Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Sziasztok
Szerintetek melyik osszecsapast erdemes megnezni ma este?
Udv
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Hajjaj Benett s Peters is Q vasárnapra. Mindkettő hiánya fájna, utóbbi főleg Folesnak.... reméljük összekalapálják őket.
dande
Benett hetek óta így tolja. Mióta hagy ki edzéseket hétvégente jobban játszik. Peters mellett egyébként Maddox is csak limitáltan edzett. Biztos kezdeni fognak, csak bírják is végig. Nem szívesen nézném Vaitai-t a pályán, ő sajnos kevés lenne most.
Láttam a macik meccsét, a D félelmetes, ha jól emlészem a Vikesnak az első négy labdabitoklásból nem volt first downja, mi pedig ugye szeretünk beragadni az elején, úgyhogy már itt eldőlhet minden. Ha a futást tudjuk fogni, szoros meccs lehet.
No de sebaj, innen már minden meccs ajándék.
Bolyhos
Hogy egy diósgyőri klasszikust idézzek:
 1910.hu/wp-content/uploads/2018/09/Minden-meccs-aj%C3%A1nd%C3%A9k.jpg
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Hajjaj Benett s Peters is Q vasárnapra. Mindkettő hiánya fájna, utóbbi főleg Folesnak.... reméljük összekalapálják őket.
dande
Benett hetek óta így tolja. Mióta hagy ki edzéseket hétvégente jobban játszik. Peters mellett egyébként Maddox is csak limitáltan edzett. Biztos kezdeni fognak, csak bírják is végig. Nem szívesen nézném Vaitai-t a pályán, ő sajnos kevés lenne most.
Láttam a macik meccsét, a D félelmetes, ha jól emlészem a Vikesnak az első négy labdabitoklásból nem volt first downja, mi pedig ugye szeretünk beragadni az elején, úgyhogy már itt eldőlhet minden. Ha a futást tudjuk fogni, szoros meccs lehet.
No de sebaj, innen már minden meccs ajándék.

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ejj ha picit is ismernél vagy a másik fórumra átugrasz akkor láthatod, hogy én félek az Eaglestől, aznmás kérdés, hogy szerintem nevetséges, hogy mentálisan erősebb lenne a csapat. A Bearst nem kell isteníteni, sok hibája van ennek a csapatnak, elsősorban a támadósornak.
Egyrészt Trubisky olyan amilyen. Fura mert voltak olyan meccsei, ahol a számainál sokkal jobban játszott (Vikings) és olyanok ahol a számaihoz képest szerintem nem játszott oly kimagaslóan. Nem hinném, hogy a srácot befolyásolja, hogy első PO meccse lesz, össze lesz rakva ő is fejben, de ha szar napja lesz és a lábmunkája úgy szétesik, ahogy időnként szokott, akkor teljesen mindegy ki az ellenfél meg mikor. Nem kell meccset nyernie, csak ne adja el a zsugát. Nagytól mint playcaller nem vagyok elájulva, de fel van építve a játék..de vajon mennyire ismerik egymást Pedersennel?
A védelem ha az elvárt szinten játszik, akkor ezt a meccset a Bears megnyeri, talán ebbe megegyezhetünk. Nem hiszem, hogy releváns mi volt tavaly. Hogy az Eagles Superbowlt nyert. A Bears 5-11-el zárt. Ami talán fontos, hogy Bears az idei egyik legjobb OL ellen lép pályára, viszont Foles ilyen jó védelem ellen meg nem játszott az elmúlt két évben.
tüsi91
Ami azt illeti érzek némi hasonló felállást a tavalyi Vikes meccsel kapcsolatban. Azért az a védelem nagyon megközelítően ilyen jó volt mint most a Bears, O oldalon pedig nem teljesen lehetett tufdni hogy Keenumtól mit várjunk bár stabilabbnak tűnt mint Trubi. Ott az elkapó oldalon volt nagyobb segítsége a QBnak, most talán a futóknál. Bár pl Burtonnak lehet jó meccse. Igazából teljesen lutri mi történik, a hazai pálya mellettek szól.

Nagy meg DP pedig csak cirka 25-30 éve ismerik egymàst 😊
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ejj ha picit is ismernél vagy a másik fórumra átugrasz akkor láthatod, hogy én félek az Eaglestől, aznmás kérdés, hogy szerintem nevetséges, hogy mentálisan erősebb lenne a csapat. A Bearst nem kell isteníteni, sok hibája van ennek a csapatnak, elsősorban a támadósornak.
Egyrészt Trubisky olyan amilyen. Fura mert voltak olyan meccsei, ahol a számainál sokkal jobban játszott (Vikings) és olyanok ahol a számaihoz képest szerintem nem játszott oly kimagaslóan. Nem hinném, hogy a srácot befolyásolja, hogy első PO meccse lesz, össze lesz rakva ő is fejben, de ha szar napja lesz és a lábmunkája úgy szétesik, ahogy időnként szokott, akkor teljesen mindegy ki az ellenfél meg mikor. Nem kell meccset nyernie, csak ne adja el a zsugát. Nagytól mint playcaller nem vagyok elájulva, de fel van építve a játék..de vajon mennyire ismerik egymást Pedersennel?
A védelem ha az elvárt szinten játszik, akkor ezt a meccset a Bears megnyeri, talán ebbe megegyezhetünk. Nem hiszem, hogy releváns mi volt tavaly. Hogy az Eagles Superbowlt nyert. A Bears 5-11-el zárt. Ami talán fontos, hogy Bears az idei egyik legjobb OL ellen lép pályára, viszont Foles ilyen jó védelem ellen meg nem játszott az elmúlt két évben.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajjaj Benett s Peters is Q vasárnapra. Mindkettő hiánya fájna, utóbbi főleg Folesnak.... reméljük összekalapálják őket.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
MrMiksa
Jah így már mindent értek. Remélem a srácok nem fossák össze magukat hazai pályán.
tüsi91
Valamiért az az érzésem támadt, hogy nem a véleményünkre voltál kíváncsi, hanem a teljes megalázkodást, visszavonulást és a Bears dicsőítését vártad az alap kérdéseddel 😊 Amint nem azt a választ kaptad, amit vártál, azonnal jött a cinizmus és a szarkazmus 😊 Ettől függetlenül ez az első PO meccsünk, ahol nem leszek annyira szomorú, ha elbukjuk.
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.
picksix
azért tavaly a hazai pálya nagy előny volt, mégha a csapat le is volt sajnálva...így idegenben azért nagyon más lesz
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Oké. Sejtettük, hogy ez lesz:

😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
MrMiksa
Jah így már mindent értek. Remélem a srácok nem fossák össze magukat hazai pályán.
tüsi91
Láttad Cam Newtont a Super Bowlján...?Hát van hogy összefossák magukat...

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
MrMiksa
Jah így már mindent értek. Remélem a srácok nem fossák össze magukat hazai pályán.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Szurkolasi esszenciak #1: Mert valamiben hinni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Miért vagytok mentális előnyben?
tüsi91
Legfőképp az utolsó mecseken mutatott komoly faljavulásra gondolok, a tavalyi menetelésre, és a sokat emlegetett PO rutinra, ami Trubiskynek még nincs, Foles-nak viszont igen, és ő nagyon ott lesz fejben.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért vagytok mentális előnyben?
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.
picksix
Oszt akkor mi van? Ha nyertek nem ezért lesz.
tüsi91
Én sem hiszem, hogy a "feltüzelt szurkolók"-on vagy a várakozási időn múlna egy PO meccs kimenetele. A csapaton már annál inkább... A pályán fog eldőlni a meccs. Fizikailag kb egál nálam a 2 csapat, mentálisan viszont előnyben leszünk, ami szerintem eldönti a továbbjutást.

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.
picksix
Oszt akkor mi van? Ha nyertek nem ezért lesz.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
AJ is érdekes motivációval készülhet.


Janek
Ahogy Burton is a másik oldalon

El is mondta a héten hogy ő nálunk szeretett volna maradni (Celek visszavonulásával lett is volna roszer hely) de mi nem adtunk olyan ajánlatot ami megfelelő lett volna. Azért két elsō számú TEnek járó pénzt nem adhattunk, ezt nyilván hiába várta, ugyanakkor megvan benne az elsőszámú TE potenciál, ezt megmutatta. Jó volt ez neki is így, nekünk meg reméljük Goederttel megvan Ertz Celek pótlása is.
dande
Ertzet nem kell/lehet pótolni. Ő pótolhatatlan. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
AJ is érdekes motivációval készülhet.


Janek
Ahogy Burton is a másik oldalon

El is mondta a héten hogy ő nálunk szeretett volna maradni (Celek visszavonulásával lett is volna roszer hely) de mi nem adtunk olyan ajánlatot ami megfelelő lett volna. Azért két elsō számú TEnek járó pénzt nem adhattunk, ezt nyilván hiába várta, ugyanakkor megvan benne az elsőszámú TE potenciál, ezt megmutatta. Jó volt ez neki is így, nekünk meg reméljük Goederttel megvan Ertz pótlása is.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.
picksix
Frászt, idei jelszó: elvesszük ami a miénk 😛 😉
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
tüsi91
Igy van és még 100 érv szól mellettetek.
Tehát:
Egyértelmű underdogok vagyunk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
AJ is érdekes motivációval készülhet.

Ha meglepő dolgokat tudna DP előszedni az O playbookbol akkor lehet esélyünk.

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
tûzoltó
Ezen a meccsen én nem hiszem, hogy ez faktor lesz. 8 évet várt a franchise, a város erre a meccsre. Nyolcat. Teljesen feltüzelt a csapat, a szurkolók.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
A Bears front7-je és secondaryje (főleg a sec) erősebb.
Egy jó game plannel Trubisky is veszélyes lehet. Howardot és Cohent kell kikapcsolni.
BigDick Nick, az Underdog mentalitás és a rutin mellettünk szólhat. Cox-Benett-Graham hármasnak Truby nyakában kell lihegnie.
Én meglepetést érzek, de persze a Bears az esélyebb.
Nekik (is) köszönhetjük, hogy az Eagles a PO-ban van, szóval nagyon nem fogok elkeseredni, ha kiesünk.
de persze flyEaglesfly!!
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
Reálisan Ti vagytok a jobbak, de az "esélytelen szerep" a Sasoknál, nagyon veszélyes lehet Rátok...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Reálisan Ti hogy látjátok az esélyeket a vasárnapi meccsről?
tüsi91
a két D tudja eldönteni a meccset tehát logikusan azon múlik melyik O mutat többet és tud a pályán lenni többet.. ebben pedig Howard jobb mint a mi trionk...