jobban odaérünk de az sem lesz mindig egyszerű. Mert D. Patt. még elmegy de a másik oldal az húzós. Amúgy mellékesen a Maddenben SB-t játszottam a Pitt ellen és többek közt épp Patt két intijének köszönhetően is nyertem. De szép lenne ha ez az életben is megvalósulna 😛
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem szoktam folyamatosan követni a pe.com-ra kirakott vidiket, szal nagyon megörültem, hogy találtam pár részletet belőlük. Ráadásul Dorenbos-szal a főszerepben. 😀 (Le kéne darálnom ezeket)
Lehet, hogy vki hasonló cipőben jár, szal belinkelek pár vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=qwp5pnUB0MU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-oIzsvNuxPk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=SNlfCNU8leo&feature=relatedBébé
Akers nehogy kitúrja Dorenbost 😀eaglesmcnabb
Justice miatt jobban aggódnék. 😀

Asante és Justice játéka hivatalosan is kérdéses. :S
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Nem szoktam folyamatosan követni a pe.com-ra kirakott vidiket, szal nagyon megörültem, hogy találtam pár részletet belőlük. Ráadásul Dorenbos-szal a főszerepben. 😀 (Le kéne darálnom ezeket)
Lehet, hogy vki hasonló cipőben jár, szal belinkelek pár vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=qwp5pnUB0MU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-oIzsvNuxPk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=SNlfCNU8leo&feature=relatedBébé
Akers nehogy kitúrja Dorenbost 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem szoktam folyamatosan követni a pe.com-ra kirakott vidiket, szal nagyon megörültem, hogy találtam pár részletet belőlük. Ráadásul Dorenbos-szal a főszerepben. 😀 (Le kéne darálnom ezeket)
Lehet, hogy vki hasonló cipőben jár, szal belinkelek pár vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=qwp5pnUB0MU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-oIzsvNuxPk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=SNlfCNU8leo&feature=related
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Oké, részemről is lezártam akkor.

Ma Asante és Justice is beöltözött, de sisak nem igen volt rajtuk.
King Dunlap RT poszton edz ma.
20 perc után Samuel egy külön edzővel elhagyta az egész edzés helyszínt, valószínűleg mára is végzett.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Mindannyian aggódunk Asante miatt...mert tudjuk nagy szükség lenne rá,de első az egészség!Amúgy még a Texans meccs után lehetett olvasni,hogy teljesen rendben van csak az oldalazó mozgás okoz neki kellemetlenséget.Remélem az a hír akkor igaz volt és most csak tényleg pihentetjük.A reg season legfontosabb meccsére legyen 100%-os sztem az a lényeg.

szerk:most nézem..még mindig lehet kapni jegyet az otthoni meccseinkre(elég baráti áron)..csak az a fránya repülőjegy ne lenne ennyire drága.Greengo
hát igen... és oda sajna nem megy fapados járat :S
hátha majd 1x játszunk londonban, arra tuti elmegyek 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Mindannyian aggódunk Asante miatt...mert tudjuk nagy szükség lenne rá,de első az egészség!Amúgy még a Texans meccs után lehetett olvasni,hogy teljesen rendben van csak az oldalazó mozgás okoz neki kellemetlenséget.Remélem az a hír akkor igaz volt és most csak tényleg pihentetjük.A reg season legfontosabb meccsére legyen 100%-os sztem az a lényeg.

szerk:most nézem..még mindig lehet kapni jegyet az otthoni meccseinkre(elég baráti áron)..csak az a fránya repülőjegy ne lenne ennyire drága.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Volt már nagyon sokszor 8évig aktívan birkóztam, és volt hogy minden 7en verseny volt, és tudom milyen mikor az első körben meghúzódik a nyakad, a bokád, könyököd... és azt mondja az edződ irány vissza a szőnyegre... Még is túléltem.
2 éve amerikai focizom, kezdő vagyok nagyon, ezalatt volt már 4 műtétem 3x a lábam (boka, szárkapocscsont), 1x a vállam és a bicepszem...
Tudom mi az a sérülés elhiheted, mondjuk én 1 húzódásért sose ültem le a kispadra, mégsem volt elszakadva 1 szalagom se... Volt hogy a keddi edzésen eltört az ujjam a sisakrácstól mikor tackle-öztem, csütörtökön edzettem ugyan úgy mint a többiek.
Az első meccsemen 2x kellett visszarakni a vállam, de mégsem ültem le mert fontos meccse volt a csapatomnak, 2x is TO értem el amiből utána az O# pontot hozott, majd utána rongyá törtem a lábam a 3. negyedben...

És most ezt nem azért írom le mert mártírkodni akarok, vagy h sajnáljanak mert nem az az ember vagyok, csak szerintem egy húzódás nem eget rengető sérülés, és nem is jár különösebb fájdalommal.

A másik, attól, hogy meghúzódik 1 szalagod még nem lesz egyenes következménye az h el is szakad, hány olyan sportoló van akinek nem volt húzódása mégis elszakad a szalagja egyből... ennyi erővel ne is játszon senki sem 1 meccsen se nehogy sérülése legyen
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Pedig erről van szó.
És ez sajnos nem játék, az MCL egy térdszalag, ami ha elszakad akkor nagy gáz van, nem véletlenül kell ezzel óvatosan bánni. Egy izomhúzódás is rossz, de az jobban terhelhető, a szalag más tészta.cooltiszo

Hát nem tudom, szerintem csoport mérkőzésnél nem kéne tutujgatni a játékosokat... ellenpélda Shady, neki repedt volt a bordája vagy törött is, mégis nyomta a focit, pedig ő is kiállhatott volna, mert ha egy nagy ütéstől tovább törik a bordája átszúrhatja a tüdejét... ez meg 1 húzódás, 1 picit fáj és ennyi, kap rá 1 szurit aztán nem is érzi 😊
csak ne a csere sec. játszonGege55
Már bocsi, de akkora baromságot írsz, hogy az hihetetlen. Megéri úgy játszatni, hogy egy akár 8-10 hónapos felépüléses sérülést összeszedjen? Shady esete más volt, persze, átszúrhatja a tüdejét meg minden, de nm ugyanaz. Rengeteg játékos van a ligában, aki MCL miatt nem játszik...
Csoportmeccs: ez meg nem indok. Még ha Giants ellen jönne esetleg, de most a Dallas csak egy az ellenfelek közül, akit verni kell. PO-ba akarunk jutni, és ott helyt állni, akkor oda kellene fog Asante, egyelőre ne kockzátassunk.
Amúgy volt már húzodásod, hogy tudod, hogy picit fáj????deny79
Szerintem hagyjuk ezt a csapatorvosokra és trénerekre. Biztos, hogy játszani fog, ha alkalmas lesz a játékra. Ahogy Asanét ismerem hat lóval se lehetne visszatartani a pályától ha jó lenne a térde.
Egyébként a Rick Burkholder vezette edzői stábunkat pont nem rég választották meg az év legjobbjának az NFL-ben (Athletic Training Staff of the Year for 2010.)


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet, h én vagyok ilyen béna, de ezt miért nem lehet magyarul leírni? 😊

Am 1 húzódás miatt kihagy(na) 3 hetet, na ne már!!!

(mert nekem a google fordító azt dobta a sprainra h rándulás/húzódás)Gege55
Pedig erről van szó.
És ez sajnos nem játék, az MCL egy térdszalag, ami ha elszakad akkor nagy gáz van, nem véletlenül kell ezzel óvatosan bánni. Egy izomhúzódás is rossz, de az jobban terhelhető, a szalag más tészta.cooltiszo

Hát nem tudom, szerintem csoport mérkőzésnél nem kéne tutujgatni a játékosokat... ellenpélda Shady, neki repedt volt a bordája vagy törött is, mégis nyomta a focit, pedig ő is kiállhatott volna, mert ha egy nagy ütéstől tovább törik a bordája átszúrhatja a tüdejét... ez meg 1 húzódás, 1 picit fáj és ennyi, kap rá 1 szurit aztán nem is érzi 😊
csak ne a csere sec. játszonGege55
Már bocsi, de akkora baromságot írsz, hogy az hihetetlen. Megéri úgy játszatni, hogy egy akár 8-10 hónapos felépüléses sérülést összeszedjen? Shady esete más volt, persze, átszúrhatja a tüdejét meg minden, de nm ugyanaz. Rengeteg játékos van a ligában, aki MCL miatt nem játszik...
Csoportmeccs: ez meg nem indok. Még ha Giants ellen jönne esetleg, de most a Dallas csak egy az ellenfelek közül, akit verni kell. PO-ba akarunk jutni, és ott helyt állni, akkor oda kellene fog Asante, egyelőre ne kockzátassunk.
Amúgy volt már húzodásod, hogy tudod, hogy picit fáj????
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Lehet, h én vagyok ilyen béna, de ezt miért nem lehet magyarul leírni? 😊

Am 1 húzódás miatt kihagy(na) 3 hetet, na ne már!!!

(mert nekem a google fordító azt dobta a sprainra h rándulás/húzódás)Gege55
Pedig erről van szó.
És ez sajnos nem játék, az MCL egy térdszalag, ami ha elszakad akkor nagy gáz van, nem véletlenül kell ezzel óvatosan bánni. Egy izomhúzódás is rossz, de az jobban terhelhető, a szalag más tészta.cooltiszo

Hát nem tudom, szerintem csoport mérkőzésnél nem kéne tutujgatni a játékosokat... ellenpélda Shady, neki repedt volt a bordája vagy törött is, mégis nyomta a focit, pedig ő is kiállhatott volna, mert ha egy nagy ütéstől tovább törik a bordája átszúrhatja a tüdejét... ez meg 1 húzódás, 1 picit fáj és ennyi, kap rá 1 szurit aztán nem is érzi 😊
csak ne a csere sec. játszon
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Lehet, h én vagyok ilyen béna, de ezt miért nem lehet magyarul leírni? 😊

Am 1 húzódás miatt kihagy(na) 3 hetet, na ne már!!!

(mert nekem a google fordító azt dobta a sprainra h rándulás/húzódás)Gege55
Bocs ha nem voltam érthető.
Nem vagyok orvos, nem tudom mi az MCL pontos fordítása. A sprain-t meg ügyesen megtaláltad 😉
Ahogy cooltiszo is írta ez egy szalag a térdben. A képet azért tettem be, hogy érthetőbb legyen melyik szalagról van szó.
A húzódások különböző súlyosságúak lehetnek. Akinek már volt az tudja, hogy az egyhe fájdalomtól a mozgásképtelenségig (annyia fáj) elég széles skálán mozognak. A fájdalmon túl ha jól tudom, azért is veszélyesek mert ha nem jön jól helyre, akkor egy újabb erőltetéskor könnyebben szakadhat.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet, h én vagyok ilyen béna, de ezt miért nem lehet magyarul leírni? 😊

Am 1 húzódás miatt kihagy(na) 3 hetet, na ne már!!!

(mert nekem a google fordító azt dobta a sprainra h rándulás/húzódás)Gege55
Pedig erről van szó.
És ez sajnos nem játék, az MCL egy térdszalag, ami ha elszakad akkor nagy gáz van, nem véletlenül kell ezzel óvatosan bánni. Egy izomhúzódás is rossz, de az jobban terhelhető, a szalag más tészta.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Lehet, h én vagyok ilyen béna, de ezt miért nem lehet magyarul leírni? 😊

Am 1 húzódás miatt kihagy(na) 3 hetet, na ne már!!!

(mert nekem a google fordító azt dobta a sprainra h rándulás/húzódás)
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Asante-nak mi is a konkrét baja? Azt tudom, h a lába fáj, de hogy miért kérdéses, h a 3. meccset is lehet kénytelen kihagyni...Gege55
MCL (Medial Collateral Ligament) sprain



több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Asante-nak mi is a konkrét baja? Azt tudom, h a lába fáj, de hogy miért kérdéses, h a 3. meccset is lehet kénytelen kihagyni...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Beharangozó: http://philly.blog.hu/2010/12/10/week_14_at_cowboys
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyik nap beszéltünk Dawkinsról, találtam egy érdekességet a wikipédián:

Despite the numbers not being retired, no one has ever worn Donovan McNabb's 5, Randall Cunningham's 12, Brian Dawkins's 20, Brian Westbrook's 36 or Jon Runyan's 69 since those players have left the Eagles. Owner Jeffrey Lurie stated during the Eagles' 2009 training camp that Dawkins's 20 will not be re-issued to another player as long as he is the owner.somebody08
Erről már régebben én is olvastam(talán még itt is volt téma) ....amúgy nagyon helyes. 😊

Heti tippelde: http://philly.blog.hu/2010/12/10/week_14_bevezeto_es_tippverseny (kezd nagyon szorossá válni az állás)Greengo
Ide kapcsolódik, beharangozó készül, csak kissé utolsó héten elfoglalt vagyok.