Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Foles egyébként bukta a 100+ QB rating sorozatát a PO meccsein?
MrMiksa
Igen, most csak 77,7 lett a buta intek miatt. Kár érte, mindkettő elkerülhető lett volna....
Mondjuk inkább ez és nyerjünk, mint fordítva.

Ha túl éltük a Bears Dt, akkor tán a Saints Dt is kezelni tudjuk, inkább ugy Brees ellen lesz-e ellenszer, ez a kérdés.

Maddoxal kezdeni kell vmit mert a végén majdnem elment a meccs rajta, akár milyen jó volt is addig.

De nekünk idén már ajándék ez a meccs csak azért jó lenne na..... 😊 😀
dande
Igen, amilyen jó volt az elején, az elpackázott int-je után mintha a pályán sem lett volna... Nagyon felhúztam magam rajta.
Arról tudunk valamit, hogy a balfasz zebrákat megkérdezték-e arról a megszerzett fumble-ról? Kassait kisebb hiba miatt simán hazaküldték a VB-ről...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles egyébként bukta a 100+ QB rating sorozatát a PO meccsein?
MrMiksa
Igen, most csak 77,7 lett a buta intek miatt. Kár érte, mindkettő elkerülhető lett volna....
Mondjuk inkább ez és nyerjünk, mint fordítva.

Ha túl éltük a Bears Dt, akkor tán a Saints Dt is kezelni tudjuk, inkább ugy Brees ellen lesz-e ellenszer, ez a kérdés.

Maddoxal kezdeni kell vmit mert a végén majdnem elment a meccs rajta, akár milyen jó volt is addig.

De nekünk idén már ajándék ez a meccs csak azért jó lenne na..... 😊 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Foles egyébként bukta a 100+ QB rating sorozatát a PO meccsein?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mike Wallace tudja vajon vállalni a játékot a Saints ellen? Nem találok semmi infót róla...
skizofita
Eagles Injury Update: Mike Wallace, Sidney Jones will see an increased workload
 www.thescore.com/s/8714822
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Mike Wallace tudja vajon vállalni a játékot a Saints ellen? Nem találok semmi infót róla...

Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Egy része már volt, de azért a bővebb se rossz 😊

 youtu.be/OzXZrZOIcaw
dande
A mutogatós csávó munkáját elvállalnám, nagyon komoly 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy része már volt, de azért a bővebb se rossz 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na így nagyon fájó a Bearsnek a vereség, hogy Fangio megy, mert nem biztos hogy még 1x így ilyen védelmet rövid időn belül össze tudnak raknik. Esetleg Dallasból vihetnék Richardst DCnek 😛 😉

Közben GW out a Brownsból ő is megoldás lehet.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megelőztél 😊
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
NO SENOR!!! 😂😂

 twitter.com/MaxOnTwitter/status/1082103464971255808/video/1


több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 324 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/49172839_353629618551537_1413725907528450048_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=_nIOTmsDgoAQ7kNvgGAZbIO&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAdInw-Sb7x2EfsTcbQKTEcXHUX7On6Zk_x8SFLHEPqzw&oe=664F9927
A valódi ok, amiért Parkey kihagyta. | By Fűzővel kifelé!Facebook
A valódi ok, amiért Parkey kihagyta.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor már Folciano

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
kicsit off, bocsi. Wentzylvania sem rossz, de Wentzville real hely, most olvastam egy bankrablásos hírben:  en.wikipedia.org/wiki/Wentzville,_Missouri
winston
És Folesylvaniához mit szóltok?😊 Szerintem ha nyerünk New Orleansbe, kezdeményezni fogjuk az állam átnevezését.
korodiati
Csak ott nincs meg az áthallás ami a Wentzsylvania Pennsylvania esetében igen 😊 😉 (bocs, tudom nyelvtanáci)
több mint 5 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
kicsit off, bocsi. Wentzylvania sem rossz, de Wentzville real hely, most olvastam egy bankrablásos hírben:  en.wikipedia.org/wiki/Wentzville,_Missouri
winston
És Folesylvaniához mit szóltok?😊 Szerintem ha nyerünk New Orleansbe, kezdeményezni fogjuk az állam átnevezését.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
kicsit off, bocsi. Wentzylvania sem rossz, de Wentzville real hely, most olvastam egy bankrablásos hírben:  en.wikipedia.org/wiki/Wentzville,_Missouri
winston

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kicsit off, bocsi. Wentzylvania sem rossz, de Wentzville real hely, most olvastam egy bankrablásos hírben:  en.wikipedia.org/wiki/Wentzville,_Missouri
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha megfogjuk a Saints O-t akkor az is lehet ilyen low score meccs.
Janek
Ha... Ha ha ha.. hiszek a csodákban 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ha megfogjuk a Saints O-t akkor az is lehet ilyen low score meccs.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a meccs után csak azt mondom:
MEGÉRTE a Golden Tate csere 😊
hden
Pont ezt mondta a TD pillanatában Collinsworth is.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Így van az ST javított:


Video shows Eagles lineman tipped Bears' game-winning FG attempt
 www.thescore.com/nfl/news/1693928
dande
Ez semmit nem von le Parkey érdemeiből. Nem úgy blokkolták meg hogy valaki átrepült a falon, hanem a védő aki vagy 5 méterre volt felnyújtott kézzel bele tudott érni. Ergo ez egy alacsony szar rúgás volt...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
én egy percig nem izgultam. Tudtam, hogy a medvék húznak vissza Veresegyházára a maciparkba brummogni tovább.
ano92
Húúúú, Te nagyon nem tudsz nyerni.
bcsarli
Húúúú mindig van vki aki véresen komolyan tudja venni a dolgokat 😉

Sztem egy smiley lemaradt 😊
dande
Amúgy ilyenkor tényleg óvatosnak kell lenni, mert Eagles topic ide vagy oda én sem szeretem ha a poén a sportszerűség kárára megy. Ahogy azt sem, ha frusztrációból jómodorra próbálnak tanítani.
picksix
Én egyáltalán nem vagyok frusztrált, mindkét csapat szimpatikus. Annyira, hogy innentől a Foles dupláért szorítok, illetve a "Just Not The Pats"-ért 😊
bcsarli
elnézést ha megbántottam a lelkivilágodat, nem állt szándékomban (tekintve, hogy nem is ismerlek).
ano92
mi van, buzikam, asszony gephez engedett es megnezted nfl.comon a meccs highlightjat? 8D
Stez
Ti most egymàssal beszélgettek 😉 (bocs)

Egyébként meg ja ha már itt tartunk második Dallas meccs. Az meg egy Elliott részéről kihagyott XP miatt ment OTra s kaptunk ki. Akkor miénk a csoport s azópta jó szokásunkhoz híven szívunk a Hawkstól Na ez a mák 😀😀 😀
több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én egy percig nem izgultam. Tudtam, hogy a medvék húznak vissza Veresegyházára a maciparkba brummogni tovább.
ano92
Húúúú, Te nagyon nem tudsz nyerni.
bcsarli
Húúúú mindig van vki aki véresen komolyan tudja venni a dolgokat 😉

Sztem egy smiley lemaradt 😊
dande
Amúgy ilyenkor tényleg óvatosnak kell lenni, mert Eagles topic ide vagy oda én sem szeretem ha a poén a sportszerűség kárára megy. Ahogy azt sem, ha frusztrációból jómodorra próbálnak tanítani.
picksix
Én egyáltalán nem vagyok frusztrált, mindkét csapat szimpatikus. Annyira, hogy innentől a Foles dupláért szorítok, illetve a "Just Not The Pats"-ért 😊
bcsarli
elnézést ha megbántottam a lelkivilágodat, nem állt szándékomban (tekintve, hogy nem is ismerlek).
ano92
mi van, buzikam, asszony gephez engedett es megnezted nfl.comon a meccs highlightjat? 8D
Stez
! az elsőfélidőt megnéztem 😀
idénre sajnos csak highlightok maradtak 😥